یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۱:۱۸Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اهداف فرهنگی»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، اعضای هیئت مدیره انجمن قلم ایران طی نشستی با دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور بر استفاده از ظرفیت های مشترک تأکید کردند.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: مدیر منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت صنعت فولاد شادگان از برگزاری دوره های آموزشی ، بصورت حضوری در فصل تابستان خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۰    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تاکید کرد:یکی ازمهم مهم ترین اصول در پیشبرد مدیریت فرهنگی کشور، ارتقای نیروی انسانی برمبنای اهداف فرهنگی و راهبردی کشور می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: حوزه های علمیه نقش موثری در پیشرفت اهداف فرهنگی اسلامی دارند و باید با انگیزه برای ساخت و راه اندازی این مجموعه ها تلاش کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بر اجرای برنامه های مدون برای تحقق اهداف فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب تاکید کرد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
جلسه مشترک کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و کمیسیون سرمایه گذاری، مالی و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان پیرامون بررسی مباحث گردشگری و ایجاد معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری با حضور روسا و اعضای کمیسیونها برگزار شد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
کیهان ردباره سریال رهایم کن نوشت: ضمن تقدیر از اهتمام آن سازمان به قانونمندی، با توجه به آنکه سریال مذکور، هم فاقد مجوز قانونی برای نمایش عمومی است و هم به محتوایی غیراخلاقی و ضدخانواده مبتلا است، باید هشدار می دادیم که تبلیغ آن در معابر و ترویج آن برای شهروندان، اشتباه و مغایر با اهداف فرهنگی است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۳:۵۲    
چگنی نژاد با اشاره به نقش کانون های مساجد در پیشبرد اهداف فرهنگی نظام، گفت: کانون های مساجد استان لرستان از نظر کمی وکیفی تقویت می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی معتقد است که راه رسیدن به تمام اهداف فرهنگی کشور از مسیر آثار سعدی نظیر بوستان و گلستان می گذرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۷    
علی کریمی عنوان کرد: سال 1402 باید بستر اهداف فرهنگی را هرچه بیشتر و جامع تر در جامعه و دانشگاه ها نشر و گسترش دهیم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان بر لزوم استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه برای پیشبرد اهداف فرهنگی جامعه تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت خود را خادم مردم و سرباز رهبری می داند و مقابل توطئه ها مقاومت می کند، گفت: دولت به دنبال موفقیت است و دشمن هم تمام هدف خود را در جنگ ترکیبی به کار گرفته است تا بتواند مانع دیده شدن موفقیت ها شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: هنر دریچه خوبی برای همکاری با کشورهای مختلف است و با زبان هنر، تعاملات راحت تر و سریع تر برای پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری ایران و معرفی شایسته آن انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به پیامدهای عینی کاهش امید به آینده در جوانان، گفت: مساله مهم حوزه جوانان در جامعه کنونی این است که یک سری اهداف فرهنگی برای آن ها تعریف شده اما ابزار دسترسی به این اهداف آن گونه که باید باشد، در دسترس نیست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۴    
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گفت: در سال جاری در حوزه فعالیت های پرورشی، فرهنگی و تربیتی 11 تفاهم نامه با دستگاه های اجرایی استان منعقد گردیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۱۲    
گناوه- امام جمعه گناوه گفت: شهرستان گناوه دارای ظرفیت بالای فرهنگی از جمله موضوعات قرآنی و مساجد است و باید از این ظرفیت ها در اجرای برنامه ها و پیشبرد اهداف فرهنگی استفاده کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با تاکید بر لزوم هدف گذاری بر رشد، بصیرت و تربیت روح ایثار در جوانان گفت: برای اینکه این اهداف در جامعه پزشکی به ثمر برسد باید دست به دامن شهدا شویم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۵    
نشست سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با مسئولان انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان پیشوا برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: فعالان فرهنگی برای پیشبرد اهداف فرهنگی در جامعه نیازمند انسجام بیشتری هستند.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۷    
تیمور کرمی مقدم، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان؛ با اشاره به برکات انقلاب اسلامی اظهار کرد: نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف یاری نمودن محرومان و مستضعفان، خودکفا کردن محرومان تشکیل و در حال ارائه خدمت به محرومان، مستمندان و افراد آسیب دیده ...
حوزه هنری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۷    
فراخوان سیزدهمین جشنواره داستان و شعر انقلاب جایزه امیرحسین فردی منتشر شد. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری ، حوزه هنری انقلاب اسلامی در راستای تحقق اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی و خلق آثار ارزشمند ادبیات انقلاب، سیزدهمین جشنواره داستان و شعر انقلاب را برگزار می کند. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۶    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با اشاره به مشوش بودن سیاست گذاری ها در حوزه فضای مجازی گفت: این نوع سیاست گذاری ها در کشور ما اصول خاصی ندارد و مطابق میل هر مسئول تغییر می کند، در حالی که درک و پیش بینی اتفاقات آینده به مدیر باهوش نیاز دارد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد رضا بهرامی کنشگر فعال اجتماعی و رسانه ای گلستان، گفت: انقلاب اسلامی به عنوان یک انقلاب فرهنگی می بایست راهبردهای اسلامی و دینی را بیشتر در دستور برنامه های خود قرار دهد، پس باید در راستای سیاست ها و اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی حرکت کرد ...
تلنگر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد درباره برنامه ها و اهداف فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: موضوع فرهنگ یکی از مهمترین نکات در تمامی سیاست گذاری ها است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: یکی از بزرگ ترین نکات و چالش ها در حوزه فرهنگی، تعدد اهداف فرهنگی است که باعث شده است نتوانیم اقدامات اثربخش انجام دهیم.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۴۲    
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت : تعامل و هم افزایی دستگاه های اجرایی با سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در جهت استفاده از ظرفیت ها و امکانات و پیشبرد اهداف فرهنگی و اجتماعی مرکز استان، ضروری و راهگشا خواهد بود. ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
براساس آمار به دست آمده از 24 فیلم راه یافته به جشنواره، شش فیلم توسط بخش خصوصی تولید شده است و سایر فیلم های حضار در جشنواره توسط موسسات سینمایی تولید شده اند که سهم بنیاد سینمایی فارابی با 9 فیلم از همه بیشتر است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین گفت: در قضایای اخیر، دشمن از بستر مشکلات اقتصادی اهداف فرهنگی خود را دنبال کرد اما با تمامی این اوصاف به نتیجه نرسید؛ بنابراین مسئولیتی که امروز بر عهده کارگزاران انقلاب و دولت انقلابی است، شناسایی دقیق آسیب ها به منظور جلوگیری از وقوع دوباره آن هاست.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: نقش کمیته های فرهنگی در فدراسیون های ورزش ی باید پررنگ تر از گذشته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری بروجن گفت: کتابخانه های عمومی زیربنای بخش فرهنگ در جامعه بوده و اقدامات و فعالیت های این نهاد در پیشبرد اهداف فرهنگی بسیار تأثیرگذار است.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: محمد متوسلانی بازیگر، تهیه کننده و کارگردان سینما در آستانه برگزاری چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر که پس از سال ها قرار است به صورت بین المللی برگزار شود در خصوص الزامات برگزاری جشنواره در تراز بین المللی گفت: ما باید برای پیشرفت و تقویت سینمای کشورمان بدون تعارف با یکدیگر صحبت کنیم ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
آشوری با تأکید برتشویق وسوق دادن سازمان های مردم نهاد به حوزه فرهنگ گفت: از ظرفیت خیرین و این سازمان های مردم نهاد برای پیشبرد اهداف فرهنگی و اجتماعی استفاده بیشتری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-سیر تحول صنعت تالیف و چاپ کتاب از فرهنگی به اقتصادی، مدتی است باعث شده تا برخی نویسندگان در استان اردبیل به سمت سفارشی نویسی گرایش یافته و از اهداف فرهنگی این حوزه دور بمانند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
این هنرمند خط نگار با بیان اینکه روابط دوسویه بین کشورهای اسلامی و غیر اسلامی یک ضرورت است، گفت: ایران در راستای اهداف فرهنگی خودش نیاز داربا کشورهای اسلامی و غیر اسلامی ارتباط فرهنگی دوسویه در راستای تقویت مشترکات دینی و فرهنگی برقرار کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۹    
در نشست مسئولان کانون های فرهنگی، هنری و ائمه مساجد با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا بر همکاری موثر آنها جهت پیشبرد اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی تاکید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اتفاقات اخیر ریشه در زخم های فرهنگی و اجتماعی دارد؛ زخم فرهنگی یعنی با وجود تمام رسانه ها، تشکیلات، نتوانستیم اهداف فرهنگی را محقق کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اتفاقات اخیر ریشه در زخم های فرهنگی و اجتماعی دارد؛ زخم فرهنگی یعنی با وجود تمام رسانه ها، تشکیلات، استاد معارف، مسجد و مدرسه ای که داریم، نتوانستیم اهداف فرهنگی را محقق کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان گفت: بهسازی، فضا سازی و استاندارد سازی کتابخانه های عمومی در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۸    
قم - ایرنا - معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه برای پیشبرد اهداف فرهنگی توسل به اهل بیت (ع) و مدد جستن از این بزرگان ضروری است، تاکید کرد که باید از سیره و روش این بزرگواران برای جهاد تبیین الگو بگیریم .
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: محمدمهدی اسماعیلی گفت: هیچ مانعی برای پیشبرد اهداف فرهنگی در دولت مردمی وجود ندارد، زیرا جایگاه حوزه فرهنگ در این دولت ارتقا پیدا کرده است.
محمدمهدی اسماعیلی با بیان اینکه دولت مردمی بدون لکنت و با صراحت از ماموریت های انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ نظیر گسترش آزادی بیان دفاع می کند، گفت: وزارت فرهنگ در دوره جدید از هرگونه تفکری که موجب ارتقا و استحکام پایه های تفکر انقلاب اسلامی شود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۳:۰۳    
یزد- ایرنا- رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی کشور گفت: مراکز این نهاد در سطح استان های مختلف کشور در راستای تحقق اهداف فرهنگی و هنری بیش از گذشته تقویت می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۲    
شورای فرهنگ عمومی در گلستان بدون توجه به مسئولیت های این شورا، به دنبال موضوعات جزئی تر با کاربرد کمتر رفته و از مسیری که در چشم انداز اولیه برای این شورا تعریف شده خارج شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا رادمهر با تاکید بر دغدغه استاندار اصفهان نسبت به مسائل و مشکلات جامعه معلولان تصریح کرد: فرهنگ و اخلاق ارکان جامعه هستند و برپایی چنین جشنواره هایی در راستای پیشبرد اهداف رسانه ای و فرهنگی شایسته تقدیر است.
دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رودبارجنوب باحضور اعضا حقیقی و حقوقی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
امام جمعه شهرسنخواست در هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهر گفت: توجه به ارزش های دینی و انقلابی ما را در رسیدن به اهداف فرهنگی نزدیک می کند.
استاندار سمنان بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای پیشبرد اهداف فرهنگی و دینی با در نظر گرفتن ذائقه دانشجویان و فرهنگ این استان تاکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبدالرسول الله وردی گفت: نحوه اجرایی سند تحول فرهنگی بیانگر این است که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان بهذصورت جدی در حال پیشبرد اهداف فرهنگی این منطقه تلاش می کند.
نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان داورزن در سال جاری با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان و سایر اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.