یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۸:۴۱Oct 2020 25

جدیدترین‌های «ایستگاه های هواشناسی»

موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: امروز با توجه به وزش باد نسبتا شدید در استان های جنوب شرق کشور، در برخی نقاط شرقی جاسک طی ساعات صبح تا ظهر احتمال گرد وخاک و کاهش دید افقی پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۸    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: از لحاظ دمایی از روز شنبه در غالب نقاط استان کاهش نسبی دما در طول روز پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۱    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: شرایط دریا جهت ترددهای دریایی مساعد خواهد بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز، آسمان استان صاف و در ساعات صبح تا ظهر در برخی نقاط شرقی و شمالی استان همراه با وزش باد شمال شرقی پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز شنبه، 26 مهر ماه بطور کلی وضعیت جوی و دریایی پایداری برروی استان حاکم خواهد بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۹    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: امروز طی ساعاتی، در برخی نقاط شرقی و مرکزی استان وزش باد شمال شرقی پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۵    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: از لحاظ دمایی با توجه به تاثیرات زبانه های سامانه پرفشار تا اوایل هفته آینده ماندگاری هوای سرد در مناطق شمالی استان مورد انتظار خواهد بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۱    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز جاری در مناطق دریایی در محدوده ی تنگه هرمز، افزایش سرعت بادهای شمال شرقی سبب متلاطم شدن دریا (طی ساعات صبح تا ظهر) خواهد شد.سرعت وزش باد در محدوده 36 کیلومتر در ساعت خواهد بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: دریا در محدوده ی تنگه هرمز و همچنین مناطق شرقی جاسک متلاطم خواهد بود، که توصیه می شود شناورهای سبک از ترددهای دریایی خودداری کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: بیشینه سرعت باد تا 50 کیلومتر بر ساعت و افزایش ارتفاع امواج دریا، بیش از 1.5 متر پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی پنجشنبه و جمعه شرایط پایدار وضعیت جوی تداوم خواهد داشت، در ساعات بعدازظهر در جزایر غربی استان (کیش و لاوان) گاه افزایش باد شمال غربی سبب متلاطم شدن دریا خواهد شد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه جامعه: رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از بارش اولین برف پاییزی سال 99 در استان خبر داد.محمد امیدفر در این خصوص افزود: امروز، با کاهش شدید دمای استان ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: از لحاظ دمایی تا پایان هفته، کاهش 1 تا 2 درجه ای دما در غالب نقاط استان پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۱    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی امروز شرایط جوی نسبتا آرامی خواهیم داشت و شرایط تردد های دریایی مساعد خواهد بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعت بعد از ظهر وزش بادهای سطحی برروی دریا و غبار محلی پدیده غالب خواهد بود و شرایط دریا جهت ترددهای دریایی مساعد است.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۷    
دیدار مدیرکل هواشناسی سمنان با فرماندار میامی مدیرکل هواشناسی استان سمنان با حضور در شهرستان میامی، با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی هواشناسی سمنان ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت : در بیشتر نقاط استان، غبار محلی و وزش ملایم باد پدیده غالب خواهد بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۴    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی امروز خلیج فارس و تنگه هرمز کمی متلاطم خواهد بود ،به تدریج طی ساعات آینده از میزان سرعت باد جنوب شرقی در مناطق دریایی کاسته خواهد شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۶    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: همچنین در ارتفاعات استان در ساعات بعد از ظهر، رشد ابر با احتمال رگبار باران و رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: توصیه می شود با توجه به فعالیت سامانه همرفتی و وقوع بارش های رگباری، از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به مناطق مرتفع خودداری شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۲    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان رشد ابر با احتمال رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اولین جلسه کارگروه بلایای جوی و توفان استان آذربایجان شرقی در سال 99 اولین جلسه کارگروه بلایای جوی و توفان استان آذربایجان شرقی روز چهارشنبه دوم مهر ماه با حضور مدیر کل برگزار شد. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: دریا در ساعات صبح آرام و شرایط جهت ترددهای دریایی مساعد پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۱    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: امروز چهارشنبه، در برخی نقاط شمالی، شرقی، جنوب شرقی و همچنین غربی استان در نیمه ابتدایی روز افزایش سرعت باد همراه با گرد وغبار و افزایش دما پیش بینی می شود.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دیدار مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد با مدیرکل راه و شهرسازی استان مدیر کل هواشناسی استان با نیک اقبالی مدیرکل راه و شهر سازی استان دیدار و گفتگو کرد. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۱    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز جاری در برخی نقاط شرقی و شمالی استان افزایش سرعت باد و گردوغبار رقیق دور از انتظار نخواهد بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز وضعیت جوی و دریایی نسبتا آرامی خواهیم داشت و شرایط تردد های دریایی مساعد خواهد بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۳    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: از لحاظ دمایی تا روز چهارشنبه افزایش نسبی دما به ویژه در شرق استان مورد انتظار است.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۹    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: با حاکمیت جریانات جوی پایدار در استان، وضعیت جوی و دریایی نسبتا آرامی خواهیم داشت.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۸    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: دریا در غالب نقاط آرام و شرایط جهت ترددهای دریایی مساعد پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۹    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: سواحل شرقی شهرستان جاسک در ساعات صبح تا بعد از ظهر با افزایش سرعت باد شمال شرقی کمی متلاطم خواهد بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: شرایط دریا به طور کلی آرام و جهت ترددهای دریایی مساعد پیش بینی می شود وتنها در سواحل شرقی استان و تحت تاثیر وزش بادهای شمال شرقی، متلاطم شدن این منطقه از دریا دور از انتظار نخواهد بود
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۶    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در غالب مناطق وضعیت جوی نسبتا آرامی خواهیم داشت.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: از لحاظ دمایی، طی روز جاری ماندگاری هوای نسبتا گرم در طول روز در اکثر مناطق به ویژه مناطق شرقی استان مورد انتظار است.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه های ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: از فردا تا اواسط هفته آتی، تحت تاثیر وزش بادهای نسبتاً شدید شمال شرقی در جنوب شرق کشور، احتمال افزایش سرعت باد و گرد و غبار در مناطق شرقی و جنوب شرقی استان دور از انتظار نخواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۵    
عصر دیروز و دیشب مردم برخی مناطق غربی و شمالی استان هرمزگان شاهد بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید بودند.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: در ارتفاعات استان ناپایداری های موقتی به صورت رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و افزایش سرعت باد لحظه ای مورد انتظار است که به تدریج طی روزهای آینده از تاثیرات این سامانه در استان کاسته خواهد شد.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۹    
دیدار مدیرکل هواشناسی استان کردستان با فرماندار مریوان مدیرکل هواشناسی استان کردستان به همراه رئیس هواشناسی شهرستان با فرماندار مریوان دیدار و گفتگو کرد . ...
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی ساعات صبح تا ظهر دریا آرام و شرایط جهت ترددهای دریایی مساعد پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۴    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: آسمان استان غالبا صاف همراه با غبار محلی پیش بینی می شود و پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۵    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: از نظر دمایی نیز طی این مدت، رخداد افزایش نسبی دما بین یک تا سه درجه سلسیوس پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز وضعیت آرامی خواهیم داشت و آسمان استان غالبا صاف، گاهی با غبار محلی پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی ساعات صبح تا بعد از ظهر به دلیل افزایش سرعت باد در جنوب شرق کشور، احتمال بروز گرد وغبار در مناطق خشکی شرق استان دور از انتظار نیست.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز وضعیت جوی و دریایی پایداری پیش بینی می شود و پدیده غالب استان در طول روز غبار محلی خواهد بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: از لحاظ دمایی تا روزهای پایانی هفته جاری، ماندگاری هوای نسبتا گرم در طول روز به ویژه در مناطق شرقی استان مورد انتظار است.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: با تضعیف نسبی سامانه ی کم فشار تابستانه در جنوب شرق کشور و تاثیر ضعیف زبانه های پرفشار، طی امروز در برخی نقاط شرقی و شمالی استان افزایش سرعت بادهای شمال شرقی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: دمای 15 شهر استان در حالی تا یکی دو هفته اخیر به بیش از 40 درجه رسیده بود که با ادامه جریانات شمالی دمای 14 شهر هم اینک به زیر 40 درجه رسیده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: از لحاظ دمایی طی امروز تا روزهای پایانی هفته به تدریج افزایش 2 تا 5 درجه ای دما در استان پیش بینی می شود که در مناطق شرقی و مرکزی، افزایش دما محسوس تر خواهد بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز در مناطق دریایی با توجه به وزش بادهای سطحی، شرایط دریا جهت ترددهای دریایی مساعد پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان با اشاره به اینکه احتمال بارش پراکنده در ارتفاعات مرکزی و شرقی نیز دور از انتظار نیست، گفت: در مناطق دریایی، وزش بادهای سطحی پیش بینی می شود.