جمعه ۰۳ بهمنساعت ۲۲:۲۳Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غلظت غبار»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: امروز و فردا جوی پایدار همراه با افزایش غلظت غبار و آلاینده ها به ویژه در نواحی صنعتی و غربی استان سمنان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۲    
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: وزش باد نسبتا شدید و افزایش غلظت غبار مهمترین رویدادهای جوی روزهای آینده در استان پیش بینی می شود.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۴:۲۰    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی از آبگرفتگی معابر عمومی، وزش باد نسبتا شدید طی روزهای آتی و افزایش غلظت غبار در نواحی مرزی استان کرمانشاه حکایت دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۰:۳۶    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: فردا از غلظت غبار آلودگی هوای استان کاسته می شود.
سیستان و بلوچستان مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید همراه با نفوذ گردوغبار گسترده از نواحی جنوب به شمال استان سبب شد تا غلظت ذرات معلق در هوای این شهر به 1103 میکروگرم بر مترمکعب معادل 7 برابر حد مجاز برسد
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش بادهای سرد شمالی که از صبح امروز در پنج شهرستان شمالی استان آغاز شده، منجر به خیزش گردوخاک و افزایش غلظت ذرات معلق در هوای این شهر به 22 برابر حد مجاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: حاکم بودن جوی پایدار تا 24 ساعت آینده سبب افزایش غلظت غبار در نواحی غربی و صنعتی این استان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
طی 24 ساعت آینده جوی پایدار همراه با ماندگاری غلظت غبار و آلاینده های جوی به ویژه در نواحی غربی، مرکزی و صنعتی استان و بعدازظهر فردا با عبور امواج کم دامنه افزایش ابر، وزش باد و در ارتفاعات و نواحی غربی احتمال بارش های پراکنده پیش بینی می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایرج مصطفوی عصر دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس تحلیل آخرین تصاویر ماهواره ای و نقشه های پیش یابی، با پایداری جو حاکم بر هوای سمنان، ماندگاری و افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی در غالب نقاط این استان به ویژه نواحی صنعتی، غربی و مرکزی برای 72 ساعت آینده پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۰    
پیش بینی هواشناسی افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی به ویژه در نواحی غربی و صنعتی استان سمنان را نشان می دهد و این موضوع تا 48 ساعت آینده بر استان سمنان حاکم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۰۹:۱۵    
بر اساس پیش بینی هواشناسی امروز شاهد افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی به ویژه در نواحی غربی و صنعتی استان سمنان خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
برای پیشگیری از افزایش غلظت غبار و آلودگی هوا در استان سمنان ، واحدهای آلاینده صنعتی تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۲۰:۴۰    
طی 48 ساعت آینده جوی پایدار بر استان حاکم خواهد بود و به دلیل پایداری و سکون جو شاهد افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی به ویژه در نواحی غربی و صنعتی استان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی به ویژه در نواحی صنعتی، غربی و مرکزی این استان در روزهای آینده انتظار می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۲۰:۴۷    
طی 72 ساعت آینده جوی پایدار در استان حاکم خواهد بود و افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی به ویژه در نواحی صنعتی، غربی و مرکزی استان انتظار می رود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: آلاینده های جوی و غلظت غبار به ویژه در نواحی صنعتی تا 24 ساعت آینده در این استان ماندگار است.
افق تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اجتماعی افق تهران، امیر حسین نقشینه، کارشناس پیش بینی سازمان هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: در 24 ساعت آینده اغلب مناطق کشور شاهد جوی پایدار خواهند بود، از این رو آلودگی هوا و افزایش غلظت غبار همچنان در شهر های صنعتی و پرجمعیت، ادامه دارد. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۴:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز بیشینه سرعت وزش باد در زابل به 104 کیلومتر بر ساعت رسید و گردوغبار حاصل دید افقی در این شهررا به 3هزار 200 متر کاهش داد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۹:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس خروجی نقشه های پیش یابی و مدل های عددی انتظار می رود وزش بادهای شدید 120 روزه همچنان تا پنجشنبه پیش رو در شهرهای شمالی استان ادامه داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: سرعت باد تا پیش از ظهر امروز به 94 کیلومتر بر ساعت رسید و غلظت غبار را در زابل به 10 برابر حد مجاز رساند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۰۹:۱۳    
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه غلظت غبار در شمال استان 26 برابر حد مجاز است، گفت: طوفان خاک تا پایان هفته ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: با افزایش سرعت توفان گردوخاک به 112 کیلومتر بر ساعت در زابل، میزان غلظت ذرات معلق در هوای این شهر به 3957 میکروگرم بر مترمکعب معادل 26 برابر حد مجاز رسید.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
غلظت غبار در زاهدان به حدی است که شعاع دید افقی در فرودگاه این شهر را به 200 متر کاهش داده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: افزایش غلظت غبار و کاهش دید افقی در بسیاری از مناطق به ویژه شمال و شرق استان کرمان از پیامدهای این سیستم است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۱۴:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز بیشینه سرعت باد در زابل به 119 کیلومتر بر ساعت و غلظت ذرات معلق در هوای منطقه به 9 برابر حد مجاز رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۲۱:۲۱    
کارشناسان هواشناسی برای 48 ساعت آینده استان سمنان جوی پایدار، آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی با وزش باد و افزایش غلظت غبار به ویژه در نواحی صنعتی پیش بینی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی برای 48 ساعت آینده استان سمنان جوی پایدار، آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی با وزش باد و افزایش غلظت غبار به ویژه در نواحی صنعتی پیش بینی کردند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرج مصطفوی عصر یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی، با ورود سامانه بارشی به استان سمنان در بعدازظهر دوشنبه تا پنجشنبه هفته جاری در این استان و با شدت بیشتر در نواحی شمالی و نیمه غربی، باران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی برای 24 ساعت آینده به ویژه در ساعت های بعد از ظهر و شب، وزش باد شدید گاهی با گرد و خاک و افزایش غلظت غبار و در نواحی شمالی و ارتفاعات و نواحی شرقی بارش باران، رگبار و رعد و برق و احتمال تگرگ پیش بینی کردند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایرج مصطفوی عصر سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: براساس الگوهای پیش یابی و تصاویر ماهواره ای، در 72 ساعت آینده با عبور امواج ناپایدار از این استان در برخی نقاط به ویژه ارتفاعات و نواحی شمالی، شمال شرقی و شرقی، بارش های رگباری گاهی با رعد و برق پیش بینی می شود. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس گروه پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان غلظت غبار در هوای زابل را قریب به 3 هزار میکروگرم برمترمکعب، یعنی 20 برابر حد مجاز اعلام کرد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا حسنی غربا عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی، در 24 ساعت آینده در برخی نقاط وزش باد و افزایش ابر و به ویژه در نواحی صنعتی و غربی استان افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی پیش بینی می شود. ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا حسنی غربا عصر دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی، در 72 ساعت آینده در برخی نقاط این استان وزش باد به نسبت شدید و افزایش ابر و به ویژه در نواحی صنعتی افزایش غلظت غبار پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر پیش بینی هواشناسان در 24 ساعت آینده آسمان استان سمنان صاف تا کمی ابری و در بعد از ظهر همراه با وزش باد شدید است ، به علت تداوم جو پایدار غلظت غبار در نواحی صنعتی افزایش می یابد و دمای هوا تا روز چهارشنبه 4 تا 6 درجه افزایش خواهد داشت .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول گروه پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: طی24ساعت گذشته میزان غلظت غبار در هوای زاهدان به 41 برابر حد مجاز رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
جو پایدار و افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی پیش بینی هواشناسان برای 24 ساعت آینده استان سمنان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جو پایدار ، افزایش ابر ، وزش باد افزایش غلظت غبار به ویژه در نواحی غربی و صنعتی پیش بینی هواشناسان برای 72 ساعت آینده استان سمنان است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: علی ملاشاهی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: گرد و غبار گسترده که از صبح امروز بر هوای زابل توام با بارندگی حاکم شده است کماکان ادامه دارد. ...
دانا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۵    
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بیشینه سرعت وزش باد در زاهدان به 79 کیلومتر بر ساعت و غلظت غبار در هوای این شهر به 45 برابرحد مجاز رسیده است.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
غلامرضا حسنی غربا عصر شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: براساس تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی و تصاویر ماهواره ای، طی امروز افزایش ابر و غلظت غبار و آلاینده های جوی به ویژه در نواحی صنعتی استان پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جو پایدار، افزایش ابر و افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی به ویژه در ناحیه های غربی و صنعتی، پیش بینی هواشناسان برای 24 ساعت آینده استان سمنان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۰:۳۲    
جو پایدار، افزایش ابر و وزش باد و افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی به ویژه در ناحیه های غربی و صنعتی، پیش بینی هواشناسان برای 24 ساعت آینده استان سمنان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی به ویژه در ناحیه های صنعتی، جو پایدار، افزایش ابر و وزش باد پیش بینی هواشناسان برای 48ساعت آینده استان سمنان است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی به ویژه در ناحیه های صنعتی این استان برای 48 ساعت آینده با پایداری نسبی جوی پیش بینی می شود.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی زاهدان از افزایش 4 برابری غلظت ذرات غبار در هوای زاهدان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
آسمان صاف تا کمی ابری ، در ارتفاعات افزایش ابر و وزش باد به همراه افزایش غلظت غبار و آلاینده های جوی بویژه در مناطق صنعتی از پیش بینی های هواشناسان برای استان سمنان است
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: روند تدریجی افزایش غلظت غبار و آلاینده به ویژه در ناحیه های صنعتی و غربی این استان برای 48 ساعت آینده با پایداری نسبی جو پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۷:۰۶    
افزایش 2 تا 4 درجه ای دمای هوا ، جو پایدار ، افزایش غلظت غبار و آلاینده ها بویژه در مناطق صنعتی و غربی از پیش بینی های هواشناسان برای استان سمنان است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۲:۱۰    
افزایش دو درجه ای دمای هوا ، افزایش غلظت غبار و آلاینده ها بویژه در مناطق صنعتی و غربی از پیش بینی های هواشناسان برای استان سمنان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۲۲    
افزایش دمای هوا ، بارندگی پراکنده در ارتفاعات شمالی، افزایش غلظت غبار و آلاینده ها بویژه در مناطق صنعتی و مه گرفتگی در مناطق شمالی از پیش بینی های هواشناسان برای استان سمنان است.