یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۰:۲۳May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد اسکان نوروزی»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۱:۴۵    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، بنا بر اعلام ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان خراسان شمالی، نوروز امسال، 13 هزار و 213 نفر در ستاد اسکان فرهنگیان استان پذیرش شدند. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۹    
رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان گفت: رتبه اول ستاد اسکان نوروزی استان خوزستان به آموزش و پرورش شهرستان آبادان با اسکان 38هزار مسافر رسید.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۲۳:۴۲    
قم (پانا) - آیین شکرانه خدمت و تجلیل از فعالان ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان قم عصر امروز در شبستان بقیه الله مسجد اعظم قم برگزار شد. آیین شکرانه خدمت و تقدیر از خادمان ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان قم در آستانه سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) با حضور مسئولانی از استانداری ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد اسکان نوروزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان گفت: نزدیک به 4 هزار و 300 میهمان نوروزی در قالب 881 خانوار در این دانشگاه اسکان داده شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرآموزش و پرورش نهاوند، گفت: از ابتدای شروع به فعالیت ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان نهاوند، جمعاً تعداد 590 مسافر فرهنگی و مسافرینی از سایر اقشار جامعه، در قالب 138 خانوار، در مدارس محل اسکان و مرکز خانه معلم، پذیرش شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش 25 هزار و 503 مسافر در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان خبر داد.
صبح الوند   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان: آمار پذیرش فرهنگیان در استان را 6 هزار و 518 خانوار اعلام کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش ناحیه1 همدان، آخرین آمار پذیرش فرهنگیان در ناحیه1 را 3 هزار و 893 خانوار اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به نصب 17 هزار تختخه چادر در کمپ های اقامتی شهر قم گفت: 150 نفر از عوامل سازمان در ستاد سیما،منظر و فضای سبز شهری و ستاد اسکان نوروزی شهرداری قم بر کیفیت خدمات رسانی به زائرین نظارت داشته اند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۸:۳۷    
مدیرکل آموزش و پرورش استان در پیامی از تلاش اعضای ستاد اسکان نوروزی در خدمات دهی به مسافران تجلیل کرد. متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۷:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 28 هزار و 374نفر در ستادهای اسکان آموزش و پرورش استان از ابتدای تعطیلات نوروزی 12 فروردین پذیرش شدند.. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پایان فعالیت ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان خبر داد و گفت: سرایدار دبیرستان دخترانه علوم ناحیه یک سنندج در طرح نوروزی اسکان فرهنگیان، انگشتر گرانقیمت جامانده از مسافر نوروزی را به صاحبش برگرداند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر(پانا) - رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان بوشهر گفت 427 مدرسه و مرکز رفاهی طرح ستاد اسکان نوروزی و تعداد 96 پایگاه اسکان توسط 27 تیم نظارتی در این ایام مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش استان قزوین از اسکان 9 هزار و 520 خانواده در ستاد اسکان نوروزی این استان تا دوازدهم فروردین ماه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: بر اساس تصمیم ستاد اسکان نوروزی خوزستان مدارس استان در روز 14 فروردین ماه برای حضور دانش آموزان دایر هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش 25 هزار و 321 مسافر در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش ملایر از پذیرش 1602 مسافر در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان و مرکز رفاهی زنده یاد اکبری شهرستان ملایر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از اسکان دو هزار و 170 خانواده در ستاد اسکان نوروزی این استان تا هفتم فروردین ماه خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرماندار و بخشدار به همراه زهرا رستمی مدیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولان از روند اجرایی ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش در راستای بررسی کیفی، بازدید کردند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد اسکان نوروزی استان خوزستان گفت: از ابتدای آغاز سفرهای نوروزی 83 هزار و 484 نفر در قالب 19 هزار و 84 خانواده در مدارس استان اسکان یافتند. مسعود حمیدی نژاد بیان کرد ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد برنامه های ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان در این استان را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش همدان از پذیرش 20 هزار و 211 مسافر در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان تا پنجم فروردین در استان خبر داد.
فرمانداری فلاورجان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۷    
افتتاح ستاد اسکان نوروزی توسط دکتر معینی فرماندار شهرستان در محل آموزش و پرورش فلاورجان.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: 11 هزار و 756 مسافر نوروزی تا پایان هشتمین روز فعالیت ستاد اسکان نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی آموزش و پرورش این شهرستان اسکان یافتند. ...
آناج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره امور رفاهی و پشتیبانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: از آغاز طرح نوروزی اسکان تا پایان روز چهارم فروردین امسال، یک هزار و 778 خانوار در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان پذیرش و اسکان داده شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
همدان- مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان آمار پذیرش فرهنگیان در استان را 13 هزار و 448 نفر اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در ایام تعطیلات نوروزی 12 پایگاه ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش، وظیفه استقبال، پذیرایی، هدایت و اسکان میهمانان فرهنگی را برعهده دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: یک هزار خانوار تا ظهر دوم فروردین ماه در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان پذیرش شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش 5 هزار و 380 مسافر در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۴۱    
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار شهرستان یزد و مدیرکل آموزش و پرورش استان از ستاد اسکان ناحیه یک یزد بازدید کرد.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۶    
آیین افتتاح ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش شهرستان نایین با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و تعدادی از اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان برگزار گردید.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نایین (پانا) - مدیر آموزش و پرورش نایین گفت ستاد اسکان نوروزی در 30 مدرسه ظرفیت اسکان متوسط 1500 نفر را داراست. حمید شهریاری در حاشیه افتتاح ستاد اسکان نوروزی شهرستان نایین در گفت و گو با پانا اظهار کرد: با توجه به ظرفیت بالای آموزش و پرورش و تعداد مدارس ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۸    
شیراز (پانا) - به گفته مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز، ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان ناحیه یک شیراز واقع در سه راه بهار،اداره آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی فرماندار گچساران تصریح کرد: هر ساله ستاد استقبال و اطلاع رسانی مسافران و گردشگران نوروزی در ورودی این شهرستان دایر می شود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
7226 مدرسه با 57065 کلاس میزبان فرهنگیان است که در صورت شرایط خاص تعداد مدارس و کلاس درس اضافه می گردد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان نوروز 1402 با پذیرش 48 هزار خانوار به طور رسمی آغار به کار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضاء ستاد اسکان نوروزی چهارمحال و مدیر کل میراث فرهگیبختیاری از آماده سازی کامل اقامتگاهها استان برای پذیرایی از میهمانان نوروزی خبر داد.
همدان پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
141 مدرسه در قالب یک هزار و 280 اتاق به عنوان مراکز اسکان موقت مسافران نوروزی استان در سال 1402 پیش بینی شد | بیشتر کار ما در ستاد اسکان نوروزی باید به صورت اینترنتی خدمات رسانی شود تا مردم نیز در این مساله معطل و سردرگم نشوند.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۰    
افتتاح ستاد اسکان نوروزی شهرستان در آستانه سال جدید و آغاز سفرهای نوروزی ستاد اسکان نوروزی شهرستان در مورخ 401/12/27 با حضور سید محمدرضا کاظمی طبا فرماندار،رئیس شورای اسلامی شاهین شهر ...
عصر دنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
عصر دنا: طی آیینی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، فرماندار شهرستان بویراحمد، رئیس بسیج فرهنگیان سپاه فتح استان، مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد و تنی چند از مدیران و مسئولین استانی وشهرستانی، همزمان با سراسر استان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۱    
رییس ستاد اسکان نوروزی شهربابک گفت: 20 مدرسه و 140 کلاس در شهرستان تجهیز و آماده میزبانی از مسافران نوروزی در شهربابک هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
با حضور فرماندار ویژه سیرجان و جمعی از مسئولان و فرهنگیان شهرستان، ستاد اسکان نوروزی سیرجان افتتاح شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان با ظرفیت 200 باب کلاس در قالب 22 مدرسه برای میزبانی از گردشگران مذهبی، تاریخی و طبیعی آران و بیدگل کار خود را آغاز کرد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، رضا عزتی امروز چهارشنبه در آئین افتتاحیه ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش لرستان، اظهار داشت: طبق آیات قرآن، سفر ما را با جهان طبیعت و همچنین اولیای الهی آشنا می کند و آثاری مانند شادابی جسم و روح انسان و افزایش عقلانیت و آگاهی [...]
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فیروزکوه (پانا) - مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه از برنامه ریزی لازم جهت استقبال از خانواده های فرهنگیان و مهمانان نوروزی در ایام تعطیلات عید نوروز در این شهرستان خبر داد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - پیش بینی می شود در نوروز 1402 ستاد اسکان فرهنگیان با رشد 20 درصدی مسافر نوروزی روبه رو خواهد شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ...
آذرمغان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کلام الله صفری در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اظهار کرد: اخلاق مداری در پذیرش میهمانان نوروزی سرلوحه فعالیت های ما در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان است ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۷    
دبیر ستاد اسکان نوروزی اداره کل آموزش و پرورش گلستان گفت: 146 محل اقامتی برای اسکان نوروزی با اولویت فرهنگیان در این استان آماده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۴۶    
مدیر آموزش و پرورش رامشیر از آمادگی ستاد اسکان نوروزی این شهرستان برای ارائه خدمات مطلوب به همکاران فرهنگی خبر داد.