پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۱:۱۴May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جانشین فرمانده نیروی انتظامی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 278 کیلو و 909 گرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است، گفت: پلیس با قدرت و جدیت در مقابل سوداگران مرگ ایستاده و هرگز اجازه نخواهد داد تا سلامت و امنیت جامعه به خطر بیافتد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه ها در راستای توسعه ایمنی ترافیک تاکید کرد و افزود: مسئول سازی و تعیین سهم هر دستگاه در زمینه ارتقاء ایمنی ترافیک می تواند یکی از کارکردهای همراه سازی رسانه ها در پیشبرد ماموریت های راهور باشد.
پلیس فتا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با حضور در پلیس فتا، طی جلسه هماهنگی ستاد انتخابات 1400 که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور روسای پلیس فتا استان ها و شهرستانها برگزار شد، بر لزوم دقت و برگزاری انتخابات سالم تآکید نمودند. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: مرزبانان ناجا در راستای پیشگیری از ویروس کرونای هندی از ورود 5 هزار مسافر خارجی از مرزهای شرقی جلوگیری کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه شهدا تابلو و نماد نیروی انتظامی هستند، گفت: برخورد مقتدرانه پلیس با اراذل و اوباش موجب افزایش اعتماد مردم می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر برخورد جدی با اشرار و هنجار شکنان گفت: در این راستا طرح های مقابله با هنجار شکنان تشدید خواهد شد و هماهنگی های لازم با دستگاه قضایی نیز صورت گرفته است.
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از انهدام یک باند خرید و فروش سلاح در فضای مجازی خبر داد و گفت: تمام سلاحهای مکشوفه از اعضای این باند ساخت آمریکا هستند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۵۹ سایت دیگر  
ایسنا: جانشین فرمانده ناجا از متلاشی شدن یک باند خرید و فروش سلاح در فضای مجازی و دستگیری تمامی اعضای آن خبر داد. سردار قاسم رضایی از انهدام یک باند خرید و فروش سلاح در فضای مجازی خبر داد و گفت: با توجه به پیگیری های مستمر درخصوص مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات در فضای حقیقی و مجازی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: براساس گزارش های ارائه شده و تجربه ها و اندوخته هایی که کارکنان پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا دارند یک معماری خوب را برای سال 1400 شاهد خواهیم بود؛ مهم تر اینکه این مجموعه در سال جدید اولویت های ناجا را نیز در دستور کار خود قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رشت- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به انجام بیش از 11 هزار بازدید از واحدهای صنفی، گفت: 280 واحد به دلیل عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی پلمب شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- جانشین فرمانده نیروی انتظامی در گیلان گفت: 5 نفر از عوامل درگیری و مخلان نظم و امنیت در شهرستان تالش دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا هوشمندانه مأموریت خود را دنبال می کند از آمادگی صد در صدی پلیس برای انتخابات پیش رو خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با اشاره به نقش مرزبانان در آرامش و امنیت مرزی کشور گفت: امروز آرامش مناطق مرزی را مدیون تعامل با مرزنشینان هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رشت- جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه ایران یکی از موفق ترین مرزبانی های جهان است که مدیریت هوشمند دارد، گفت: با وجود توطئه دشمنان در این بخش موفق عمل کرده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه هیچ دغدغه ای برای آرامش انتخابات نداریم گفت: ما هم به عنوان جزئی از مردم منتظر لحظه انتخابات و مشارکت در این امر مهم و همچنین پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۱    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور در رشت: با اخلال گران امنیت به شدت برخورد می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور افزود: انتظامات و امنیت انتخابات به نیروی انتظامی واگذار شده و با هماهنگی های به عمل آمده، در این حوزه دغدغه ای نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رشت- جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به به مأموریت پلیس برای انتظامات انتخابات 1400، گفت: نیروی پلیس با هماهنگی های صورت گرفته در حوزه امنیت انتخابات دغدغه ای ندارد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : جانشین فرمانده نیروی انتظامی هشترود از جریمه 159خودرو با پلاک غیر بومی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه معتقدم پلیس در قبال تحقق شعار سال، تکلیف سنگین و خطیری بر عهده دارد، گفت: یکی از مانع زدایی ها در مسیر رونق تولید" مبازره بی امان با قاچاق " است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۱    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گچساران گفت: در اجرای طرح ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی در این مدت 2700خودرو با پلاک های غیر بومی از مبابرگشت داده شد.
پیک هشت رود   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی هشترود گفت: در چند روز گذشته بعد از تغییر رنگ وضعیت کرونایی شهرستان هشترود به نارنجی و قرمز 73 خودرو با پلاک غیربومی که در زمان مقرر منطقه را ترک نکرده بودتد، جریمه کرونایی شدند.
چرخان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۳    
سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: در نوروز امسال برای نخستین بار از پهپاد برای اعمال قانون خودروهای پارک شده استفاده شد. رضایی ضمن رصد از محورهای مواصلاتی کشور ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس خراسان جنوبی حسن شجاعی نسب جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف 126 کیلوگرم تریاک از محل دپوی قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان نهبندان خبر داد. ...
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۷    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با حضور در مرکز کنترل ترافیک راهور، ضمن رصد محورهای مواصلاتی کشور، با اشاره به لزوم استفاده از تکنولوژی و فناوری های نوین در رصد جاده ها و محورهای مواصلاتی گفت: امسال برای نخستین بار در نیروی انتظامی از پهپادها برای کنترل محورهای مواصلاتی در سطح کشور استفاده شد. ...
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی اظهار کرد: همانطور که رئیس پلیس راهور ناجا اعلام کرد بیش از 80 درصد مسافران نوروزی به شهرهای مبدأ خود برگشتند و پیش بینی می کنیم تعداد کمتری هنوز در مسافرت باشند. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از مردم برای همکاری و همراهی با پلیس در روز طبیعت تقدیر و تشکر کرد و گفت: نوروز امسال برای اولین بار...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: نوروز امسال برای نخستین بار بیش از 100 خودرو با استفاده از پهپادها اعمال قانون شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۷:۱۴    
اقتصاد ایران: جانشین فرمانده نیروی انتظامی از مردم برای همکاری و همراهی با پلیس در روز طبیعت تقدیر و تشکر کرد و گفت: نوروز امسال برای اولین بار بیش از 100 خودرو با استفاده از پهپادها اعمال قانون شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۵۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی از مردم برای همکاری و همراهی با پلیس در روز طبیعت تقدیر و تشکر کرد و گفت: نوروز امسال برای نخستین بار بیش از 100 خودرو با استفاده از پهپادها اعمال قانون شدند.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۱    
گروه استان ها- کرمانشاه- جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان این که در 12 فروردین نور اسلام عزیز دگر باره نه فقط در ایران، بلکه در سراسر جهان متجلّی شد، گفت: ایمان به خدا و اقتدار؛ منشور مرزبانی جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- زنجان- جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه پلیس در کنار ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار دارد گفت: نیروی انتظامی به حکم وظیفه و در راستای منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) اقدامات قرارگاه مقابله با قاچاق را مضاعف خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی در جهت تحقق اهداف شعار سال با عنوان "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" اقدامات قرارگاه مقابله با قاچاق را مضاعف خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: تردد خودروها در جاده های کشور نوروز امسال افزایش چشمگیری داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۸:۵۵    
سنندج - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: امسال، سال تحول در ماموریت های این نیرو بوده و جدا از تغییرات درون سازمانی، با عناصر تهیه و توزیع کالای قاچاق جدی تر از گذشته برخورد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مقابله با قاچاق کالا، اسلحه و قاچاقچیان مواد مخدر بخشی از موفقیت های نیروی انتظامی در سال گذشته بود، گفت: با ثبت کشف بیش از یک هزار تن مواد مخدر رکورد بی نظیری در این حوزه حاصل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: انتظامی فرمانده امنیت داخلی از مرز تا مرکز و موثرترین مولفه در امنیت ملی است لذا فرهنگ سازمانی باید در نیروی انتظامی تقویت شود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور به منظور بررسی سفر های نوروزی ومدیریت برنامه سفر به استان کردستان سفر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی مبارزه با پدیده قاچاق را جزو اولویت های مهم پلیس در سال جاری عنوان کرد و گفت: امسال جدی تر از سال های گذشته با این پدیده برخورد و مقابله خواهیم کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: کارکنان ناحا در انتخابات دخالت نمی کنند بلکه تنها وظیفه فعالان در این نیرو تامین امنیت انتخابات است که آن را نیز با قدرت انجام می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: برخورد با پدیده شوم قاچاق کالا و قاچاقچیان اولویت اصلی نیروی انتظامی در سال 1400 برای تحقق شعار سال مبنی بر "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۹:۰۷    
حوزه/ جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه این افتخار ما است که خود را خادم مردم و حافظ دستاوردهای انقلاب می دانیم، گفت: با اشرافی که در مرزهای کشور حاکم است، امروز جمهوری اسلامی ایران جز کشور امن جهان محسوب می شود و لذا با وجود این امنیت تمام مناطق مرزی آماده هر گونه سرمایه گذاری می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور: از آغاز سال جدید هیچ گونه نا امنی و مورد حاد امنیتی در کشور گزارش نشده است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۷:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی (ناجا) از اجرای محدودیت های لازم بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا در روز 13 فروردین در کشور خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد،گفت: ممنوعیت تردد بین جاده ای در ورودی و خروجی شهر یاسوج تشدید می یابد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: جانشین فرمانده نیروی انتظامی رامشیر گفت:در پی برگزاری مراسم عروسی با تجمع بالا در شرایط کرونا با هماهنگی مقام قضایی ماموران انتظامی در محل برگزاری مراسم حضور یافتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: دشمنان در سال گذشته با دسیسه های گوناگون به دنبال ایجاد جرقه ای همانند فتنه آبان 1398 بودند که نیروهای جان بر کف پلیس با اقدام هوشمندانه در حوزه انتظامی و مرزبانی، نقش کلیدی در خنثی کردن فتنه های آنها داشتند.
زریان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۰    
سرویس موکریان_ جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان اعلام کرد که ورود خودرو با پلاک غیر بومی به این شهرستان ممنوع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به شعار سال "تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی" گفت: اولویت نیروی انتظامی در سال 1400مقابله جدی با قاچاق کالا و ارز است.