یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۵۵Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «20 هزار تومان»

سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مقایسه کنونی قیمت برنج ایرانی با قیمت های تابستان نشان می دهد که قیمت ها 15 تا 20 هزار تومان کاهش یافته است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرارو - قیمت سکه ربع بهار آزادی امروز چهارشنبه دوم آذر در نیمه ابتدایی خریدوفروش های بازار به پنج میلیون و 880 هزار تومان رسید. عصر دیروز خرید سکه ربع بهار آزادی 30 هزار تومان کمتر تمام می شد و طلا فروش ها این سکه را پنج میلیون و 850 هزار تومان می فروختند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: در اغتشاشاتی که در سال های گذشته رخ داده بود، معتادان متجاهر فقط با دریافت 20 هزار تومان شیشه مغازه ها را خورد می کردند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۲:۳۱    
رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک گفت: در آیین نامه جدیدی که برای تأسیس کودکستان ها ابلاغ کردیم، امکان راه اندازی کودکستان اتباع توسط آن ها در کشور وجود دارد و مجوز به صورت خاص از سوی سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک صادر می شود تا بتوانند خدمات مرتبط با نیازهای خودشان را تأمین کنند. ...
مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: در اغتشاشات جاری ما نشانی از معتادان متجاهر ندیدیم، چراکه جمع آوری شده اند.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
بررسی قیمت ها نشان می دهد که در یک مدت اخیر با وجود کاهش قیمت مرغ به زیر نرخ مصوب اما قیمت تخم مرغ گران شده است. پشت پرده یک گرانی چیست؟
سلامت نیوز / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک گفت: در آیین نامه جدیدی که برای تاسیس کودکستان ها ابلاغ کردیم، امکان راه اندازی کودکستان اتباع توسط آن ها در کشور وجود دارد و مجوز به صورت خاص از سوی سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک صادر می شود تا بتوانند خدمات مرتبط با نیازهای خودشان را تامین کنند.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
اسدالله کارگر رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی استان تهران، از افزایش 100 درصدی قیمت پیاز و گوجه در بازار خبر داد و گفت: علت این افزایش قیمت تغییر فصل است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی حاکی از افزایش قیمت پیاز و رسیدن قیمت این کالای پرمصرف به بیش از 20هزارتومان است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
در بازار امروز 25 آبان 1401 برخی مدل های گوشی شیائومی با کاهش قیمت 20 هزار تومان تا 550 هزار تومان مواجه شدند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بهتر است امثال وزیر راه، به جای حرف زدن و غر زدن به فکر حل مشکلات کشور و کمبودها باشند. ما مردم خودمان بهتر از همه مشکلات را می بینیم و در مورد آن سخن می گوییم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
جانشین مدیر مخابرات منطقه زنجان هزینه ماهیانه تلفن ثابت به مشتریان در زنجان حداقل 15 هزار تومان به صورت ماهیانه است، گفت: تلفن ثابت چه به پریز وصل باشد چه نباشد، مشترک موظف به پرداخت این مبلغ است مگر اینکه امتیازش را واگذار کند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
در چند وقت شرکت مخابرات به بهانه کاهش استفاده مردم از تلفن ثابت و کاهش درآمد مخابرات اقدام به افزایش آبونمان تلفن های ثابت به 10 تا 20 هزار تومان کرد که شورای رقابت به تصمیم غیرقانونی مخابرات ایست داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۶:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مشترکان می توانند با پرداخت 20 هزار تومان 4444 دقیقه با تلفن ثابت خود مکالمه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۳    
افزایش تعرفه تلفن ثابت و قرار گرفتن مبلغ 20 هزار تومان به صورت ثابت در قبض تلفن کاربران را گلایه مند کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه دامداران گفت: با توجه به شرایط مساعد تولید و مازاد دام، نگرانی در تامین گوشت داخل نداریم. به گزارش صبح ساحل و به نوشته باشگاه خبرنگاران، مجتبی عالی گفت: سالانه حدود 900 هزار تن گوشت قرمز در کشور تولید می شود که با این وجود نگرانی برای تامین گوشت بازار داخل وجود ندارد. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۰:۳۲    
برداشت پرتقال در باغ های شمال کشور از امروز پانزدهم آبان ماه و با کامل شدن قند این میوه آغاز شده است.
برترین ها / راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۷:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
گزارش مالی مخابرات در کدال نشان می دهد درآمد این شرکت از مصوبه جدید شورای رقابت، به 700 میلیارد تومان نزدیک هم نیست
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت مخابرات هزینه آبونمان تلفن ثابت را تا 20 هزار تومان افزایش داده. به طوری که؛ اگر خانواده ای از خطوط ثابت استفاده نکنند هم ملزم به پرداخت ماهیانه آن هستند. این درحالی است که مدیر عامل شرکت مخابرات ایران از زیان 2 هزار میلیارد تومانی این شرکت خبر داده است. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۲۱:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
شرکت مخابرات در اقدامی بی سابقه هزینه آبونمان تلفن ثابت را تا 20 هزار تومان افزایش داده و هر خانواده ایرانی چه از خطوط ثابت استفاده کند و چه اصلا استفاده نکند ملزم به پرداخت ماهانه این مبلغ به مخابرات است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۴:۴۱    
افزایش تعرفه تلفن ثابت و قرار گرفتن مبلغ 20 هزار تومان به صورت ثابت در قبض تلفن کاربران را گلایه مند کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۱:۵۳    
فرارو - قیمت ربع سکه بهار آزادی امروز دوشنبه 9 آبان کار خود را از پله پنج میلیون و 300 هزار تومان آغاز کرد. خرید ربع سکه بهار آزادی عصر دیروز پنج میلیون و 280 هزار تومان تمام می شد و الان ارزش آن 20 هزار تومان رشد داشته است. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرارو - قیمت ربع سکه بهار آزادی امروز یکشنبه هشت آبان در نیمه اول معاملات بازار 20 هزار تومان افزایش پیدا کرد. هر قطعه ربع سکه بهار آزادی تا ساعت 11 امروز پنج میلیون و 200 هزار تومان فروخته شد درحالی که عصر دیروز خرید آن پنج میلیون و 180 هزار تومان هزینه داشت. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران به این سؤال پاسخ داد که چرا شهروندان باید در ازای پارک خودروی خود در حاشیه یک خیابان و بدون دریافت هیچ خدمتی، مبلغی در حدود 20 هزار تومان برای حدود 8 ساعت پارک خودرو پرداخت کنند؟!
هورگان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
زارع پور وزیر ارتباطات: - افزایش تعرفه خطوط ثابت قطعاً تخلف است. - این قانون افزایش تصویب شده اما هنوز ابلاغ نشده است. - هزینه ثابتی به قبوض تلفن ثابت اضافه خواهد شد. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۱    
رکنا اقتصادی: امروز شنبه قیمت سکه امامی 15 میلیون و 20 هزار تومان اعلام شده است که نسبت به روز گذشته با افزایش 70 هزار تومانی معامله می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران به این سؤال پاسخ داد که چرا شهروندان باید در ازای پارک خودروی خود در حاشیه یک خیابان و بدون دریافت هیچ خدمتی، مبلغی در حدود 20 هزار تومان برای حدود 8 ساعت پارک خودرو پرداخت کنند؟!
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۰۲:۴۴    
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی تا پیش از امروز پنجم آبان 1401 اعلام شد.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
با وجود تعیین قیمت 33 هزار تومانی برای هر کیلوگرم پنبه، اعمال افت 30 درصدی هنگام خرید باعث می شود که وزن پنبه ها یک سوم کمتر محاسبه شده و در عمل کمتر از 20 هزار تومان نصیب کشاورز شود.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
در آخرین معادلات روز گذشته (پنجشنبه) هر گرم طلای 18 عیار 4000 تومان کاهش قیمت نسبت به ابتدای هفته را تجربه کرده و یک میلیون و 336 هزار و 621 تومان به ازای هر گرم، معامله شده است. همچنین هر مثقال طلای 17 عیار 20 هزار تومان افت قیمت داشته و به پنج میلیون و 790 هزار تومان رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۵    
پربازدیدترین اخبار 28 مهر ماه سرویس شهروند خبرنگار را در این بسته مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
افزایش تعرفه مکالمه صوتی بر روی تلفن ثابت صدای کاربران را در آورده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت : تعرفه تلفن ثابت تغییر نکرده، فقط یک مبلغ حداقل هزینه بعنوان خدمات صوتی تلفن ثابت طبق دستورالعمل ابلاغی ستاد تنظیم بازار برای مشترکان منظور می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۶    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد مبلغ ثابت 20 هزار تومان به طور مطلق در قبض تلفن ثابت شهروندان، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
هم اکنون هر کیلوگرم سیب زمینی در بازار مشهد با اختلاف فراوان بین بیش از 15 هزار تومان تا 20 هزار تومان در هر کیلوگرم عرضه می شود در حالی که مهرماه فصل برداشت سیب زمینی تولید داخل در خراسان رضوی و محصول سیب زمینی یکی از پرمصرف ترین محصولات زراعی در کنار محصولی مانند پیاز است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۲۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سید جعفر تشکری هاشمی،رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران باارائه گزارشی از حضور خود در آخرین جلسه شورای عالی ترافیک شهرهای کشور، گفت: در مصوبه ای که شورای عالی ترافیک در بهمن 98 داشته است، تکالیفی برای شهرداری تهران در نظر گرفته شده که باید قبل از زمان سررسید آنها ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک با بیان اینکه کل بودجه سازمان 160 میلیارد تومان است گفت: اگر چهار میلیون مخاطب مستقیم در دوره پیش دبستانی و به طور کلی هشت میلیون کودک زیر شش سال را درنظر بگیریم، به طور کلی سرانه هر کودک ایرانی 20 هزار تومان و سرانه کودکان پیش دبستانی 40 هزار تومان خواهد بود ...
برترین ها / اعتدال   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مشترکان تلفن ثابت در شهریور ماه با افزایش عجیب قبض های تلفن ثابت روبرو شدند .
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرارو - قیمت طلا 18 عیار در یک روز 20 هزار تومان کاهش پیدا کرد. عصر پنجشنبه 14 مهر هر گرم طلا 18 عیار معادل یک میلیون و 378 هزار تومان معامله شد درحالی که روز سه شنبه تابلو صرافی ها و طلا فروشی ها قیمت آن را حوالی مرز یک میلیون و 400 هزار تومان نشان می دانند ...
شهر سخت افزار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بعد از تصویب در روزهای پایانی مرداد ماه، قیمت جدید استفاده از تلفن ثابت در کشور اعمال شد. بر این اساس کاربران باید ماهانه مبلغی را به عنوان حداقل کارکرد پرداخت نمایند. این مبلغ برای تهران 20 هزار تومان در نظر گرفته شده و در دیگر شهرها از 10 هزار تومان کمتر نمی شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از اجرای طرح منطقی شدن هزینه های نگهداری خط تلفن ثابت خبر داد و گفت: با استفاده از این طرح عمده مشتریان قبوض ماهانه زیر 20 هزار تومان خواهند داشت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی خاطر نشان کرد: بازار موز در انحصار چند فرد خاص است آنها تعیین می کنند که قیمت موز کیلویی چند شود؛ تجربه نشان داده است بعد از اتمام ماه های محرم و صفر و افزایش مهمانی ها و دورهمی ها میزان مصرف موز بالا می رود و این احتمال وجود دارد که در هفته های آینده نرخ موز ...
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات شرکت مخابرات ایران گفت: مشترکان تهرانی از ابتدای شهریور با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار و براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررارت مبنی بر دستورالعمل هزینه ماهانه خدمات مکالمه صوتی مشترکان تلفن ثابت، می توانند با پرداخت 20 هزارتومان هزینه ماهانه خدمات مکالمات صوتی ...
سلام نو / شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۸   + ۱۲۷ سایت دیگر  
به گفته محمد قربانی معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی، نرخ مصوب روغن کاهش یافته و دلیل انجمن صنایع روغن برای این کار فروش محصولات است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت قند و شکر امروز 4 مهر 1401 را می توانید د رگزارش زیر مشاهده کنید.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه بارفروشان اعلام کرد که قیمت برخی اقلام همچون خیار و هندوانه به دلیل صادرات به عراق افزایش یافته بود.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۱    
فرارو - قیمت ربع سکه بهار آزادی امروز چهارشنبه 30 شهریور به چهار میلیون و 980 هزار تومان رسید. ربع سکه بهار آزادی گه عصر دیروز دقیقا پنج میلیون تومان معامله می شد، در این مدت 20 هزار تومان از ارزش خود را از دست داده است. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرارو - قیمت دلار در صرافی ملی امروز چهارشنبه 30 شهریور با افت 200 تومانی به 28 هزار و 620 تومان تنزل پیدا کرد. ارزش یورو نیز با کاهش 220 تومانی به 28 هزار و 600 تومان رسید ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
اسداله نژاد می گوید: طی ماه های اخیر مرغداران در برخی روز ها به ازای فروش هر کیلو مرغ 15 تا 20 هزار تومان متضرر شدند که طبق وعده مسئولان نرخ مرغ تا پایان شهریور اصلاح و ابلاغ شود.