جمعه ۲۸ مردادساعت ۱۱:۵۹Aug 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریابکوف»

ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۷:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، معاون وزیر امور خارجه روسیه روز چهارشنبه اعلام کرد که کار روی احیای برجام در فرمت مذاکرات وین در خط پایان است، اما هنوز همه موارد حل نشده اند. ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۸:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه درباره آخرین وضعیت موضوع احیای برجام گفت: هنوز پرونده همه موضوعات بسته نشده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۶:۵۷    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت مذاکرات وین به خط پایان رسیده اما هنوز تمام موضوعات حل نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۶:۵۳    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت مذاکرات وین به خط پایان رسیده اما هنوز تمام موضوعات حل نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد: مقامات مسکو با توجه به اقدام تحریک آمیز آمریکا برای بازرسی فوری، مجبور شدند تصمیم بگیرد که به طور موقت تأسیسات خود را از روند بازرسی ها در چارچوب توافقنامه کاهش تسلیحات تهاجمی راهبردی (پیمان استارت-3) خارج کنند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا_ معاون وزیر خارجه روسیه امروز در سخنانی گفت: مذاکرات میان روسیه و آمریکا برای ازسرگیری معاهده استارت نُو ادامه یابد. به گزارش شفقنا از مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که کشورش به سهم خود به انجام فرآیند اجرای برجام پس از بازگرداندن پارامترهای اولیه آن تمایل داشته و عمیقا به این روند متعهد است.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۲۰:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری تاس ریابکوف معاون وزیر امورخارجه روسیه گفت که مسکو به سهم خود قویا متعهد به روند اجرای برجام است. بنابراین گزارش ریابکوف دراین باره گفت: روسیه، به نوبه خود، مایل و قویا متعهد به انجام فرآیند اجرای برجام پس از بازگرداندن پارامترهای اولیه آن است. ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۷:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تصریح کرد که در صورتیکه تحریم ها علیه ایران لغو شود،تهران آمادگی خواهد داشت به اجرای این توافق هسته ای بازگردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف اعلام کرد که روسیه مصمم است تا سهم خود را در بازگرداندن توافق هسته ای ایران انجام دهد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تصریح کرد که در صورتیکه تحریم ها علیه جمهوری اسلامی لغو شود، ایران آمادگی خواهد داشت به اجرای این توافق هسته ای بازگردد. سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز (پنجشنبه) ضمن ابراز آمادگی مسکو برای اجرای برجام در صورت احیا تصریح کرد که ایران اعلام کرده است که به محض ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۸    
معاون وزیر خارجه روسیه تصریح کرد که در صورتیکه تحریم ها علیه جمهوری اسلامی لغو شود، ایران آمادگی خواهد داشت به اجرای این توافق هسته ای بازگردد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد کشورمان در مذاکرات احیای برجام روز گذشته در سفر به مسکو با سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه در مسکو دیدار کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه و همتای ایرانی وی ضمن تاکید بر حفظ برجام، بر ادامه تماس ها درباره جنبه های روند مذاکرات برچیدن تحریم ها توافق کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس روابط بین الملل گفت: روس ها با انتشار خبر دیدار باقری با ریابکوف خواستند مانور قدرتی را در مقابل آمریکا و غرب اجرا کنند و نشان دهند تهران بدون مشورت با آن ها تصمیمی اتخاذ نخواهد کرد و این کشور همچنان در ماجرای برجام قدرتمند و تاثیرگذار است.
تابش کوثر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگی روسیه در وین از سفر مذاکره کننده ارشد ایران به مسکو و دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه خبر داد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۴۶ سایت دیگر  
نمایندگی روسیه در وین از سفر علی باقری مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران به مسکو و دیدار با ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- نمایندگی روسیه در وین از سفر علی باقری مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران به مسکو و دیدار با ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه خبر داد. به گزارش شفقنا ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد کشورمان در مذاکرات احیای برجام روز گذشته در سفر به مسکو با سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه در مسکو دیدار کرده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فارس/ در حالیکه علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد کشورمان در مذاکرات احیای برجام روز گذشته در سفر به مسکو با سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه در مسکو دیدار کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – "علی باقری کنی " و "سرگئی ریابکوف" معاونان وزیران امور خارجه ایران و روسیه در مسکو دیدار و گفت و گو کردند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگی روسیه در وین از سفر مذاکره کننده ارشد ایران به مسکو و دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه روز گذشته در سفر به مسکو با سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه در مسکو دیدار کرده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگی روسیه در وین از سفر مذاکره کننده ارشد ایران به مسکو و دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگی روسیه در وین از سفر مذاکره کننده ارشد ایران به مسکو و دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه خبر داد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۳۱   + ۴۸ سایت دیگر  
خبر مربوط به سفر علی باقری به مسکو و دیدارش با معاون وزیر امور خارجه روسیه را حساب کاربری نمایندگی روسیه در وین با انتشار عکسی از این دیدار منتشر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۷:۳۷    
نمایندگی روسیه در وین از سفر مذاکره کننده ارشد ایران به مسکو و دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه روز چهارشنبه اعلام کرد که اجلاس ناتو در مادرید ثابت کرد که این ائتلاف درصدد مهار روسیه است و به نظر می رسد که تلاش فنلاند و سوئد برای پیوستن به ناتو، عاملی بی ثبات کننده محسوب می شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک مقام بلندپایه روسیه روز چهارشنبه در پی تهدید غرب به فعال شدن بند پنج اساسنامه سازمان پیمان آتلانتیک شمالی "ناتو" بر سر اختلاف این کشور با لیتوانی بر سر منطقه کالینینگراد، به اروپا در باره لفاظی های خطرناک هشدار داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با هشدار به کشورهای غربی درخصوص لفاظی های خطرناک علیه مسکو، گفت غرب هر کاری می کند تا تنش ها با روسیه را بیش از پیش تشدید کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه در یک برنامه تلویزیونی گفت: پایان عملیات نظامی این کشور در اوکراین تنها با تصمیم مقامات ارشد روسیه صورت می گیرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه با جان سالیوان سفیر واشنگتن در مسکو دیدار و درباره برخی موضوعات دوجانبه بحث و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد، ارسال سیستم های پیشرفته راکتی به اوکراین خطر تقابل مستقیم با آمریکا را افزایش می دهد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزارت امور خارجه روسیه اظهار داشت: اکنون مشخص شده است که فنلاند و سوئد با تمام قوا به سمت از دست دادن بخش قابل توجهی از حاکمیت خود پیش می روند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه تصریح کرد: به محض پایان تجزیه و تحلیل ها در مسکو درباره پیامدهای پیوستن فنلاند و سوئد به ناتو از نقطه نظر ساختار کلی نیروها و تجهیزات در اروپا و شمال اروپا، ما مجبور به اتخاذ یک سری اقدامات جبرانی خواهیم شد که به سود هیچکس نخواهد بود .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرگئی ریابکوف معاون وزیر امورخارجه روسیه در نشست کمیسیون شورای فدراسیون این کشور گفت: آزمایشگاه های بیولوژیک اوکراین بخشی از برنامه گسترده واشنگتن در سراسر جهان است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف در اظهاراتی گفت که متن احیای توافق هسته ای تقریبا آمده است و تنها تصمیمات سیاسی باقی مانده است. معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که متن احیای توافق هسته ای تقریبا آماده شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه روز دوشنبه اعلام کرد که متن احیای توافق هسته ای ایران کاملا آماده است و در صورت اتخاذ تصمیمات سیاسی، این توافق می تواند در چند روز آینده نهایی شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه روز دوشنبه اعلام کرد که متن احیای توافق هسته ای ایران کاملا آماده است و در صورت اتخاذ تصمیمات سیاسی، این توافق می تواند در چند روز آینده نهایی شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- یک دیپلمات ارشد روسیه در مورد پیوستن فنلاند و سوئد به ناتو هشدار داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز؛ سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت: سوئد و فنلاند این توهم را نداشته باشند که مسکو به راحتی از قضیه پیوستن آنها به ناتو خواهد گذشت ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
شفقنا-معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که متن احیای برجام کاملاً آماده است و مسائل سیاسی باقی مانده است. به گزارش شفقنا از فارس، سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز (دوشنبه) تصریح کرد که متن احیای برجام کاملاً آماده است و مسائل سیاسی باقی مانده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه روز دوشنبه اعلام کرد که متن احیای توافق هسته ای ایران کاملا آماده است و در صورت اتخاذ تصمیمات سیاسی، این توافق می تواند در چند روز آینده نهایی شود.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف، معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت: مایه تاسف است که در این شرایط منطق، قربانی خیالپردازی ها شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تصریح کرد متن احیای برجام کاملاً آماده شده ولی برخی مسائل سیاسی همچنان باقی مانده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه روسیه امروز در بیانیه ای از دیدار سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه این کشور با سفیر آمریکا در مسکو و گفتگو پیرامون برخی موضوعات در روابط دو جانبه خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف، معاون وزیر امور خارجه روسیه در مصاحبه با خبرگزاری تاس گفت، هرگونه تلاش غرب برای ایجاد لطمات چشمگیر علیه ارتش روسیه یا متحدانش در اوکراین شدیدا سرکوب خواهد شد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گفته ریابکوف آمریکا به طور عامدانه شرکای اروپایی خود را تشویق به اخراج دیپلمات های روس از کشورهایشان می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون وزیر خارجه روسیه تصریح کرد که مسکو از یافتن راه حلی سازنده برای مشکلات موجود بر اساس اصل "غیرقابل تقسیم بودن امنیت" استقبال می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه در مصاحبه با شبکه آر تی در مورد مذاکرات وین گفت: تنها منافع ما این بود که از تعاملات مشروع خود با ایران از نظر نحوه اجرای برجام پس از احیای آن محافظت کنیم.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: معاون وزیر خارجه روسیه طرح درخواست های لحظه آخری توسط روسیه در مذاکرات وین جهت احیای برجام را تکذیب کرد.