یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۱۹May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غبار آلود»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۰:۰۵    
افزایش سرعت وزش باد همچنان پدیده جوی غالب خراسان جنوبی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هر فرد و هر جریانی که دل در گرو منافع ملی دارد باید از پرداختن به حاشیه های در این ایام و غبارآلود کردن فضا پرهیز کند تا مردم بتوانند با آگاهی کامل فردی اصلح را انتخاب کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از وزش باد شدید در استان خبر داد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی یزد گفت: بر اساس نقشه های پیش یابی از امروز (چهارشنبه) تا پایان هفته جاری، اکثر نقاط، غبارآلود و در ساعات بعدازظهر و شب افزایش ابر، در برخی نقاط وزش باد نسبتا شدید و گرد وخاک موقتی و احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوا در شهرستان قصرشیرین بر اساس میانگین 24 ساعته ناسالم گزارش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۸    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از وزش باد و گرد و خاک در استان خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۰:۰۷    
وقتی فضای عبرت و اندرزگیری غبارآلود اغراض و اهداف متفاوت می شود، قدرت قضاوت آنانی که باید پند گبرند، کاهش می یابد و آنها را تحت تاثیر منتقدان و یا مدافعان قرار می دهد ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۴    
نیما علیاری گفت: در جامعه امروز داشتن سواد رسانه از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر ما سواد رسانه نداشته باشیم، در غبار فتنه ها گمراه می شویم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۹    
مدرس سواد رسانه ای گفت: در جامعه امروز داشتن سواد رسانه از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر ما سواد رسانه نداشته باشیم، در غبار فتنه ها گمراه می شویم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - فعالیت 49 هکتار گلخانه درقم، افزایش 30 درصدی حجم بسته های پستی ،قم نخستین استان کشور در پوشش جمعیتی تلفن همراه ،روزهای غبارآلود بیشتری برای استان از اخبار هفته گذشته قم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
قم ایرنا مدیرکل حفاظت محیط زیست قم گفت: با توجه به کاهش شدید بارندگی و خشک شدن تالاب ها و رودخانه های استان ، بروز پدیده گرد و غبار بیشتری را نسبت به دو سال گذشته شاهد خواهیم بود.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حسین کنعانی مقدم روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به وعده های غیرواقعی برخی داوطلبان انتخابات، گفت: داوطلبان ریاست جمهوری نباید خارج از اختیارات، شعارهایی به مردم بدهند و با وعده های دروغین باعث افزایش مطالبات کاذب شوند ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
پنجشنبه شب تا طلوع آفتاب فرصتی خواهید داشت تا بقایای مشهورترین ستاره های دنباله دار را که به طور خلاصه آسمان صبح را روشن می کنند، ببینید. ستاره دنباله دار هالی آخرین عبور خود را از منظومه شمسی در سال 1986 انجام داد و عبور مجدد آن تا تابستان 2061 رخ نخواهد داد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - دستش را زیر خاک می برد، خشک خشک است، نگاهش را به آسمان می دوزد، غبارآلود و گرد و خاکی است، دریغ از یک سامانه بارشی که بیاید این طلسم را بشکند و تن رنجور کردستان را از تازیانه خشکسالی نجات دهد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
محمد ایمانی در کانال تلگرامی اش نوشت: مذاکرات وین، همچنان مبهم و غبار آلود است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- رییس اداره هواشناسی سرپل ذهاب گفت: ورود سامانه ای ناپایدار و یک توده هوای غبارآلود که از امروز یکشنبه آسمان این شهرستان را فرا گرفته و همچنان نیز ادامه دارد، میزان دید افقی در این منطقه را به پنج هزار متر کاهش داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا-شبی که باران فرو می بارد، هر قطره اش فرشته ای است که بر این کویر خشک و تافته، در کام دانه ای، بوته خشکی و درخت سوخته ای و جان عطشناک مزرعه ای فرو می افتد و رویش و خرمی و باغ و گل سرخ را نوید می دهد ...
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۵:۳۲    
آقای روحانی، رئیس جمهور محترم، چندی پیش در برنامه آیین بهره برداری از طرح های ملی وزارت جهاد کشاورزی درمورد تحول سبد غذایی مردم و افزایش وزن آبزیان در آن سخنانی بیان کردند که واکنش های زیادی را در میان کارشناسان و مردم در پی داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی برای فردای استان، آسمانی ابری تا نیمه ابری در بعدازظهر وزش باد شدید بشدت غبارآلود و کاهش دما را پیش بینی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- شعر سروده شاعر کرمانشاهی ندای مردم کرمانشاه شد تا در فضای غبارآلود این روزها بار دیگر یاد حاج قاسم گرامی داشته شود و جوابی بر اظهارات غربگرایان باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۲:۲۵    
گردو خاک با بیش از 9 برابر حد مجاز خوزستان را فرا گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها ساختمان سانترال برق ، غبارآلود گذر زمان و در پیچ و تاب های تملک، در انتظار دیده شدن مانده است. ساختمان عظیم چند طبقه که می تواند موقعیتی برای بهره وری های مفید و پیاده کردن طرح های مختلف به نفع شهر باشد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
اکنون که فضای انتخابات ریاست جمهوری با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان شده است بیشتر باید مراقب بود که فضای انتخابات از حالت کارشناسی و تخصصی خارج نشود و به خصوص مردم وارد فضای سیاست زدگی نشوند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۱    
بسیاری از گزارشات تحریمی علیه ایران تکراری و فاقد مستندات حقوقی و برخلاف موازین دادرسی عادلانه است. در گزارشات مزبور اصل بیطرفی رعایت نشده است و بر اقدامات کمیته تحریمی فضای غبارآلود حاکم بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- تجربه 12 روز هوای ناسالم در فروردین امسال از چهار فصل شدن آلودگی هوا در کلانشهر اصفهان حکایت دارد و باد بوزد یا نوزد آلاینده ها دست بردار نیستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان کردستان گفت: طی سه روز آینده یعنی تا روز جمعه هوا تا حدودی غبار آلود خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جریانی خاص تلاش می کند با غبارآلود کردن فضای انتخابات و دامن زدن به حواشی اهداف خاص و خارج از چارچوب قانونی خود را دنبال کند تا در اقدامی غیرقانونی و غیراخلاقی با انتشار لیست محرمانه در شبکه های اجتماعی در مسیر انتخابات تأثیر بگذارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
با وقوع طوفان شن آسمان شهر پکن با غبار زرد رنگ و غلیظی پوشانده شده و میزان آلودگی را به سطح خطرناکی رسانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۹    
لابی ارامنه در تلاش است تا رئیس جمهور آمریکا را اقناع کند موضوع ادعاهای تاریخی 24 آوریل را به رسمیت بشناسد و چنین اقدامی به منزله افزایش میزان تنش و اختلاف در روباط آنکارا – واشنگتن خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۳۲ سایت دیگر  
امروز در استان های سمنان، تهران، البرز، قزوین، قم، شمال مرکزی، شمال و شرق اصفهان و ایلام در بعضی از ساعات وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۰    
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان، گفت: پدیده گرد و غبار حاکم بر این استان، از امشب به تدریج فروکش کرده و از روز پنجشنبه /26 فروردین ماه/ آسمان غبارآلود زنجان آبی خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ریزگردها امسال زودتر به ایران رسیدند و آسمان تهران، کرمان، اصفهان، خوزستان، سیستان و بلوچستان و کرمانشاه را غبارآلود کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۳۹    
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: آسمان فردای البرز با غبار محلی همراه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۴۷    
بارش های محلی و خفیف ارمغان ورود سامانه جدید به استان زنجان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل هواشناسی لرستان نسبت به نفوذ گرد و غبار به جو استان هشدار داد و گفت: این شرایط تا پایان روز جمعه هفته جاری ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۷    
هواشناسی قم آسمانی غبار آلود برای امروز در استان پیش بینی کرده است.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: امروز وقتی به مریخ نگاه می کنید یک گوی خشک و غبارآلود با جو نازک، باد زیاد و تاریخی مرموز را مشاهده می کنید. البته مریخ همیشه چنین نبوده و طی دهه گذشته دانشمندان شواهد زیادی ارائه کرده اند که نشان می دهد مریخ زمانی بسیار بسیار مرطوب بوده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آسمان سیستان وبلوچستان صاف تا قسمتی ابری و غبارآلود پیش بینی شده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، نیمه ابری، در بعضی ساعات ابری همراه با وزش بادشدید و در پاره ای نقاط غبارآلود و در بعضی ساعات رگبار پراکنده پیش بینی می شود.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۰:۱۵    
آفتاب ایلام| محمد رستمی، فعال فرهنگی در یاداشتی با عنوان"خدایا ماهیان این برکه تشنه اند ...." نوشت: چند صباحی است که دیگر ابرها کمتر به حالمان گریه می کنند تا گل ها بخندند به ناز ! ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی امروز و فردا شاهد آسمان ابری همراه با بارش رگباری و همچنین پدیده گرد و غبار در لرستان هستیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خرم آباد- آسمان شهر خرم آباد امروز چهارشنبه و در یازدهمین روز از بهار، غبار آلود بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۹:۵۱    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، صاف تا کمی ابری، همراه با وزش باد و به تدریج افزایش ابر و در پاره ای نقاط غبارآلود پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
هوای شهرستان بوکان غبارآلود و کیفیت آن ناسالم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: روز طبیعت در این استان و به ویژه مناطق مرزی آن غبارآلود خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سال 1400 هم آمد اما اصفهان همچنان تصویر زاینده رود خشک و روزهای غبارآلود را با خود دارد. گویا مرهمی برای این دردها در هیچ برنامه ریزی وجود ندارد تا اصفهانی ها به دولت آینده چشم بدوزند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۶    
ایسنا/کردستان کارشناس هواشناسی کردستان گفت: با توجه به بررسی و تحلیل آخرین نقشه ها و خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی هوای استان تا قبل از ظهر چهارشنبه جو استان پایدار بوده و به جز افزایش ابر از اواخر وقت سه شنبه و گاهی وزش باد پدیده دیگری نخواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پایان هفته غبارآلود در انتظار زنجانی هاست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زنجان-مدیرکل محیط زیست استان زنجان گفت: هوای استان زنجان غبار آلود است ولی هوا سالم است.