پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۶:۵۷Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غبار آلود»

خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یک سال پیش و دقیقاً ساعت شش و هشت دقیقه بعد از ظهرِ چنین روزی (چهارم اوت 2020 میلادی - 14 مرداد ماه 1399)، سه ساعت پس از پایان زمان اداری و رفتن همکارانم، من به اتفاق یکی از آنان در طبقه پنجم ساختمان نسبتاً نوساز و محکم ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ناسا با انتشار عکسی از کهکشان IC 5063، تصویری از یک سیاهچاله کلان جرم فعال منتشر کرد که با حلقه ای از مواد غبارآلود احاطه شده و هسته سوزان آن تولید کننده نوری است که کهکشان را روشن می کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۴    
علی حدادی گفت: رسانه های غربی و معاند با غبارآلود کردن فضا و ترکیب اخبار دروغ و صحیح، مطالبات مردم را به انحراف می کشانند.
ایتنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۴    
ایتنا - این ابر کیهانی غبارآلود در سایه ای که در یک میدان ستاره ای شلوغ و در امتداد دنباله صورت فلکی کژدم قرار گرفته، برای برخی تصویر یک برج تاریک و شوم را تداعی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از افزایش روزهای غبارآلود استان در سال جاری خبر داد و گفت: روزهای دارای گرد و غبار در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 100 درصدی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی قم آسمانی غبارآلود برای امروز جمعه 8 مرداد ماه 1400 در استان پیش بینی کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل سازمان هواشناسی خراسان جنوبی گفت: تعداد روزهای دارای گرد و غبار در سال 1400 نسبت به سال گذشته 100 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: براساس پیش بینی نقشه های هواشناسی در روزهای آینده با توجه به وزش باید شدید، هوای این استان بویژه نواحی مرزی غبارآلود خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۶    
حبیبی گفت: برای امروز افزایش ابر و وزش تندباد ها به همراه گردوخاک و غبار دربرخی مناطق استان کرمان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با اشاره به غبار آلود بودن هوا گفت: ادارات این شهرستان امروز (سه شنبه) با 2 ساعت تاخیر آغاز به کار خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز – وزش باد شدید به همراه گرد و غبار آسمان شیراز را فرا گرفته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق احسان علیخانی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: خوزستان جان ایران است. فکر می کنم بعضی وقت ها برای اظهارنظر، طرح مسئله و مطالبه، بهتر است فارغ از سوء تفاهماتِ هیجان زده، اجازه ندهیم یک مسئله جدی و حیاتی در فضای غبارآلود شعار و هیاهو گم شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۵    
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل هواشناسی کرمانشاه با اشاره به اینکه دمای هوای این استان گرم تر می شود، گفت: در اواخر هفته جاری احتمال غبارآلود شدن آسمان نیز وجود دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
انتظار، رئیس اتاق ارومیه می گوید: در فضای غبارآلود و غیر شفاف، فعالیت های مولد دچار بحران شده و با میدانداری رانت خواران و سوداگران، امکان توسعه اقتصادی از کشور سلب می شوند.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ مسابقه رادیویی "یار مهربان" از 25 تیرماه 1400 با معرفی کتاب پشت درهای بهشت مهمان مخاطبان این رسانه دینی می شود رمان پشت درهای بهشت درباره رخدادهای پیش و پس از واقعه عاشورا و جامعه کوفه در آن زمان، به تازگی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر شده است. ...
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: کارشناس هواشناسی استان قم با اشاره به صاف بودن هوای استان قم در 24 ساعت آینده، گفت: هوای قم طی سه روز آینده غبارآلود است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از افزایش وزش باد و گرد و خاک و غبارآلودگی هوا در نواحی شرقی، شمالی و مرکزی این استان از امروز خبر داد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ توصیف سامانه اول: افزایش میزان سرعت باد نوع مخاطره: وزش باد شدید، گردوخاک و کاهش کیفیت هوا منطقه اثر: سه شنبه 1400/04/22 : قم، مرکزی، اصفهان. چهارشنبه 1400/04/23: قم، مرکزی، اصفهان. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: آسمان استان همدان امروز و فردا غبار آلود و همراه با وزش باد شدید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۷    
تا فردا احتمال برخاستن گرد و خاک محلی و موقتی در خوزستان پیش بینی می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۵    
ابرهای سیاه و خاکستری پهنای آسمان را فرا گرفته بودند. هوا تیره و غبار آلود بود. باد زوزه کشان شاخه های درختان غول پیکر را به هر سو می کشاند و ریشه های سست را توان رویارویی با چنگال قدرتمند باد نبود. نخل های بلند قامت با تنه های ستبر به لرزه افتاده بودند ...
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: کارشناس هواشناسی استان قم گفت: آسمان قم طی دو روز آینده صاف همراه با وزش باد و غبار محلی خواهد بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، این تند باد که از بعد از ظهر امروز پنجشنبه در میاندوآب آغاز شده است، سبب غبارآلود شدن هوای این شهرستان شده اما خوشبختانه کسی در این حادثه آسیب ندیده است. وزش باد شدید که هم اکنون در میاندوآب ادامه دارد، در برخی باغ ها موجب ریزش میوه درختان و [...]
این روزها، حال و هوای تأمین برق در کشور بسیار غبارآلود است که دود آن به چشم تولیدکنندگان و مشترکین برق کشاورزی و خانگی می رود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۱۷    
برنامه ریزی غلط دربورس و نابودی سرمایه مردم، گره زدن معیشت، تهیه کالای اساسی و ضروری مردم و انباشت کالاها درگمرک در فرآیند غبارآلود برجام نافرجام بخشی از دلایل مشارکت پایین و آرا باطله در انتخابات اخیر است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ،نخعی کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: مطابق با الگوی نقشه های هواشناسی امروز و فردا شرایط جوی در استان به نسبت پایدار خواهد بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد و خیزش گرد و خاک در نواحی شرقی، هوای مناطق مرکزی به ویژه کلانشهر اصفهان را غبارآلود می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۵    
ایسنا/کردستان کارشناس هواشناسی استان کردستان در خصوص پیش بینی وضع هوای مرکز استان گفت: طی امروز و فردا هوای استان، بویژه در نواحی غربی و جنوبی در بعضی ساعات غبارآلود بوده و با کاهش کیفت همراه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بنا به اعلام مرکز هواشناسی استان کرمان از بعدازظهر جمعه 28 خرداد تا اواسط هفته وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک در استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم یک کارشناس هواشناسی گفت: هوای استان قم در دو روز آینده صاف و در برخی ساعات همراه با وزش باد نسبتاً شدید و غبارآلود خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه آسمان بیشتر مناطق کشور طی روزهای آینده صاف و آفتابی است، از وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور و احتمال خیزش گرد و خاک یا غبار آلود شدن هوا در این مناطق خبر داد.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۳۴    
یک مدرس ارتباطات گفت: چرا این روز ها وزن صدا و سیما و رادیو تلویزیون و همچنین رسانه های رسمی بیشتر است؟، چون فضای مجازی بیش از حد غبارآلود شده و مردم می دانند که باید اصل خبر و خبر اصیل را پیدا کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یک مدرس ارتباطات گفت: چرا این روزها وزن صدا و سیما و رادیو تلویزیون و همچنین رسانه های رسمی بیشتر است؟، چون فضای مجازی بیش از حد غبارآلود شده و مردم می دانند که باید اصل خبر و خبر اصیل را پیدا کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد از امروز 25 خرداد تا اوایل وقت جمعه 28 خرداد وزش بادشدید در شمال سیستان و بلوچستان، خوزستان و جنوب ایلام پیش بینی می شود، در این راستا خیزش گردوخاک، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا در این مناطق محتمل است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۴    
حوزه/ رقبای سیاسی حضرت امیر علیه السلام پس از تردید آفرینی و تغییر ذائقه ها و پس از تحریف و جابجایی معیارها و غبارآلود نمودن فضا دعوت به شورا – رفراندم – می نمودند و می خواستند با حضور مردم تصمیمات مورد نظر خود را رسمیت ببخشند ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
در این هشدار آمده است که این شرایط از فردا (25 خرداد) تا روز جمعه (28 خرداد) در نیمه شمالی سیستان و بلوچستان، خوزستان و نیمه جنوبی ایلام پیش بینی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر، وزش باد، گرد و خاک و غبار آلود شدن هوا پیش بینی می شود.
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز 25 خرداد در برخی نقاط شرق کشور به ویژه زابل و در سه روز آینده در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر، وزش باد شدید پیش بینی می شود که احتمال وقوع گرد و خاک و غبار آلود شدن هوا وجود دارد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در طی سالیان، مدح بی حساب پیرنیا از او از یک سو و نق نامنصفانه اش از سوی دیگر، چهره و اندیشه اش را معوج و پنهان و غبارآلود کرده است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار پراکنده باران در برخی مناطق کشور طی امروز و فردا (22 و 23 خرداد) گفت: به دلیل وزش باد شدید، آسمان در برخی از استان ها غبارآلود خواهد شد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
صادق ضیاییان با اشاره به اینکه طی پنج روز آینده آسمانی صاف و آفتابی همراه با جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور حاکم خواهد شد، اظهار کرد: طی امروز (22 خرداد) در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوب کرمان و شرق هرمزگان به ویژه طی ساعات بعد ازظهر افزایش ابر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار پراکنده باران در برخی مناطق کشور طی امروز و فردا (22 و 23 خرداد) گفت: به دلیل وزش باد شدید، آسمان در برخی از استان ها غبارآلود خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: کیفیت هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین شاخص 105 برای گروه های حساس ناسالم است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۸:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
کیهان نوشت: کیفیت مناظره های انتخاباتی را می شود ارزیابی کرد و بر اساس معیارهای مختلف، به آنها نمره و امتیاز داد. حتما به چگونگی برگزاری مناظرات، وقت محدود نامزدها، پراکندگی پرسش ها، و کلی گویی در برخی پاسخ ها، نقدهای جدی وارد است، که از سوی برخی نامزدهای دیگر تذکر داده شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 3 روز آینده در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر و در 5 روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و شمال سیستان و بلوچستان، وزش باد شدید و در برخی مناطق خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت و غبارآلود شدن هوا پیش بینی می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بیش از 10 هزار استاد و مدرس دانشگاه در نامه ای تاکید کردند: جریان تحریف و مسببان وضع کنونی می کوشند تا واقعیّت ها را غبارآلود و مبهم ساخته و با چنگ انداختن به برخی موهومات که در جریان مناظرات کاندیدا ها، خود به چشم خویش شاهد آن هستید حقایق را از دیدۀ مردم، پنهان نگاه دارند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۱:۳۷    
حجت الاسلام قرائتی ضمن پذیرش برخی از مشکلات معتقد است که خانه ای که غبار گرفته است را خراب نمی کنند، تمیز می کنند. ممکن است بی تدبیری مسئولان، چهره انقلاب را غبار آلود کرده باشند، اما علاجش، رأی ندادن و تخریب انقلاب نیست. علاجش رای دادن و رای صحیح دادن است.
اسپاش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بوستر حامل فضایی فالکون-9 (Falcon-9) شرکت اسپیس ایکس (SpaceX) پس از 10 بار پرتاب و رکوردشکنی در روز 12مه سال جاری میلادی درحالی که ظاهری کهنه و غبارآلود داشت، به زمین بازگشت ...
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
هوای تهران در حالی همچنان در شرایط سالم قرار دارد که غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 10 میکرون در حال حاضر در آسمان تهران بیش از دیگر آلاینده های هواست.