چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۵:۳۳Oct 2020 21

جدیدترین‌های «بیمه کارگران ساختمانی»

معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تا پایان شهریور ماه سال جاری، 11 هزار کارگر ساختمانی در این استان از مزایای بیمه کارگران ساختمانی بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: در کل استان به سهمیه 20 هزار نفری برای بیمه کارگران ساختمانی نیاز داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین از تسهیل در فرآیند بیمه کارگران ساختمانی قزوین و نحوه رسیدگی به شکایات آن ها خبر داد.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۱    
نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن بازدید از اداره تامین اجتماعی شهرستان با بیان اینکه مشغله های اداری کمتر مجال حضور در جمع کارکنان ادارات و تقدیر از زحمات و تلاشهای آنان را فراهم نموده گفت بازدید از ادارات به منظور مرور مسائل اداری و ارائه راهکار برای پیگیری و حل بهتر مشکلات شهرستان در حوزه های ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 20 هزار کارگر ساختمانی در مازندران در صف انتظار ثبت بیمه کارگران ساختمانی هستند. با توجه به شرایط سخت کار، بیمه شدن حداقل کاری است که می تواند حاشیه امنیت فراوانی را برای این قشر از افراد جامعه ایجاد کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۹    
نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه رفع مشکلات بیمه کارگران ساختمانی در گرمسار الزامی است، گفت: تضمین بیمه کارگران ساختمانی در حوزه اشتغال پایدار می بایست در دستور کار قرار بگیرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۰    
با حضور مدیرکل و رؤسای واحدهای تخصصی و همچنین رئیس و اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی استان خراسان جنوبی جلسه تخصصی در خصوص مسائل و مشکلات کارگران ساختمانی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده چناران در مجلس از نحوه تعیین حق بیمه بازنشستگان و عدم پرداخت حق بیمه درمان بیماری برای کارگران ساختمانی انتقاد کرده و از آن تحت عنوان اجحاف دولت در حق این قشر یاد کرد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست مشترک مدیران کل بیمه و درمان تأمین اجتماعی استان قم با نمایندگان تشکل های کارگری و بازنشستگی برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
زنجان:مدیر تامین اجتماعی استان زنجان گفت:در بحث بیمه کارگران ساختمانی با وزارت کار همپوشانی انجام شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی استان قم، از حمایت ویژه کرونایی تأمین اجتماعی استان قم از کارگران ساختمانی خبر داد و گفت: به محض ورود کرونا به کشور، بازرسین ما در شعب تامین اجتماعی حضور یافتند و اجازه خروج کافرمایان که منجر به ترک کار کارگران ساختمانی می شد را ندادند و اگر بیمه کارگران ساختمانی طی ماه های ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: در حال حاضر 40 هزار نفر از کارگران ساختمانی در استان کرمان از خدمات بیمه تأمین اجتماعی بهره مند هستند و این ظرفیت در استان به 53 هزار نفر افزایش یافته است.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۶:۵۹    
آخرین اخبار درباره حق بیمه کارگران ساختمان را در تیتربرتر بخوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس صنف نقاشان استان یزد: قرار است امسال سه هزار سهمیه برای بیمه کارگران ساختمانی به استان یزد داده شود.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
همچنین تخصیص سهیمه مازاد بیمه کارگران ساختمانی نیز به منظور حمایت از قشر کارگران این استان نیز از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی و عضو هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی گفت:خراسان رضوی جزو اولین استان های کشور است که صاحب سندیکای کارگری در حوزه کارگران ساختمانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام از بهره مندی بیش از 11 هزار کارگر ساختمانی در ایلام از مزایای بیمه کارگران ساختمانی خبر داد.
تیتر امروز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
هادی ابوی، دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران گفت: ما به دولت پیشنها دادیم که حق بیمه کارگران ساختمانی را در شرایط کرونا به مدت 3 ماه پرداخت کند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی کارگری نقاشان تهران گفت: با توجه به اینکه کارگران ساختمانی چند ماهی است که بیکار شده اند، از دولت می خواهیم مانند هنرمندان، سه ماه حق بیمه کارگران ساختمانی نیز از طرف دولت پرداخت شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
علی برین گفت: به هیچ وجه بازرسی از اشتغال کارگران ساختمانی به شکل تلفنی انجام نمی شود. بازرسان به کارگاه ساختمانی مراجعه می کنند و اگر فرد در محل حضور نداشته باشد، به منزل وی مراجعه می کنند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۰    
بازرس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ساختمانی کشور به جوابیه ای که چندی پیش از سوی انجمن صنفی کارفرمایی کارگزاری های کشور با عنوان هیچ بخشنامه ای مبنی بر حذف بازرسی بیمه کارگران ساختمانی به کارگزاری ها ابلاغ نشده است منتشر شد، پاسخ داد.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
درخواست از رییس جمهوری برای پیگیری علت شهادت پرسنل نیروی دریایی ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
انجمن صنفی کارفرمایی کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که هیچ مصوبه و بخشنامه ای مبنی بر حذف بازرسی بیمه کارگران ساختمانی به کارگزاری ها ابلاغ نشده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حذف کارگزاری های تأمین اجتماعی از فهرست بازرسی کارگران ساختمانی کل کشور خبری امیدوار کننده برای کارگران ساختمانی به شمار می آید که طی بخشنامه ای از سوی سازمان تأمین اجتماعی ابلاغ شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۳    
حیدری از صدور گواهی فنی و حرفه ای و بیمه کارگران ساختمانی و فصلی خبرداد و گفت: تلاش می کنیم این کارگران اعم از ایرانی و اتباع مجوز دار را دارای شناسنامه کنیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
یک فعال صنفی گفت: کارگران ساختمانی خواستار تخصیص سهمیه بیمه به تعداد متقاضیان هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از افزایش 6 هزار نفری سهمیه بیمه کارگران ساختمانی در این استان خبر داد.
سبلانه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با افزایش 6 هزار نفری سهمیه بیمه کارگران ساختمانی تعداد سهمیه استان اردبیل به 24 هزار نفر رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، بر اساس آمار اعلام شده حدود 900 هزار کارگر ساختمانی بیمه شده و دارای کارت مهارت در کشور فعالیت می کنند که این کارگران در فرایند تمدید بیمه خود به واسطه بازرسی هایی که صورت می گیرد با مشکلاتی مواجه می شوند. ...
عصر خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
: موردی به نام سهمیه بندی بیمه کارگران ساختمانی وجود ندارد؛ چراکه ما در مجلس با حضور روئسای انجمن های صنفی کارگران ساختمانی سهمیه بندی را نابود کردیم. بنابراین سهمیه بندی بیمه کارگران ساختمانی از اساس غیرقانونی و بلاموضوع است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۹    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن درخواست از کمیسیون تلفیق و برنامه و بودجه برای توجه به وضعیت کارگران و بازنشستگان گفت: بازرسی های آزاردهنده برای بیمه کارگران متوقف شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۴    
نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه کمیسیون تلفیق بودجه 99 باید توجه ویژه ای به وضعیت کارگران و بازنشستگان داشته باشد، خواستار توقف بازرسی های آزاردهنده برای بیمه کارگران ساختمانی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درباره آخرین وضعیت بیمه کارگران ساختمانی توضیحاتی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تامین اجتماعی گفت: اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی در مجلس در حال بررسی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی از اجرای طرح بیمه کارگران ساختمانی و زنان خانه دار برای رفع دغدغه خاطر از نیروی کار و حمایت از خانواده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مشاور معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی درباره جزئیات بیمه کارگران ساختمانی توضیحاتی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۹    
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی خواستار رفع مشکلات بیمه کارگران ساختمانی شد و گفت: باید سهم بیمه کارگران ساختمانی افزایش یابد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اگر نمی خواهیم هر روز و هر هفته شاهد آوار مرگ بر سر کارگران ساختمانی باشیم، اگر نمی خواهیم فجایعی مانند حادثه ی سرخابِ تبریز، هر روز صفحات روزنامه ها را پر کند، اولین اقدام باید تسهیل پوشش بیمه کارگران ساختمانی باشد؛ بعد از آن، گسترش دایره ی نظارت ها و جلوگیری از ساخت وسازهای بدون مجوز و در نهایت ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ئیس انجمن صنفی آسفالت کاران و عایق کاران رطوبتی استان تهران عنوان کرد که طبق قانون هر کارگر ساختمانی که به شعب بیمه مراجعه می کند اگر شرایط لازم را داشته باشد، باید بیمه شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام از سهمیه جدید برای ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در ایلام خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۵۵    
مدیرکل تامین اجتماعی استان از اعلام سهمیه جدید برای ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی خبرداد و گفت: بیش از 10 هزار نفر از بیمه شدگان استان کارگر ساختماتی هستند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تنها روزنه امید برای کارگران ساختمانی داشتن بیمه است که حداقل بتوانند بعداز عمری زحمت و تلاش که در کار مشقت بار صنعت ساختمان متحمل می شوند، موفق به دریافت حقوقی بازنشستگی شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: کارگران ساختمانی دارای وضعیت فعال در سیستم بیمه ای سازمان تامین اجتماعی، تا 15 آبان ماه فرصت دارند در سامانه ثبت رفاهی نام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۸:۴۳    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر سه هزار و 400 کارگر در این استان تحت پوشش بیمه کارگران ساختمانی هستند و از مزایای این نوع بیمه که مختص اقشار ضعیف جامعه است، استفاده می کنند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مهرداد جهاندیده روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه بیمه کارگران ساختمانی از مترقی ترین بیمه ها در دنیا به شمار می رود اظهار داشت: در 6 ماهه نخست امسال، 952 کارگر ساختمانی سیستان و بلوچستان بیمه شده اند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۲    
فرزانه شهامت| مصادیق عوارض پروانه ساختمانی، موضوع قانون اصلاح ماده 5 قانون بیمه تأمین اجتماعی کارگران ساختمانی اصلاح شد. بر اساس این قانون که در سال 93 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده، سهم کارفرما برای بیمه کارگران ساختمانی 15 درصد از مجموع عوارض پروانه ساختمانی است ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۴    
انجمن صنفی کارگران ساختمانی کردستان در دیدار با استاندار، مهم ترین خواسته های کارگران ساختمانی را مطرح کردند؛ استاندار نیز قول پیگیری داد.
اهل کاشانم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون کار رفاه اجتماعی شهرستان کاشان گفت: کارگران ساختمانی فقط تا پایان شهریور ماه فرصت ثبت نام در سامانه رفاهی برای تعیین وضعیت بیمه اجتماعی خود را دارند.