شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۳:۲۰Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فوران آتشفشان»

عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در گواتمالاصاعقه در آتشفشان پدیده ای طبیعی از ترکیب مذاب و خاکستر کوه های آتشفشانی و رعد و برق است که با نام طوفان تندری کثیف (Dirty thunderstorm) شناخته می شود. صاعقه های آتشفشانی نوعی رعد و برق هستند که در طول فوران آتشفشان رخ می دهند ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فوران یک آتشفشان همه مواد مذاب را به وسط جاده هدایت کرد و همین امر مانع از تردد خودرو ها شد. ویدئویی از وضعیت یک جاده در ایسلند پس از فوران آتشفشان را مشاهده می کنید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۸:۵۷    
ویدئویی از گدازه های یک آتشفشان فعال در ایسلند که جاده ای را مسدود کرده است را مشاهده می کنید.
صبا ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
صحنه های بعد از فوران آتشفشان رِیکیانِس در ایسلند را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۹:۱۳    
جریان گدازه ای از یک آتشفشان فعال ایسلندی جاده ای را فرا گرفت. فیلم های پهپاد گرفته شده جریان در حال پیشروی پیوسته را نشان می دهد./آخرین خبر
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
گدازه های یک آتشفشان فعال در ایسلند جاده ای را مسدود کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۶:۲۱    
انتهای پیام/ لینک کوتاه لینک کپی شد آتشفشان ایسلند جاده فیلم فوران جاده ای در ایسلند
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ویرانه های پمپئی در نزدیکی شهر ناپل، کومونه در ناحیه کامپانیای ایتالیا قرار دارد. در آنجا آثاری از بناها، مردم شهر و مناطق باستانی پمپئی که بر اثر فوران آتشفشان کوه وزوو (وزویوس) ویران شده به چشم می خورد.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در حادثه ای عجیب، هم زمان شدن شفق قطبی با فوران آتشفشان در Grindavic ایسلند، منظره زیبایی را خلق کرد که مشاهده می کنید.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
جریان گدازه ای از یک آتشفشان فعال ایسلندی روز شنبه دوباره جاده ای را که به شهر ساحلی گرینداویک می رسد را فرا گرفت و مقامات از نزدیک مسیر آن را زیر نظر داشتند. فیلم های پهپاد گرفته شده در شبه جزیره Reykjanes جریان در حال پیشروی پیوسته را نشان می دهد.
به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، خروج گاز یا بخار از دهانه کوه تفتان خبری است که با شنیدن آن بروز فوران آتشفشان اولین چیزی است که به اذهان خطور می کند ...
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۱:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فوران بنفش آتشفشان کانلاون ، آسمان فیلیپین را رنگ آمیزی کرد. به گزارش ایسنا، راشاتودی خبر داد در پی فوران این کوه آتشفشانی بوی گوگرد همراه با ریزش خاکستر شدید به مناطق مجاور سرایت کرده است ...
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۷:۴۶    
گروه فیلم: سازمان زمین شناسی ایالات متحده، روز دوشنبه 14 خرداد تصاویری از جریان گذاره های آتشفشان کیلاویا در هاوایی را منتشر کرد. ....
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گدازه های آتشفشانی از آتشفشان نزدیک به شهر گرین داویک در ایسلند فوران کردند. تصاویر هوایی جریان این گدازه ها را نشان می دهد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۶:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از فوران مجدد کوه آتشفشان ایبو در اندونزی خواهید بود.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
صحنه های ویدیویی ادامه فوران آتشفشان برای سومین روز متوالی در ایسلند را نشان می دهد. در ادامه فعالیت های فزاینده این آتشفشان گدازه های آن تا ارتفاع 50 متر در هوا پرتاب شده است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
این فوران که در اوایل بعدازظهر چهارشنبه 29 مه (9 خرداد) در شمال ساحلی گرینداویک با 3 هزار و 800 نفر جمعیت روی داد، در ماه دسامبر 2023 سبب شد تا شمار زیادی از ساکنان این شهر از آن خارج شوند. گدازه ها تا ارتفاع حدود 50 متر از شکافی به طول حدود 2 ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۲:۳۰    
ویدئویی از فوران آتشفشان در جنوب غربی ایسلند را مشاهده می کنید.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
ساکنان مناطق مجاور کوه های آتشفشانی در ایسلند خانه های خود را ترک کرده اند. کوه های آتشفشانی در جنوب غربی ایسلند شروع به فوران کردند. طبق اعلام رسانه ها ساکنان مناطق مجاور، محل زندگی خود را تخلیه کرده اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آتشفشان فاگرادالسفیال از دیروز پس از 11 ماه دوباره شروع به فوران کرد
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تصاویری از فوران یک آتشفشان در ایسلند را در این ویدئو مشاهده می کنید. یک آتشفشان در ایسلند فوران کرده و ساکنان مناطق مجاور منطقه را تخلیه کردند.
سلام نو / کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فوران آتشفشان کوه ایبو باعث شد تا ابری خاکستری منطقه را فرابگیرد و ده ها پرواز لغو گردد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مرکز آتشفشان شناسی و کاهش خطرات زمین شناسی روز دوشنبه اعلام کرد که آتشفشان ایبو در جزیره هالماهرا در اندونزی دوباره فوران کرد و خاکستر آتشفشانی را تا ارتفاع 5000 متری فرستاد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
فعالیت آتشفشانی کوه ایبو در اندونزی، موجب تخلیه هفت روستای این منطقه شد. به گزارش ایرنا به نقل از رویترز، بر اساس اطلاعات و تصاویر آژانس آتشفشان شناسی اندونزی، کوه ایبو عصر شنبه فوران کرد و دود و خاکستر را تا ارتفاع 4 کیلومتر (2 ...
الف   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته تصاویری از فعال شدن آتشفشان ایبو در اندونزی منتشر شد که نشان می دهد خاکستر پرتاب شده این آتشفشان به ارتفاع تقریبا 5 کیلومتری از قله رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فوران آتشفشان در شرق اندونزی مقامات این کشور را وادار به اعلام هشدار برای فاصله گرفتن از کوه آتشفشانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
منابع خبری به تازگی تصاویری از فوران کوه آتشفشانی سانتیاگویتو در گواتمالا منتشر کرده اند.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۴    
فیلمی باورنکردنی و عجیب از صحنه ای آخرالزمانی از برخورد صاعقه به فوران آتشفشان در گواتمالا در فضای مجازی منتشرشد مورد توجه کاربران قرار گرفت.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی فرارو- کوه روانگ در شمالی ترین منطقه اندونزی از 16 آوریل تاکنون بیش از 12 بار فوران کرده و ترکیبی تماشایی از خاکستر، گدازه و رعد و برق را به نمایش گذاشته است. اما ساکنان جزیره را مجبور به جابجایی و تخلیه هزاران نفر کرده است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۳:۵۷    
صحنه ای آخرالزمانی از برخورد صاعقه به فوران آتشفشان در گواتمالا را مشاهده می کنید.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۷    
فیلمی از برخورد صاعقه به فوران آتشفشان در گواتمالا منتشر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ویدیویی از صحنه ای آخرالزمانی از برخورد صاعقه به فوران آتشفشان در گواتمالا را، ببینید./بیسیمچی مدیا
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
برخورد صاعقه به فوران آتشفشان در گواتمالا باعث به وجود آمدن صحنه ای آخرالزمانی شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
خسارت آتش سوزی روستای امامزاده ابراهیم شفت که به بیش از 100واحد مسکونی و تجاری آسیب زده تفاوتی با یک زلزله یا خسارت ناشی از فوران آتشفشان ندارد.
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
آتش سوزی روستای امامزاده ابراهیم شفت که به بیش از 100 واحد مسکونی و تجاری آسیب زده، تفاوتی با یک زلزله یاخسارت ناشی از فوران آتشفشان ندارد. در حال ارسال... یکی از فیلدها را پر نکرده اید یا چند نظر با سرعت ارسال کرده اید با تشکر، نظر شما پس از بررسی منتشر می شود ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خسارت آتش سوزی روستای امامزاده ابراهیم شفت که به بیش از 100واحد مسکونی و تجاری آسیب زده تفاوتی با یک زلزله یا خسارت ناشی از فوران آتشفشان ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
محققان از احتمال شناسایی مکان درگذشت نخستین امپراتور روم خبر داده اند، آنها ویلایی را شناسایی کرده اند که بر اثر فوران آتشفشان وزوو مدفون شده بود، درحالی که به نظر آنها، اطلاعات این ویلا با مکان درگذشت آگوستوس ، نخستین امپراتور روم همخوانی دارد.
دومین فوران آتشفشان کوه روآنگ در اندونزی، به پرتاب خاکستر و گدازه ها تا ارتفاع 2 کیلومتری و انباشت سنگ و شن در روستاهای مجاور منجر شد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_ آتشفشان روانگ اندونزی برای دومین بار در ماه گذشته میلادی فوران کرد و وضعیت هشدار در بالاترین سطح قرار گرفت. به گزارش ایرنا از خبرگزاری آسیاوان، آتشفشان روانگ اندونزی در نزدیکی جزیره سولاوسی در 30 آوریل (11 اردیبهشت) فوران کرد، خاکستر و گدازه محیط اطراف این آتشفشان را پوشاند ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول نظارت بر کوه ایبو اعلام کرد که فوران آتشفشان بیش از سه دقیقه طول کشید و گدازه های آن تا ارتفاع 3.5 کیلومتری بالای قله پرتاب شدند.
سینمای نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۲    
سینمای نو سرویس تلویزیون به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، در انیمیشن سینمایی "اقیانوس نوردها و حلقه آتش" خواهیم دید: اکتوناوت ها برای نجات موجودات اقیانوسی از سونامی و فوران آتشفشان در حلقه آتش اقیانوس آرام، یک ربات جدید می سازند و با استفاده از هوش ...
تبیان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۹    
از جریان زندگی در اصفهان تا فوران آتشفشان عکس هایی که می تواند برای مخاطبان جذابیت داشته باشد در مجموعه مجله عکس تبیان می تواند ببینید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با فعال شدن آتش فشان کوه روآنگ، مقامات اندونزی اعلام کردند که 11 هزار نفر ساکنان نزدیک به این کوه باید فوراً منطقه را ترک کنند و حداقل در 6 کیلومتری این آتش فشان ساکن شوند.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۶    
فوران آتشفشان فرودگاهی در اندونزی را تعطیل کرد.