دوشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۲:۰۲Feb 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به هشدار وقوع کولاک برف و احتمال رخداد بهمن در 4 استان کشور، امدادگران جمعیت هلال احمر در حالت آماده باش قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از افزایش 11 درصدی توان این جمعیت، در طرح زمستانی امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از افزایش 11 درصدی توان این سازمان در طرح زمستانی امسال خبرداد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران این جمعیت در 2 استان در پی اعلام هشدار سازمان هواشناسی و احتمال بارش شدید و رگباری باران و وزش شدید باد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۴   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران این جمعیت در 2 استان در پی اعلام هشدار سازمان هواشناسی و احتمال بارش شدید و رگباری باران و وزش شدید باد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 63 نفر درپی وقوع سیل و آبگرفتگی در هفت استان کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به هشدار سطح قرمز سازمان هواشناسی از احتمال سیل در 7 استان کشور، خبر داد و گفت: با توجه به هشدار وقوع سیل و طوفان امدادگران این جمعیت در حالت آماده باش قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از احتمال وقوع سیل و طوفان در 9 استان کشور خبر داد و اعلام کرد که در همین راستا نیز امدادگران این استان ها به حالت آماده باش درآمده اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از اجرای سومین مرحله طرح ملی سنجش آمادگی تیم های واکنش سریع در منطقه عملیاتی غرب کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین / رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، از آماده باش هلال احمر در 9 استان کشور خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به هشدار هواشناسی، از هموطنان درخواست می کنم که به هشدارهای هواشناسی توجه کنند و قبل از تردد از وضعیت راه ها اطلاع حاصل کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۷:۱۴   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به هشدار سطح نارنجی هواشناسی از آماده باش امدادگران جمعیت هلال احمر در 6 استان کشور خبر داد.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
باتوجه به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، امدادگران هلال احمر در 6 استان کشور به حالت آماده باش درآمدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی از بارش شدید وزش باد و بارش باران در شش استان کشور، از آماده باش امدادگران این سازمان خبرداد.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات: در 5 استان کشور با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران امدادگران هلال احمر به حالت آماده باش درآمدند.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مرتضی مرادی پور گفت: ساعت 10:11 صبح شنبه، 15 مهر، زمین لرزه 6.3 ریشتری هرات و افغانستان را لرزاند که این زمین لرزه و پس لرزه های شدید آن در مشهد و سایر شهر های شرق کشور احساس شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۸:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر گفت: باتوجه به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، امدادگران هلال احمر در 10 استان کشور به حالت آماده باش درآمدند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، از آماده باش امدادگران هلال احمر در 5 استان کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران این سازمان برای بارش شدید باران و وزش باد در دو استان شمالی خبر داد.
اعتدال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران جمعیت هلال احمر در شش استان کشور برای وزش باد شدید و احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۹:۱۰    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران جمعیت هلال احمر در شش استان کشور برای وزش باد شدید و احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۹:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران جمعیت هلال احمر در شش استان کشور برای وزش باد شدید و احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی و ارائه خدمات سلامت به بیش از 15 هزار نفر در مراسم جاماندگان اربعین حسینی (ع) در سراسر کشور خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی مرادی پور در گفت وگو با ایران اکونومیست، با اشاره به هشدار چند روز پیش سازمان هواشناسی در مورد وقوع مداخلات جوی در برخی از استان های کشور گفت: در همین راستا نیز سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر امدادگران خود در این استان ها را به حالت آماده باش درآورد که همین موضوع نیز سبب شد در هنگام وقوع ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۲    
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 1330 نفر طی هفت روز گذشته در کشور خبر داد. مرتضی مرادی پور اظهار داشت: در این مدت به هزارو 330 نفر امدادرسانی صورت گرفت و 695 نفر از جان باختن در حوادث، نجات یافتند ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مرتضی مرادی پور در خصوص عملیات امداد و نجات در سیل و آبگرفتی و باد های 120 روزه گفت: از 28 لغایت 30 تیر 1402 امدادرسانی به متاثرین از حوادث جوی در استان های آذربایجان شرقی، زنجان، سیستان و بلوچستان ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۲۳:۱۴    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد که طی سه روز گذشته به 872 نفر در جریان وزش بادهای 120 روزه در سه استان کشور امدادرسانی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۸:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد که طی سه روز گذشته به 872 نفر در جریان وزش بادهای 120 روزه در سه استان کشور امدادرسانی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به هشدار های هواشناسی مبنی بر ادامه بارش ها تا روز یکشنبه، جمعیت هلال احمر به حالت آماده باش درآمدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت امدادرسانی در مناطق سیل زده کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 28 هزار نفر در سیل و آبگرفتگی 4 روز گذشته خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مرتضی مرادی پور، با اشاره به عملیات امداد و نجات در سیل و آبگرفتگی از 9 لغایت 13 خرداد تا ساعت 08:00 صبح امروز، گفت: در این مدت زمان، به 6 استان، 6 شهرستان، 30 منطقه شامل، 3 شهر، 26 روستا و یک محور، امدادرسانی شد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 28 هزار نفر در سیل و آبگرفتگی 4 روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از برگزاری دوره بازآموزی تخصصی مربیان و سرمربیان تیم های سگ های آنست به صورت کشوری خبر داد.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۹   + ۷۹ سایت دیگر  
از روز شنبه هفته آینده تا پایان روز یکشنبه بارش شدید و رگباری باران و همچنین وزش شدید باد در تمام یا بخش هایی از 16 استان کشور پیش بینی شده است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات از آماده باش امدادگران هلال احمر در پی پیش بینی سازمان هواشناسی در خصوص احتمال وقوع سیل در 10 استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از نجات 703 نفر در یک هفته گذشته توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از آماده باش 10 تیم عملیاتی برای پوشش امدادی دربی بزرگ پایتخت خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، مرتضی مرادی پور معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: از 23 فروردین تا ساعت 6 صبح امروز 25 فروردین 1402 تعداد 450 نفر به دلیل بارندگی های سیل آسا مجبور به ترک منازل خود و اسکان اضطراری در اردوگاه های هلال احمر شدند. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: امسال براساس رویکرد جدید رئیس هلال احمر، 2 هزار امدادگر داوطلب به صورت قانومند بکارگیری خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به صدور هشدار شماره 5 هواشناسی مبنی بر بارش شدید و رگباری باران و کولاک برف در کشور، از آماده باش امدادگران هلال احمر برای امدادرسانی در سوانح جوی پیش رو خبر داد.
اقتصاد آنلاین / نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، استان های تحت تاثیر کولاک برف، کاهش دمای شدید، بارش برف، باران و خیزش گردوخاک در پی هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی را اعلام کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در هشتمین روز از فروردین 1402، بیش از یک هزار و 400 عملیات امداد و نجات جاده ای انجام شده است که نزدیک به 50 درصد از کل عملیات ها را شامل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران هلال احمر در پی ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به صورت برخط به تماس تلفنی و سوالات 1200 نفر از امدادگران و نجاتگران پاسخ داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۳:۱۷    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در پنجمین روز از فروردین 1402، آمار افرادی که خدمات سازمان را در طرح ملی امداد و نجات نوروزی دریافت کردند، از مرز 37 هزار نفر عبور کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران هلال احمر در پی ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران هلال احمر در پی ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۰    
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران هلال احمر در سامانه بارشی جدید خبر داد.