جمعه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۴۹Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایندگان استان کرمان»

دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه ای با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت مشکلات دو پروژه پتروشیمی فجر و بافت کرمان مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، در جلسه ای با حضور علیرضا رزم حسینی وزیر صمت، اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و استاندار کرمان ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از اجرایی نشدن طرح پتروشیمی کرمان به شدت انتقاد کرد و خواستار رفع موانع و اجرای این طرح شد. دکتر “محمدرضا پورابراهیمی” شامگاه دوشنبه دهم آذرماه در نشست استاندار و تعدادی از اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان با وزیر صمت ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت نماینده سابق شهر بابک را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: نمایندگان مسایل جزیی و حاشیه ای را نباید در مسائل مجلس دخالت دهند و به دنبال مطالبات به حق مردم باشند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت:در زمینه برجام باید اصل عدم اعتماد به اروپا را مدنظر داشته باشیم و از موضع عزت و اقتدار منافع ملی را دنبال کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان بر لزوم ریل گذاری و فراهم کردن زیرساخت های لازم برای توسعه استان در یک چشم انداز بلندمدت تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۲۶    
کرمان - ایرنا - تیم فوتبال صنعت مس کرمان و آرمان گهر سیرجان امروز (یکشنبه )در برابر رقیبان خود در لیگ دسته یک کشور به پیروزی رسیدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۰    
کرمان - ایرنا - رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به شرایط فعلی کشور در شیوع ویروس کرونا گفت: فرآیند تامین دارو از طریق اتخاذ تسهیلات بلاعوض در راستای رفاه حال بیماران، امری ضروری است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان استان کرمان گفتند: هر چه به غرب خوش بین تر باشیم و به دنبال نشستن پای میز مذاکره باشیم؛ حاصل این امر از دست دادن داشنمندان هسته ای، نیروهای علمی و به غارت بردن سرمایه های کشورمان است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، کریم همتی در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان در محل ساختمان صلح بیان کرد: با توجه به وسعت موقوفات هلال احمر رفسنجان، ضرورت ساماندهی این املاک ارزشمند با هدف اجرای نیات واقفین در هلال احمر در اولویت است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مجمع نمایندگان استان کرمان بر لزوم فعال شدن 900 معدن غیر فعال استان کرمان جهت ایجاد اشتغال پایدار و جهش تولید در استان تاکید کرد و گفت: برای تسریع در تصمیم گیری ها و فعال کردن معادن استان از وزیر صمت درخواست تفویض اختیارات شورای معادن به استان داریم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان استان کرمان با تأکید بر اینکه جهش تولید بیشتر گرفتار دیوان سالاری و بروکراسی شده است، گفتند: در سال جهش تولید باید تکلیف 900 معدن بلاتکلیف روشن شود و استاندار جدید کرمان نیز در اولویت کاری خود موضوع فعال شدن معادن و رشد کشاورزی استان را قرار دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
امیرسجاد زندی و عرفان پورخالقی به عنوان نمایندگان استان کرمان به دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی ساحلی آقایان دعوت شدند.
طلوع ارگ   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
وزارت کشور در پاسخ به نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی که بر سر انتصاب استاندار جدید، به طور جدی [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مجمع نمایندگان استان کرمان درباره طرح استیضاح وزیر کشور تاکید کرد: مطالبه گری خود را از وزیر کشور و دولت تا زمان عذرخواهی رسمی دولت از مردم استان کرمان، ادامه خواهیم داد و قطعا استیضاح وزیر کشور در دستور کار مجمع نمایندگان استان خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با تاکید برآنکه دکتر فدایی خود و زندگیش را وقف خدمت به نظام، اسلام و استان کرد، گفت: عدم حضور مجمع نمایندگان استان کرمان در مراسم تودیع و معارفه در اعتراض به عملکرد و روش و منش دولت است و ما با استاندار جدید آقای"زینی وند" هیچ مشکل خاصی نداریم بلکه اعتراض ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عصر امروز 24 آبان، نشست فوق العاده مجمع نمایندگان استان کرمان با محوریت انتصاب و صدور حکم استاندار کرمان، با حضور اکثریت اعضای مجمع نمایندگان در تهران برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل نشست ویژه مجمع نمایندگان استان کرمان برای بررسی موضوع تغییر استاندار کرمان تا پایان وقت امروز خبر داد.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
استعفای محمدجواد فدائی که اینک باید او را استاندار سابق کرمان نامید چندان غیرمترقبه بود که بسیاری از فعالان و آگاهان سیاسی را متعجب ساخت. اما غیرمترقبه تر استعفای فدائی انتخاب استاندار جدید کرمان بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رفسنجان - نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با اشاره به اینکه کسی با نمایندگان استان کرمان در خصوص انتصاب استاندار جدید کرمان مشورت نکرد، گفت: بنده هیچ اطلاعی از این انتصاب نداشتم.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۵    
اعظمی نماینده جیرفت و عنبرآباد: هیچ هماهنگی با مجمع نمایندگان استان نشده است و مجمع با استاندار غیر بومی مخالف است. پورابراهیمی نماینده کرمان و راور : فدایی جواب تلفن ها را نمی دهد. جلالی نماینده رفسنجان: توقع چنین استعفایی را نداشتیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: یقینا نمایندگان استان کرمان قریب به اتفاق نسبت به نحوه این انتخاب موضع گیری خواهند کرد و این کار دولت را محکوم کرده و در صحن علنی مجلس از هفته آینده واکنش های خود را نشان خواهیم داد گفتنی است که این اعتراض جدای از این است که فرد انتخاب ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با تاکید بر این موضوع که انتخاب استانداران از اختیارات دولت است گفت: مجمع نمایندگان استان روز گذشته گزینه های بومی خود را به وزارت کشور اعلام کرد اما دولت ما را در مقابل یک عمل انجام شده قرار داد و اذعان کردند که ما تصمیم خودمان را گرفته ایم.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس درباره استعفای استاندار کرمان گفت: جلسه مجمع نمایندگان با وزیر کشور ابتدای هفته آینده در تهران تشکیل شود و نمایندگان استان در این زمینه بحث کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: ما این انتظار را از دکتر فدایی نداشتیم که یک مرتبه انسان را بین زمین و آسمان رها کنند و توقع نداشتیم چنین تصمیمی بدون اطلاع بگیرند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی پردیس شهید باهنر دانشگاه فرهنگیان استان کرمان در نامه ای به رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان خواستار رسیدگی به وضعیت قانون تعیین تکلیف نیرو های حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی قوانین و مقررات برگزاری مسابقات فوتبال با حضور 30 نفر از ناظران و نمایندگان کرمان در لیگ های کشوری فوتبال با تدریس سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان کرمان از تمامی طرح ها و پیشنهادات بهزیستی برای ارائه خدمتی ماندگار به مردم دفاع می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استقلال تهران امروز با مس رفسنجان یکی از نمایندگان استان کرمان در هفته نخست لیگ برتر رو به رو می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۴۷    
شهباز حسن پور بیگلری/ نماینده سیرجان و بردسیر و رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۹:۴۹    
کرمان - ایرنا - رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اینکه بخش خصوصی و دستگاه های اجرایی، وزیر صمت را از خودشان می دانند گفت: متاسفانه خود تحریمی به یک فرهنگ در کشور تبدیل شده و اخذ برخی مجوزها بیش از یک سال زمان می برد لذا ضرورت توجه ویژه وزیر برای رفع این مشکل وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با ابراز تاسف از اینکه خود تحریمی به یک فرهنگ در کشور تبدیل شده است، در ادامه با اشاره به افتتاح فاز اول پروژه خط انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران تصریح کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سیرجان - رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به محرومیت مردم در 50 کیلومتری برخی معادن استان کرمان گفت: شرکت های صنعتی و معدنی باید به مسئولیت های اجتماعی خود در این زمینه عمل کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مجمع نمایندگان استان کرمان اظهار کرد: پیگیری وزیر صمت برای تصویب ارز متقاضی و آزادسازی واردات در مقابل صادرات فضای خوبی را در بازار ایجاد می کند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس جهاددانشگاهی در نشست مشترک با رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه ویژه ای این نهاد در حوزه صنایع و معادن استان کرمان گفت: هدف جهاددانشگاهی توسعه علم و فناوری جهت افزایش بهره وری در این حوزه است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست جهاددانشگاهی استان کرمان به همراه رییس مجمع نمایندگان استان کرمان و عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی با دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی کشور دیدار و گفت وگو کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۳:۵۰    
رکابزنان تیم های مس کرمان و صنعت مس رفسنجان در روز دوم رقابت های لیگ برتر با کسب مقام های دوم و سوم ماده 4 کیلومتر تیمی و عناوین سوم و چهارم ماده اسکرچ خوش درخشیدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست مجمع نمایندگان استان کرمان با معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور جهت بررسی بودجه امور سلامت، درمان، بیمارستان ها و فضای های آموزشی و کمک آموزشی در محل سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۶    
ایسنا/کرمان در حالی که پیش از این استاندار کرمان از افتتاح فاز اول پروژه انتقال آب از خلیج فارس به سیرجان با حضور رییس جمهور در 24 مهرماه خبر داده بود، حال رییس مجمع نمایندگان استان کرمان از تعویق زمان افتتاح این پروژه خبر می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حامد بهروزی مقدم و ایلیا درینی، نمایندگان استان کرمان موفق شدند در مرحله مقدماتی مسابقات کمتر از 17 سال دانش آموزان جهان به ترتیب با کسب عناوین پانزدهم و سی و هشتم جهان، جواز حضور در مرحله فینال رقابت ها را کسب کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: پیشنهاد 10 قانون جدید به مجمع نمایندگان استان برای برقراری هر چه بیشتر سلامت اجتماعی در کشور و استان داده شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
ذبیح الله اعظمی با اشاره به عملکرد ضعیف بازار پسته کشور گفت: 100 هزار تن پسته سال گذشته در انبار ها مانده بود و مجمع نمایندگان استان کرمان دو میز برای پسته برگزار کرد که به وزارت صمت و وزارت امور خارجه متعلق بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۵    
کرمان - ایرنا - سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: هماهنگی تعیین اولویت های زیرساختی استان با اجماع نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی و استاندار کرمان برای پیگیری پروژه ها در داخل و خارج از استان انجام شد.
ناب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نشست ستاد اقتصادی مقاومتی استان صبح امروز با حضور مسئولان در محجل استانداری کرمان برگزار شد. به گزارش ناب نیوز ؛ صبح امروز نشست ستاد اقتصادی مقاومتی در محل استانداری کرمان با حضور محمد جواد فدائی استاندار کرمان، جعفر رودری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: گلایه ما این است که کشور در حال جنگ تمام عیار اقتصادی است و برخی ادارات آرایش جنگی به خود نگرفته اند. هیئت مدیره ای که اجازه نمی دهد کار اقتصاد مقاومتی آغاز شود و به علت اینکه با رانت فلان شخص عضو هیئت مدیره شده و در طول یک سال یک شب در شهرستان ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان و نماینده مردم شهرستان های سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ظرفیت های منحصربفرد گردشگری استان کرمان باید در مورد تبلیغات این جاذبه ها از سوی فعالان و دست اندرکاران این صنعت تمهیدات ویژه ای صورت گیرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
جلسه اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان با مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت جهاد کشاورزی در استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اقدامات شایسته انجام شده طی ادوار مختلف در بخش بهداشت و درمان گفت: رفع مشکلات حوزه سلامت نیازمند مشارکت مردم و خیران است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه تبادل نظر مجمع نمایندگان استان کرمان با مدیران دستگاه های زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی در استان، عباس سعیدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان با بیان اینکه 43 درصد جمعیت استان روستانشین هستند و دومین استان عشایری کشور هستیم، اظهار داشت: 5 درصد اراضی استان کرمان کشاورزی است.