شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۴:۲۱Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایندگان استان کرمان»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۷    
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در بازدید از از اورژانس در حال احداث بیمارستان علی ابن ابی طالب (ع) راور اظهار کرد: مرکز اورژانس بیمارستان راور با 39 تختخواب با اعتباریزبالغ بر 150 میلیار ریال تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۸:۴۰    
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: همواره حامی ورزش کرمان و ورزشکاران بوده و خواهم بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: با واگذاری شرکت زغال سنگ به شرکت صدر تامین، تحولی بزرگ در راستای حل مشکلات کارگری، پرداخت بدهی های مالیاتی و بیمه ای این شرکت و همچنین مکانیزه شدن کامل معادن شرکت زغال سنگ انجام می شود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
حسن شریفی مدیرعامل و رییس هیات مدیره بیمه ایران در دیدار با دکتر پورابراهیمی رییس مجمع نمایندگان استان کرمان آمادگی گروه مالی بیمه ایران را برای نقش آفرینی در توسعه اقتصادی استان اعلام کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۹    
دبیر مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس، ضمن اشاره به روند کاوش ها در کنار صندل جیرفت و کمبود منابع مالی که در این حوزه وجود دارد بر ضرورت تعیین ردیفی در بودجه سنواتی برای حفظ آثار باستانی این منطقه تاکید کرد و افزود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۲۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
در هفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبال، نمایندگان استان کرمان برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی خواستار تشکیل جلسه ای فوق العاده به منظور بررسی دقیق ابعاد حادثه 13 دی ماه در کرمان شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: امیدوارم بتوانیم با بررسی ابعاد مختلف ضمن پیگیری مطالبه مردم کرمان، در اقدام تلافی جویانه یا انتقام سخت از جریان صهیونستی آمریکایی در منطقه اقدامات لازم را جهت ارتقاء ظرفیت های امنیتی و اطلاعاتی استان با اجرای افزایش و ارتقا ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور باشکوه مردم دقیقا یک روز بعد از حادثه تروریستی بر سر مزار حاج قاسم نشان داد که اقدامات دشمن تاثیری بر عزم و اراده ملت ایران ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس، گفت: اقدامات تروریستی، جنایتکارانه و شرورانه تکفیری های کوردل علیه مردم ایران خصوصا زنان و کودکان بی دفاع باعث ایجاد پیوند مستحکم تر بین ملت فهیم و آگاه ایران با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی، انقلاب و شهید سلیمانی در مقاومت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۰۷:۵۸   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان محمدرضا پورابراهیمی رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان طی پیامی ضمن تسلیت شهید و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان، حادثه تروریستی در محدوده گلزار شهدای کرمان را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان کرمان با بیان اینکه سرویس های جاسوسی اسرائیل غاصب مشوق اصلی این عملیات تروریستی هستند، گفت: اسرائیل غاصب و سردمداران استکبار جهانی به دنبال این هستند که حواس مردم را از موفقیت هایی که رزمندگان غزه به دست آوردند منحرف کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه تروریستی امروز در کرمان نشان می دهد که حتی نام حاج قاسم نیز می تواند برای دشمن ایجاد ترس و وحشت کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بنده خودروسازانی را که به عرضه خودورهای بی کیفیت می پردازند در از دست دادن نخبه ورزشکار مقصر می دانم و از پیشگاه مردم ایران و بخصوص مردم استان کرمان و بم عذرخواهی می کنم.
استانها / کرمان خارایی با گلایه از تبعیض بین شمال و جنوب استان کرمان، اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان کرمان به این موضوع ورود کنند تا این وضعیت جبران شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان پیشنهاد کرد: استان کرمان در حوزه پیشگامی برای اشتغال خانواده های تحت حمایت کمیته امداد از مسیرهای توسعه ای پایلوت شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان در دیدار دکتر زاهدی و حجت الاسلام غضنفرآبادی نمایندگان استان کرمان با وزیر اقتصاد و دارایی موضوع بخشش تسهیلات بازسازی منازل مسکونی زلزله زدگان بم و حل مشکل اخذ تسهیلات جدید از بانک های کشور مطرح و تصمیمات لازم برای حل آن اتخاذ شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع نمایندگان استان کرمان با تاکید بر اینکه کاوش آثار باستانی بعد از سفر وزیر میراث فرهنگی به استان کرمان کلید خورد، گفت: کاوش های باستان شناسی حوزه تمدنی شهرستان جیرفت در منطقه کنار صندل با حضور کاوشگران بنام کشورمان آغاز شده و این پژوه ها بعد از یک وفقه 17 ساله انجام می پذیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۳    
دو تیم فوتبال خاتون بم و شهرداری سیرجان که نمایندگان استان کرمان در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور هستند، در هفته ششم رقابت های این لیگ موفق به کسب پیروزی برابر رقبای خود شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
کرمان- مجمع نمایندگان استان کرمان در نشستی با حضور معاون پارلمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران به طرح مشکلات و موانع حوزه های انتخابیه خود در بخش ایثار و شهادت پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اینکه هر چه داریم از شهدا است گفت: با تمام توان از ظرفیت های موجود جهت رفع مشکلات خانواده ایثارگران استفاده خواهیم کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۴:۴۲    
دبیر مجمع نمایندگان استان کرمان از نوسازی جاده های تنگشا خبر داد و گفت: حدود 6 دستگاه پل در منطقه کلجک-نرگسان احداث شد که طی دو هفته آتی بطور مقدماتی مورد استفاده مردم قرار می گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی از عملیات اجرایی چهار طرح آبرسانی به شهرستان کرمان با اعتباری بالغ بر پنج هزار میلیارد ریال خبر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت روز مجلس ، آقای دکتر پورابراهیمی رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان به همراه آقای حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر و آقای دکتر اعظمی نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با حضور در صدا وسیمای مرکز کرمان با مدیرکل مرکز، و شورای معاونین نشست هم اندیشی برگزار کردند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۴    
دو تیم خاتون بم و شهرداری سیرجان که به عنوان نمایندگان استان کرمان در لیگ برتر فوتبال بانوان حضور دارند، هفته سوم را نیز با پیروزی های قاطع سپری کردند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نقدینه - مدیر بیمه سرمد استان کرمان گفت: همایش ملی صنعت بیمه 11 آذر ماه با حضور نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل بیمه سرمد برگزار می شود. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۴    
دبیر مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای از تکمیل بیمارستان 258 تختخوابی آیت الله کاشانی در جیرفت در 36 ماه آینده خبر داد و گفت: بیمارستان 96 تختخوابی عنبر آباد در ردیف بودجه سنواتی قرار گرفته است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۷:۳۳    
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان مطابق سنت هرساله از مدال آوران و قهرمانان کرمانیِ مسابقات آسیایی، پاراسیایی و جهانی تقدیر و تجلیل کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمان- رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: سپاه ثاراالله در کنار نماینده ولی فقیه و استاندار کرمان پیگیر مشکلات مردم است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق اسناد و مستندات قطع درختان جنوب در سایه زیر میزی و رومیزی خود را نشان داده، گفت: درختان جنوب کرمان قربانی زیاده خواهی گروهی از متولیان امر شده که نظارت مطلوبی برای حفاظت از منابع محیط زیستی نداشته اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۱    
دو تیم خاتون بم و شهرداری سیرجان که به عنوان نمایندگان استان کرمان در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، حضور دارند، برابر رقبای خود در هفته دوم این مسابقات پیروز شدند.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۰    
2 تیم خاتون بم و شهرداری سیرجان نمایندگان استان کرمان در لیگ برتر فوتبال زنان فردا جمعه در حالی به مصاف حریفان می روند که هر 2 تیم جزو مدعیان قهرمانی این لیگ هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۲    
دبیر مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وعده و وعید مسئولان در حوزه ورزشی برای تحقق نیاز بانوان ورزشکار در تمام حوزه ها، گفت: امروز جهان به سمت توسعه یافتگی در سایه دیپلماسی ورزشی پیش می رود و انتظار داریم دولت در حوزه ورزش به ویژه ورزش بانوان بیش از گذشته دیپلماسی را پررنگ ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۹:۴۳    
عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس، از افتتاح و راه اندازی خانه نخبگان در جنوب استان کرمان در راستای توسعه بنیاد نخبگان به منظور جلوگیری از مهاجرت جامعه نخبگان کشور خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۴:۰۷    
عضو مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به جزئیات سفر رییس قوه قضاییه به کرمان، گفت: در نشستی که با استاندار و شورای اداری و با حضور نماینده ولی فقیه در استانداری استان کرمان برگزار شد با حکم رییس قوه قضاییه اختیارات حل مشکلات قضایی به رئیس کل دادگستری استان کرمان تفویض اختیار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: بخش عمده ظرفیت های معدنی استان در بخش دولتی حبس شده است و نه خودشان بهره برداری می کنند و نه به دیگران اجازه بهره برداری می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان تعدادی از نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت بر عدم دخالت مستقیم یا غیرمستقیم نمایندگان در امور مرتبط با تصمیمات اجرایی این استان تأکید کردند.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۰:۱۹    
پس از معرفی احد علیخانی به عنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی مس؛ جمعی از نمایندگان استان کرمان به همراه میرتاج الدینی نماینده تبریز و آذرشهر طی نامه ای به وزیر صمت از انتصاب خرمی شاد به عنوان مدیرعامل شرکت ملی مس تشکر کردند ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۲۰:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
هشت نفر از نمایندگان استان کرمان و نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به وزیر صمت، از تدابیر اتخاذ شده در شرکت ملی صنایع مس ایران تقدیر کردند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۰    
عضو مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: ضرورت دارد که لایحه تشکیل سازمان مهاجران اتباع خارجی که در نوبت کمیسیون باقی مانده است در دستور کار قرار گرفته و بررسی شود. در این لایحه، وظایف و مفاهیم تشریح و جهت پذیرش، ساماندهی، اسکان و تعیین و تکلیف مهاجرین و پناهجویان برنامه ریزی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: در فضای تعاملی بین مسئولان استان طی دو سال گذشته توانستیم بیش از 150 هزار میلیارد تومان پروژه اقتصادی در شهرستان های کرمان و راور اجرایی کنیم و این آغاز تحولات بزرگ اقتصادی در استان می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساخت موزه جدید جیرفت بیش از یک دهه بلاتکلیف باقی مانده است، گفت: از وزیر میراث فرهنگی و گردشگری درخواست داریم طی بازدیدی که از این کهن سرزمین داشتند با انجام مطالعات ...
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۱    
در حالی که رقابت های لیگ دسته ی یک به بازی پنجم خود رسیده است نمایندگان استان کرمان عملکرد خوبی نداشتند و نیمکت هر 2 تیم مس کرمان و مس شهربابک لرزان است. نتیجه نگرفتن در بازی روز دوشنبه شاید تغییراتی را در 2 تیم رقم بزند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: خوشبختانه در سال های گذشته در صنعت گردشگری کشور تحولات خوبی انجام گرفته است که این امر را باید مدیون وزیر پرتلاش و فعال میراث فرهنگی باشیم.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ستاد عالی پسته پس از دو سال وقفه، امروز به ریاست وزیر جهادکشاورزی تشکیل جلسه داد، بررسی راه کارهای رفع موانع تولید و صادرات این محصول ارزآور در دستور کار این نشست قرار گرفت. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۹    
کرمان- پورابراهیمی، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: برای رونق تجارت خارجی فرش دستباف نیاز است طرح ها و نقشه ها با توجه به سلیقه مردم کشورهای هدف صادرات تهیه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمان- رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان از عدم جذب کامل منابع ویژه عمرانی سال 1401 این استان ابراز نگرانی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان از عدم جذب کامل منابع ویژه عمرانی سال 1401 این استان ابراز نگرانی کرد.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۶    
معدن 24:جلسه مجمع نمایندگان استان کرمان با مدیر عامل شرکت ملی مس و معاونین ایشان و معاونین وزیر صمت برگزار گردید. دکتر پورابراهیمی رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در این دیدار با تاکید بر افزایش تولید شرکت مس در کرمان افزود ...