پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۰:۰۵Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هروئین»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف 350 کیلوگرم مواد مخدر در پایتخت خبر داد و گفت: این محموله که بیشترین آن از نوع هروئین است، در پوشش ها و محموله های مختلف کشف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ، از کشف محموله 350 کیلوگرمی هروئین و 110 کیلوگرمی شیشه در پایتخت خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس تهران از کشف محموله سنگین هروئین و شیشه در پایتخت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: 350 کیلوگرم مواد مخدر در پایتخت در پوشش ها و محموله های مختلف کشف شده که بیشترین آن از نوع هروئین بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شهریار - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از دستگیری یک قاچاقچی و کشف بیش از 31 کیلوگرم مخدر تریاک و هروئین در روستای پیغمبر شهرستان رباط کریم خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بوکان از کشف 5 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین خبر داد.
مهرنما فارس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۰:۴۲    
فرمانده انتظامی نی ریز از کشف 5 کیلو و 800 گرم مواد مخدر از نوع مرفین، شیشه و هروئین در این شهرستان خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۵    
فرمانده انتظامی استان قم از کشف مقادیری مواد مخدر شیشه و هروئین و دستگیری دو قاچاقچی در این ارتباط خبر داد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
با کمک تیم پزشکی ، چهار کیلو و 700 گرم هروئین از معده این قاچاقچیان خارج و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.شد. شهرستان بوانات در شمال شرق فارس و در فاصله 240 کیلومتری شیراز قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس در اخبار کوتاهی که از سوی مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس در اختیار رسانه ها قرار داده شده است، اخباری نظیر کشف 505 کیلو تریاک زیرخاک، لو رفتن شیوه جدید انتقال هروئین از طریق معده، دستگیری سارق باغات و... مشاهده می شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مرکز نظارت اروپا بر مواد مخدر و اعتیاد در پی ممنوعیت کشت خشخاش در افغانستان، هشدار داد اتحادیه اروپا باید خود را برای عواقب کمبود هروئین در آینده آماده کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی اصفهان از کشف و دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر که اقدام به بلع 100 بسته هروئین در معده خود کرده بودند، خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۰:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی اصفهان گفت: 100 بسته هروئین به وزن یک کیلوگرم از داخل معده آنها خارج شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دو خرده فروش مواد مخدر صنعتی در ساوه همراه با 485 گرم هروئین و شیشه دستگیر شدند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۲۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: یک آشپزخانه تولید ماده مخدر شیشه به همراه 55 کیلو و 500 گرم مواد مخدر شیشه و هروئین در شهرستان ماکو شناسایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۲۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی از شناسایی یک آشپزخانه تولید ماده مخدر شیشه و کشف و ضبط 55 کیلو و 500 گرم ماده مخدر شیشه و هروئین در ماکو خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: به باور برخی ناظران، طالبان از طریق اعلامیه های تاکتیکی وانمود می کنند که تولید مواد مخدر در افغانستان را متوقف می کنند تا از نظارت دقیق بین المللی بر کشت تریاک در این کشور سرباز زند ...
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۱:۴۱    
فرماندهی انتظامی شهرستان اسلامشهر افزود: برابر اخبار و اطلاعات دریافتی مبنی بر اینکه فردی اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین در یکی از محلات شهرستان اسلامشهر می کند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و اقدامات لازم برای دستگیری این فرد آغاز شد. ...
پایگاه خبری طلیعه امید   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۱    
■پایگاه خبری طلیعه امید talieomid.ir■ فرمانده انتظامی ملایر از کشف 18 رأس احشام بدون مجوز قانونی توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی خبر داد و گفت: در راستای مبارزه با هرگونه جابجایی احشام بدون مجوز قانونی ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری فروشنده مواد مخدر و کشف چهار کیلو و 176 گرم هروئین در اصفهان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از دستگیری سوداگر مرگ و کشف بیش از 900 گرم مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
متادون با نام تجاری دولوفین، یک داروی مخدر صنعتی قوی است که اعتیادآوری آن کمتر از مرفین و هروئین است و اغلب به عنوان یک داروی نگهدارنده برای مهار اعتیاد به هروئین و سایر مواد مخدر به کار می رود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اسفراین - فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف 970گرم هروئین و دستگیری 2 قاچاقچی موادمخدر در این شهرستان خبر داد
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
این مجرم یکی از سرکرده های خرید و فروش مواد مخدر است، که با همکاری سایر اعضای گروه، نسبت به خرید و فروش مواد مخدر از نوع هروئین اقدام کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خاتم از کشف بیش از 1500 عدد قرص غیرمجاز، مقادیری هروئین و شیشه از خرده فروشان خبر داد.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان ازکشف 282 کیلو شیشه، 25 کیلو هروئین و 12 کیلو تریاک از یک قاچاقچی مسلح در عملیات ویژه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف بیش از 400 کیلوگرم هروئین در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر و اداره اطلاعات استان، خبر داد.
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۱:۴۶    
عصر دنا: در دوره های اخیر، شاهد افزایش مصرف مواد مخدر در کشورمان هستیم، که دلایل متعددی دارد از جمله دسترسی آسان به این مواد، کمبود نظارت کافی بر حمل و نگهداری آن ها و بیکاری در میان جوانان.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
پسر جوانی که اعتیاد به هروئین و شیشه دارد در روز حادثه هنگام فرار از پله با مأمور پلیس برخورد می کند و با ضربات چاقو منجر به مرگ وی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مشگین شهر_ فرمانده نیروی انتظامی مشگین شهر گفت: 4 کیلوگرم موادمخدر از نوع هروئین در مشگین شهر کشف و عاملان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.
هورگان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۲    
فرمانده انتظامی نی ریز از کشف 4 کیلو و 300 گرم هروئین در این شهرستان خبر داد.
نیوز فلاورجان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از کشف یک کیلو و 170 گرم مواد مخدر بلعیده شده توسط قاچاقچیان مواد افیونی در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرمانده انتظامی ابهر از دستگیری یک نفر توزیع کننده مواد مخدر و کشف حدود نیم کیلوگرم هروئین و مواد صنعتی در این شهرستان خبر داد.
مشهد فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۲    
جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مشهد، قاچاقچی مواد افیونی با 400 گرم هروئین به روش بلعی و انباری به دام افتاد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند و کشف 12 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین با عملیات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ارومیه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مشهد، قاچاقچی مواد افیونی با 400 گرم هروئین به روش بلعی و انباری به دام افتاد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی تایباد از دستگیری 3 تبعه افغانستانی قاچاقچی مواد مخدر توسط مرزبانان این هنگ و کشف 209 بسته هروئین از معده آن ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس - فرمانده انتظامی استان هرمزگان از ناکامی سوداگران مرگ در انتقال 780 کیلو تریاک و هروئین بوسیله خودرو شوتی سوخت بر در شهرستان میناب خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان جهرم از کشف یک کیلو و 154 گرم هروئین از معده 2 قاچاقچی خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اعتیاد ترانه علیدوستی به هروئین تازه ترین ادعای منتشرشده علیه این بازیگر سینمای ایران است. برخی کاربران شبکه های اجتماعی که به ارزشی و ارتش سایبری مشهور هستند با انتشار متن های مشابهی مدعی شده اند که ترانه علیدوستی به هروئین معتاد است و آنچه به عنوان بیماری او مطرح شده ناشی از همین اعتیاد بوده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد، از کشف بیش از 25 کیلوگرم هروئین و شیشه در شهرستان خاتم خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/یزد نیروی انتظامی استان یزد یک قاچاقچی مواد مخدر را که 417 گرم هروئین در معده خود جاساز کرده بود را دستگیر کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری دو خرده فروش مواد مخدر و کشف بیش از 800 گرم هروئین از مخفیگاه متهمان در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گفته رئیس خانه صمت تهران، از آنجا که 4 تا 5 نرخ برای گندم درست کرده اند، تبانی زیادی در بین کارمندان در این رابطه انجام می گیرد که قابل کنترل نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب، به تشریح جزئیات دستگیری زوج قاچاقچی هروئین و شیشه پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری یک زوج قاچاقچی خبر داد و گفت: متهمان در پوشش باند خانوادگی اقدام به توزیع هروئین و شیشه می کردند که دستگیر و از مخفیگاه آنان 17 کیلو و 700 گرم شیشه و هروئین کشف شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز؛ بلغارستان یک محموله هروئین به ارزش نزدیک به 8 ,5 میلیون دلار را در کامیونی که گفته میشود از ایران عازم اروپای غربی بود، کشف و ضبط کرد. ...
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا تصریح کرد: تریلی 566 کیلوگرم مواد مخدر شیشه و هروئین توسط مرزبانان هنگ تایباد در نقطه صفر مرزی توقیف شد.