چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۳:۱۷Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیام رسان های داخلی»

ایستنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به لزوم حمایت از فناوری های داخلی و ترجیح ترافیک داخلی بر خارجی با توجه به سیاست های بالادستی، تخفیف یک سوم تعرفه بین الملل با اینترنت مخابرات برای پیام رسان های داخلی برای مشتریان اینترنت مخابرات اعمال می شود. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵    
آمارها نشان می دهد میزان استفاده از شبکه های اجتماعی در جامعه ایرانی بالاتر از میانگین جهانی است؛ واقعیتی که در سایه غفلت مسئولان از پیام رسان های داخلی صورت گرفته و نیازمند برنامه ریزی و توجه بیشتر است.
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر ضرورت حمایت از بومی سازی زیر ساختهای امنیتی و جدی گرفتن پیام رسان های داخلی تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پلیس به عنوان بازوی مقتدر حاکمیت باید در فضای مجازی حضور داشته تا از حق مردم دفاع کند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۱    
مجلس امسال تعرفه استفاده از پیام رسان های داخلی را یک پنجم اینترنت تصویب کرده است، اما مصوبه قبلی وزارت ارتباطات تعرفه استفاده از پیام رسان داخلی را یک سوم قیمت اینترنت می داند. معاون وزیر هم حتی پس از قانون جدید، بر تعرفه قبلی تاکید دارد. اما کدام تعرفه معیار عمل است؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۶:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مجلس امسال تعرفه استفاده از پیام رسان های داخلی را یک پنجم اینترنت تصویب کرده است اما مصوبه قبلی وزارت ارتباطات تعرفه استفاده از پیام رسان داخلی را یک سوم قیمت اینترنت می داند. معاون وزیر هم حتی پس از قانون جدید، بر تعرفه قبلی تاکید دارد. اما کدام تعرفه معیار عمل است؟
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
تجارت نیوز: گزارش مرکز آمار ایران می گوید شغل 11 میلیون نفر ایرانی به شبکه های اجتماعی وابسته است و 83 درصد درآمد کسب وکارهای تجارت الکترونیک از اینستاگرام است. با این همه در چند روز گذشته گزارش های متعددی از کندی اینترنت و مسدودشدن موقت برخی از شبکه های مجازی منتشر شده است. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه البته پیش از شکل گیری شاد به شکل فعلی، قرار بود با پیام رسان های داخلی همکاری کنیم که به دلایل مختلفی امکان پذیر نشد گفت ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۱    
در حالیکه مجلس در بودجه سال 1400، تعرفه استفاده از پیام رسان های داخلی را به یک پنجم نرخ اینترنت بین الملل کاهش داد، وزارت ارتباطات دولت قبل تصمیم به هزینه دار کردن اپلیکشن شاد گرفت. با مصوبه اخیر شورای عالی فضای مجازی به ریاست آیت الله رئیسی ایده پولی شدن شاد رد شد و شاد رایگان می ماند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالیکه مجلس در بودجه سال 1400، تعرفه استفاده از پیام رسان های داخلی را به یک پنجم نرخ اینترنت بین الملل کاهش داد، وزارت ارتباطات دولت قبل تصمیم به هزینه دار کردن اپلیکشن شاد گرفت. با مصوبه اخیر شورای عالی فضای مجازی به ریاست آیت الله رئیسی ایده پولی شدن شاد رد شد و شاد رایگان می ماند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۵۸    
یک کارشناس فناوری گفت: زیرساخت های مورد نیاز برای تکمیل شبکه ملی اطلاعات را منحصر به تجهیزات دسترسی به اینترنت نیست و باید برای تحقق اهداف این پروژه به عمق زیرساخت ها توجه کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : حدود یک ماه قبل، طرح صیانت با هدف حمایت از پیام رسان های داخلی در دستور کار مجلس قرار گرفت و در نهایت قرار شد تا در کمیسیون مشترک درباره آن تصمیم گیری شود (تصویر مجلس و طرح صیانت) ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از تعطیلی مدارس زمزمه های آموزش مجازی در کشور و در مجموعه آموزش و پرورش به گوش می رسید، اما باتوجه به فراهم نبودن زیرساخت های آموزش مجازی این مسئله به صورت دست و پا شکسته و در بستر پیام رسان های داخلی و خارجی آغاز شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
طرح حمایت از حقوق کاربران به دنبال محدودیت نیست، بلکه به دنبال ساماندهی فضای مجازی، حمایت از پیام رسان های داخلی و متخصصان ایرانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پیام رسان گپ گفت: خیلی جای تأسف است که تنها کمتر از یک درصد مسئولان کشور فقط در پیام رسان های داخلی حضور دارند، در کشورهای اروپایی این عدد بالای 80 تا 90 درصد است.
برترین ها / راه امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۷:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
شرق: اخیرا فیلمی از علیرضا پناهیان، خطیب معروف نزدیک به اصولگرایان در فضای مجازی منتشر شده است که از افرادی که در فضای مجازی فعالیت ندارند، انتقاد می کند. او می گوید: نقطه قوت تبلیغات دشمن این است که با هم هماهنگ هستند. ضعف ما این است که با هم هماهنگ نیستیم ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۳۲    
آل داوود با اشاره به پروژه نفوذ و خیانت دولت دوازدهم در پیام رسان های داخلی گفت: عدم حمایت از نخبگان این حوزه تنها نتیجه آن مهاجرت است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۶:۱۷    
ستار هدایت خواه گفت: با راه اندازی شبکه ملی اطلاعات، به حکمرانی مجازی با تکیه بر پیام رسان های داخلی و مجموعه نیروهای بومی دست پیدا می کنیم.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کرباسی گفت: ضرورت تصویب طرح صیانت بیش از پیش حس می شود زیرا امروز دشمن حتی از استقلال سایبری ایران هراس دارد و با حذف پیام رسان های داخلی می خواهد مانع این استقلال شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ویسکرمی با اشاره به حذف روبیکا توسط گوگل پلی، گفت: سرمایه گذاری برای استقلال تکنولوژی و تقویت پیام رسان های داخلی ضروری است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۰:۵۵    
نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو تاکید کرد: در آستانه تشکیل دولت جدید هستیم که شاید بخواهد در مورد پیام رسان های داخلی اقداماتی انجام دهد می بایست با بررسی هایی که کمیسیون خارج از اصل 85 انجام می دهد نظرات کارشناسی را به دولت و وزارت ارتباطات دولت سیزدهم ارائه دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس ضمن موافقت با لغو رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی بر اساس اصل 85 قانون اساسی تصریح کرد: نباید در این زمینه شتابزده عمل کنیم چرا که قوانین لازم در حوزه جرائم رایانه ای وجود دارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
با فروکش کردن موج واکنش ها به طرح صیانت از فضای مجازی و ساماندهی شبکه های اجتماعی نمایندگان مجلس درباره جزییات این طرح توضیحات بیشتری ارائه می کنند. توضیحاتی که به نظر می رسد برخی از آنها نگرانی ها درباره این طرح را تائید می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد اصلی طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی، تقویت پیام رسان های داخلی و قابل رقابت شدن آنان با پیام رسان های خارجی می باشد.
سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نمی دانیم که از اطلاع رسانی پیرامون این خبر خوشحال باشیم یا ناراحت، اما یکی از نمایندگان مجلس به تازگی ضمن انتقاد از نحوه اطلاع رسانی پیرامون طرح صیانت، اعلام کرده است که پیام رسان های خارجی تا توانمندسازی پیام رسان های داخلی فعال هستند. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تجربه تلخ فیلترینگ تلگرام که به گفته دست اندرکاران و کارشناسان شکست خورده است، بر اساس آماری که سال 99 استارتاپ نوین هاب (پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی) منتشر کرد تلگرام و واتساپ پرجمعیت ترین پیام رسان های داخل ایران هستند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم گفت: در پیشنویس اشاره شده است تا زمانی که پیام رسان های داخلی ما به لحاظ کمیت و کیفیت و ارائه خدمات به سطح پیام رسان های خارجی نرسیده اند فعالیت خود را ادامه می دهند ولی اگر ما توانستیم ...
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مختاری با اشاره به عناوین تخلفات حوزه مجازی گفت: بیشتر تخلفات و شکوائیه های صورت گرفته در قزوین در حوزه فضای مجازی، کلاهبرداری و جرائم منافی عفت است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۱۳    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: طرح حمایت از حقوق کاربران با هدف ضابطه مند کردن فضای مجازی و ارتقای ظرفیت پیام رسان های داخلی و همچنین متعهد کردن پلتفرم های داخلی و خارجی تدوین شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۸    
دیروز در جلسه غیر علنی مجلس تصویب شد که براساس اصل 85 قانون اساسی، طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در کمیسیون فرهنگی بررسی شده و بدون ارجاع به صحن علنی مجلس؛ به شورای نگهبان ارسال و در صورت تائید، به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۳۴    
حسین جلالی گفت: در طرح ساماندهی فضای مجازی هیچ یک از پیام رسان های داخلی و خارجی فیلتر نخواهد شد و همچنین در این طرح کسب و کار اقتصادی هیچ فردی محدود نمی شود؛ بلکه با این طرح، بحث کسب و کار اقتصادی توسعه پیدا خواهد کرد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ویسکرمی گفت: در راستای اجرای این طرح بحث حمایت از کاربران و حمایت از افرادی که برای پلتفرم های فضای مجازی تلاش دارند در دستور کار قرار دارد چرا که تاکنون حمایت های لازم از تقویت پیام رسان های داخلی صورت نگرفته است.
با مردم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
با تصمیم نمایندگان مجلس درخواست اعمال اصل 85 بر طرح صیانت از کاربران فضای مجازی و پیام رسان های داخلی تصویب شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فرارو- مجلس شورای اسلامی بعد از غیر علنی کردن صحن برای بررسی بیشتر طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی، از حالت غیر علنی خارج و ادامه بررسی این طرح را به صورت علنی دنبال کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
با تصمیم نمایندگان مجلس درخواست اعمال اصل 85 بر طرح صیانت از کاربران فضای مجازی و پیام رسان های داخلی تصویب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی گفت: نمایندگان معتقدند که تصویب طرح صیانت از کاربران فضای مجازی از پیام رسان های داخلی کشور حمایت می کند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۴    
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: مجلس می خواهد طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی تصویب کند، براساس این طرح تمام پیام رسان های داخلی و خارجی باید قوانین و شرایط ایران را بپذیرند و گرنه فیلتر می شوند. این طرح در واقع باعث بسته شدن هر چه بیشتر فضای مجازی و اینترنت می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: هدف از طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی، ساماندهی و حمایت از پیام رسان های داخلی و فعالان فضای مجازی و متخصصان ایرانی است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
بعد از وقفه ای یک ساله به دلیل شیوع بیماری کرونا، سی و دومین دوره بازی های المپیک روز جمعه اول مرداد ماه رسما در توکیو با اجرای مراسم افتتاحیه آغازشد.
توسعه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۱:۲۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مجلس:مزیت رقابتی برای پیام رسان های داخلی را مورد تاکید قرار داده ایم. در مواردی مثل ارزش افزوده و ستاره مربع ما محکم ایستادیم و تا آنجا که به ما مربوط بود تا ریال آخر پولش را به مردم بازگرداندیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان گفت: طرح ساماندهی فضای مجازی اصلا به دنبال جرم انگاری برای کاربران ایرانی نیست.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر ایران: ویدئویی از پخش اظهارات قالیباف در مجلس با موبایل توسط وزیر ارتباطات را ببینید. قالیباف در فایل صوتی: چرا سیاست های تعدیلی در رشد حوزه خارجی و داخلی در وزارتخانه شما اجرا نمی شود. آذری جهرمی: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در طرح فضای مجازی موضوع حمایت از پیام رسان های داخلی و سامان دهی فضای مجازی دیده شده و حمایت حقوقی از کاربران در این طرح مدنظر قرار گرفته است.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۴    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. حداقل از آبان 1397 و با طرح سامان دهی پیام رسان های اجتماعی (که در ادامه گزارش تحت عنوان طرح سامان دهی از آن یاد می شود) مجلس تلاش کرده در حوزه فضای مجازی، قانون گذاری کند ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: طرح حمایت از حقوق کاربران ایرانی در فضای مجازی در کمیسیون فرهنگی نهایی شده است. مجید نصیرایی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی گفت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۲:۳۷    
سلیمی گفت: متأسفانه حقوق مردم در شبکه های اجتماعی ضایع می شود و خیلی از افراد در آن تهمت های مختلفی به دیگران می زنند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
دیدار فینال یورو 2020 امشب بین دو تیم انگلیس و ایتالیا برگزار می شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۶:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
تقریباً همه پیام رسان های خارجی استیکر و ایموجی های خود را منتشر می کنند. این بار یکی از پیام رسان های داخلی استیکر های بومی را عرضه کرده است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
بعد از فیلتر شدن تلگرام خیلی ها از جمله صداوسیما به مردم توصیه کردند که به پیام رسان های داخلی بروند و نهایت کار به جایی رسید که الان همه توصیه کنندگان خود در تلگرام کانال دارند.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی می گوید در این طرح هیچ یک از کاربران برای فعالیت در پیام رسان های داخلی و خارجی محدودیت ندارند ...