چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۲۰:۴۵Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «داوجونز»

سهام آمریکا در معاملات روز دوشنبه افت کرد و شاخص های سهام با افت هفتگی روبرو شدند. سرمایه گذاران در حال ارزیابی بسته مالی 1.9 تریلیون دلاری بایدن هستند.
وزیر امور اقتصاد و دارایی هرگونه دخالت دولت برای قیمت گذاری دستوری را رد کرد و گفت: نباید نوسانات بازار سرمایه که در تمامی اقتصادها امری طبیعی است را از چشمان دولت دید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۰    
روز پنجشنبه شاخص داوجونز با 0.22 درصد کاهش معاملات را به پایان رساند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص های سهام اس اندپی و داوجونز آمریکا اعلام کردند به علت تحریم های جدید آمریکا سهام و اوراق شرکت ملی نفت دریایی چین، سی نوک، را حذف خواهند کرد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
شاخص داوجونز ایدانستریال اوریج با 0.1 درصد کاهش نسبت به روز قبل و در سطح 31 هزار و 40.81 واحد بسته شد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سهام آمریکا در معاملات روز جمعه در حالی رکوردشکنی کردند و به اولین سود هفتگی خود در 2021 دست یافتند که سرمایه گذاران چشم انداز بسته مالی جدید این کشور و گزارش جدید مشاغل را بررسی می کردند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
شاخص داوجونز ایدانستریال اوریج با 0.64 درصد کاهش نسبت به روز قبل و در سطح 30 هزار و 841.83 واحد بسته شد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایسنا، با وجود کاهش اشتغال زایی اقتصاد آمریکا، نرخ بیکاری بزرگ ترین اقتصاد جهان تا پایان ماه دسامبر باز هم کاهشی شد و رقم 6.7 درصد را ثبت کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
اغلب سهام آسیا اقیانوسیه در معاملات پنجشنبه تحت تاثیر جهش و رکوردزنی دیشب شاخص سهام داوجونز آمریکا رشد کردند.
بیشتر شاخص های مهم بورسی جهان صعود کردند.
پس از دو افت متوالی، شاخص های مهم وال استریت صعودی شدند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سهام آمریکا در پایان معاملات روز دوشنبه (بامداد سه شنبه به وقت تهران) با نگرانی از انتخابات دیرهنگام ریاست جمهوری در ایالت جورجیا، سقوط کردند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۴    
میانگین صنعتی داو جونز روز گذشته با تغییر چشم انداز بهبود اقتصادی سیزدهمین رکورد خود را در سال 2020 به ثبت رساند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۸:۰۳   + ۵۳ سایت دیگر  
شاخص داوجونز ایدانستریال اوریج با 0.31 درصد کاهش نسبت به روز قبل و در سطح 30 هزار و 309.92 واحد بسته شد. به گزارشجهان اقتصاد به نقل از ایسنا، در شرایطی که روند واکسیناسیون در بیشتر مناطق جهان آغاز شده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۷    
امروز مطالبی همچون این نماد ها بیشترین کاهش قیمت را داشتند، بوعلی کی باز می شود؟، پیش بینی بورس، سیگنال خرید در خاور صادر شده است؟، ورود پول حقیقی به این صندوق دولتی!، کولاک حقیقی ها در این نماد رایانه ای، واکنش شاخص داوجونز به صحبت های ترامپ ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۹:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
شاخص داوجونز پس از آن که رییس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ، بسته کمک مالی جدید کنگره را نامناسب خواند، بیش از 300 واحد سقوط کرد.
بیشتر شاخص های مهم بورسی جهان ریزش کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
سهام وال استریت در معاملات دیشب در حالی افت کردند که قانون گذاران آمریکا برای تصویب بسته کمک مالی جدید در آخرین لحظات ضرب الاجل تعیین شده با مشکل مواجه شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۶    
روز گذشته شاخص داوجونز با 0.62درصد کاهش معاملات را به پایان بردند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
بورس نیوریوک از 9 روز دیگر نماد چندین شرکت چینی را از فهرست شرکت های حاضر در شاخص های داوجونز و نزدک حذف می کند .
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۷:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
شاخص داوجونز ایدانستریال اوریج با 0.38 درصد افزایش نسبت به روز قبل و در سطح 30 هزار و 185.41 واحد بسته شد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایسنا، پس از مدت ها انتظار سرانجام نخستین تزریق عمومی واکسن کرونا در انگلیس روی دو فرد مسن انجام شد و قرار است این واکسن به طور گسترده در اختیار عموم مردم ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شاخص های سهام آمریکا رکوردهای جدیدی ثبت کردند و به رشد هفتگی دیگری دست یافتند. به گزارش مهر به نقل از سی ان بی سی، در پایان معاملات روز جمعه آمریکا (بامداد شنبه به وقت تهران) شاخص های سهام آمریکا رکوردهای جدیدی ثبت کردند و به رشد هفتگی دیگری دست یافتند. ...
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش به ارزش روز سهام عدالت در جریان معاملات امروز بازار سهام پرداخته ایم.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
شاخص داوجونز هم در میانه معاملات دیشب برای لحظاتی بیش از 400 واحد جهش کرد و رکورد میان جلسه ای جدیدی به ثبت رساند. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از مهر، سهام آمریکا معاملات ماه دسامبر را با رشد آغاز کردند و در این میان شاخص اس اندپی و نزدک در بالاترین سطح تاریخ خود بسته شدند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سهام آمریکا در معاملات دیشب در حالی به شدت سقوط کرد که سرمایه گذاران به نقد کردن بخشی از سود بزرگ ماه نوامبر خود رو آوردند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
شاخص داوجونز ایدانستریال اوریج با 1.22 درصد ریزش نسبت به روز قبل و در سطح 29 هزار و 546.57 واحد بسته شد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایسنا، تنش ها بین چین و آمریکا بار دیگر به میزان زیادی افزایش پیدا کرده است ...
همه شاخص های مهم بورسی جهانی سبزپوش شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۱    
دو شاخص اصلی داو جونز و اس اندپی 500 در میانه سرگردانی از داده های امیدبخش اقتصادی و ادامه روند صعودی پرونده های جدید کووید - 19 عقب نشینی کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، شب گذشته امید داشتن سهامداران نسبت به بهبود اوضاع اقتصاد جهانی باعث شد تا برای نخستین بار شاخص داوجونز در آمریکا از 30 هزار واحد عبور کند. همین امر باعث شد تا در معاملات صبح امروز هم بورس های جهانی مثبت شوند. ...
پایگاه خبری بازار سرمایه ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۰    
بازارهای جهانی در ساعات معاملاتی امروز با رشد چشمگیری همراه شدند در حالی که در نیمه شب گذشته و در معاملات بازار آمریکا، شاخص داوجونز توانست برای نخستین بار از مرز 30 هزار واحد عبور کند و قله های جدیدی را در بازار آمریکا به دست آورد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۷    
در وال استریت، همه شاخص ها صعودی بودند تا جایی که هر سه شاخص اصلی بورسی در سطح بالاتری از روز قبل خود بسته شدند. شاخص داوجونز برای نخستین بار از 30 هزار واحد گذشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
حضور چند ثانیه ای ترامپ در اتاق مطبوعاتی کاخ سفید و صحبت هایش با خبرنگاران تعجب حاضران را موجب شد. ظاهرا حضور رئیس جمهور در میان خبرنگاران فقط برای اطلاع رسانی درباره رسیدن شاخص بورس داوجونز به سطح تاریخی 30000 بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
میانگین صنعتی داو جونز تحت تاثیر اخبار مثبت از واکسن کرونا و امید به ریکاوری سریع تر اقتصاد آمریکا جهش کرد و از سطح مهم 30 هزار واحد فراتر رفت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا : در وال استریت، همه شاخص ها صعودی بودند تا جایی که هر سه شاخص اصلی بورسی در سطح بالا تری از روز قبل خود بسته شدند. شاخص داوجونز ایدانستریال اوریج با 1.51 درصد افزایش نسبت به روز قبل و در سطح 30 هزار و 39.02 واحد بسته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
شاخص های سهام آمریکا روز سه شنبه قبل از باز شدن بازارهای وال استریت در واکنش به خبر انتخاب جانت یلن توسط جو بایدن و آغاز انتقال قدرت از ترامپ به بایدن، جهش کردند.
شاخص داوجونز برای نخستین بار از 30 هزار واحد گذشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون شاخص کل بورس مثبت ماند، ارزش سهام عدالت چقدر شد؟، ارزش دارایکم چقدر شد؟، داوجونز هفته معاملاتی را با سقوط به پایان رساند، قیمت سکه افزایشی شد، پیش بینی روند قیمت طلا در هفته جاری و افزایش قیمت نفت در هفته گذشته را در بر دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
سهام وال استریت در پایان معاملات روز جمعه آمریکا (بامداد شنبه به وقت تهران) با نگرانی از رشد تعداد مبتلایان جدید کرونا افت کردند.
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به نقل از سی ان بی سی، تعداد آمریکایی هایی که هفته گذشته برای اولین بار درخواست دریافت حقوق بیکاری خود را ثبت کردند نسبت به هفته های قبل رو به افزایش گذاشت و از آن چه کارشناسان پیش بینی می کردند بیشتر شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۰    
شاخص داوجونز با 0.15، اس اندپی500 با 0.39 و نزدک با 0.87 درصد افزایش معاملات را به پایان بردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۲    
شاخص های وال استریت با انتشار گزارش امیدبخش در مورد یک واکسن کرونای دیگر و دو شاخص رکورد تاریخی زدند.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
شاخص های وال استریت با انتشار گزارش امیدبخش در مورد یک واکسن کرونای دیگر و دو شاخص رکورد تاریخی زدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص های وال استریت با انتشار گزارش امیدبخش در مورد یک واکسن کرونای دیگر و دو شاخص رکورد تاریخی زدند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۳۹ سایت دیگر  
شاخص داوجونز ایدانستریال اوریج با 0.77 درصد افزایش نسبت به روز قبل و در سطح 29 هزار و 459.23 واحد بسته شد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایسنا، عملکرد بازار کار بسیاری از کشورها کماکان تحت تاثیر پیامدهای کونا قرار دارد ...
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۱:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
پس از این که فایزر و بایون تک اعلام کردند واکسن کووید19 آنها بیش از 90درصد موثر است، سهام آمریکا در آغاز معاملات امروز جهش کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۰    
بازارهای سهام ایالات متحده با اعلام کشف واکسن کرونا پس از پیروزی بایدن در انتخابات، موفق به دستیابی به سطح رکوردی شد.