سه شنبه ۰۵ تیرساعت ۱۸:۳۷Jun 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیام رسان های داخلی»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۸:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
طبق آخرین اظهارات اظهارات وزیر ارتباطات، امروز تعداد کاربران فعال در سکوهای داخلی بیش از پنج تا 10 برابر شده است و این توانایی را دارند که به 100 میلیون کاربر در پیام رسان های داخلی خدمات ارائه دهند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
زارع پور گفت: ما حتی یک قانون یک خطی برای مقابله با فیلترشکن در کشور نداریم. اگر نمایندگان یک خط قانون در این زمینه تصویب کنند، مساله حل خواهد شد. در بحث حمایت از پیام رسان های داخلی نیز تمام زیرساخت های آنها را فراهم کرده ایم. ترافیک یک پیام رسان داخلی یک سوم اینترنت بین المللی است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با بیان اینکه امروز 99 درصد دستگاه ها به جز یک دستگاه به پنجره ملی خدمات هوشمند متصل شده است، گفت: تعداد کاربران فعال در سکوهای داخلی بیش از پنج تا 10 برابر شده است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۷    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اتصال 99 درصد دستگاه ها به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند گفت: تاکنون 48 میلیون نفر از مردم در پنجره واحد احزار هویت شده و روزی حداقل 3 میلیون نفر مراجعه کننده دارد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امروز تعداد کاربران فعال در سکوهای داخلی بیش از پنج تا 10 برابر شده است، به عنوان مثال کاربران حاضر در ایتا به بیش از 30 میلیون و 500 هزار فعال رسیده است حضور مردم در این پلت فرم های داخلی 10 برابر شده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست علنی مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های وزارت ارتباطات و سازمان امور اداری و استخدامی در حال حاضر پنجره خدمات دولت هوشمند راه اندازی شده و بیش از 70 درصد خدمات دولت به صورت الکترونیکی و از طریق این پنجره واحد در اختیار مردم قرار دارد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۵:۰۹    
یک پژوهشگر هوش مصنوعی و فناوری های نوین ارتباطی گفت: دوستانی که ادعا می کنند فیلترینگ را بر می دارند باید بدانند که این موضوع در اختیارات دولت نیست؛ در دولت های مختلف شاهد این وعده بودیم که در نهایت عملی نشد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: 80 درصد از مردم کشور پیام رسان های داخلی را نصب کرده و استفاده می کنند و ترافیک پلتفرم ها 10 برابر شده است.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، معاونت فضای مجازی صدا و سیمای خراسان شمالی پویش حماسه جمهور برگزار می کند. شما مخاطبین گرامی می توانید برای شرکت در این پویش فیلم های خود از دعوت مردم برای حضور پرشور در انتخابات را برای ما به شماره تلفن فضای مجازی 09108994586 در پیام رسان های داخلی و آی ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات عنوان کرد: ما جزو 5-6 کشور انگشت شمار دنیا هستیم که می توانیم خودمان نیازهایمان را در فضای مجازی مبتنی بر سکوهای داخلی برطرف کنیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۲۳:۲۷    
زاکانی: سرورهای آنها بیاید داخل کشور دیگر فیلترینگ وجود نخواهد داشت . پیام رسان های داخلی باید تقویت شود
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۲۲:۳۶    
سعید جلیلی در مناظره سوم از پیام رسان های داخلی حمایت کرد. منبع: اطلاعات انلاین
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۲۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : سعید جلیلی از پیام رسان های داخلی تجلیل کرد و گفت: کار بزرگ انجام دادند، یعنی برخورد فعالانه داشتند و نه منفعلانه.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
علمی، پژوهشی و فناوری به گزارش خبرگزاری علم و فناوری : آخرین وضعیت کانال های رسمی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پیام رسان های ایرانی منتشر شد. ...
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۵:۵۹    
وزیر ارتباطات در نشست خبری سخنگوی دولت گفت: در حوزه شبکه ملی اطلاعات اقدامات گسترده ای انجام شد. پیشرفت شبکه ملی اطلاعات از 20 درصد (در طی 10سال) به حدود 60 درصد (در دوسال و نیم گذشته) رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فناوری اطلاعات مطرح کرد: پیام رسان های داخلی همگام با تمام مردم فرصت های مشارکت بیشتر در انتخابات ریاست جمهوری را فراهم می کنند.
اقتصاد آنلاین / دیجیاتو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۳   + ۴۴ سایت دیگر  
بسته 20 گیگابایت اینترنت رایگان همراه اول به عنوان هدیه ایام انتخابات ریاست جمهوری 1403 از طریق #100* قابل فعالسازی است.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۰    
اکبری ضمن بیان اینکه تولید محتوا نیاز به آموزش های رسانه ای، هنری، فنی و محتوایی دارد، گفت: بالابردن تعداد سکو های داخلی و تبلیغ این امر توسط دولت، در تشویق کاربران ایرانی به حضور در سکو های داخلی موثر است.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
پس از اعلام وزیر ارتباطات مبنی بر ارائه یک بسته رایگان هدیه 20 گیگابایتی برای ترافیک پیام رسان های داخلی به مردم، معاون وی جزئیاتی از نحوه دریافت این هدیه دولت اعلام کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه ی ستاد انتخاباتی سعید جلیلی: مجموع مبالغ جمع آوری شده به طور شفاف و عمومی از طریق صفحات و کانال های رسمی در پیام رسان های داخلی منتشر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۱    
وزیر ارتباطات گفت: یک بسته رایگان هدیه 20 گیگابایتی برای ترافیک پیام رسان های داخلی در نظر گرفتیم.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عیسی زارع پور- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه هیأت دولت اعلام کرد برای مردم که می خواهند از طریق پیام رسان های داخلی در جریان اخبار انتخابات قرار بگیرند، بسته هدیه 20 گیگابایت رایگان پیش بینی شده است. ...
سازمان فناوری اطلاعات   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۳:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
ظرفیت ها و امکانات پیام رسان های داخلی برای نمایندگان نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تشریح شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۱:۳۲    
از امروز بسته اینترنتی تشویقی برای استفاده از پیام رسان های داخلی توسط دولت فعال می شود.
آی سی تی پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یک بسته رایگان هدیه 20 گیگابایتی برای ترافیک پیام رسان های داخلی در نظر گرفتیم. به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه 23 خرداد 1403 هیأت دولت ...
زندگی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: برای مردم هم که می خواهند از طریق پیام رسان های داخلی در جریان اخبار انتخابات قرار بگیرند، بسته هدیه 20 گیگابایت اینترنت رایگان پیش بینی شده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با بیان اینکه یک بسته رایگان هدیه 20 گیگابایتی برای ترافیک پیام رسان های داخلی در نظر گرفتیم، گفت: امروز یک پیامک برای همگان ارسال می شود و هر کس می تواند با کد دستوری که اعلام می شود این بسته را فعال کند.
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
پس از اعلام وزیر ارتباطات مبنی بر ارائه یک بسته رایگان هدیه 20 گیگابایتی برای ترافیک پیام رسان های داخلی به مردم، معاون وی جزئیاتی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۳    
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات با اعلام اینکه بسته ویژه تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی داخلی با امکانات ویژه از جمله کانال خود و هواداران شان و کانال استانی پیش بینی کرده ایم که تایید آبی هم می گیرند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۱    
اقتصاد ایران: زارع پور، وزیر ارتباطات گفت: یک بسته رایگان برای ترافیک پیام رسان های داخلی در نظر گرفته ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: یک بسته رایگان هدیه 20 گیگابایتی برای ترافیک پیام رسان های داخلی در نظر گرفتیم.
اقتصاد ایران: وزیر ارتباطات گفت: یک بسته رایگان و هدیه 20گیگابایتی اینترنت برای ترافیک پیام رسان های داخلی در نظر گرفتیم.
اقتصاد ایران: تهران - ایرنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از هدیه 20 کیگابایتی در پیام رسان های داخلی برای مردم خبر داد و گفت: برای انتخابات هم بسته ویژه تبلیغاتی برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در فضای شبکه های اجتماعی داخلی پیش بینی کرده ایم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یک بسته رایگان هدیه 20 گیگابایتی برای ترافیک پیام رسان های داخلی در نظر گرفتیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۶۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات اعلام کرد که یک بسته رایگان هدیه 20 گیگابایتی برای ترافیک پیام رسان های داخلی در نظر گرفتیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات: یک بسته رایگان هدیه 20 گیگابایتی برای ترافیک پیام رسان های داخلی در نظر گرفتیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۶۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: یک بسته رایگان برای ترافیک پیام رسان های داخلی در نظر گرفته ایم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در نشست خبری گزارش وضعیت تجارت الکترونیک در سال 1402 را ارائه کرد. طبق این گزارش ارزش و تعداد معاملات این حوزه در سال گذشته به ترتیب معادل 74 و 31 درصد رشد داشته است ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
شبکه رادیویی پیام و آوا از مخاطبان برای شرکت در مسابقه انتخاب جمهور دعوت به عمل می آورد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه رادیویی پیام و آوا مسابقه انتخاب جمهور را برگزار می کند. مسابقه چهار گزینه ای انتخاب جمهور با توجه به پیش رو بودن انتخابات هر هفته در پیام رسان های داخلی برگزار خواهد شد ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سعید جلیلی، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی ایکس، در خصوص هزینه های تبلیغات انتخاباتی اش، نوشت: اکنون تا آخرین روز قانونی تبلیغات ...
رادیو آوا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۰    
هر هفته در پیام رسان های داخلی
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۲۲:۴۳    
هزینه این تبلیغات میلیاردی در رسانه های همسو را چه کسی می دهد؟آیا بنگاه های اقتصادی پشت ساده زیستی ظاهری جلیلی پنهان شده اند؟
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۵:۵۸    
معاون وزیر ارتباطات: کاندیداها در پیام رسان های داخلی فعالیت کنند منبع: روزنامه ایران معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: فعالیت اصلی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در بستر داخلی، تعیین کننده و محکی بر حمایت از تولید داخل خواهد بود. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
زومیت نوشت: آمارهای جدید نشان می دهد هرچند فیلترینگ باعث افزایش استفاده از پیام رسان های داخلی شده است، هنوز 80 درصد کاربران از پلتفرم های خارجی استفاده می کنند. گزارش توصیفی-تحلیلی اینترنت از نگاه مردم توسط اندیشکده حکمرانی شریف به تازگی منتشر شده است ...
زومیت   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
آمارهای جدید نشان می دهد هرچند فیلترینگ باعث افزایش استفاده از پیام رسان های داخلی شده است، هنوز 80 درصد کاربران از پلتفرم های خارجی استفاده می کنند. تبلیغات ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، صفحات رسمی جلیلی فقط سایت وی و کانال های دارای تیک آبی در پیام رسان های داخلی است و سایر صفحات به اسم وی، فقط صفحات هواداری است. دفتر سعید جلیلی در سال های گذشته چند بار اعلام کرده است که صفحات به نام جلیلی در شبکه های اجتماعی خارجی مربوط به شخص جلیلی نیست. ...
همزمان با تلاش و انجام اقدامات حمایتی گوناگون دولت سیزدهم از پلتفرم های داخلی، معاون وزیر ارتباطات به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری توصیه کرده است که فعالیت اصلی آنها در بستر داخلی، تعیین کننده و محکی بر حمایت از تولید داخل خواهد بود.
شهر بیست   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم گفت: شهرداری قم به دنبال توسعه خدمات شهروندی خود در بستر پیام رسان های داخلی است.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
زارع پور: دستورات شهید رئیسی به وزارت ارتباطات درباره فیبرنوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حال برنامه ریزی برای استفاده از ظرفیت پیام رسان های داخلی در انتخابات ریاست جمهوری هستیم، برنامه خود را به ستاد انتخابات کشور داده ایم و اگر تصویب شود، می توان از این ظرفیت استفاده کرد ...