چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۳۷Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جانشین فرمانده نیروی انتظامی»

اقتصاد ایران: جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: در جمهوری اسلامی ایران، نیروی مقدس انتظامی وجود دارد و از دستگاه دیپلماسی مطالبه گر است، باید حرف جدی مجموعه پلیس مبارزه با مواد مخدر را به گوش جهانیان برسانیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: در جمهوری اسلامی ایران، نیروی مقدس انتظامی وجود دارد و از دستگاه دیپلماسی مطالبه گر است، باید حرف جدی مجموعه پلیس مبارزه با مواد مخدر را به گوش جهانیان برسانیم.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۲    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گلستان گفت: متهمان در تحقیقات فنی و در مواجه با مستندات غیر قابل انکار پلیس به 16 فقره سرقت احشام در گنبدکاووس اعتراف کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: با همت و تلاش نیروی انتظامی کشف انواع مواد مخدر در سطح استان حدود 34 افزایش یافته است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، جواد بلوکیان جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاین، امروز گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر غرق شدن یک نفر در استخر ذخیره آب کشاورزی یکی از روستاهای این شهرستان، بلافاصله مأموران جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۵    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی برای ارائه گزارشی در نشست کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس حضور پیدا می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی ایجاد شهرک های سازمانی را موثرترین مولفه در ارتقاء روحیه مرزبانان دانست و گفت: تأمین اعتبارات مرزبانی با ردیف بودجه ای خاص، یکی از مطالبات مهم نیروی انتظامی از قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه ناجا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی به صورت سرزده از یگان های مرزی شهرستان خدا آفرین بازدید کرد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، سردار سرتیپ قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی در مراسم صبحگاه مشترک یگان های ویژه ناجا که با حضور یگان هایی از ارتش و سپاه برگزار شد، ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و آغاز هفته نیروی انتظامی ...
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه برنامه ریزی و هماهنگی مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم در تاکستان جلسه برنامه ریزی و هماهنگی مراسم استقبال و تشییع شهید مدافع حرم ، شهید ذکریا شیری در تاکستان با حضور طاهری فرماندار ، سرهنگ حسینی فرمانده سپاه ناحیه امام علی(ع) ، سرهنگ عبدی جانشین فرمانده نیروی انتظامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۵    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از مرکز تعویض پلاک "میثم" بازدید و بر تسریع و تسهیل در خدمات دهی مطلوب تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین با تاکید بر افزایش امنیت اجتماعی در استان خواستار برخورد جدی با خرده فروشان و قاچاقچیان مواد مخدر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۷    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی کشف و ضبط بیش از 34 تن انواع مواد مخدر در خراسان رضوی طی یک سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: حفظ و تثبیت امنیت و آسایش و آرامش آحاد مردم خط قرمز پلیس است و در این زمینه با کسی تعارف نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: جمهوری اسلامی ایران از مناقشه دو کشور همسایه آذربایجان و ارمنستان ناخرسند است و تاکید دارد این مناقشه باید پشت میز مذاکره و با نظارت سازمان ملل رفع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برخورد گلوله ها و خمپاره های طرفین درگیر در جنگ قره باغ به مناطق مرزی خداآفرین گفت: به طرفین در این خصوص هشدارهای لازم داده شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: اصابت تعدادی راکت و گلوله از سوی طرف های درگیر در جنگ قره باغ به نواحی مرزی کشورمان سهوی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشورمان گفت: طرفهای درگیر در مناقشه قره باغ قول داده اند اشتباهات اخیر را در مرزهای ایران تکرار نکنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۶   + ۶۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اعلام اینکه مقرر شده است زاویه تیر اندازی دو طرف اصلاح شود، تصریح کرد: مرزبانان ما با هوشیاری، آرایش لازم را اتخاذ کردند و رصد و اشراف کامل بر مرزها دارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: مناقشه دو کشور همسایه آذربایجان و ارمنستان که بنا به دلایلی آغاز شده است امیدواریم هر چه زودتر پایان یافته و امنیت دوباره به مرزهای این دو کشور بازگردد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: گفتمان تنها راهکار مهم و اثربخش حل مناقشه بین جمهوری های آذربایجان و ارمنستان و پایان درگیری و جنگ میان این 2 کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه درگیریهای جمهوری های آذربایجان و ارمنستان، سردار رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور از شهرستانهای مرزی شمال استان اردبیل بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۷    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از ارایش جدید پلیس برای مقابله با ارازل و اوباش خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۴    
تهران- ایرنا- آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی غرب استان تهران باحضور سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور برگزار و کیوان ظهیری به عنوان فرمانده انتظامی جدید غرب استان معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: در ابتدا برای مالک خودرویی که در آن بی حجابی صورت گرفته، پیامکی ارسال و از وی خواسته می شود که شئونات در خودروی وی رعایت شود؛ یعنی پیامک نخست ارشادی است، این کار از هفته قبل آغاز شده و مردم نیز از آن استقبال کردند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۴   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: جانشین فرمانده ناجا گفت: اخطار می دهیم که سمت خاک ما نباید گلوله ای رد و بدل شود؛ اشتباهی دو گلوله خمپاره نزدیک مرز ما افتاده بود که تذکرات لازم را دادیم و امیدواریم آرامش ایجاد شود. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی ایران، گفته است در طرح های ناظر 3 و 4 با کسانی که به گفته او، در تفرجگاه ها، پیاده روها و فضای مجازی حجاب را رعایت نمی کنند، برخورد می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۴    
مشهد- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان رضوی گفت: دفاع مقدس یادآور حماسه های بی بدیل فرزندان این مرز و بوم است و هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند برای نشر، ترویج و تقویت اهداف و ارزش های دفاع مقدس است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: جرایم مربوط به قتل در خراسان رضوی 10 درصد کاهش داشت.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی ایران اعلام داشت که مرزهای چهارگانه میان کشورش و عراق کاملا بسته هستند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از مرز شلمچه گفت: مرز شلمچه و سایر مرزها متصل به کشور عراق بنا به صلاحدید ستاد ملی مبارزه با کرونا و عدم موافقت کشور همسایه برای تردد اربعین حسینی، کاملاٌ بسته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۴    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور، در حاشیه بازدید از مرز شلمچه گفت: مجدداً تأکید می کنیم که مرز شلمچه و سایر مرزهای زمینی مابین کشور ایران و عراق بسته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه نیروی انتظامی موثرترین مولفه امنیت داخلی و ارتباطات بین المللی است، گفت: لازم است که تقویت فرهنگ سازمانی مورد اهتمام ویژه قرار گرفته و براساس تاکیدات مقام عظمای ولایت از تجربیات دوران دفاع مقدس بهره لازم گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
جلسه کمیته نیروهای مسلح چهلمین سالگرد دفاع مقدس آذربایجان شرقی با حضور سردار فرمانده سپاه عاشورا، امیر فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر 21 حمزه آذربایجان، سردار مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان شرقی، امیر فرمانده پدافند هوایی شمالغرب ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۶:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی ضمن هشدار به اوباش، گفت: این افراد تا دیر نشده دست از رفتارهای هنجارشکنانه بردارند و به مسیر شهروندی بازگردند، چنانچه به مسیر خود ادامه داده و ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی کنند نقطه امنی در کشور برای آنها نخواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور: سرقت یکی از مهمترین دغدغه های مردم است و پروانه های ساخت منازل پیوست امنیتی و انتظامی ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بر رعایت الزامات پیشگیرانه ضد سرقت در طلافروشی های استان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بر رعایت الزامات پیشگیرانه ضد سرقت در طلافروشی های استان تاکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: گمرک و پلیس امنیت اقتصادی دو بازوی مهم و یاری گر در عرصه اقتصادی هستند و با همکاری یکدیگر در عرصه مبارزه با قاچاق کالا خوش خواهند درخشید.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مبارزه با اراذل و اوباش و کسانی که مخل امنیت عمومی و روانی خانواده ها هستند، مهمترین اولویت کاری نیروی انتظامی است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس-ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: قرارگاه مرکزی مبارزه با اراذل و اوباش در پایتخت و متناظر آن در تمام استان ها و شهرستان ها راه اندازی شده است تا خواسته به حق مردم برای مبارزه با کسانی که مخل امنیت عمومی هستند با برنامه ریزی و جدیت دنبال شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۴    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: مقام معظم رهبری اخیرا فرمودند که خاک جزیره هرمز نباید به صورت خام وارد شود، به همین جهت جلوگیری از خروج مواد خام بر ما تکلیف است، سنگ های معدنی ایران نباید خام به بیرون برود که این موضوع باید مدیریت شود.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش در سراسر کشور افتتاح شد، گفت: در صحنه با مخلان امنیت برخورد خواهیم کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی بر برخورد با دلالان و واسطه گرانی که اقدام به فروش نوبت اینترنتی می کنند، تاکید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۲۴    
پلیس پایتخت طرح های گسترده ای را در برخورد با اراذل و اوباش اجرا کرده است. چند روز قبل سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی با حضور در قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش تهران اعلام کرد: طرح مبارزه با اراذل و اوباش باید تا زمانی که رضایت کامل مردم در این زمینه حاصل شود، ادامه پیدا کند ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۴:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- خراسان رضوی- جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مشهد از امنیت کامل کشور و آمادگی پلیس برای برگزاری با شکوه سوگواری های محرم و صفر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسفراین از کشف مقدار 4 تن و 935 کیلوگرم سنگ معدن قاچاق از نوع سرب به ارزش بیش از345 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: برخورد با موضوع اراذل و اوباش باید در صحنه و با سرعت و بدون فوت وقت انجام شود و این مهم نباید به تعویق بیفتد و در صحنه باید هیمنه پوشالی افراد هنجارشکن شکسته شود.