سه شنبه ۰۸ خردادساعت ۲۲:۴۲May 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رمال»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مسئولان پلیس فارس از شناسایی 2 خانم جوان و میانسال که از طریق رمالی در فضای مجازی مبلغ یک میلیارد و200 میلیون ریال از شهروندان شیرازی کلاهبرداری کرده بودند و همچنین دستگیری کلاهبردار اینستاگرامی که از 35 نفر مبلغ سه میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- طوفان موسوم به رمال در بنگلادش و هند دست کم 10 نفر را به کام مرگ کشاند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مقامات بنگلادشی اعلام کردند که همزمان با نزدیک شدن طوفان بزرگ موسوم به رمال, بیش از 800 هزار نفر از مناطق آسیب پذیر ساحلی این کشور تخلیه شده اند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۱:۳۱    
به گزارش زیرنویس، پرونده مرد رمال که به بهانه بخت گشایی، رفع مشکل و درمان بیماری، 5 زن را در دام سیاه خود گرفتار کرده بود، برای رسیدگی روی میز قضات دادگاه کیفری یک قرار گرفت. متهم در جلسه رسیدگی مدعی شده با رضایت زنان با آنها ارتباط داشته است. تحقیقات پلیسی در این پرونده از آبان [...]
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۱:۱۲    
جزئیات قتل هولناک جوان 27 ساله در بیرجند قاتلان فراری جوان 27 ساله ی بیرجندی، دستگیر شدند. حمله خونین خرس به مرد 60 ساله در دزفول بر اثر حمله خرس در ارتفاعات شهرستان دزفول، یک نفر مصدوم شد. دستگیری عامل مزاحمت اینترنتی در همدان ...
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - پرونده مرد رمال که به بهانه بخت گشایی، رفع مشکل و درمان بیماری، پنج زن را در دام سیاه خود گرفتار کرده بود، برای رسیدگی روی میز قضات دادگاه کیفری یک قرار گرفت. متهم در جلسه رسیدگی مدعی شده با رضایت زنان با آنها ارتباط داشته است. ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۶:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا: مرد رمال که متهم است با نقشه شیطانی پنج زن و دختر را به دام سیاه انداخته و آزار داده در جلسه محاکمه مدعی شد که تعرضی در کار نبوده و شاکی ها با خواست و رضایت خودشان با وی ارتباط داشته اند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد رمال که با نقشه شیطانی پنج زن و دختر را به دام سیاه انداخته و آزار داده بود در حالی پای میز محاکمه ایستاد که ادعای عجیبی را مطرح کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۱:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مرد رمال که پنج زن را به بهانه های مختلف به خانه اش کشانده و مورد آزار قرار داده است پای میز محاکمه رفت.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۳۲    
گزارش خبری: مهاجرپذیری در همدان درحال افزایش است تلخک: خلاصه مراقب باشید دارالمؤمنین و دارالمجاهدین به دارالمهاجرین تبدیل نشود! خبر: جایگاه شارژ خودروهای برقی در همدان ایجاد می شود تلخک: پس کت و شلوار حاضر نشده، دکمه ها آماده خدمت رسانی هستند! ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۰۱    
فرمانده انتظامی کازرون به شهروندان در خصوص سوءاستفاده شیادان از تفکرات خرافی رمالان و فالگیران با جولان در فضای مجازی هشدار داد و از کلاهبرداری 2 میلیارد و 400 میلیون ریالی یک رمال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده انتظامی کازرون به شهروندان در خصوص سوءاستفاده شیادان از تفکرات خرافی رمالان و فالگیران با جولان در فضای مجازی هشدار داد و از کلاهبرداری 2 میلیارد و 400 میلیون ریالی یک رمال خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سرهنگ اسماعیل زراعتیان بیان کرد: با شکایت خانمی 49 ساله مبنی بر کلاهبرداری 2 میلیارد و 400 میلیون ریالی یک رمال و فالگیر از وی در یکی از شبکه های اجتماعی فضای مجازی ، پیگیری پرونده در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت. وی افزود: شاکیه در بازجویی اولیه اظهار داشت در زندگی [...]
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی از دستگیری خانواده رمال افغانستانی غیر مجاز ساکن در مشکین دشت فردیس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل اتباع و امور مهاجرین خارجی استانداری البرز از دستگیری اعضای خانواده رمال تبعه خارجی غیر مجاز در مشکین دشت فردیس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۷:۴۴    
همدان-ایرنا- همزمان با فرارسیدن بهار طبیعت و مساعد شدن شرایط آب و هوایی، گویی شگردها و ترفندهای متکدیان در همدان نیز تغییر فصل داده و آنها با شیوه های جدید اقدام به درآمدزایی می کنند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۳:۵۷    
براساس اعلام وزارت دادگستری ایالات متحده،مرد 57 ساله که پاتریس رانر نام دارد طی سال های 1994 تا 2014 از دستکم یک میلیون و سیصد هزار آمریکایی حدود 175میلیون دلار اخاذی و کلاهبرداری کرده بود.
پلیس فتا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان فارس از شناسایی خانمی میانسال که از طریق رمالی در فضای مجازی یک میلیارد و500 میلیون ریال از شهروندان شیرازی کلاهبرداری کرده بود، خبر داد. ...
فرادید   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۲۱:۲۶    
حکایت بازرگان و رمال طمعکار: در یکی از شهرها، رمالی زندگی می کرد که در کار خود بسیار استاد بود. روزی از روزها به حجرهٔ بازرگانی رفت و گفت: به طوری که در طالع شما دیده ام، گنجی نصیبتان خواهد شد..... امروز داستان زیبا و پند آموز بازرگان و رمال طمعکار را به اشتراک گذاشته ایم. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بخشی از اپیزود جدید مسابقه اسکار با اجرای مهران مدیری و حضور یوسف تیموری پربازدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
فروزان حسینی بازیگر نمایش سیاه خال با اشاره به اینکه در این نمایش نقش یک رمال را بازی می کند، عنوان کرد ورود به عرصه هنر تنها به داشتن استعداد و دانش بستگی ندارد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مردی که با ادعای گره گشایی از مشکلات مردم،بسیاری از شهروندان را سرکیسه کرده بود در عملیات نفوذی نیروهای انتظامی،درحالی دستگیر شد که قرار بود طلسم نحسی را بشکند اما پلیس طلسم این رمال حقه باز را شکست.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۵    
حادثه 24 - مهران سردسته باندی است که در اطراف بهشت زهرا از طعمه هایشان سرقت می کردند. او مدعی است که نسخه پیرزن رمال باعث شد تا تبدیل به سارق شود. از چه افرادی سرقت می کردید؟ ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
پسر سارق می گوید: آنقدر به من گفتند بختت را بسته اند و یک رمال و آیینه بین می تواند بختت را باز کند که به سراغش رفتم. او دارویی داد که وقتی می خوردم حالتی به من دست می داد که دوست داشتم هیجان را تجربه کنم. حس سرقت هیجان زیادی داشت و با دوستم تصمیم گرفتیم سرقت کنیم.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
این هفته سراغ تبهکارانی رفتیم که در پوشش فالگیری و رمالی نه فقط کلاهبرداری می کنند که با مرور صفحه های حوادث، شاهد قتل و تجاوز به قربانیان از سوی آنها هستیم ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سکانسی از نقش آفرینی مهران مدیری در نقش رمال در فیلم تابستان همان سال پربازدید شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۹:۱۴    
جواد عزتی امسال تصمیم به ساخت فیلم تمساح خونی گرفته و بر همین اساس این فیلم را به جشنواره فجر چهل و دوم رساند تا علاوه بر حضور در جلوی دوربین، در پشت دوربین نیز نقش آفرینی کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
علی رغم اینکه بارها از شیادی رمال ها و فال گیرها، گفته شده اما همچنان شاهد فعالیت آن ها در فضای مجازی هستیم و مشتری های بسیاری هم دارند.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دومین روز از جشنواره فیلم فجر در کاخ جشنواره یک روز پر از هیجان با نمایش فیلم های اجتماعی و جنایی است؛ روزی که جواد عزتی به عنوان کارگردان و مهران مدیری به عنوان رمال به برج میلاد می آیند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۸:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
دومین روز از جشنواره فیلم فجر در کاخ جشنواره یک روز پر از هیجان با نمایش فیلم های اجتماعی و جنایی است؛ روزی که جواد عزتی به عنوان کارگردان و مهران مدیری به عنوان رمال به برج میلاد می آیند.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۱    
فرارو- یکی از چهره های حاشیه ساز حاضر در جشنواره امسال مهران مدیری است. او با فیلم تابستان همان سال به عنوان بازیگر و با نقشی متفاوت حضور دارد و همچنین جدیدترین ساخته اش را هم به جشنواره ارائه کرد، اما پذیرفته نشد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
علی شادمان یاغی و مهران مدیری با همدیگر در یک فیلم همبازی شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۲۳:۵۳    
پرونده قتل دختر تاجر ایرانی در هند به تهران رسید/ توهم وحشتناک دختر معتاد!/ رمال شیاد زنان را بیهوش می کرد/ استخدام کارآگاه خصوصی راز سارق منازل را فاش کرد/ پلیس، خواب دزد خمار را آشفته کرد!/ پدر داماد به اتهام قتل 2 میهمان محاکمه می شود/ ارواح شیشه ای در لانه سیاه!
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مرد رمال زنان فریب خورده را بیهوش می کرد و آنها را مورد آزار و اذیت قرار می داد.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۷:۰۳    
ساعت 24 - فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری رمال فریبکار که با بیهوش کردن طعمه هایش اقدام به سرقت و آزار و اذیت زنان می کرد، خبر داد و از شهروندان خواست در صورت شکایت از این فرد، به سازمان اطلاعات شهرری مراجعه کنند.
خبر روز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۹:۵۲    
تابستان همان سال عنوان تازه ترین ساخته محمود کلاری است که مهران مدیری در این فیلم ایفاگر نقش یک رمال پیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۶۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری، از دستگیر رمال فریبکار که با بی هوش کردن طعمه هایش اقدام به سرقت و آزار و اذیت زنان می کرد، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رییس پلیس شهرستان ری از دستگیر رمال فریبکار که اقدام به آزار و اذیت و سرقت از زنان در خانه هایشان می کرد خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهد گفت: با تلاش ماموران کلانتری بانوان مشهد 3متهم به کلاهبرداری با ترفند رمالی و گره گشایی دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک دکترای علوم ارتباطات اجتماعی، با اشاره به اینکه روان شناسی زرد برای مخاطبی است که سواد کمتری دارد و یا مخاطبی که با مشکلات بسیاری روبرو است، گفت: گاهی افراد به سمت فال گیر، دعانویس و رمال جذب می شوند؛ اما راهکارهایی که به آنها برای حل مشکلات ارائه می شود، پایه و اساس علمی ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رمال فضای مجازی با شگرد فریب جوانان در اصفهان شناسایی ودستگیر شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۶:۰۷    
شفقنا- دکتر حسین رمال محقق دانشگاه و کارشناس مسائل فلسطین در گفت و گوی اختصاصی با شفقنا لبنان گفت: سیاست ترور ها که اسرائیل دنبال می کند، در چارچوب تجاوزات دنباله دار این رژیم در تمامی عرصه ها اعم از اشغال زمین و کشتار انسان ها قرار می گیرد. ...
مردم فردا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تابستان همان سال عنوان تازه ترین ساخته محمود کلاری در مقام کارگردان است که قرار است در جشنواره چهل و دوم از آن رونمایی شود، مهران مدیری در این فیلم ایفاگر نقش یک رمال پیر است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
فیلم تابستان همان سال درباره رمال آیینه بینی است که مهران مدیری نقش آن را ایفا می کند و قرار است در جشنواره فیلم فجر نمایش داده شود.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۲۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز؛ وقتی میرزا تقی خان امیرکبیر دولت را تحویل گرفت اوضاع کشور بسیار بد بود و یک رمال حاکم ایران بود و همزمان لرد جان در انگلستان حاکم بود. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۲۳:۴۷    
بارها شنیده بودم که رمال ها، موجوداتی حیله گر و شیاد هستند که برای پول زندگی های زیادی را نابود کرده اند اما نمی دانم چرا وقتی نوبت به خودم رسید، فکر کردم حتما این رمال با دیگران فرق دارد! من برای حل مشکلات اندک خانوادگی ام نزد او رفتم ولی فقط در چند ساعت زندگی ام تباه شد و ... ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۲    
فهرست اخبار زیرنویس1 جامعه ناامیددست به دامن فالگیران2 بستر امن شبکه های اجتماعی برای فالگیران3 ارتباط مستقیم ضعف اعتقادات دینی با گرایش به خرافات4 دستگاه قضایی نباید منتظر شاکی خصوصی باشد5 مالباختگان از شکایت صرفنظر نکنند به گزارش خبرنگار اجتماعی زیرنویس ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد شیاد که به بهانه بخت گشایی، درمان بیماران وحل مشکلات از 100 نفر دراصفهان کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۱:۴۷    
جانشین فرمانده انتظامی استان از شناسایی شخصی که با ترفند دعانویسی و رمالی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد، خبر داد.