پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۲۲:۲۲Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایستگاه های هواشناسی»

موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: بادهای نسبتاً شدید شمال غربی برروی خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان پیش بینی می شود و سبب مواج شدن دریا خواهد شد لذا توصیه می شود شناورهای سبک از تردد خودداری کنند و تمهیدات لازم جهت ترددهای ایمن دریایی صورت پذیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۲    
صبح امروز دما سنج همه ایستگاه های هواشناسی استان گلستان دمای زیر صفر را نشان دادند.
رییس اداره شبکه ایستگاه های هواشناسی کشاورزی، اقلیم شناسی و باران سنجی به عنوان نماینده سازمان هواشناسی کشور در پنل هیدرولوژی سازمان جهانی هواشناسی معرفی شد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: از ساعات بعدازظهر امروز افزایش ابرناکی و از ساعات شب در مناطق غربی استان هرمزگان با احتمال رگبار پراکنده باران و رعد وبرق پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۰    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفتاز بعد از ظهر چهارشنبه تا روز جمعه افزایش و گذر ابر برروی آسمان استان رخ خواهد داد و وقوع رگبار باران گاه رعد و برق در جزایر غربی استان، نواحی غربی و شمالی استان و احتمال رگبار پراکنده باران در دیگر نقاط استان پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: با تاثیر یک موج بارشی طی روزهای پایانی هفته جاری در کشور، احتمال رگبار پراکنده باران در نقاطی از شمال استان پیش بینی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روزنامه ایران نوشت: بررسی میزان بارش از 2700 ایستگاه هواشناسی در استان های مختلف حاکی است که بارش در استان هایی مانند سیستان و بلوچستان و هرمزگان حدود 90 درصد زیر نرمال بلند مدت است و در استان هایی مانند گلستان، جنوب کرمان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم 70 سال فعالیت این نهاد در سیستان و بلوچستان را تشریح کرد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: وزش بادهای نسبتاً شدید شمال غربی برروی خلیج فارس و غرب تنگه هرمز پیش بینی می شود که سبب مواج شدن دریا ( بیشتر خلیج فارس و جزایر کیش و لاوان) خواهد شد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز جمعه یکم اسفند تا روز دوشنبه 4 اسفند ماه، تحت تاثیر امواج ناپایدار، برروی استان افزایش و گذر ابر و احتمال وقوع رگبار باران، گاهی رعد و برق در جزایر خلیج فارس و نواحی غربی و شمالی و برخی نقاط استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان - معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان وبلوچستان گفت: بیشینه سرعت وزش باد در خاش در شبانه روز گذشته به 54 کیلومتر بر ساعت رسید.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: وزش بادهای نسبتاً شدید شمال غربی برروی خلیج فارس و بخش هایی از تنگه هرمز پیش بینی می شود و سبب مواج شدن دریا خواهد شد، همچنین احتمال رگبار باران در جزایر خلیج فارس و برخی نقاط غربی و شمالی استان نیز پیش بینی می شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مرادی گفت: آخرین خروجی مدل های هواشناسی و گزارش ایستگاه های هواشناسی کشور حاکی از ورود سامانه بارشی به نواحی غربی کشور است.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز دوشنبه 27 بهمن ماه، شرایط جوی و دریایی پایداری برروی استان حاکم خواهد بود.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات صبح در مناطق ساحلی و جزایر خلیج فارس، مه صبحگاهی به تدریج در طول روز غبار محلی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت در شبانه روز گذشته قصرقند در جنوب استان با دمای 31.2 درجه سلسیوس گرمترین شهر کشور شد. ...
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: با توجه به کاهش میدان دید افقی توصیه می شود که احتیاط های لازم در تردد های جاده ای و دریایی صورت پذیرد.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز جاری، وضعیت جوی و دریایی نسبتا آرامی پیش بینی می شود، در ساعات بعد ازظهر وزش باد سطحی در مناطق ساحلی و جزایر خلیج فارس خواهیم داشت.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۸    
افتتاح ایستگاه خوکارهواشناسی شهرستان سلطانیه در راستای توسعه و ارتقاء شبکه ایستگاه های هواشناسی استان زنجان و پوشش کلیه شهرستان ها و در راستای برنامه های این اداره کل در سال 99 ...
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: با توجه به متلاطم شدن دریا در ساعات بعدازظهر و شب، شناورهای سبک از تردد دریایی به ویژه در شرق جاسک خودداری کنند.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۲    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: با افزایش سرعت وزش باد جنوب شرقی، توصیه می شود شناورهای سبک از تردد دریایی خودداری کنند و تمهیدات لازم در بنادر غربی استان صورت پذیرد.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: در برخی نقاط غربی و شمالی استان ناپایداری وضعیت جوی به صورت رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و افزایش سرعت باد دور از انتظار نخواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید و گرد و خاک در زابل موجب شد ظهر امروز شعاع دید افقی در محدوده فرودگاه این شهر به 800 متر کاهش یابد.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز جاری، وضعیت جوی و دریایی نسبتا آرام و پایداری در استان پیش بینی می شود.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۸    
رئیس سازمان هواشناسی کشور گفت: با توجه به تحریم ها و افزایش نرخ ارز و توجه به اینکه تجهیزات سازمان هواشناسی عمدتا خارجی است لذا اعتبارات استانی پاسخگوی توسعه سریع این ایستگاه ها نیست.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: سحر تاج بخش گفت: تحریم ها مانعی برای تامین قطعات و لوازم ایستگاه های هواشناسی خارجی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۵    
استاندار قزوین خواستار تخصیص اعتبارات ملی و استانی برای توسعه و تجهیز ایستگاه های هواشناسی استان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی استان گیلان از توسعه ایستگاه های هواشناسی گیلان خبر داد و گفت: 40 ایستگاه باران سنجی سنتی گیلان خودکار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه 13 ایستگاه هواشناسی در استان به صورت 24 ساعته فعال است، گفت: توسعه این ایستگاه ها در دستور کار قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای فصل سرد امسال تا امروز 40 روز یخبندان شبانه در زاهدان روی داده که انتظار می رود این شرایط حداقل تا چهار روز آینده نیز ادامه داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: امروز برای چهلمین روز در حدود دو ماه اخیر یخبندان شبانه در زاهدان روی داد که انتظار می رود حداقل تا چهار روز آینده نیز این شرایط ادامه داشته باشد.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمنزگان گفت: از نظر دمایی نیز، با تاثیر سامانه پرفشار سرد شمالی، ماندگاری هوای سرد با نوسانات دمایی یک تا 3 درجه سلسیوس در استان پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۲:۱۶   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه کم بارشی در ایران نگران کننده است، گفت: تاکنون تنها 30درصد از بارندگی سالانه برای تامین آب کشور اتفاق افتاده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته بیشینه سرعت وزش باد در زابل به 104 کیلومتر بر ساعت رسید و شعاع دید افقی به 800 متر کاهش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید و گردوغبار گسترده پس از حاکمیت 2 روزه در استان، پایان یافت و اکنون شرایط جوی 12 ایستگاه هواشناسی استان در حالت عادی است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
خرداد: هواشناسی مازندران ارتفاع بارش برف در برخی مناطق استان را 80 سانتی متر برآورد و اعلام کرد که سامانه بارشی از استان خارج شده و شهروندان مازندرانی تا پایان هفته شاهد هوای صاف و آفتابی خواهند بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - وزش باد شدید که بامداد امروز پنجشنبه مازندران را درنوردید در برخی ایستگاه های هواشناسی به سرعت حدود 94 کیلومتر بر ساعت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان آمار بارش تجمعی ایستگاه های هواشناسی استان را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: زاهدان با میانگین 48 روز یخبندان شبانه در سال و وارونگی های دمایی پی در پی، مستعد تبدیل شدن به یک کلان شهر آلوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: دمای زرآباد در جنوب این استان در شبانه روز گذشته به 30.3 درجه سلسیوس رسید و گرمترین شهر کشور شد.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: توصیه می شود تمهیدات لازم در بنادر استان صورت پذیرد و کلیه شناورها از تردد دریایی در این ساعات خودداری کنند.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: تحت تاثیر گذر امواج ناپایدار، از بعد از ظهر دوشنبه تا چهارشنبه، افزایش سرعت وزش بادهای غربی، گاهی گرد و غبار برروی خلیج فارس، تنگه هرمز، دریای عمان، سواحل و جزایر پدیده غالب خواهد بود و دریا نسبتاً مواج خواهد شد ...
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: تا ظهر امروز شرایط جوی استان آرام، اما از ساعات بعد از ظهر افزایش باد های غربی برروی خلیج فارس بتدریج تنگه هرمز و دریای عمان پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی این مدت دریا در ساعات بعد از ظهر کمی مواج خواهد شد و ضمن تاکید بر رعایت احتیاط برای شناورهای سبک، شرایط جهت تردد سایر شناورها مساعد پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: از لحاظ دمایی، با ماندگاری سامانه پرفشار سرد روی استان ،در اکثر مناطق شاهد تداوم هوای سرد خواهیم بود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت (پانا) - استاندار گیلان، با اشاره به پروژه های نیمه تمام قابل افتتاح در دولت تدبیر و امید اعلام کرد سامانه جامع هواشناسی خودکار فرودگاهی رشت تکمیل و به CAT1 ارتقا یافته و آماده بهره برداری است. ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ به بدنبال آلودگی شهرهای ایران و شاخص آلودگی همدان که بنا به ایستگاه های هواشناسی شاخص آن 95 اعلام شد و چیز نمانده تا به 100 برسد و در زمره شهرهای آلوده و صنعتی قرار گیرد با کارشناسان محیط زیست به گفت و گو پرداختیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۳۲    
در این خبر می توانید شاخص های آلودگی به دست آمده از ایستگاه های هواشناسی در نقاط مختلف البرز را بخوانید.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: تنگه ی هرمز طی ساعات صبح تا ظهر نسبتا مواج خواهد بود،توصیه می شود شناورهای سبک در ساعات یاد شده از تردد دریایی در محدوده تنگه ی هرمز خودداری کنند.