یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۲:۲۸Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رهبر کبیر انقلاب»

رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۲    
امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی با سیره عملی و نظری خود جنبش های اسلامی به خصوص جنبش اسلامی فلسطین را احیاء و مسلمانان جهان را در راه آن بسیج نمودند.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
امروز 21 فروردین چهل و پنجمین سالروز افتتاح حساب شماره 100 در بانک ملی توسط امام خمینی در سال 1358 است. گزارش مسکنی کیهان روزنامه کیهان در 16 آذر 1355 مصادف با بیست و سومین سالگرد کشتار سه نفر و زخمی شدن جمع زیادی از دانشجویان دانشگاه تهران در دولت کودتای فضل الله زاهدی ...
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
- اخبار استانها - مهدی محمدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اینکه در آستانه سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار داریم، اظهار داشت ...
کارکنان منطقه خراسان جنوبی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ضمن تجدید میثاق با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و همگام با مردم روزه دار سراسر کشور و با هدف حمایت از مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - عضو هیات علمی موسسه علمی پژوهشی امام خمینی(ره) به نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس از سوی رهبر کبیر انقلاب اشاره کرد و گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس پاسداشت راه امام (ره) و آزادگان جهان است.
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار حسین سلامی در پیش خطبه های نماز جمعه امروز تهران با بیان اینکه روز قدس امسال متفاوت از ایام قدس سالهای دور و نزدیک است، اظهار کرد: این روز با ابتکار و اعجاز ذهنی رهبر کبیر انقلاب اسلامی به عنوان روز تمرکز جهان بر موضوع فلسطین نامگذاری شد ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۹    
امروز در حالی که 45 سال از تدبیر حکیمانه و مدبرانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس می گذرد، شاهد فریاد تمام مردم آزادی خواه جهان برای رهایی ملت مظلوم فلسطین از چنگال صهیونیست های جنایتکار و خون خوار هستیم.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، امروز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس شریف است. امام خمینی رحمه الله علیه رهبر کبیر انقلاب در 16 مرداد 1358، مطابق با 13 رمضان 1399 پس از بمباران جنوب لبنان توسط نیرو های دفاعی رژیم صهیونیستی، طی پیامی که خطاب به مسلمین ایران و جهان صادر کردند از [...]
نگاه کرج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پیام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز به مناسبت روز قدس روز قدس ، یادگار ارزشمند رهبر کبیر انقلاب و نماد وحدت مسلمانان و همچنین عدالتخواهان جهان از هر نژاد و آیینی در حق طلبی و استکبارستیزی و حمایت از مردم مظلوم فلسظین و مخالفت با رژیم اشغالگر صهیونیستی می باشد. مسلمانان آزاده جهان در
هرمز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۷:۲۲    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) گفت: حضرت امام خمینی(ره) بزرگترین شخصیتی بودند که هم خوب متوجه دسیسه های صهیونیست های عالم شد و هم خوب مقابل آنها برنامه ریزی کرد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد بسم الله الرحمن الرحیم در سالگرد ابتکار تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، وزارت خارجه در بخشی از بیانه خود به مناسبت روز جهانی قدس که امروز پنجشنبه منتشر شد، نوشت: در سالگرد ابتکار تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس هستیم ...
ایثار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۳    
سم الله الرحمن الرحیم و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون گمان مبرید آنان که در راه خدا شهید گشته اند مرده اند بلکه زنده و در نزد خدا روزی می خورند. با درود به رهبر کبیر انقلاب و با سلام بر شهیدان گلگون کفن. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۳    
پس از گذشت بیش از چهار دهه از نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام "روز جهانی قدس" توسط رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، اکنون فلسطین و قدس شریف به نماد وحدت جهان اسلام و نماد حق طلبی تمام مظلومین و آزادیخواهان عالم از هر نژاد و دین و مذهبی تبدیل شده است.
حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، تجدید پیمان با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای حکیمانه رهبر انقلاب (مدظله العالی) است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۲:۰۲    
شهید رحیمی در بخشی از وصیت نامه خود نوشته است: در حال حاضر تمام کشور های غرب و شرق بر علیه این رهبر کبیر انقلاب و ایران اسلامی توطئه می کنند؛ تمام کشور های جنایتکار هم دست شدند بلکه این انقلاب را شکست بدهند، نکند خدای ناکرده عده ای هم پیدا شوند از داخل مثل خوره این انقلاب را بخورند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سید احمد خمینی دومین فرزند رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رحمةالله علیه) بود. ایشان از علما و مبارزین انقلابی بود که نقش مهمی در تنظیم روابط بین حضرت امام و انقلابیون بر عهده داشت.
ندای اصفهان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۹:۰۵    
در ادامه 160 پوستر و تصویر ناب از رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام سید روح الله خمینی (ره) را مشاهده می فرمایید...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور اعلام کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) از جمله اولین نهادهایی است که در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران در 14 اسفند 1357 و به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) با هدف ساماندهی و رسیدگی به وضعیت معیشت محرومان و نیازمندان تاسیس شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان بسیج اساتید کشور طی پیامی ضمن ستایش هوشمندی و بصیرت ملت بزرگ ایران در ناکام گذاشتن غرب، معاندان نظام اسلامی و جریان غربگرای همسوی با آنان، از شورای نگهبان و وزارت کشور خواست تا با جریان هایی که با خط تحریم دشمن همراهی کردند وفق اندیشه و سیره عملی رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) عمل کنند.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۲    
سردبیر یزدفردا: انتخابات از پایه های دموکراسی در دنیا به حساب می آید که در تمام دنیا حکمرانان تلاش می کنند با استفاده از آن مشروعیت خود را به رخ دیگر جوامع بکشند ...
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با حضور در ستاد انتخابات این استان گفت: بنا به فرموده رهبر کبیر انقلاب اسلامی، میزان رأی مردم است و از این رو کرمانشاه در آمادگی کامل منتظر حضور هم استانی ها پای صندوق های رأی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد، در پیامی درگذشت حجت الاسلام موسوی بجنوردی را به تولیت آستان رهبر کبیر انقلاب اسلامی تسلیت گفت.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اخلاق حسنه، ممارست علمی، اعتقاد به فقه کارآمد در مناسبات حقوقی و مجاهدت در راه اعتلای کلمه اسلام در کنار حضرت امام خمینی(س) در نجف و ایران، همراه با صداقت و صراحت لهجه در مشاوره و اطلاع رسانی مسائل انقلاب و نظام موجب اعتماد رهبر کبیر انقلاب به ایشان شده بود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۳:۲۱    
شهید سید جعفر کاظمی شیخ شبانی در بخشی از وصیت نامه خود آورده است: هیچ وقت دست بیعت را از رهبر کبیر انقلاب سلامی جدا نکنید چراکه اگر از خط امام خمینی خارج و از روحانیت جدا شوید، در گمراهی سختی به سر خواهید برد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
فاطمه طباطبایی روایت کرده است: شبی در جمع چند تن از دوستان نشسته بودیم. احمد آمد و گفت: امام به من گفته اند به همه افرادی که در این مدت در اینجا بوده اند اعم از دانشجویان و گروه های سیاسی حاضر بگویم فردا امام با آنها دیدار خواهند کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مناجات شعبانیه از مناجات هایی است که اگر انسان دنبالش برود و فکر در او بکند، انسان را به یک جایی می رساند. آن کسی که این مناجات را گفته و همه ائمه(ع) هم به حسب روایت می خواندند، اینها، آنهایی بودند که وارسته از همه چیز بودند. [امام خمینی(ره)] ...
اعضای هیئت رئیسه و جمعی از مدیران اتاق بازرگانی اصفهان با خانواده شهید والامقام محمدرضا تورجی زاده از شهدای دوران دفاع مقدس دیدار کردند و به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و رهبر کبیر انقلاب را گرامی داشتند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۸:۴۱    
مردم و مسئولان با انواع گرایش های مختلف سیاسی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام راحل و نایب بر حقش رهبر معظم انقلاب بیعت دوباره کردند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۳:۰۲    
به مناسبت چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران،حماسه ای دیگر از حضور حداکثری و پور شور مردم انقلابی و ولایتمدار شهر ایلام در راهپیمایی 22 بهمن جهت تجدید میثاق با آرمان های رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری رقم خورد.
هرمز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شهید جعفر افسا یکی از شهید دوران دفاع مقدس استان هرمزگان در وصیت نامه اش آورده است: من یک پیام به ملت مسلمان دارم که شما مثل مردم کوفه نباشید و امام خمینی رهبر کبیرانقلاب اسلامی را تنها نگذارید.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
روزشمار انقلاب به لحظات سرنوشت ساز خود می رسد، لحظاتی که به دنبال تصمیمات رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حمایت های مردمی، فرار نظامیان و آخرین وابستگان طاغوت از کشور به پیروزی نهایی نزدیک می شویم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، همزمان با فرارسیدن ایام دهه فجر به همت سازمان زیباسازی پویش فرهنگی تولدت مبارک انقلاب اسلامی ایران در پایتخت اکران شد. در این پویش فرهنگی چهل و پنج سال دستاورد و صفاتی که این انقلاب گرانقدر به ملت شریفمان ارزانی داشته است با تصاویری از رهبر کبیر انقلاب و شهید حاج قاسم ...
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۲۹    
احمدی نیا با اشاره به سابقه درخشان مردم اصفهان در مبارزات سال 57 و پیروی از منویات رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در مبارزه با طاغوت گفت: رمز پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی اتحاد ملت و شهادت است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
امام خمینی (ره) بنیان گذار و رهبر کبیر انقلاب اسلامی، از انقلاب شکوهمند اسلامی همواره با عناوینی، چون معجزه قرن و انفجار نور یاد کرده که همین امر عظمت و بزرگی انقلاب اسلامی را برای همگان آشکار می سازد. یکی از واضحات شرایط فعلی کشور این است که دشمن به وسیله جنگ نرم می خواهد با ایجاد یاس و [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان ایلام با بیان اینکه شهدا روح آزادی را در دنیا دمیده اند،گفت: آنان انسان های شایسته ای هستند که به قیام رهبر کبیر انقلاب لبیک گفتند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۲:۴۵    
امروز 19 بهمن 1357 راهپیمایی عظیمی در لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب درباره انتصاب مهندس بازرگان در مشهد برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
واقعه ای که در 19 بهمن 1357 به دست درجه داران، همافران و افسران نیروی هوایی در مدرسه علوی در مقابل رهبر کبیر انقلاب اسلامی اتفاق افتاد، توان همه تحلیل ها را از عالمان آینده گر سیاسی گرفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس و نمایندگان مجلس با حضور در حرم مطهر رهبر کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۸    
تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در اتفاقات مهم کشور از جمله انتخابات، نماد نگاه امام (ره) به مردم سالاری دینی و فاصله گرفتن از دو قطبی های سیاسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت ایام الله دهه فجر به همراه جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در حرم مطهر امام (ره)، با آرمان های امام (ره) تجدید میثاق کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
جمعی از فرماندهان و مسئولان ارشد نیروی هوایی ارتش صبح امروز در آستانه روز تاریخی 19 بهمن روز نیروی هوایی ارتش و مبعث حضرت محمد مصطفی(ص در مرقد مطهر امام خمینی (ره) حضور یافتند و ضمن نثار گل با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
[شهروند] 45 سال پیش در چنین روزی، برابر 17 بهمن 1357 خورشیدی، در پی درخواست امام خمینی(ره) از مردم برای حمایت از دولت موقت، میلیون ها نفر در سراسر ایران راهی خیابان ها شدند، آن هم در حالی که فقط 24 ساعت از ابلاغ حکم رهبر کبیر انقلاب اسلامی به مهدی بازرگان مبنی بر تشکیل دولت موقت می گذشت ...
روراستی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۴    
رهبر کبیر انقلاب اسلامی فرمودند: باید سعی شود تا خدایی ناکرده به کسی توهین نگردد. اگر واقعا هدف از پذیرش مسؤولیت در نظام اسلامی حفظ اسلام و خدمت به مردم است تهمت افترا و...چرا.مگر اینکه خدایی ناکرده اغراض دیگری در کار باشد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
علی شیرازی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر مازندران در مراسم غبارروبی گلزار شهدا که به منظور بزرگداشت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر برگزار شد، گفت: این استان بالغ بر 90 شهید مبارزه با مواد مخدر دارد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۴    
آیین گرامیداشت سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و آغاز دهه مبارک فجر، 12 بهمن با حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان خراسان شمالی برگزار شد + گزارش خبرگزاری صداوسیما