پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۹:۱۳Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تیر و کمان»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سومین اردوی آمادگی تیم های ملی ریکرو و کامپوند از روز شنبه 10 آبان در سایت تیروکمان ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
امید نجاری مدیر تیم های ملی تیروکمان به عنوان رییس هیات تیروکمان استان البرز انتخاب شد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۹    
باحضور نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز نخستین مدرسه تیر و کمان استان فارس در شهرستان گراش افتتاح شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم شریف...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مسابقات تیروکمان استان تهران که به مناسبت هفته تربیت بدنی و با هدف استعدادیابی در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در سایت تیروکمان برگزار شد، با معرفی نفرات برتر پایان یافت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۲۱    
ملی پوش تیر و کمان گفت: قطعاً تیم دانشگاه آزاد اسلامی را با هدف قهرمانی بسته ایم و تلاش می کنیم یک رکورد خوب هم به ثبت برسانیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۱    
مرگبارترین سلاح های تاریخ مجموعه ای از سلاح هایی هستند که در زمان قرون وسطی که شمشیر و تیر و کمان بود تا نبرد های بزرگتری، چون جنگ جهانی اول و دوم اختراع شدند و هریک به نوبه خود و در عصر خود مرگبارترین ها به حساب می آمدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۳    
سرمربی تیم ملی تیروکمان گفت: هر چند شرایط کمانداران در اردوی دوم بهتر از اردوی اول بود، اما در اردوها بیش تر از آن چه که روی تمرینات کمانداران تمرکز کنیم استرس آن را داریم که ورزشکاران به کرونا مبتلا نشوند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۱    
در آستانه آغاز اردوی تیم ملی پاراتیروکمان، ملی پوشان و کادر فنی تست کرونا دادند. به گزارش ایسنا، اولین اردوی تیم ملی پاراتیروکمان پس از هشت ماه تعطیلی اردوها ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها، اردوی تیم ملی پارا تیروکمان از امروز (یکشنبه) آغاز شد و تا 30 تازه ترین هاماه با حضور 7 ورزشکار ادامه خواهد داشت. اصغر زارعی نژاد، زهرا نعمتی، علی سینا منشازاده، رمضان بیابانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی در زاهدان و بوشهر میزبان تیمهای ملی مردان و بانوان تیروکمان برای آمادگی مسابقات انتخابی المپیک است.
مدال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تیم ملی تیروکمان با تاکید بر تاثیر شرایط کرونایی بر انتخاب محل اردوی کمانداران گفت: به خاطر مسابقات گزینشی چاره ای نداریم جز اینکه تمرینات را به صورت آهسته و پیوسته دنبال کنیم....
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تیر و کمان گفت: مسابقات آزاد ترکیه شرایطی فراهم کرد تا بتوانیم ارزیابی درستی نسبت به وضعیت میلاد وزیری بعد از هفت ماه تعطیلی اردوها داشته باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون تیروکمان گفت: تلاش می کنیم با برگزاری اردوهای تیم ملی از رقبا عقب نماینم، در روزهای تعطیلات اجباری با بازیکنان در تماس بودیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۱    
طی حکمی از سوی بهنام کمالی رییس هیات تیراندازی با کمان استان اردبیل ، نگین نظری بعنوان رییس هیات تیروکمان شهرستان نمین منصوب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات تیراندازی با کمان استان تهران گفت: استقبال از مسابقات آنلاین در نوع خود کم نظیر بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در پایان مسابقات آنلاین تیروکمان که با حضور 97 کماندار از 13 باشگاه تهران در رشته های ریکرو و کامپوند زنان و مردان برگزار شد، نفرات برتر معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات تیروکمان استان تهران از معرفی نفرات برتر آنلاین زنان و مردان در بخش ریکرو و کامپوندخبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
کماندار کشورمان در مسابقات بین المللی تیراندازی با کمان ترکیه از صعود به نیمه نهایی بازماند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۸    
در رقابتهای آزاد تیروکمان میلاد وزیری با شکست برابر کمانداری از لهستان، از دور رقابتها حذف شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کماندار ایرانی در مسابقات تیراندازی با کمان ترکیه با شکست مقابل کمانداری از لهستان از گردونه مسابقات کنار رفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
در پایان مرحله مقدماتی مسابقات تیروکمان بین المللی آزاد ترکیه، وضعیت کمانداران ایران برای برگزاری دیدار در مرحله حذفی مشخص شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۶    
رئیس فدراسیون تیر و کمان پس از حذف کامپوند از بازی های آسیایی 2022 چین گفت: این موضوع از طریق فدراسیون جهانی در حال پیگیری است تا امکان حضور دوباره رشته کامپوند در بازی های آسیایی چین فراهم شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
صبح امروز در فدراسیون تیراندازی با کمان، جلسه ای درخصوص برنامه ریزی هرچه بهتر تیم ملی کمان سنتی برای حضور در بازی های کشور های اسلامی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۵۷    
مدیر ورزش قهرمانی استان از راه اندازی رشته تیروکمان در پایگاه های استعداد یابی ورزش بسیج استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش در حاشیه بازدید از خوابگاه سایت تیروکمان از اختصاص 700 میلیون تومان برای تکمیل خوابگاه کمانداران تا هفته آینده خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیر و کمان، ژاله فرامرزیان معاون مدیریت و توسعه پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان امروز چهارشنبه از سایت تیروکمان مجموعه ورزشی آزادی بازدید کرد. در جریان این حضور ژاله فرامرزیان بازدیدی هم از خوابگاه و ساختمان اداری در حال احداث تیروکمان داشت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس فدراسیون تیروکمان در حاشیه بازدید فرامرزیان از خوابگاه سابت تیروکمان گفت: برای تکمیل خوابگاه سایت تیروکمان به 3میلیارد و پانصد میلیون تومان نیاز داریم که امیدوارم با تزریق به موقع بودجه از سوی وزارت ورزش و جوانان این پروژه تا هفته تربیت بدنی به اتمام برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تیر و کمان گفت: مصاحبه هایی که ما انجام می دهیم موجب می شود تا طلبکاران بیدار شده و به سراغ مان بیایند.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۷:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تیراندازی با کمان اردوی تیم های ملی ریکرو و کامپوند کشورمان از 5 مهرماه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، به نقل ا ز فدراسیون تیراندازی با کمان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مسوول برگزاری لیگ برتر تیروکمان گفت: با مجوزی که از ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش دریافت کردیم لیگ برتر تیروکمان با رعایت پروتکل های بهداشتی از آبان در سایت تیروکمان آغاز خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها، تیم ملی تیروکمان در هر دو بخش ریکرو و کامپوند هفته گذشته نخستین مرحله اردوی تمرینی خود که بعد از ماه ها برگزار شد را به سرانجام رساند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون تیروکمان گفت: کسب سهمیه المپیک توکیو توسط میلاد وزیری به منزله اعزام او به توکیو نیست و کماندار اعزامی خرداد سال آینده بعد از آخرین مرحله مسابقات کسب سهمیه در پاریس معرفی خواهد شد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز، مهدی علی نژاد معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، عنوان کرد: امروز مجمع عادی تیروکمان را داشتیم. گزارش جامعی در این خصوص ارائه شد. وضعیت مالی هم بررسی شد. نقطه نظرات اعضای مجمع را هم شنیدیم. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش و جوانان در مجمع عمومی تیروکمان گفت :با توجه به اینکه این رشته در فضای باز برگزار می شود ، به زودی مجوز تشکیل اردوها و بازگشایی باشگاه ها داده خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۸    
معاون وزیر ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالانه فدراسیون تیر و کمان درباره وضعیت رییس فدراسیون غواصی و نجات غریق گفت: وی استعفا داده است و این استعفا مورد قبول وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته و ابتدای هفته آینده جانشین او تعیین خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۷    
رئیس فدراسیون تیروکمان گفت: شخصی که سهمیه را کسب کرده حتماً به معنای مسافر المپیک بودن نیست و این را فدراسیون جهانی رسماً به ما اعلام کرده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها، مهدی علی نژاد امروز چهارشنبه در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون تیروکمان ضمن ابراز امیدواری از افزایش سهمیه های المپیکی تیروکمان به سوالات مطرح پیرامون پرونده تعلیق جودو و حق پخش تلویزیونی پاسخ داد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۷    
مجمع عمومی فدراسیون تیر و کمان به ریاست مهدی علی نژاد برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس فدراسیون تیروکمان در مجمع عمومی سالانه فدراسیون تیروکمان گفت: زمانی که فدراسیون را تحویل گرفتم 2 میلیارد و پانصد میلیون تومان بدهی داشت که تا پایان 98، یک میلیارد و 200 میلیون تومان را پرداخت کردیم و الان هیچ بدهی حتی به مربیان نداریم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۵    
معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: توقعات از تیر و کمان بالاست و انتظار طلا از این رشته داریم.
مدال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گفته رئیس فدراسیون تیروکمان از مجموع بدهی 2.5 میلیارد تومانی این فدراسیون تاکنون یک میلیارد و 700 میلیون تومان پرداخت شده است....
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۲    
رئیس فدراسیون تیر و کمان گفت: یک دینار به کسی بدهکار نیستیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۰:۰۷    
لندن: مردی که پس از درگیری با همسایه اش مورد اصابت تیر و کمان قرار گرفته بود، با پای خودش راهی بیمارستانی در لندن شد. به گزارش سایت بریتانیایی مترو، این مرد از ناحیه شکم مورد هدف قرار گرفته و با وجود این توانسته بود با مشقت و بسیار دشوار، در اوضاع نامناسبی خود را به بیمارستان برساند ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل عبادی در گفت وگو با تازه ترین ها اظهار کرد: اردوی تیم ملی تیر وکمان کامپوند از شنبه 15 شهریور آغاز و امروز سه شنبه به پایان رسید. وی افزود: این اردو ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان از آغاز اردوی کمانداران از مهر ماه خبر داد و گفت: امیدوارم با برپایی اردوها از مهر ماه بتوانیم رکورد کمانداران را بهبود ببخشیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۲    
مسئول انجمن تیروکمان جانبازان و معلولین گفت: به دلیل اینکه ملی پوشان مسابقاتی نداشتند با افت شدید رکوردهایشان مواجه شدند.