دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۶:۱۶Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روسپی»

چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۵    
آقای اراکی، عضو جامعه مدرسین و مجمع تشخیص مصلحت، نماینده خبرگان و رئیس دانشکده اصول دین گفته اند: زن بی حجاب، در بند شهوت دیگران و ارضای آنان است و باید زنان بی حجاب به این امر متوجه باشند. ...
صدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قانون کار جدید در بلژیک اولین قانونی در سراسر اروپا و البته کل جهان است که به کارگران جنسی خدمات تامین اجتماعی مانند حقوق بازنشستگی و مرخصی زایمان و همچنین قرارداد رسمی کار ارائه می کند. اما تکلیف مشتریان در کشور های دیگر معلوم نیست. یورونیوز موضوع را پرس و جو کرده است. ...
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ویدیویی قدیمی از شهر نو، محله ای که منطقه روسپی های تهران در زمان پهلوی بود را مشاهده می کنید. این منطقه بعد از انقلاب تخریب شد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۸    
ویدیویی قدیمی از شهر نو محله ی روسپی خانه ها و میخانه ها در فضای مجازی منتشر شده است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی قدیمی از شهر نو محله ی روسپی خانه ها و میخانه ها در فضای مجازی منتشر شده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
قاتل آمریکایی گفت قصد داشته زنان روسپی را به قتل برساند و به همین دلیل این دو زن را سوار کامیون خود کرده و بعد از تجاوز، هر دو را به قتل رسانده است.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۲    
به گزارش جهت پرس ؛ رامین یکتاپرست متولد آلمان و بزرگ شده این کشور است؛ 37 سال سن و در اینستاگرام بیش از 200 هزار فالوئر دارد. او کار خود را به عنوان دربان در کلوب های شبانه آلمان آغاز کرد. گفته می شود که پیش از آن به عنوان بادیگارد فعالیت می کرده است. ...
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۵    
این نمایش ها قرار بود در مدارس و آکادمی های تئاتر توسط بازیگران غیرحرفه ای اجرا شود. برشت در نمایشنامه های بعدی اش، سر زندگی دوران اولیه اش را با باورهای مارکسیستی اش ترکیب کرد و خالق آثار نمایشی شد که به طور چشمگیری مؤثر، متعهد اجتماعی و پر از شخصیت های واقع گرا باشند ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه اطلاعات نوشت: با مشاهده افزایش آمار اعتیاد، فقر، سرقت و روسپی گری در جامعه زنان باید این سؤال را از خود بپرسیم که چرا تعداد زیادی از بانوان، آلوده به جرم و جنایت شده اند؟ ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۶:۰۰    
حکما گویند: چهار کس از چهار کس به جان برنجند حرامی از سلطان و دزد از پاسبان و فاسق از غماز و روسپی از محتسب و آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فیلم باور کن: ربوده شدن لیزا مک وی ، داستان قاتلی است که قربانیانش را از بین دختران کم سن و سال و روسپی ها انتخاب می کرد و بعد از تجاوز و شکنجه ای پیاپی آنها را می کشت.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
خیابان جمشید که بعد از هجوم روسپی ها به شهرنو تغییر نام داد و یکی از محله های بدنام و پرماجرای تهران در سال های قبل از پیروزی انقلاب بود، داستانی کوتاه اما بسیار دارد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، علی فتحی آشتیانی با اشاره به وضعیت سلامت روان جامعه ادامه داد: بیشترین آمار طلاق در پنج سال ابتدایی زندگی مشترک اتفاق می افتد که دامنه مشکلات روانشناختی در بین زوجین و فرزندان را افزایش می دهد ...
میگنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
هرزه نگاری یا پورنوگرافی ریشه یونانی دارد و از ترکیب دو واژه پورن به معنای روسپی و واژه گرافو به معنای نگارش به وجود آمده و به معنای روسپی نگاری است. پورنوگرافی تجسم و نمایشی از آمیزش جنسی در انسان با هدف ایجاد هیجان، تحریک یا ارضای جنسی میباشد
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۸:۴۵    
پژوهشگر حوزه خانواده و تربیت تأکید کرد: قرآن، امنیت جنسی زنان را در قالب انحصار مشروعیت رفتار جنسی و در ساختار ازدواج و کانون خانواده مطرح کرده و این در حالی است که بردگی جنسی و صنعت روسپی گری به عنوان بخشی از حقوق زنان در اسناد بین المللی تحت عنوان برابری جنسیتی و عدم تبعیض و استفاده از حق سلامت ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۲۰    
این گزارش ویدئویی اوضاع شهر نو در فردای تخریب شهر نو را نشان میدهد. شهر نو نام محله ای در تهران بود. در این محله مجموعه ای از روسپی خانه ها و میخانه ها قرار داشت.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۷    
در اکثر اتاق های سالن کیتی دوربین های مخفی کارگذاری شده و بیش از 50 میکروفون در آنجا جاسازی شدند، زنانی که در آنجا تن فروشی می کردند توانایی مکالمه به یک زبان خارجی را داشتند و با هدف فداکاری در راه پیشوا و آرمان های حزب نازی استخدام شده بودند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
در اکثر اتاق های سالن کیتی دوربین های مخفی کارگذاری شده و بیش از 50 میکروفون در آنجا جاسازی شدند. زنانی که در آنجا تن فروشی می کردند توانایی مکالمه به یک زبان خارجی را داشتند و با هدف فداکاری در راه پیشوا و آرمان های حزب نازی استخدام شده بودند.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۲۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس صداوسیما از فیلم جدید رضا عطاران در نمایش خانگی انتقاد کرد و گفت: نگاه جنسی دفتر یادداشت به زن بسیار تحقیرآمیز است!
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
پوستر سریال دفتر یادداشت با بازی رضا عطاران الهام گرفته از فیلم مالنا است که در آن مونیکا بلوچی در نقش یک روسپی ظاهر می شود سوژه کاربران ارزشی شده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کامران پارسی نژاد، در مراسم رونمایی کتاب جدید خود با نام واکاوی پدیده روسپیگری در رمان های فارسی دوره پهلوی گفت: با بررسی 10 رمان با محوریت روسپیگری متعلق به دوره پهلوی به این نتیجه رسیدم که نویسندگان این آثار به تاثیر دولتمردان و دربار در رواج این پدیده اجتماعی اشاره کرده اند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
امروز سالروز تولد آذر شیوا است. از مشهورترین زنان زیبای سینمای قبل از انقلاب که در لحظه ای تاریخی، تصمیم عجیبی گرفت و برای آن ایستادگی کرد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
از این زن به عنوان رهبر آینده کره شمالی یاد می شود. او نیرویی بیرحم است که بنابر گزارش ها دستور اعدام مقام های کره شمالی را تنها به دلیل آن که اعصاب اش را خرد کرده بودند صادر کرده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در یک شب گرم، ماشینی در بندر اودسا، در جنوب اوکراین متوقف می شود. حدود 30 دختر در اطراف آن جمع می شوند و در نور خیره کننده چراغ های جلوی آن عکس می گیرند. شیشه راننده پایین می رود و یک دلال زن به داخل خم می شود تا در مورد قیمت مذاکره کند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۳۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه و به نقل از بیسیمچی مدیا؛ در این ویدئو بخشی از یک مستند دردناک درباره آمار فاجعه بار روسپی گری و قاچاق جنسی در آمریکا مشاهده کردید.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه و به نقل از بیسیمچی مدیا؛ مستند پول و پورن داستان الکس و تور کردن دختران ایرانی با عنوان مدلینگ، برای روسپی گری/ شبکه سازی الکس و مادرش با اولین دختر ایرانی که وارد صنعت پورن شد. تماشای این مستند به افراد کمتر از 18 سال توصیه نمی شود. ...
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
شهروز سخنوری معروف به الکس، صبح امروز شنبه 30 اردیبهشت 1402 ، به جرم قاچاق انسان به قصد فحشا به دار مجازات آویخته شد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۷:۱۴   + ۱۴۴ سایت دیگر  
صبح امروز شهروز سخنوری معروف به الکس به جرم قاچاق انسان به قصد فحشا، به دار مجازات آویخته شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدیوی کوتاه، ایمان عبدلی نگاهی داشته به فیلم جنگ جهانی سوم، ساخته هومن سیدی.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حمید رسایی در کانالش نوشت: اوون بنجامین، کمدین آمریکایی با انتشار عکسی از یک فاحشه خانه در یکی از خیابان عمومی لس آنجلس که بنرهای #مهسا_امینی و #زن_زندگی_آزادی روی اون نصب شده، خطاب به زنان مسلمان نوشته: ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۰:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
آقای اراکی، عضو جامعه مدرسین و مجمع تشخیص مصلحت، نماینده خبرگان و رئیس دانشکده اصول دین گفته اند: زن بی حجاب، در بند شهوت دیگران و ارضای آنان است و باید زنان بی حجاب به این امر متوجه باشند. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رژیم پهلوی به جای دست گیری از زنان آسیب دیده به آنها کارت و مجوز قانونی تن فروشی و روسپی گری داد!
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ،کسی نیست که از شهرنو و محله ای که پهلوی برای ترویج فساد و فحشا در پایتخت راه انداخته بود، نشنیده باشد. قلعه ای نکبت بار که به جای دست گیری از زنان آسیب دیده به آنها کارت و مجوز قانونی تن فروشی و روسپی گری دادند ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۵۲    
در حالی که یکی از محورهای مهم اجلاس پنج روزه امسال داووس، نابرابری جنسیتی بود اما گزارش رسانه های بین المللی نشان می دهد که این نشست مهم جهانی به بازار داغ روسپی گری و سوءاستفاده از زنان تبدیل شد. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه دیلی میل گزارش داده که همزمان با برگزاری نشست مجمع جهانی اقتصاد در شهر داووس در سوییس، هر ساله تقاضا برای کارگران جنسی افزایش شدیدی می یابد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
روسپی ها برای نشست سالانه نخبگان جهانی در داووس گرد هم می آیند، جایی که به اسم رایزنی و هم اندیشی برای مشکلات دنیا ، تقاضا برای خدمات جنسی در طول نشست اقتصادی افزایش می یابد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
امان الله قرایی مقدم استاد جامعه شناسی دانشگاه می گوید: با حقوقی که دولت در لایحه بودجه در نظر گرفته است، در سال آتی شاهد افزایش طلاق، کاهش ازدواج و فرزندآوری، روسپی گری، در اختیار قرار دادن دختران برای کسب درآمد، کارتن خوابی و انواع آسیب ها خواهیم بود.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی سپاه قدس گفت: این ها قدرت که هیچ، عقل خودشان را هم از دست داده اند. همه کشور های اروپایی جمع شده اندو گفته اند این تحفه روسپی و جنایتکار (مریم رجوی)، پیشنهاد ما برای ریاست جمهوری ایران است؛ این هنر آمریکا و کشور های اروپایی است. دشمنان یکی یکی همه خواهند خورد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه خطاب به کشورهای اروپایی گفت: یک زن روسپی و جنایتکار را برداشته اید و به عنوان رییس جمهور!! ایران معرفی کرده اید، اینها نه تنها قدرت که عقل شان را هم از دست داده اند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۲۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی سپاه قدس گفت: اینها قدرت که هیچ، عقل خودشان را هم از دست داده اند.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۸:۵۰    
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در گفت: همه هنر آمریکا و اروپا پیشنهاد یک روسپی برای ریاست جمهوری ایران است.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در بالای شهر تهران یک زن با شرف را نمی بینید که غیرمحجبه باشد| امروز حداقل در هفته 40 الی 50 عملیات در کرانه باختری صورت می گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۶:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه، در مراسم گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت سردار ایرلو گفت: ایرلو مرد مقاومت بود و توانست در عرصه های مختلف سیاسی و نظامی این مقاومت را از خود به نمایش بگذارد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۲۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
هدایای جنسی برای فوتبالیست های برنده خبرساز شد. ویدئویی روز چهارشنبه در شبکه های اجتماعی منتشر شد که نشان می داد سیلویو برلوسکنی، نخست وزیر سابق ایتالیا به بازیکنان تیم فوتبال مونزا گفته است که اگر موفق شوند رقیبشان در سری آ را شکست دهند، اتوبوسی از روسپی ها را برای آنها می آورد. کد ویدیو ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۸:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت : ذوالقدر گفت: در حوادث اخیر دشمن خیال می کرد، شرایط برای یک انقلاب در ایران فراهم شده و می خواست با الگوگیری از تجربه سابقش در انقلاب های رنگی در بعضی کشورها، در ایران هم انقلاب رنگی به راه بیاندازند که این بار نیز با نه بزرگ ملت ایران مواجه شد. ...
برترین ها / دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
برای زنانی هم که به فحشا روی می آورند موارد زیادی وجود دارد که می توان اشاره کرد. دور بودن شوهر از خانه به دلیل ماموریت های پی درپی زنان را وادار می کند گاهی به فحشا روی بیاورند. خانه های تک واحدی یکی دیگر از این موارد است که ما در کرج روی آن کار می کردیم ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به سخنان علم الهدی در مشهد می گوید: بلندگوهایی در برخی از مناطق مانند خراسان وجود دارد که باید خاموش شود زیرا حساسیت زا هستند؛ مخصوصا اینکه هر هفته رسانه های بیگانه منتظرند تا این سخنان را بولد کنند.