جمعه ۱۹ خردادساعت ۲۱:۲۷Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله حسینی بوشهری»

آیت الله حسینی بوشهری با تاکید بر اینکه امروز نیروهای مسلح تجلی و مصداق تحقق شعار ما می توانیم هستند، گفت: مجموعه وزارت دفاع و نیرو های مسلح خود را بیش از پیش به سلاح و ابزار و معنویت تجهیز کنند تا نظام اسلامی به نقطه آرمانی عصر ظهور متصل شود.
شفقنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- آیت الله حسینی بوشهری در دیدار جمعی از مدیران ارشد وزارت دفاع اظهار داشت: انقلاب اسلامی بدون اسلحه؛ بلکه با تحول قلوب پیروز شد و این خروش ملی مردم سبب شد تا نیروهای مسلح آن زمان با این سؤال مواجه شوند که ما به چه کسی خدمت می کنیم؟ آیا به مردم خدمت می کنیم؟ درحالی که مردم در مقابل ما هستند؟ ...
قم نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۳:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به همراه مشاور وزیر اقتصاد در اقتصاد اسلامی و ارتباط با حوزه علمیه و جمعی دیگر از مدیران سازمان امور مالیاتی، با آیت الله حسینی بوشهری دیدار و گفت و گو کردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نسبت به نفوذی هایی که در لباس خودی به میدان آمده اند هشدار داد و تصریح کرد: باید آن هایی را که ممکن است در داخل ایران و عراق نفوذ کرده باشند، شناسایی کنیم. گاهی این نفوذی ها در قامتی حاضر می شوند که اصلا احتمال دشمن بودن آن ها نمی رود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۹    
کتاب نفیس مجموعه عکس مهدوی با حضور آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و استاد محمدعلی مجاهدی پدر شعر آیینی کشور رونمایی شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله حسینی بوشهری گفت: فرد منتظر باید اخلاق نیکو را ضمیمه انتظار داشته باشد و بالاترین ادب انتظار، امید به ظهور است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
آیت الله حسینی بوشهری گفت: شعار سال در حقیقت جهت گیری نظام است و اگر نمی توانید با تورم مقابله کنید، حداقل آن را مهار کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله حسینی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته قم، با بیان اینکه اگر نمی توانید با تورم مقابله کنید حداقل آن را مهار کنید، گفت: شعار سال جهت گیری نظام را نشان می دهد که دولت و مجلس باید همدلانه برای تحقق آن تلاش کنند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین ضمن تمجید از فعالیت های طلاب در کانون های فرهنگی مساجد، بر استفاده از ظرفیت ها و ساز و کارهای مناسب برای پیشبرد اهداف دینی تاکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم در دیدار با آیت الله حسینی بوشهری با بیان اینکه بستر حضور فعالیت طلاب جوان در کانون های مساجد قم فراهم شده است خواستار حضور 800 طلبه جوان در این کانون ها شد که با استقبال رییس جامعه مدرسین مواجه شد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله حسینی بوشهری حوزه علمیه را پشتیبان رویکردهای بهبود دهنده فضای جامعه توصیف کرد و خواستار چاره اندیشی برای مشکلات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امروز با زبان هنر می توان بسیاری از مسائل دینی را بدون حساسیت به جامعه منتقل کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به تلاش های دشمنان در جهت از بین بردن پیوند میان مردم و انقلاب خاطر نشان کرد: یکی از مکان هایی که می تواند در جهت تقویت وحدت و انسجام ملی و معنویت، خصوصا بعد از بحران های احتمالی، نقش آفرین باشد، همین بقاع متبرکه است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; آیین خطبه خوانی خادمان حرم بانوی کرامت همراه با افتتاحیه جشن های دهه کرامت با حضور آیت الله سعیدی تولیت آستان قم، آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین، آیت الله مقتدایی عضو مجلس خبرگان رهبری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
آیین خطبه خوانی خادمان حرم بانوی کرامت همراه با افتتاحیه جشن های دهه کرامت با حضور آیت الله سعیدی تولیت آستان قم، آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین، آیت الله مقتدایی عضو مجلس خبرگان رهبری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله حسینی بوشهری در دیدار رئیس بنیاد مستضعفان با تقدیر از اقدامات و عملکرد این نهاد گفت: تحریم بنیاد مستضعفان از سوی دشمنان، نشان از کارآمدی و موففقیت این مجموعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- یادواره سردار شهید یوسف بردستانی، شهدای بخش بردخون، شهید رستم علی بابایی و شهید گمنام خفته در خاک این دیار با حضور آیت الله حسینی بوشهری برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: دولت باید برنامه هایی را به صورت کوتاه مدت نیز دنبال کند تا وضعیت معیشت مردم با سرعت بیشتری بهبود یابد و نتیجه آن در سفره مردم محسوس باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۴    
آیت الله حسینی بوشهری در دیدار رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: دولت باید هرچه سریعتر ترمیم کابینه دولت انجام دهد تا شاهد تحقق برنامه ها در عرصه های مختلف باشیم.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: برخی به دنبال آن هستند با سیاه نمایی اقدامات برنامه ریزی ها و سرمایه گذاری های دولت در بخش های مختلف از جمله آب، برق، گاز و شبکه ریلی را زیر سوال ببرند و اینگونه القا کنند که هیچ عزمی برای رفع مشکلات نیست. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله حسینی بوشهری با اشاره برپایی نمایشگاه آسمان اقتدار نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های نیروی هوافضای سپاه در قم گفت: این نمایشگاه نشانه ای از قدرت نظام اسلامی و اراده جوانان مومن و با استعداد ایرانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قم با حضور آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه و سردار سرتیپ پاسدار سید مجید موسوی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۶    
سومین همایش حوزه انقلابی، حوزه منتظر با حضور آیت الله حسینی بوشهری و مسئولین استانی در حرم شاهچراغ(ع) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت شهدای حرم مطهر حضرت احمدبن موسی علیهماالسلام با سخنرانی آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، روز گذشته در شبستان امام خمینی(ره) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۱:۳۲    
سومین همایش حوزه انقلابی، حوزه منتظر با حضور آیت الله حسینی بوشهری و مسئولین استانی در حرم شاهچراغ(ع) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۳    
آیت الله حسینی بوشهری با بیان اینکه حوزه منتظر امام زمان(عج) در مقابل شبهات نباید خود را ببازد و با قامتی استوار پاسخگو باشد، گفت: باید حوزه علمیه منتظر کانون شبهه زدایی باشد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر شورای عالی حوزه های علمیه تصریح کرد: حوزه انقلابی حوزه ای مردمی است و دارای روحیه خدمت است و این را در ایام کرونا هنگامی که برادر در کنار برادر بیمار خود نمی ماند، نشان داد؛ اگر مردم می خواهند حوزه انقلابی را بشناسند باید در سیل، زلزله و کرونا بشناسد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر لزوم مسئولیت پذیری و آینده نگری در تبدیل تهدید به فرصت ها در مدیریت حوزه های علمیه گفت: ما امروز به انسان های نقش آفرین و تأثیرگذار نیاز داریم تا آیندگان به کارنامه ما نمره قبولی بدهند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر روز دوشنبه 18 اردیبهشت ماه، مراسم اختتامیه دانش آموختگی دانشجویان بین الملل دانشگاه های ایران از 19 کشور دنیا در تالار شیخ مفید قم برگزار شد. در این مراسم آیت الله حسینی بوشهری رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و دکتر زلفی گل وزیر علوم ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۲:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تأکید بر لزوم تقویت ارتباط حوزه و دانشگاه، خواستار برگزاری همایش های مشترک میان حوزه و دانشگاه به منظور بررسی مشکلات روز کشور شد و ابراز داشت: متأسفانه از زمانی که شعار وحدت حوزه و دانشگاه مطرح شد ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله حسینی بوشهری گفت: دانشجویان بین المللی نباید ارتباط خود را پس از پایان تحصیل با ایران قطع کنند چرا که همواره باید تعامل و تبادل علمی و فرهنگی در میان ایران و سایر کشورها جاری باشد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تأکید بر لزوم فرهنگ سازی نسبت به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی گفت: اقدامات پلیس در صورتی موفقیت آمیز است که مردم احساس کنند که پلیس در خدمت جامعه و مردم است و آن را از خود بدانند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ نشست مدیران استانی حوزه های علمیه خواهران با حضور آیت الله حسینی بوشهری به مدت 3 روز در قم برگزار می شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس آیت الله حسینی بوشهری نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری و رئیس جامعه مدرسین در همایش بین المللی بزرگداشت شیخ صدوق که به همت اداره اوقاف استان تهران و شهر ری در آستان مقدس شیخ صدوق برگزار شد ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۷:۵۱    
مدیر حوزه علمیه خراسان در سفر به قم، با آیت الله حسینی بوشهری دبیر شورای عالی حوزه های علمیه دیدار و گفت و گو کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۸:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شوری عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: تربیت دانشجو خصوصا در بخش بین الملل می تواند به اهداف انقلاب اسلامی کمک کند.
آیت الله حسینی بوشهری گفت: سیاست های پولی کشور نباید دائما تغییر کند. تاجران و سرمایه گذارن می گویند که ما نمی توانیم روی امور اقتصادی حتی یک روز هم حساب کنیم. باید کاری کنیم که مردم و سرمایه گذاران داخلی به فرآیند اقتصادی کشور اعتماد کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حسینی بوشهری گفت: شعار سال، شعار تبلیغاتی نیست، این یک پیام از کلمات حکمت آموز رهبر معظم انقلاب اسلامی است که اجرای کامل آن نیازمند همکاری تمامی دستگاه هاست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: آیت الله حسینی بوشهری با تأکید بر اینکه فرایند اقتصادی در کشور برای تاجران و سرمایه گذاران قابل اعتماد نیست، گفت: دستگاه ها باید به یکدیگر کمک کنند. مسئولان همیشه در جلسات هستند، ولی خروجی آن ها معلوم نیست؛ تصمیمات باید جدی، اجرایی و پیگیری شود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۸    
آیت الله حسینی بوشهری تحقق شعار سال را نیازمند هماهنگی همه دستگاه ها دانست و تصریح کرد که نمی شود رهبر انقلاب شعار مهار تورم را مطرح کنند و دستگاهی روز بعد گرانی یک کالا را تصویب کند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
شفقنا- خطیب نماز جمعه قم با تأکید بر اینکه فرایند اقتصادی در کشور برای تاجران و سرمایه گذاران قابل اعتماد نیست، گفت: دستگاه ها باید به یکدیگر کمک کنند. مسئولان همیشه در جلسات هستند ولی خروجی آنها معلوم نیست؛ تصمیمات باید جدی، اجرایی و پیگیری شود. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- آیت الله حسینی بوشهری درگذشت آیت الله حاج سید رسول موسوی تهرانی را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون ...