یکشنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۲:۴۱Feb 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صدر اعظم آلمان»

فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اولاف شولتز در مورد ارسال موشک های تاروس به اوکراین بر همان تصمیم قبلی خود مبنی بر عدم ارسال آن ها پایبند است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۶    
تهران- ایرنا- اولاف شولتس صدراعظم آلمان در دیدار با وانگ یی وزیر خارجه چین در حاشیه نشست امنیتی مونیخ ضمن مخالفت با جداسازی ، گفت که از توسعه و احیای چین استقبال می کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۶    
صدر اعظم آلمان رژیم صهیوینستی را به پایبندی از قانون بین الملل فرا خواند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، در حاشیه نشست امنیتی مونیخ، نخست وزیر ارمنستان در نشستی با رئیس جمهور آذربایجان توافق کردند که رایزنی ها برای رسیدن به صلح را ادامه دهند ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۳:۳۷    
اولاف شولتز، صدراعظم آلمان روز شنبه بر تعهد برلین برای تخصیص 2 درصد از تولید ناخالص ملی ملی (GDP) در امور دفاعی، در سال جاری و در بلندمدت تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اولاف شولتز، صدراعظم آلمان در یک موضع کم سابقه از زمان عملیات طوفان الاقصی از رژیم صهیونیستی خواست تا به حقوق انسانی و بین المللی پایبند بماند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در دیدار با صدراعظم آلمان بر لزوم اقدام سریع بین المللی برای توقف جنگ غزه تاکید کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان، صدراعظم آلمان و رئیس جمهوری آذربایجاند یداری سه جانبه در چارچوب کنفرانس امنیتی مونیخ داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۱    
اولاف شولتز صدر اعظم آلمان تسلیح اوکراین به وسیله اتحادیه اروپا بدون هماهنگی و همکاری با آمریکا را امری دشوار توصیف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
دولت ارمنستان پس از دیدار سه جانبه رئیس جمهور آذربایجان، نخست وزیر ارمنستان و صدراعظم آلمان در حاشیه نشست امنیتی مونیخ، اعلام کرد ایروان و باکو در این دیدار توافق کردند فعالیت ها برای رسیدن به صلح ادامه یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سران دو کشور جمهوری آذربایجان و ارمنستان روز شنبه در حاشیه نشست امنیتی مونیخ با حضور صدر اعظم آلمان باهم دیدار کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روز شبه ایران اکونومیست از این نشریه، وزیر امور خارجه آلمان در سفر به بیت المقدس تاکید کرد که امنیت اسرائیلی ها به اندازه بقای فلسطینی ها مهم است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نشریه آلمانی ولت آم زونتاگ نوشت، صدراعظم آلمان اجازه نداده که اورزولا فون درلاین رئیس کمیسیون اروپا، دبیرکل آتی ناتو شود و دلیل اصلی این اقدام ظاهرا مواضع ضدروسی رئیس کمیسیون اروپا بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان تأکید کرد که ناتو به دنبال رویارویی مستقیم با روسیه نیست، بنابراین نیروی نظامی هم به اوکراین اعزام نخواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های آذربایجانی از دیدار سه جانبه روسای جمهور آذربایجان و ارمنستان و صدراعظم آلمان در حاشیه نشست امنیتی مونیخ خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- صدراعظم آلمان در پاسخ به این سوال که آیا دولت متبوعش موشک تاروس را در اختیار اوکراین قرار می دهد ، گفت: برلین هر کاری برای کمک به دفاع اوکراین از خود انجام می دهد و تصمیم ها در زمان مقتضی اتخاذ می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان با تأکید بر اینکه مردم غزه باید در صلح زندگی کنند و حق تعیین سرنوشت داشته باشند، گفت که اسرائیل باید جنگ را مطابق با قوانین بین المللی مدیریت کند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۹    
صدراعظم آلمان در سخنانی اعلام کرد پیروزی روسیه هزینه ای به مراتب سنگین تر از کمک نظامی به اوکراین برای اروپا دارد.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ژنرال الکساندر سیرسکی که هفته گذشته سکان ارتش اوکراین را در دست گرفت، گفت که نیروهای ارتش این کشور به مواضع امن تر خارج از شهر آودیئیفکا بازگشته اند. این عقب نشینی که هدف آن نجات جان نیروهای اوکراینی اعلام شده به دلیل کمبود مهمات صورت می گیرد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان در کنفرانس امنیتی مونیخ گفت: آلمان از رژیم صهیونیستی خواسته از ایجاد یک جبهه جدید در مرز اراضی اشغالی با لبنان خودداری کند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان و وزیر خارجه انگلیس ادعاهایی را درباره ایران در نشست امنیتی مونیخ مطرح کردند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
صدر اعظم آلمان هشدار داد که پیروزی روسیه در اوکراین هزینه سنگینی برای غرب به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۰    
صدراعظم آلمان در کنفرانش امنیتی مونیخ تأکید کرد که کشورهای اروپایی باید بدون کمک آمریکا توانایی خود را برای دفاع افزایش دهند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۷    
شفقنا- اولاف شولتس صدراعظم آلمان امروز(شنبه) گفت که ما در مورد بزرگترین تهدید امنیتی برای قاره خود صحبت می کنیم و پوتین نمی تواند بر اساس شرایط خود صلح را به ما دیکته کند. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ولودیمیر زلنسکی درباره تردید های به وجودآمده درباره کمک 60 میلیارد دلاری آمریکا به کی یف گفت: من روی وعده آمریکا حساب باز می کنم و امیدوارم نظرشان در این باره تغییر نکند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین و صدراعظم آلمان برای تضمین حمایت دائمی از اوکراین، توافقنامه امنیتی امضا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اولاف شولتس، صدراعظم آلمان گفت که برلین در سال جاری میلادی 15 میلیارد یورو به اوکراین کمک می کند که از این میزان بیش از هفت میلیارد یورو کمک نظامی است.
صدراعظم آلمان از تخصیص بسته کمک نظامی جدید به ارزش بیش از یک میلیارد یورو به اوکراین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۸:۵۲    
اولاف شولتس صدر اعظم آلمان قبل از شرکت در نشست خبری با و ولودیمیر زلنسکی رییس جمهور اوکراین در شبکه اجتماعی ایکس نوشت که آنها توافق نامه ای در مورد تعهدات امنیتی بلندمدت امضا کردند و آن را گامی تاریخی خواند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین و صدراعظم آلمان امروز جمعه در برلین توافقنامه همکاری امنیتی و حمایت طولانی مدت بین دو کشور امضا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اولاف شولتس صدراعظم آلمان به همراه مته فردریکسون نخست وزیر دانمارک یک کارخانه جدید مهمات سازی این کشور را طی مراسمی در شهر اونترلوس افتتاح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
پیشنهاد اخیر ترامپ برای حمله روسیه به ناتو واکنش تند صدراعظم آلمان را به همراه داشت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- صدراعظم آلمان از کشورهای عضو اتحادیه اروپا خواست به صورت فوری به تولید بیشتر سلاح بپردازند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، فرانس24 نوشت: شولتز در مراسم افتتاحیه کارخانه مهمات جدید راین متال گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اولاف شولتس به بهانه مهار متجاوزان احتمالی تاکید کرد: ما باید به سمت تولید تسلیحات و مهمات در مقیاس بزرگ حرکت کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اولاف شولتس صدراعظم آلمان اظهارات دونالد ترامپ درباره عدم حمایت از اعضای ناتو را غیرمسئولانه و خطرناک خواند.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شبکه سی بی اس آمریکا در گزارشی از وضعیت متزلزل اقتصاد آلمان نوشت: اقتصاد این کشور طی سال گذشته بیش از یک تریلیون یورو کاهش صادرات داشته است. بحران اقتصادی در آلمان باعث شده است که محبوبیت اولاف شولتس صدراعظم آلمان روند کاهشی داشته باشد که نشان از بی اعتمادی آلمانی ها به سیاست های اقتصادی دولت وی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۳    
سخنگوی دولت روسیه اعلام کرد که واکنش صدراعظم آلمان و نخست وزیر انگلیس به مصاحبه اخیر رییس جمهور روسیه با خبرنگار آمریکایی، واکنشی احساسی است.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
گفت: چقدر زور زدند و یقه خودشان را جِر دادند که مردم در 22 بهمن امسال و در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضور کمرنگی داشته باشند! ولی مردم امسال به کوری چشم دشمنان پرشور تر و پرشمارتر از سال های قبل به صحنه آمده بودند. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز؛ بایدن در هفته های اخیر اشتباهات عجیبی در اماکن عمومی داشته که واکنش های گسترده ای در میان کاربران شبکه های اجتماعی و همچنین در محافل سیاسی داشته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان پس از برگزاری نشست خبری مشترک با رئیس جمهور آمریکا در واشنگتن گفت: ضرورت دارد ایران به قدرت برتر در کل منطقه تبدیل نشود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۸    
اولاف شولتس، صدراعظم آلمان (راست) در سفر خود به آمریکا در واشنگتن نیز دیداری با کریس کونز، سناتور دمکرات آمریکایی داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. صدراعظم آلمان با بدل خود دیدار کرد از تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تا سالگرد زلزله ترکیه ایده های خلاقانه برای کتابخانه های خانگی طرز تهیه یک غذای جنوبی خوشمزه در 8 دقیقه ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۸    
به گزارش مشرق، اصغر زبرجدی، مدیر روابط عمومی وزارت دفاع در توئیتی نوشت: صدراعظم آلمان که به آمریکا سفر کرده،گفته نباید اجازه دهیم ایران به مهم ترین قدرت منطقه ای تبدیل شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کاخ سفید و صدراعظم آلمان دیدار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان در سفر به واشنگتن با همزاد خود ، کریس کونز، سناتور دمکرات دیدار کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۲    
اولاف شولز، صدراعظم آلمان با همزاد خود، سناتور دموکرات کریس کونز که شباهت زیادی به او دارد، در جریان سفر کاری خود به ایالات متحده ملاقات کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
بایدن و صدراعظم آلمان در گفت و گوی تلفنی درباره تحولات فلسطین رایزنی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۴:۳۵    
تهران- ایرنا- جو بایدن رئیس جمهور آمریکا و اولاف شولتس صدراعظم آلمان روز جمعه (به وقت محلی) در واشنگتن با یکدیگر ملاقات و درباره مسائل مختلف از جمله جنگ در اوکراین به بحث و تبادل نظر پرداخته و از قانونگذاران آمریکایی خواستند تا بسته کمک نظامی به اوکراین را تصویب کنند.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۲۱:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بایدن در هفته های اخیر اشتباهات عجیبی در اماکن عمومی داشته است. از جمله یک بار نام امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه را با فرانسوا میتران، رئیس جمهوری درگذشته این کشور و همچنین نام آنگلا مرکل را با هلموت کهل، صدراعظم آلمان در دهه 90 اشتباه گرفته است. ...