سه شنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۷:۲۷Feb 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوادث تروریستی»

فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
جزئیات انتخابات مجلس در پاکستان علی رغم رخ داد حوادث تروریستی و کشته شدن ده هاتن از مردم این کشور را بشنوید.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
این حمله مرگبار تنها چهار روز مانده به انتخابات عمومی پاکستان صورت می گیرد درحالی که حوادث تروریستی طی هفته های اخیر با افزایش چشمگیری در این کشور به ویژه ایالات خیبرپختونخوا و بلوچستان همراه بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بنا به یک گزارش امنیتی، حوادث تروریستی در پاکستان تنها ظرف یک ماه جان نزدیک به 100 تن را گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اسلام آباد- ایرنا - یک هفته مانده به انتخابات عمومی پاکستان، حوادث تروریستی در مناطق مختلف این کشور شدت گرفته و در تازه ترین این حوادث، انفجارهای امروز در شهرهای ایالت بلوچستان، یک کشته و چندین زخمی برجا گذاشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۸:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این که بهترین اورژانس جهان را در اختیار داریم، گفت: استفاده از اتوبوس آمبولانس ها به ویژه در حوادث تروریستی کرمان و آتش سوزی گاندی کارآیی خود را نشان داده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس - رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی گفت: کسی اگر جایگاه شعر را نزد ایرانیان نداند فرهنگ ایران را نمی شناسد چراکه شعر نشانه فرهیختگی در فرهنگ ایران است و از دیرباز هرکس با هر شغلی می خواسته اظهار فرهیختگی کند یا شعر می شناخته یا خود شعر می سروده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۸    
مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در جمع شورای حوزه های مقاومت بسیج شهرستان دیلم گفت: حادثه تروریستی کرمان نشان از ضعف و ترس دشمنان نظام و انقلاب از مکتب حاج قاسم سلیمانی است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
روایت های تاریخی نشان می دهد که ملت ایران از بدو انقلاب مورد تهدید تروریست ها قرار گرفته است و این روند نامبارک با ترور دانشمندان هسته ای کشور و حوادث تروریستی اخیر در شاهچراغ و کرمان تداوم یافته است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۴    
تحولات سیاسی و امنیتی میان ایران و پاکستان، چرا هک می شویم؟، فرافکنی برای فرار از طناب دار سیاسی!، جای خالی دیپلماسی عمومی در دستگاه سیاست خارجی، ارتباط چای دبش با فرش های مفقودی سعدآباد!، آیا دانشجویان پزشکی ممنوع الخروج هستند؟ ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
تحولات سیاسی و امنیتی میان ایران و پاکستان، چرا هک می شویم؟ فرافکنی برای فرار از طناب دار سیاسی! جای خالی دیپلماسی عمومی در دستگاه سیاست خارجی، ارتباط چای دبش با فرش های مفقودی سعدآباد! آیا دانشجویان پزشکی ممنوع الخروج هستند؟ ابهام درباره یک پرونده مختومه ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۰:۴۲    
خبرنامه دانشجویان ایران برای تبیین ابعاد ملی و فراملی حملات اخیر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه مواضع تروریست ها در خارج از مرزها و واکنش های داخلی و بین المللی اینبه این غائله به مصاحبه با دو تن از فعالین دانشجویی نشسته است که در این گزارش مشروح آن را می خوانید. ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به موشک باران مقر تروریست ها توسط سپاه پاسداران گفت: بعد از حوادث تروریستی در کرمان و شهادت برخی از فرماندهان ایرانی و غیرایرانی جبهه مقاومت در عملیات تروریستی در سوریه و عراق، این مطالبه از سوی مردم بود که باید پاسخ قاطعی به این اقدامات داده شود. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
سیدمحمد حسینی معاون امور مجلس رئیس جمهور در گفت وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به حوادث تروریستی اخیر در کشورمان اظهار کرد: حوادث تروریستی در کرمان یا در سیستان و بلوچستان از خارج از کشور تغذیه می شوند ...
خبرنامه دانشجویان ایران برای تبیین ابعاد ملی و فراملی حملات اخیر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه مواضع تروریست ها در خارج از مرزها و واکنش های داخلی و بین المللی اینبه این غائله به مصاحبه با دو تن از فعالین دانشجویی نشسته است که در این گزارش مشروح آن را می خوانید. ...
حیات   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: وزیر بهداشت در ساعات اولیه پس از انفجارهای تروریستی کرمان برای نظارت بر روند رسیدگی به مجروحان و بازدید از 12 بیمارستان خدمت رسان به مجروحان وارد میدان عملیات امداد رسانی شد. ...
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۳    
رییس سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: وزیر بهداشت در ساعات اولیه پس از انفجارهای تروریستی کرمان برای نظارت بر روند رسیدگی به مجروحان و بازدید از 12 بیمارستان خدمت رسان به مجروحان وارد میدان عملیات امداد رسانی شد.
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اعلام انتقال بیماران حوادث تروریستی کرمان در میانگین زمانی 15 دقیقه توسط اورژانس این شهرستان، از ادامه روند درمان 9 بیمار در بخش های ویژه بیمارستانی خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تیم ملی ایران در اولین مسابقه خود در جام ملت های آسیا امشب از ساعت 21 به مصاف فلسطین خواهد رفت؛ در فاصله کوتاه تا این مسابقه مسئولان فلسطینی خواهان شروع بازی با یک دقیقه تاخیر و احترام به شهدای حوادث تروریستی غزه شده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
پیوند اسرائیل با گروه های تروریستی به سال ها پیش باز می گردد که در حمایت از گروه های تروریستی همچون جیش العدل پدیدار شده است. تاریخ رژیم صهیونیستی حتی پیش از تأسیس دولت این رژیم به تروریسم پیوند خورده است و ردپای این رژیم را می توان در بسیاری از حوادث تروریستی شاخص 75 سال گذشته غرب آسیا مشاهده کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تعداد شهدای حادثه تروریستی کرمان، به 94 نفر رسید. پس از حادثه سینما رکس در سال 57 با حدود 430 جان باخته، حمله انتحاری اخیر در گلزار شهدای کرمان، خونین ترین حمله تروریستی کشور محسوب می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر کشور از اتخاذ تدابیر ویژه و لازم برای تأمین امنیت انتخابات پس از حوادث تروریستی اخیر در راسک و کرمان خبر داد و گفت: به مردم اطمینان می دهیم انتخابات در امنیت کامل برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - معاون رییس جمهور از مصدومان حوادث تروریستی گلزار شهدای کرمان عیادت کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: اسنادی در دست داریم که نشان می دهد رژیم صهیونیستی در ماجرای حوادث تروریستی راسک و کرمان٬ نقش بلاواسطه داشته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به بهانه ی حادثه ی تروریستی غم انگیز ای که در کرمان رخ داد به سراغ فیلم هایی رفتیم که با موضوع ترور و حوادث تروریستی ساخته اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد -گروه بازرگانی : هفتمین جلسه هیات نمایندگان اتاق ایران، زیر سایه 3 اتفاق مهم قرار داشت؛ حوادث تروریستی کرمان و یاد شهدای آن، اختلاف حقوقی اتاق بازرگانی و بخش دولتی شورای عالی نظارت و سوم بودجه سال 1403 که همچنان به نظر کارشناسان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
محمود احمدی نژاد ماه هاست روزه سکوت گرفته است. مردی که جنجال و حضور در رسانه ها از شاخصه هایش بود، مدت هاست به هیچ موضوعی هیچ واکنشی ندارد حتی به حوادث تروریستی در کشور.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
پیشکسوت سابق پرسپولیس با اشاره به حادثه تروریستی کرمان گفت: حوادث تروریستی در همه جای دنیا محکوم است و ما هم از این حادثه تلخ قلب مان به درد آمد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حوادث تکان دهندۀ تروریستی که تلفات بالایی به دنبال می آورد، معمولاً در جوامع گوناگون سبب همدلی و اتحاد اقشار مختلف مردم به قصد صیانت از امنیت عمومی و پیشگیری از تکرار آنها می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۲۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اگر به خاطر داشته باشید در همان سال هایی که ما در ایران مسئولیت وزارت اطلاعات را بر عهده داشتیم، چندین اتفاق تروریستی در پاریس افتاد که یک تریلی وارد یک ورزشگاه شد و عده ای را از بین برد و چندین اتفاق تروریستی نیز در فرانسه و پاریس رخ داد ...
معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا از اجرای طرح ضربتی برخورد با عوامل تشویش اذهان عمومی در پی توهین بعضی صفحات در فضای مجلازی به ساحت شهدای حادثه تروریستی کرمان خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: بررسی حوادث تروریستی از سال 98 و اثر آن بر بازار سرمایه نشان می دهد که ترور سردار سلیمانی بیشترین اثر منفی را بر بازار سرمایه داشته است ولی بررسی حرکات شاخص کل در ترورها نشان میدهد که شاخص کل بازار سرمایه نسبت به برخی از حوادث تروریستی هم واکنش منفی نشان نداده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در محکومیت حوادث تروریستی کرمان و شهادت جمعی از هموطنانمان بیانیه صادر کرد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون احمد وحیدی ظهر جمعه در جمع خبرنگاران از پیگیری های امنیتی در خصوص حوادث تروریستی در کرمان خبر داد. وحیدی افزود: در این زمینه تعدادی از افراد مرتبط شناسایی و دستگیر شده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه چهاربرج گفت: استکبار جهانی و صهیونیسم، به علت دخیل بودن در ایجاد تفکرو ساختارهای تکفیری و راهبری آنها؛ عامل اصلی همه حادثه های تروریستی در منطقه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - طبق آخرین آمار تعداد شهدای حوادث تروریستی در کرمان به 89 نفر رسید.
ندای استان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ندای استان ،احمد وحیدی ظهر جمعه در جمع خبرنگاران از پیگیری های امنیتی در خصوص حوادث تروریستی در کرمان خبر داد. وحیدی افزود: در این زمینه تعدادی از افراد مرتبط شناسایی و دستگیر شده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
امام جمعه خرم آباد گفت: شهدا قوه محرک انقلاب هستند و حوادث تروریستی اراده مردم در دفاع از کشور را محکمتر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۴:۲۶    
تجمع بزرگ دانشگاهیان استان کرمانشاه در محکومیت حوادث تروریستی کرمان و گرامیداشت مقام شامخ شهدای آن حادثه برگزار می شود .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: مردم ایران اسلامی دوستدار حاج قاسم هستند و دشمن نمی تواند با اقدامات ترورسیتی از محبوبیت این شهید عزیز بکاهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
کرج – ایرنا - سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: حوادث تروریستی اراده ملت را برای ادامه راه شهیدان و دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی قوی تر می کند .
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر گرگان ضمن تسلیت به مردم شریف ایران و ایام شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و سردار موسوی از شهدای مقاومت، گفت: حوادث تروریستی در کرمان توسط هر انسان آزاده ای محکوم شده و قابل پذیرش نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه دشمن گمان می کند با حوادث تروریستی می تواند مردم ایران را از نظام دور کند، گفت: بصیرت و هوشیاری ملت ایران روز به روز بیشتر می شود.
صداوسیما گزارشی پخش کرد که با مرور حوادث تروریستی چند سال اخیر تکفیری ها در ایران از مجلس شورای اسلامی و مرقد امام گرفته تا دو حمله به شاهچراغ، تصاویری از حملاتی که قبل از انجام عوامل دستگیر یا کشته شده اند، منتشر کرد و سپس با اشاره به سوابق پاسخ موشکی ایران به حملات داعش به ایران ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۰۰:۰۱    
ایران سال هاست با طعم تلخ ترور آشناست، روزی توسط منافقین، روز دیگر از سوی گروه های تجزیه طلب و امروز هم داعش، اگرچه حوادث تروریستی در ایران سابقه ای طولانی دارد اما انفجارهای روز گذشته در گلزار شهدای کرمان از لحاظ تعداد شهدا، خونبارترین حادثه تروریستی ایران محسوب می شود. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن می خواهد از طریق این حوادث تروریستی و قتل عام و کشتن بی گناهان شکست خود را ترمیم کند، چرا که تا کنون شکست خورده است.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه ونزوئلا با صدور بیانیه ای حوادث تروریستی در شهر کرمان را محکوم کرد. وزارت امور خارجه ونزوئلا با صدور بیانیه ای حوادث تروریستی در شهر کرمان را محکوم و با دولت و ملت ایران و خانواده های قربانیان این حوادث تروریستی ابراز همدردی و همبستگی نمود. ...
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی:ریشه های وقوع حوادث تروریستی تلخ در کرمان چیست؟ چگونه می توان زمینه وقوع دوباره یک چنین حوادثی در آینده را سد کرد؟ این پرسش ها و پرسش های دیگری از این دست، در ساعات ابتدایی پس از وقوع بحران تروریستی در کرمان مطرح شدند. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۴:۴۵    
تصویری غم انگیز از داخل کابین آمبولانس جیرفت در رابطه به حوادث تروریستی دیروز را ببینید + نوشته های مرتبط:متن جگرسوز یک جوان روی دیوارهای شهرتلخ ترین تصویر از انفجار در کرمان را ببینید ...