سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۹:۲۷Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

استانداری سیستان بلوچستان (sb-ostan.ir)

استانداری سیستان بلوچستان 29 اسفند 1398 استانداری سیستان بلوچستان 31 فروردین 1399 استانداری سیستان بلوچستان 30 اردیبهشت 1399 استانداری سیستان بلوچستان 30 خرداد 1399 استانداری سیستان بلوچستان 1 تیر 1399 استانداری سیستان بلوچستان 30 مرداد 1399 استانداری سیستان بلوچستان 1 شهریور 1399 استانداری سیستان بلوچستان 29 مهر 1399 استانداری سیستان بلوچستان 29 آبان 1399 استانداری سیستان بلوچستان 1 آذر 1399 استانداری سیستان بلوچستان 2 آذر 1399 استانداری سیستان بلوچستان 3 آذر 1399 استانداری سیستان بلوچستان 5 آذر 1399 استانداری سیستان بلوچستان 8 آذر 1399 استانداری سیستان بلوچستان 9 آذر 1399 استانداری سیستان بلوچستان 10 آذر 1399 
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
جلسه ستاد تنظیم بازار استان در نشست امروز دوشنبه به بررسی وضعیت تولید مرغ و قیمت عرضه آن در بازار پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
جلسه بررسی چگونگی برگزاری هفته پژوهش به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار در محل استانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با هدف بررسی وضعیت فضای اداری مدیریت حج و زیارت استان، از بخش های مختلف این دستگاه بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی و سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: مردم استان و اصناف در اجرای طرح محدودیت های هوشمند مقابله با کرونا تا کنون همکاری خوبی داشته اند و ادامه و تداوم این طرح نیز ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه ای ترور شهید محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و دانشمند هسته ای کشور را محکوم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۷:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: در راستای رفع موانع بانکی واحدهای تولیدی و صنعتی استان از این پس مشکلات بانکی آن ها در صورت عدم رفع در ستاد تسهیل ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: در اعتبارات ملی باید به استان نسبت به سایر نقاط کشور نگاه متفاوت وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: ایجاد غرفه های خرده فروشی مرزی در کنار رونق معیشت مرزنشینان کاهش قاچاق کالا و افزایش امنیت مرزها را به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ سیده ثریاسیدزاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان، طی مکاتبه با مدیران دستگاه های اجرایی استان، نحوه فعالیت دستگاه های اجرایی را اعلام کرد. ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان بر بهسازی و متناسب سازی فضاهای پایانه های مرزی این استان با توجه به حجم مبادلات اقتصادی آنها تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی و سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: رسالت مقابله با کرونا را نه با شیوه اداری بلکه به شیوه بسیجی و جهادی باید دنبال کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری؛ نحوه ی شکل گیری طرح بهره مندی از خدمات مشمولین وظیفه به صورت امریه در دستگاه های اجرایی استان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در نقاط مختلف شهر زاهدان، چگونگی اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت تردد بعد از ساعت 21 در شهر زاهدان را مورد ارزیابی و بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی و سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استاندار گفت:9 هزار و 319 خدمت از سوی بنیاد مستضعفان به خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) در پنج شهرستان استان ارائه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
أَلَمْ تَرَ کَیْفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا کَلِمَةً طَیِّبَةً کَشَجَرَةٍ طَیِّبَةٍ أَصْلُهَا ثَابِتٌ وَفَرْعُهَا فِی السَّمَاءِ (آیا ندیدی چگونه خداوند کلمه طیبه (و گفتار پاکیزه) را به درخت پاکیزه ای ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان در دستوری خطاب به فرمانداران استان بر نظارت و اجرای دقیق طرح مقابله با بیماری کرونا که از امروز شنبه همزمان با سطح کشور در استان آغاز شده است؛ تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی و سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: نقش مردم در کنترل بیماری کرونا و قطع زنجیره انتقال مهم است و همراهی مردم در این امر بسیار تاثیرگذار است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
عباسعلی ارجمندی مدیرکل مدیریت بحران استانداری در جلسه ستاد مدیریت کرونا به تشریح طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید 19 در شهرهای استان پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان وبلوچستان گفت: توزیع کالاهای اساسی در این استان براساس شاخص جمعیتی برای بهره مندی تمامی شهرستان ها انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی و سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: طرح شهید سلیمانی در راستای ریشه کنی ویروس کرونا از اول آذر در سطح استان اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری از برگزاری ششمین اجلاس نماز، مدرسه، پیوند خانواده و مسجد در دهم دی ماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان وبلوچستان گفت: از آنجا که عامل انسانی دلیل افزون بر 90 درصد تصادفات رانندگی این استان است اصلاح و توسعه فرهنگ رانندگی نقش بسزایی در کاهش این حوادث و تلفات ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان وبلوچستان گفت: دستگاه های دولتی این استان با توجه به وضعیت بودجه و تحریم های ظالمانه صرفه جویی در هزینه های جاری را در دستورکار قرار دهند و مدیران باید بر نحوه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان؛ محمدهادی مرعشی معاون امنیتی و انتظامی این استانداری با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت:هماهنگی و مذاکره وزارت امور خارجه با کشور افغانستان در اجرای موفق برنامه حفاظت از تالاب هامون بسیار موثر است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه رفع مشکلات حمل آرد استان به ریاست ماندانا زنگنه، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری گفت: بدلیل وسعت استان و بعد مسافت میان شهرستانها این استان، طرح تاکسیهای هوایی یکی ازظرفیتهای سرمایه گذاری استان است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان وبلوچستان به نقل از کارشناسان گفت: ویروسی که اکنون دچار جهش شده سرعت انتقال بسیار بالا و شدت بیماری بیشتری دارد به همین سبب برای پیشگیری از آن همکاری مردم بسیار ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار گفت:طرح بزرگ راه آهن یک پروژه بزرگ راهبردی و از مفاخر مهندسی کشور و بزرگترین و پیچیده ترین طرح هاست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
علی زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان به پیشنهاد وزیر کشور و تایید هیات دولت به عنوان استاندار کرمان منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری: بر اساس توافقات صورت گرفته تعداد پروازهای هواپیمایی معراج از ابتدای آذر ماه به حداقل 5 روز در هفته افزایش می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: طرح آبیاری 46 هزار هکتاری دشت سیستان دی ماه امسال به طور کامل تکمیل و بهره برداری خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بِسْمِ اللهِ الرّحمن الرّحیم وَ لَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْ ءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَ الْجُوعِ وَ نَقْصٍ مِنَ الْأَمْوالِ وَ الْأَنْفُسِ وَ الثَّمَراتِ وَ بَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذا أَصابَتْهُمْ ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ضرورت توجه به موضوع امر به معروف و نهی از منکر در سازمان ها را مورد تاکید قرار داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه کارگروه آرد و نان با حضور ویدئوکنفراسی مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایران ،سه هزار تن گندم به سهمیه گندم استان اضافه شد که بر این اساس سهمیه گندم استان به 38 هزار تن افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مرزنشینان باید از ظرفیتهای مرز بهره مند شوند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: با توجه به قاچاق دام زنده به کشورهای مجاور، گره گرانی و کمبود بازار گوشت کشور تنها به دست سیستان و بلوچستان می تواند برطرف شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گفت: دوره های مدیریت بهره وری در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته گذشته در فرمانداری ایرانشهر، پارک علم و فناوری و استانداری سیستان و بلوچستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه در بدو ورود به فرودگاه کنارک - چابهار مورد استقبال احمدعلی موهبتی استاندار سیستان وبلوچستان، مدیرعامل منطقه آزادچابهار ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر راه شهرسازی گفت: با افتتاح پروژه های مهم حاشیه نشینی در زابل مردم بعد از سالها از محیط مناسب شهری بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: سیستان وبلوچستان از نظر سکونتگاه های غیررسمی و حاشیه نشینی یکی از استان های دارای مشکل است و دولت در این زمینه اقدامات بسیار خوبی در ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: الحاق بندر شهید بهشتی به منطقه آزادچابهار یک دستاورد بزرگ است و می توان از مزایای آن برای توسعه و آبادانی شرق کشور بهره جست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۰:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح ساماندهی پنج محله حاشیه نشین زابل واقع در شمال سیستان و بلوچستان با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی استاندار این استان، نمایندگان حوزه انتخابیه منطقه سیستان و جمعی از مسوولان افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
عملیات اجرایی آماده سازی و ساخت یک هزار واحد مسکونی در مناطق حاشیه نشین مرادآباد چابهار با امضای تفاهم نامه در حضور وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار سیستان وبلوچستان گفت: مرز ریمدان دشتیاری در نقطه صفر مرزی ایران و پاکستان بهترین مسیر و راه دسترسی ایران به 37 درصد جمعیت جهان(پاکستان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار سیستان وبلوچستان گفت: باند دوم محور ترانزیتی چابهار- کنارک از مبدا بندر شهیدبهشتی که امروز /پنجشنبه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی گفت: مرز ریمدان در محدوده دشتیاری و چابهار با توجه به موقعیت مناسب مکانی بین ایران و پاکستان با تکمیل زیرساخت ها و حل مشکلات پیش رو به منطقه بزرگ تجاری برای مبادلات تجاری و اقتصادی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
54 کیلومتر از سه بزرگراه جدید در محور ایرانشهر - خاش، زاهدان - بم و زاهدان - زابل بطور همزمان با حضور وزیر راه و شهرسازی، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
2 تفاهم نامه در سفر وزیر راه و شهرسازی به چابهار بین منطقه آزاد چابهار و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و ستاد بازآفرینی شهری و سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امضا شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
اسلامی وزیر راه و شهرسازی عصر امروز گفت: افتتاح و کلنگ زنی 2 هزار میلیارد تومان پروژه امروز در بندر چابهار نشان از توجه دولت به توسعه سواحل مکران و عمران و آبادانی این منطقه محروم دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، صبح امروز چهارشنبه در سفر به سیستان و بلوچستان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بازدید محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، سردار محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: منطقه لار از ظرفیت های بکر و دست نخورده ای برای سرمایه گذاری برخوردار است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
"ماندانا زنگنه" ظهر دیروز در ادامه مجموعه نشست های سرمایه گذاری استان که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی حوزه اقتصادی با ریش سفیدان، معتمدین و مردم منطقه لار برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
علی ربیعی سخنگوی دولت در سفر به سیستان و بلوچستان از دولت یازدهم و دوازدهم به عنوان موفق ترین دولت ها در گسترش زیرساخت های جاده ای و ریلی، آب ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در ادامه سفر خود با حضور در روستای زَهَک شهرستان نیکشهر، عملیات احداث مجتمع بزرگ پرورش محصولات گلخانه ای با محوریت پرورش میوه های گرمسیری و فلفل دلمه در این روستا آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان دارای استعدادها و ظرفیت های فراوان ترانزیت و تجارت، مرز و ظرفیتهای بالقوه معدنی می باشد که غفلت از این توانمندی ها باعث شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سیستان وبلوچستان گفت: شهرداران این استان برای ایجاد درآمد پایدار برای عمران و آبادانی شهرستان های زیر پوشش خود تلاش کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سفر دوباره سخنگوی دولت به سیستان و بلوچستان پس از چند هفته آن هم به یکی از دورترین شهرستان های این استان یعنی نیکشهر و چابهار به منظور کلنگ زنی چند طرح جدید حاکی از سرعت گرفتن روند محرومیت زدایی در ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار گفت: پیوستن مدیران، معلمان و دانش آموزان این استان به ظرفیت کم نظیر شاد در کنار استمرار فرآیندهای آموزشی و توسعه این شبکه ضروری است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: سال گذشته برای رونق صنایع دستی استان بیش از 50 میلیارد تومان تسهیلات به فعالین این حوزه اعطاء شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امروز امنیت و عملکرد نیروی انتظامی این استان و وحدت رویه نهادهای امنیتی بسیار مطلوب است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار گفت: اصلاح ساختار بودجه در کاهش هزینه و شناخت راه های جدید برای افزایش درآمد کشور یک ضرورت جدی است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تعطیلی پروژه های ملی و استانی مربوط به زیرساخت های این استان در بخش های دولتی و خصوصی باید زنگ خطر برای ما باشد و باید با جدیت بیشتری این پروژه ها پیگیری و دنبال شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: هویت ملی تضمین کننده همبستگی و امنیت ملی کشور ماست و هر گونه اقدامی که یکی از مولفه های هویت را تضعیف کند به امنیت ملی آسیب وارد کرده است .
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار گفت: با تمام توان بدنبال فراهم نمودن زیرساخت های حوزه ورزش هستیم و در تلاشیم تا خانه کشتی زابل و ورزشگاه 2 هزار نفری چابهار تا پایان دولت به بهره برداری برسد .
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در این دیدار بهره برداری از طرح بزرگ 46 هزار هکتاری آبرسانی با لوله دشت سیستان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت: نسل جوان در خطر فروریزی هویت ایرانی و اسلامی است و یکی از اصلی ترین تهدید ها برای این نسل تهدید هویتی است که خطرناک ترین تهدید است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری گفت: اقدامات انجام شده در حوزه اقتصادی استان در طول تاریخ سیستان و بلوچستان بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار گفت: ساماندهی حاشیه نشینی و سکونتگاه های غیر رسمی، جزو مهمترین برنامه های استان است که در سه شهر چابهار، زاهدان و زابل با جدیت درحال اجرا است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۷:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: سرانجام پس از فروکش شدن قدرت بادهای 120 روزه سیستان اولین توربین بادی در زون انرژی تجدید پذیر میل نادر به طور کامل نصب شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: برای فوریت در حل مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری در زاهدان افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: در اولین جلسه مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری استان با دستورکار تامین سوخت واحدهای تولیدی برگزار گردید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: در پایان هشتمین اجلاس کمیته مشترک تجاری مرزی که به میزبانی کویته پاکستان برگزار شد تفاهم نامه ای در 28 بند به امضا رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار صبح امروز با حضور در اداره کل آموزش و پرورش استان از مراحل انتخابات شوراهای دانش آموزی بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
در دیدار احمدعلی موهبتی با ماکنعلی رییس سازمان دامپزشکی کشور، مسایل دام استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر برنامه ریزی و توجه به رونق معیشت فعالان حوزه دام استان تاکید شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
در راستای گرامیداشت هفته بیمه سلامت مدیرکل بیمه سلامت استان با معاون سیاسی و اجتماعی استاندار دیدار و به ارائه گزارش فعالیتهای بیمه سلامت در استان پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: در شرایط پر تلاطم بازارها بازرسان دستگاه های نظارتی سربازان خط مقدم مبارزه با سودجویان هستند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بِسْمِ اللهِ الرّحمن الرّحیم وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْ ءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِنَ الْأَمْوالِ وَالْأَنْفُسِ وَالثَّمَراتِ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذا أَصابَتْهُمْ ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان سیستان وبلوچستان با دستور کار برنامه ریزی برای ایجاد وحدت رویه در حوزه اطلاع رسانی و گرامیداشت هفته پدافندغیرعامل ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ در راستای توسعه روابط تجاری جمهوری اسلامی ایران با جمهوری اسلامی پاکستان هشتمین کمیسیون مشترک تجاری مرزی ایران و پاکستان در شهر کویته ایالت بلوچستان پاکستان در روزهای ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت: پیشگیری کوتاه ترین، به صرفه ترین و عقلانی ترین راه در حوزه آسیب های اجتماعی است و باید بیشترین تمرکز و انرژی برای منابع در حوزه پیشگیری انجام شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: احداث سه کارخانه فرآوری طلا در بزمان، میرجاوه و تفتان در دست اقدام است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: برای تامین زمستانی گرم سهمیه گاز استان 30 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت: دهکده ورزشی المپیک شهرستان زاهدان بعنوان مهمترین مکان ورزشی برای خانواده های محترم شهرستان زاهدان باید مورد توجه و حمایت همه دستگاه های اجرایی استان قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: تمامی حلقه های کارخانه بافت بلوچ باید تا پایان دولت تکمیل و اجرایی شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: برای رفع مشکل آب شهرک صنعتی میرجاوه و مجتمع گلخانه ای سیاتک برای جهش تولید پساب تصفیه خانه آب زاهدان راهی این مناطق می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: مطالعات معدن طلای استان تکمیل شده و این معدن با ذخیره قطعی هشت تن طلا به مرحله جذب سرمایه گذار رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی حین بازدید از پایانه مرزی میلک ضمن ابراز رضایت از امنیت به وجود آمده در منطقه گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان اینکه سیستان وبلوچستان در بودجه 1400 به شکلی ویژه دیده می شود تا بخشی از محرومیت آن برطرف شود گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
احمدعلی موهبتی استاندار روز چهارشنبه در نشست جمع بندی سفر رییس مجلس شورای اسلامی به سیستان و بلوچستان گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اساس حل مشکلات اقتصادی کشور ریشه در اصلاح بودجه دارد، گفت: با اصلاح بودجه بخشی مهمی از مشکلات وعقب ماندگی ها در سطح کشور بر طرف می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بسیاری از فرهنگهای خوب مثل فرهنگ کار در حال تغییر و فراموشی هستند که باید با امر به معروف، فرهنگهای درست در جامعه نهادینه شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
آبرسانی به 171 روستای سیستان و بلوچستان در شهرستان های دشتیاری، چابهار، بمپور و ایرانشهر آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گفت: خط انتقال و اتصال مجتمع آبرسانی زیر مجموعه سد پیشین به مجتمع آبرسانی تلنگ، پلان و پیرسهراب باید در حداقل زمان ممکن به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گفت: مجتمع کشت و صنعت مکران پیشران توسعه منطقه و یکی از طرح های بزرگ مقیاس در کشور است.
مشاهده نتایج بیشتر...