پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۶:۲۸Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریابکوف»

برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در پاسخ به این پرسش که آیا وی انتظار برقراری آتش بس در سال آینده را دارد یا خیر؟ پاسخ منفی داد و افزود: انتظار دارم اهداف عملیات ویژه نظامی روسیه در اوکراین، بدون قید و شرط محقق شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
یکی از دیپلمات های ارشد روسی امروز (چهارشنبه) گفت، اگر آمریکا انتظار پیروزی در یک رقابت تسلیحاتی دیگر را دارد، باید بداند که اشتباه می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه احتمال درگیری نظامی میان مسکو و ناتو را رد نکرد و در عین حال تاکید کرد که آمریکا در رقابت تسلیحاتی آتی پیروز نخواهد شد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از اسپوتنیک، سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز سه شنبه اعلام کرد: مسکو از همه کشورها از جمله کره شمالی دعوت می کند به تعهداتش مبنی بر عدم قرار دادن سلاح در فضا بپیوندند. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مهر نوشت: معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز اعلام کرد: هیچ برنامه ای برای گفت وگو با آمریکا وجود ندارد. به نقل از اسپوتنیک، سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز سه شنبه اعلام کرد: مسکو از همه کشورها از جمله کره شمالی دعوت می کند به تعهداتش مبنی بر عدم قرار دادن سلاح در فضا بپیوندند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا - وزارت امور خارجه روسیه روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که همکاری روسیه و ایران در چارچوب برجام و گروه بریکس محور دیدار سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه و کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
کاظم جلالی ، سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه با سرگی ریابکوف معاون وزیرر امور خارجه روسیه در همکاری های بین المللی و گروه بریکس ملاقات و گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه آمریکا در واکنش به سخنان دیروز سرگئی ریابکوف درباره بعید بودن امکان از سر گیری مذاکرات راهبردی بین دو کشور و تکذیب هر گونه امتیازدهی یکجانبه از سوی مسکو، مدعی شد: واشنگتن علاقه مند به گفتگو درباره حوزه هسته ای با روسیه است.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه آمریکا در امور کنترل سلاح و امنیت بین الملل گفت، دولت واشنگتن مایل به گفت وگو درباره مساله هسته ای با روسیه است و فرض واشنگتن بر این است که مسکو از موضع واشنگتن مطلع است . ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه، گفت: فارغ از اینکه در انتخابات 2024 آمریکا چه کسی برنده شود اما احتمال بهبود روابط واشنگتن و مسکو پس از این انتخابات ریاست جمهوری ضعیف است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک، سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه روز دوشنبه به خبرنگاران گفت که مسکو تردید دارد که گفت وگو با ایالات متحده در مورد ثبات استراتژیک در آینده قابل پیش بینی از سر گرفته شود. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اطلاعات آنلاین ، ناصر کنعانی مقدم سخنگوی وزارت امور خارجه صبح امروز دوشنبه 29 آبان ماه در نشست خبری خود درباره حضور سرگئی ریابکوف معاون وزارت خارجه روسیه در ایران گفت: با توجه به عضویت ایران در گروه بریکس و آغاز ریاست دوره ای فدراسیون روسیه از ابتدای سال جدید میلادی، سفر ایشان به [...]
کنعانی درباره اتهام زنی رژیم صهیونیستی به ایران در موضوع توقیف کشتی صهیونیستی از سوی ارتش یمن گفت: این اتهام زنی ها باطل و ناشی از شرایط بغرنجی است که این رژیم با آن دست به گریبان است. بارها اعلام کردیم گروه های مقاومت در منطقه نمایندگان کشورها و ملت های خود هستند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : علی باقری کنی، معاون سیاسی وزارت امور خارجه، روز چهارشنبه به صورت جداگانه میزبان سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه و علی بیگ باکایف ، معاون وزیر خارجه قزاقستان بود ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه به اسپوتنیک گفت، روسیه از نزدیک دیدار شی جینپینگ، رئیس جمهوری چین و جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در حاشیه نشست اپک در سانفرانسیسکو را دنبال می کند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : در دیدار معاونان وزرای خارجه ایران و روسیه، دو طرف درباره آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی از جمله مذاکرات رفع تحریم رایزنی و تبادل نظر کرده و بر استمرار مشورت های راهبردی میان تهران و مسکو تاکید کردند.
علی باقری کنی، معاون سیاسی وزارت امور خارجه، روز چهارشنبه میزبان "سرگی ریابکوف"، معاون وزیر خارجه روسیه و "علی بیگ باکایف"، معاون وزیر خارجه قزاقستان بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
علی باقری کنی، معاون سیاسی وزارت امور خارجه، روز چهارشنبه میزبان سرگی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه و علی بیگ باکایف معاون وزیر خارجه قزاقستان بود.
معاونان وزیرای امور خارجه ایران و روسیه در دیدار با یکدیگر در خصوص مذاکرات رفع تحریم ها رایزنی کردند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک، در پیام وزارت خارجه روسیه آمده است: سرگی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه با مهدی صفری معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه و علی باقری کنی معاون سیاسی وزیر امور خارجه در خصوص تعامل در چارچوب بریکس و در زمینه الحاق آتی ایران به این سازمان گفتگو کرد. ...
اقتصاد آنلاین / 8 صبح   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۳۹ سایت دیگر  
اولین دور گفت و گوهای دو جانبه معاونین وزرای خارجه جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه صبح امروز به میزبانی دکتر صفری معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر خارجه کشورمان برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۲۳:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به رفتار واشنگتن در قبال مسکو، گفت که روسیه ممکن است مجبور به قطع روابط دیپلماتیک با آمریکا شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۰۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه از احتمال قطع رابطه مسکو با واشنگتن خبر داد و گفت: رفتار آمریکا ممکن است ما را مجبور به کاهش یا حتی قطع روابط دیپلماتیک با ایالات متحده کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه در دو هفته گذشته به مسکو و ژنو سفر کرد و ضمن گفت وگو درباره اوضاع غزه، در دیدار با ریابکوف و انریکه مورا در خصوص وضعیت در فلسطین و مذاکرات رفع تحریم ها نیز به رایزنی پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه هشدار داد که با استقرار موشک های هسته ای میان برد توسط آمریکا در قاره های آسیا و اروپا، روسیه می تواند ممنوعیت موقت استقرار این موشک ها را نادیده بگیرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دیپلمات های ارشد ایران و روسیه طی گفت وگو در مسکو، بر ضرورت همکاری میان 2 کشور در جهت تقویت رایزنی ها و تعامل های بین المللی بین تهران-مسکو تاکید کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
دیپلمات های ارشد ایران و روسیه طی گفت وگو در مسکو، بر ضرورت همکاری میان 2 کشور در جهت تقویت رایزنی ها و تعامل های بین المللی بین تهران-مسکو تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با ریابکوف همتای روس خود در مسکو دیدار کرد و درباره مناسبات دوجانبه و اوضاع منطقه ای و بین المللی به گفت وگو پرداخت.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر امورخارجه روسیه گفت مسکو همکاری های خود با ایران را به ویژه در زمینه های فنی - نظامی مطابق با الزامات بین المللی تقویت خواهد کرد. به گزارش ایسنا ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت: این کشور همکاری های نظامی-فنی با ایران را بر مبنای منافع متقابل توسعه خواهد داد. سرگئی ریابکوف افزود: روسیه در نظر دارد از لغو محدودیت های شورای امنیت سازمان ملل بر برنامه موشکی ایران برای توسعه همکاری ها استفاده کند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ریابکوف امروز اعلام کرد: آمریکا مسبب بحران میان فلسطین و اسرائیل است و مانع دستیابی به راه حل مناسب هم می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۲۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد آمریکا نباید در رابطه با تشدید درگیری فلسطین و اسرائیل "از آب گل آلود ماهی بگیرد. "
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه عدم هشدار سرویس اطلاعاتی آمریکا در خصوص تشدید تنش بین فلسطین و اسرائیل را عجیب ارزیابی کرد، کرملین ادعای تمایل مسکو برای آغاز جنگی در خاورمیانه را تکذیب کرده و ریابکوف هم درباره خطر تشدید بیشتر اوضاع در منطقه هشدار داد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که روند پذیرش رسمی اعضای جدید در سازمان بریکس خیلی طول نخواهد نکشید. به گزارش گروه بین الملل حیات ؛ سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه در حاشیه نشست پارلمانی روسیه و آمریکای لاتین تاکید کرد که پذیرش رسمی اعضای جدید در بریکس خیلی طول نخواهد کشید. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری اسپوتنیک امروز پنجشنبه به نقل از سرگئی ریابکوف نوشت: مسکو بر این باور است که تبادل زندانیان بین آمریکا و ایران اساسا تغییری در روابط تهران و واشنگتن ایجاد نخواهد کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مهر نوشت: معاون وزیر خارجه روسیه امروز اعلام کرد: ارتباطی بین مبادله زندانیان ایران و آمریکا و ازسرگیری گفتگوهای برجام وجود ندارد، اما این موضوع نشانه ای است مبنی بر اینکه درک متقابل امکان پذیر است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه در گفت وگویی به بیان دیدگاهش درباره تاثیر توافق تبادل زندانیان میان ایران و آمریکا بر دیگر بخش های روابط آن ها پرداخت.
معاون وزیر امور خارجه روسیه در گفتگویی از اعلام آمادگی این کشور برای از سرگیری کار بر روی برجام خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه گفت تصمیم آمریکا برای عرضه موشک های دوربرد ATACMS به اوکراین، کمکی به تغییر اوضاع آن در میدان جنگ نمی کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه روز جمعه به خبرنگاران گفت که عدم تمایل انگلیس، آلمان و فرانسه به لغو تحریم های ایران، چشم انداز احیای برجام را بشدت دور و دشوار می کند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۶    
خبرگزاری میزان - سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه، طی اظهاراتی در نشست تقویت نظام منع اشاعه هسته ای از سوء استفاده غرب از پیمان ان پی تی (منع اشاعه هسته ای) انتقاد کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه ضمن هشدار درباره احتمال وقوع جنگ اتمی با مسیری که غرب در پیش گرفته، گفت که ارائه گلوله های حاوی اورانیوم ضعیف شده به اوکراین توسط آمریکا، اقدامی جنایتکارانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مقام ارشد وزارت خارجه روسیه گفت کشورهای غربی مفاد معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای را بهانه ای برای محدود کردن دسترسی سایر کشورها به فناوری های هسته ای قرار می دهند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۶    
شفقنا- سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه تصمیم آمریکا مبنی بر فرستادن دارایی های مصادره شده بازرگانان روس برای کمک به کهنه سربازان در اوکراین را دزدی توصیف کرد. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سرگئی ریابکوف" معاون وزیر خارجه روسیه هشدار داد که احتمال درگیری بین قدرت های هسته ای می تواند به یک رویارویی نظامی آشکار در منطقه آسیا و اقیانوسیه تبدیل شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در سخنانی نسبت به درگرفتن جنگ نامحدود میان کشورهای دارای سلاح هسته ای در منطقه آسیا- اقیانوسیه هشدار داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۳:۵۴    
روزنامه ایران: مقام های ایرانی و روسی بر تداوم همکاری های نظامی- دفاعی دو کشور تأکید کردند؛ تأکیدی بر یک وجه مهم از همکاری استراتژیک دو همپیمان که از تحولات دیپلماتیک دیگر تأثیر نمی گیرد. ...
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که همکاری نظامی مسکو و تهران بدون توجه به فشارهای آمریکا و اقمارش ادامه خواهد یافت.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه گفت: دشمنان تلاش می کنند تا همکاری روسیه و ایران را سیاسی کرده و در مسیر این همکاری مانع ایجاد کنند و آن را به شکست برسانند. کار مشترک با تهران ادامه دارد، متوقف نمی شود و تغییری در آن وجود ندارد .