شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۴:۲۶Sep 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایندگان استان کرمان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تیم های فرودنیا، تنیس سنتر و راد به عنوان نمایندگان استان کرمان در رقابت های فصل آینده لیگ دسته یک تنیس ایران حضور می یابند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به خانواده های شهدا و مردم کرمان تبریک گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۱    
اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا محمدمهدی اسماعیلی روز سه شنبه طی سخنرانی مجازی در آیین سه شنبه های تکریم ویژه برنامه شکوه مادری که به همت ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کرمان در گلزارشهدای این شهر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۲    
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: کرمان نیازمند استانداری در تراز ظرفیت های استان بوده و نمایندگان استان به دنبال شایسته سالاری هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: در مجلس به نمایندگان استان کرمان قول داده ام برای شهید سلیمانی در وزارت ارشاد برنامه ویژه ای را راه اندازی کنیم و این قول به زودی محقق خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
اسماعیلی گفت: در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از نمایندگان استان کرمان قول دادم که برای شهید حاج قاسم سلیمانی کار ویژه ای در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راه اندازی کنیم از جمله راه اندازی جشنواره ای خاص حاج قاسم سلیمانی برگزار کنیم که به زودی محقق می شود.
دولت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۲    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، برنامه منظم دیدار با مجمع نمایندگان استان های مختلف فرصتی برای بررسی مسائل و مشکلات استان ها و تبیین راهکارهای تقویت مناسبات دولت مردمی سیزدهم و مجلس شورای اسلامی است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر روابط عمومی مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: در انتخابات کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی "حسن پور" به عنوان نایب رییس این کمیسیون انتخاب شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۶    
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان به اتفاق مدیر کل آموزش و پرورش استان، نماینده مردم شهرستان های کهنوج، رودبار، فاریاب، قلعه گنج و منوجان و نماینده مردم شهرستان های بم، فهرج، نرماشیر و ریگان در مجلس شورای اسلامی با سرپرست وزارت آموزش و پرورش دیدار کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - دبیر کمیسیون کشاورزی و نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی از انجام رایزنی مجمع نمایندگان استان کرمان برای جبران خسارت توفان به نخلداران استان بویژه جنوب و شرق کرمان با دکتر مخبر معاون اول ریاست جمهوری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس گفت: وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به مشکلات اساسی حوزه فرهنگ اشراف دارد و آنها را احصا کرده و برای رفع آنها برنامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۶:۳۵    
کرمان - ایرنا - در شرایطی که روند بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی در مجلس جریان دارد، نمایندگان مردم شهرستان های استان کرمان در خانه ملت در حمایت از وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی نقطه نظرات خود را بیان کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در پیامی سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی را به تمامی آزادگان سرفراز ایران تبریک گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس گفت: ظرفیت خوبی در استان کرمان برای واکسیناسیون کرونا در حال آماده شدن است و به راحتی می توانیم ظرف چند ماه آینده پوشش خوبی در این زمینه داشته باشیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با منتخبین شورای شهر کرمان گفت: ساماندهی حاشیه شهر کرمان یکی از اولویت های مهم و در دستور کار است و قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده درآمد شهرداری ها را بیش از 30 درصد افزایش می دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در نشست فراکسیون اصناف و اشتغال با وزیر پیشنهادی بهداشت، گفت: اگر وزارت بهداشت مجوز واردات واکسن بدهد مسئولان استان کرمان نسبت به واردات و تزریق اقدام می کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: جهاددانشگاهی کرمان، به خوبی اثبات کرده که می تواند موانع را از جلوی راه خود بردارد و با باور توان ایرانی قله های پیشرفت را طی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس، ضمن تکذیب خبر سیاه بودن وضعیت شیوع کرونا در این استان تاکید کرد که با همکاری وزیر بهداشت واکسیناسیون در این منطقه برای افراد کمتر از 50 سال هم در حال اجرا است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
دیدارهای هفته سی ام لیگ برتر فوتبال از ساعت 21:15 به صورت همزمان در شهرهای مختلف برگزار شد که نمایندگان استان کرمان نیز در این دیدار ها به مصاف حریفان خود رفتند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: شدت گیری بیماری کرونای هندی از نوع دلتا در بین مردم هفت گنج جنوب استان کرمان از جمله جیرفت و عنبرآباد را در شرایط فوق قرمز قرار داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: ما در بهشت معادن روی گنج نشسته ایم اما بخشی از مردم این استان باید شب ها سر بر بالین فقر بگذارند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با بیان اینکه قطعی برق بیش از 80 کارخانه سیمان و فولاد در کشور، باعث افزایش قیمت لجام گسیخته این محصولات شده است از وضعیت نبود برق انتقاد کرد که نایب رئیس مجلس دولت را موظف به پیگیری موضوع و جبران خسارات ناشی از آن کرد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
علی زینی وند شامگاه چهارشنبه در آیین بدرقه نمایندگان استان کرمان در رقابت های پاراالمپیک توکیو افزود: نمایندگان کرمان ضمن موفقیت در این رقابت ها، سفرای خوبی برای این استان باشند زیرا نام کرمان روی ورزشکاران نام سردار سلیمانی را در اذهان میدان های ورزشی جهان ترسیم می کند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۰:۰۳    
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی به همراه تعدادی از نمایندگان استان کرمان در مجلس، امروز (شنبه 19 تیرماه) از مجتمع مس سرچشمه رفسنجان بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سهم 25 درصدی این استان در ارتقا شاخص های امنیتی کشور گفت: لازم است در ابعاد ارتقا توانمندی های ماموریتی و پرداختی به مجموعه انتظامی بازنگری های رو به رشدی انجام شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۲    
استاندارکرمان در نشست مجمع نمایندگان استان کرمان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اقدامات انجام شده به ویژه در حوزه تخصیص بودجه گفت:روند توسعه استان به سمت توازن پیش می رود و به تدریج نتایج آن مشخص می شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۰    
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان درنشست با وزیر اقتصاد ودارایی خواستار اعزام هیئتی فوری مرکب از معاونین وزیر و کلیه مدیران عامل بانک های دولتی به استان کرمان برای بازدید از شهرستان های جنوبی استان و شهرستان های سیرجان و بردسیر جهت بررسی مسائل ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۱:۲۳    
فاش نیوز - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، رئیس جمهور منتخب را عاشق ایثارگران و رزمندگان دانست و ابراز امیدواری کرد که با آمدن وی بسیاری از مشکلات کشور و جامعه ایثارگری برطرف شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - انتخابات دور دوم مجمع نمایندگان با مصوبه اکثریت مجمع نمایندگان استان کرمان به مدت سه ماه به تعویق افتاد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان اصفهان گفت: وزارت نیرو اگر از منطقه ونک - سولگان آب مازاد دارد بدهی و خسارت به کشاورزان اصفهانی را جبران کند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۲۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال با برتری استقلال و پرسپولیس مقابل نمایندگان استان کرمان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پرسپولیس از تقابل های این فصل خود مقابل نمایندگان استان کرمان خاطرات خوبی دارد و حالا در پی تکرار این روند است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۳    
نماینده مردم سیرجان و بردسیر و رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان کرمان، مدیرکل آموزش و پرورش و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان کرمان با مهدی محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در خصوص ارائه خدمات آموزشی به پناهندگان در استان دیدار و گفتگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس مجمع نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که اختیارات معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت به این استان واگذار شود، جهشی بزرگ در این حوزه شاهد خواهیم داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۰۶    
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: بعضی شرکت های صنعتی و معدنی استان به تعهدات خود در ارتباط با مسئولیت های اجتماعی عمل نکردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به حبس پهنه های معدنی استان کرمان افزود: هنوز چند هزار معدن در استان بلاتکلیف است و باید در شورای معادن این موارد رسیدگی و تعیین تکلیف شود؛ اگر اختیارات به استان تفویض شود در حوزه معدن جهش بالایی خواهیم داشت و محرومیت از جنوب استان رخت برمی بندد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: با اقدامات وزیر صنعت و معدن انقلابی در معادن کشور ایجاد شده و شش هزار معدن تعیین تکلیف می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: بیش از 100 میلیارد تومان موجودی قرض الحسنه در بانک رسالت برای تخصیص به مشاغل خانگی داریم که به این مشاغل در استان تخصیص می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۹    
ایسنا/کرمان رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: برخلاف همه تبلیغات گمراه کننده دشمنان قسم خورده ما، به عنوان کارشناس مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی معتقدم که مردم باز هم پای صندوق های رای خواهند آمد، اما باید مدنظرداشت که افراد جسور، شجاع، توانمند، تصمیم ساز ...
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ یک، نمایندگان استان کرمان مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان شفاف سازی برنامه های داوطلبان را مهم ارزیابی کرد و گفت: شفافیت در برنامه ها موجب می شود در آینده پاسخگویی به سهولت بیشتری انجام شود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اقدامات وزارت صمت در راستای توسعه تولید و صنایع، نیاز امروز کشور را مدیران جسور،شجاع و تصمیم گیر دانست و گفت ...
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۵    
20 هفته از لیگ برتر و 21 هفته از لیگ یک فوتبال گذشت و حالا نمایندگان استان کرمان هر کدام در جایگاهی قرار دارند که در این بین مس کرمان بهترین عملکرد را داشته و باید سیرجانی ها به ثبات می رسند؟
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۴۵    
20 هفته از لیگ برتر و 21 هفته از لیگ یک فوتبال گذشت و حالا نمایندگان استان کرمان هر کدام در جایگاهی قرار دارند که در این بین مس کرمان بهترین عملکرد را داشته و بیم و امیدهای سیرجانی ها ادامه دارد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سعید افروز، ورزشکار و مهدی شاهرخی، مربی دو و میدانی به عنوان نمایندگان استان کرمان در هشتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولین حضور دارند.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: 700 روستای استان با تانکر آبرسانی می شود، اما گوشی در وزارت نیرو برای شنیدن بحران آب کرمان نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: 700 روستای استان با تانکر آبرسانی می شود اما گوشی در وزارت نیرو برای شنیدن بحران آب کرمان نیست.