سه شنبه ۱۴ آذرساعت ۱۲:۵۵Dec 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جانشین فرمانده نیروی انتظامی»

همت خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۸:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد حسین واثق کارگرنیا امروز در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان رشت در ستاد فرماندهی این شهرستان در میدان رازی با تبریک فرا رسیدن هفته ناجا اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:پلیس استان در عملیاتی غافلگیرانه ، برخی از مناطق آلوده به مواد مخدر در یاسوج را پاک سازی کرد.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۶    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه تاکنون 85 درصد زائران اربعین از مرزهای سه گانه وارد کشور شده اند
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۰    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز با حضور جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان، فرماندار، ائمه جمعه شهر داران و دامنه، دادستان شهرستان، فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان های غرب استان، جمعی از مسئولان فریدنی و مردم آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فریدن برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی مازندران از دستگیری 510 نفر در حوزه های مختلف در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این استان خبر داد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم از شناسایی یک شرکت هرمی خبر داد و گفت: طی یک عملیات ضربتی پلیس 13 نفر دستگیرشدند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۶    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: پیام بدرقه کنندگان شهدا به مسوولان از قانون گذاران تا مجریان این است که اجازه سوءاستفاده به هنجارشکنان ندهند و نیروی انتظامی به عنوان مجری قانون به دنبال برقراری آرامش و تحقق خواسته به حق مردم است. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۲:۰۴    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: پیام بدرقه کنندگان شهدا به مسوولان از قانون گذاران تا مجریان این است که اجازه سوءاستفاده به هنجارشکنان ندهند و نیروی انتظامی به عنوان مجری قانون به دنبال برقراری آرامش و تحقق خواسته به حق مردم است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۷:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: پیام بدرقه کنندگان شهدا به مسوولان از قانون گذاران تا مجریان این است که اجازه سوءاستفاده به هنجارشکنان ندهند و نیروی انتظامی به عنوان مجری قانون به دنبال برقراری آرامش و تحقق خواسته به حق مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: یک دستگاه کامیون حامل 3 تن چوب قاچاق در گنبدکاووس کشف و توقیف شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
فارس_ جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان نورآباد ممسنی با محوریت پیشگیری و مدیریت وقوع حریق در اراضی ملی با مسئول واحد قضایی معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، معاون دادستان شهرستان، جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، فرماندار، اعضای شورای اداری شهرستان ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: مردم به صورت قانونی و عرفی مطالباتی دارند و نیروی انتظامی مکلف است مطالبات مردم را طبق قانون پیگیری کند؛ بنابراین این موضوع به طور جدی در دستور کار ما است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: کسانی که امنیت مردم در سواحل را نادیده می گیرند ابتدا توسط خود مردم بازخواست می شوند و همکاران دستگاه انتظامی هم علاوه بر تذکر در صورت ادامه هنجارشکنی طبق قانون با انها برخورد خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۰۷:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میانه گفت: مردی 60 ساله در استخر پلیمری بخش کندوان این شهرستان غرق شد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده فراجا گفت: امروز پلیس استوارتر از گذشته به وظیفه خود عمل می کند و همه استکبار جهانی از شیطان بزرگ گرفته تا مزدوران داخلی، قاچاقچیان موادمخدر و هنجارشکنان عفاف و حجاب بدانند در مقابل آنان خواهیم ایستاد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده انتظامی کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قاطعانه و بدون اغماض در برابر بی قانونی و هنجارشکنی می ایستیم و همه از استکبار جهانی تا اشرار و هنجارشکنان عفاف و حجاب بدانند ما در مقابل آن ها خواهیم ایستاد.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز، صبح امروز(23 تیر) به مناسبت سالروز تأسیس شورای نگهبان، سید عبدالعزیز موسوی اصل فرماندار شهرستان کهگیلویه،مهندس خاضع معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار کهگیلویه،سرهنگ زمانی جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: مرزهای شرقی کشورمان در آرامش کامل است، هیچگونه مشکلی وجود ندارد و تبادلات انسانی و تجاری به صورت عادی در حال انجام است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به دارندگان سلاح غیرمجاز اظهار کرد: هرکس سلاح غیرمجاز دارد باید تحویل دهد در غیر این صورت باید احساس ناامنی کند و در صورت شناسایی، با وی برخورد جدی خواهد شد.
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: در عملیات دیروز طبق شواهد و قرائن، شروع کننده تیراندازی نیروهای طالبان بودند و خط قرمز مرزبانان غیور ما خاک مقدس و مرز کشور عزیزمان ایران اسلامی است که به هیچ احدی اجازه تعرض نخواهند داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
زابل- جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: مرزهای مشترک با کشور افغانستان در کنترل و وضعیت آرام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
زابل- جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور در بازدید از مرز شرقی کشور در سیستان و بلوچستان گفت: در مرز مشترک ایران و افغانستان چند باری است که از طرف حاکمان افغانستان اشتباه رخ می دهد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار روانبخش جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان بهمراه فرمانده سپاه شهرستان از گروه های جهادی بسیج سازندگی مستقر در محور ترانزیتی و پرتردد ریگان-چابهار بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گلستان گفت: با تلاش ماموران کلانتری 11 گرگان بیش از 400 دستگاه گوشی تلفن همراه کشف و ضبط شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۳:۰۳    
به مناسبت چهارم شعبان سالروز ولادت پرچم دار بزرگ کربلا حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز، آیین دیدار و تکریم جانبازان شهرقدس باحضور امام جمعه، فرماندار، رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه و جانشین فرمانده نیروی انتظامی ظهر امروز برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بابیان اینکه پلیس با هرگونه اقدام هنجار شکن برخورد می کند، گفت: برنامه های شادی بخش طی ایام نوروز در کشور اجرا می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ حسن خانی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی درباره تمهیدات امنیتی برای زلزله زدگان خوی و روستاهای اطراف توضیحاتی داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، انگلیس ، تحریم های جدیدی را علیه 5 شخص و 2 نهاد ایرانی وضع کرد. احمد فاضلیان معاون دادستان کل کشور، کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، حسین نجات جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۵:۳۸    
ایسنا/خراسان شمالی جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی گفت: گرایش معتادها به سوی مواد مخدر صنعتی در این استان افزایش پیدا کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان همدان گفت: یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق و سه هزار کیلو گرم مواد خوراکی قاچاق کشف شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: نماینده، ولی فقیه در کردستان گفت: بسیاری از افرادی که ادعای پایبندی به عهد و انقلاب داشتند، در اتفاقات اخیر رفتار مناسبی نشان ندادند. انتقاد معاون رئیسی از سکوت برخی خواص / در دوران هجمه های سنگین دشمن، مشخص می شود چه کسی مرد میدان است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۸   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت : سردار رضایی با بیان اینکه بحمدالله مردم همواره در صحنه بوده و خودشان صاحب این انقلاب هستند، گفت: متأسفانه برخی از مدیران در حوادث اخیر اظهارنظرهای نابه جایی داشتند، آنهایی که خود را جزو خواص می دانستند امتحانشان را به خوبی پس ندادند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۲    
ایسنا/خراسان شمالی جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از انهدام 22 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این استان طی امسال خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از دستگیری 19 نفر سارق و مال خر و کشف 60 فقره انواع سرقت در بجنورد خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور در مراسم تشییع پیکر شهید استوار یکم فرید کرم پور با بیان اینکه دشمن شناسی و دشمن شکنی از شاخصه های دیگر مجموعه فراجا است، گفت: با تقدیم هر شهید مجموعه فراجا مصمم تر از گذشته در راه اهداف خود قدم خواهد برداشت. ...
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶    
سرهنگ روانبخش جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان امروز در در حاشیه بازدید اعضا شورای تامین رفسنجان از گزارش دستگیری این دو باند در پلیس آگاهی اظهار کرد: در ادامه اقدامات فرماندهی انتظامی شهرستان رفسنجان در چندماه اخیر که در بحث برخورد با جرائم خشن انجام دادند ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
پاسخ جانشین فرمانده نیروی انتظامی به سوال خبرنگار صدا و سیما که می پرسد: نقش مردمی که زورگیری را می بینند، چیست؟ در شبکه های اجتماعی با واکنش های مختلفی رو به رو بوده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی درمورد زورگیری ها گفت که بعضی جا ها نباید تماشاچی بود، عرق انسانی و عرق اینکه هرجا ظالمی هست باید تاخت بایستی باشد. مردم گمان می کنند اگر ورود کنند غیر قانونی عمل کرده اند، ما نمی گوییم ضرب و شتم انجام دهند، ولی باید مهار کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۲۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام گفت: 10 تن برنج قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در استان ایلام کشف و ضبط شد.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۹    
حرکت نمادین کاروان خادمین مسجد مقدس جمکران از دفتر امام جمعه بسوی مسجد جامع شهرستان ماکو با حضور امام جمعه شهرستان ماکو ، فرمانده قرارگاه منطقه شمال غرب نیروی زمینی ارتش ، جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان و جمعی از مسئولین و مردم شهرستان ماکو برگزار گردید .
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۹:۲۰    
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بردسکن با فرمانده و جانشین فرمانده نیروی انتظامی و رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بردسکن دیدار و گفت وگو کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به اعتقاد بسیاری از کارشناسان امنیتی یکی از علل اصلی گرایش مردم به خرید سلاح، در دسترس بودن و نرخ وسوسه کننده آن است و طبق اذعان جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور، عمده سلاح قاچاق، از مرزهای غربی به کشور وارد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۸:۴۵    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان گفت : از ابتدای سال 1401 تاکنون 315کیلوگرم مواد مخدر کشف و 44 قاچاقچی در استان دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان، گفت: با تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی و مسئولان ذی ربط، طی سال قبل 10 تن و 700 کیلوگرم مواد مخدر در سراسر استان سمنان کشف و ضبط شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: ما برابر قانون مکلف هستیم از هنجارشکنی هایی چون کشف حجاب، سگ گردانی و دور دور کردن های بی مورد جلوگیری کنیم و در برخورد با این گونه ناهنجاری ها هیچ مماشاتی نداریم.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۶    
نشست مشترک مدیر دفتر حراست و رئیس گروه حفاظت فیزیکی شرکت برق منطقه ای یزد با جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان یزد با محوریت تامین امنیت تاسیسات و اماکن تحت پوشش شرکت برق منطقه ای یزد برگزار شد. ...
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۷    
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کهگیلویه از شناسایی افرادی که در معابر و اماکن عمومی اقدام به ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم می کردند و سپس از مزاحمت خود کلیپ تهیه و آن را در اینستاگرام به اشتراک می گذاشتند، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
کرمان-ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی بم از انهدام باند چهار نفره سرقت احشام و کشف 31 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ماهشهر - جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: کاری که مرزبانان کشور در جلوگیری از ورود کالای قاچاق می کنند در نهایت کمک به ارتقای تولید در کشور است.