سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۴:۴۲Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وکلای ملت»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده قزوین در مجلس گفت: با راه اندازی سامانه ناظرین در مجلس، نمایندگان بعد از هر جلسه ای که با مسئولان کشوری برگزار می کنند، گزارش عملکرد خود را در این سامانه ثبت می نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۵۶   + ۳۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در آخرین هفته کاری سال، ایراد های شورای نگهبان به لایحه بودجه 1402 را بررسی و رفع خواهند کرد.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۱:۰۹   + ۴۷ سایت دیگر  
با مصوبه مجلس و ابلاغ رئیس جمهور ساعت رسمی کشور از ابتدای سال 1402 تغییر نمی کند، در این گزارش فرایند تصویب این قانون را می خوانیم.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در جریان بررسی لایحه بودجه سال آینده، مبلغ یارانه نقدی و معیشتی سال 1402 را تعیین کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی از وکلای ملت درخواست کرد همانند گذشته از جهاددانشگاهی برای به سرانجام رساندن دستاوردهایش حمایت کنند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی دیروز با اکثریت آرا دولت را موظف کردند از محل باقیمانده سهام متعلق به دولت یا شرکت های دولتی نسبت به واگذاری سهام عدالت به کلیه جاماندگان مشمول دریافت این سهام اقدام کند. وکلای ملت در این جلسه با بندهای الحاقی (5)، (6) و (7) تبصره 2 ماده واحده این لایحه موافقت کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
سیزدهمین جلسه نمایندگان مجلس به منظور بررسی لایحه بودجه 1402 کشور در نوبت عصر برگزار و وکلای ملت با تصویب برخی بخش های هزینه ای لایحه بودجه موافقت کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۶   + ۴۷ سایت دیگر  
نماینده قم و سروستان در جلسه علنی امروز نسبت به مسئله مسمومیت دانش آموزان در چند شهر واکنش نشان دادند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۲    
دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان معتقد است که رد طرح مالیات بر خانه های لوکس دو پیامد افزایش شکاف اجتماعی و کاهش منابع درآمد غیرنفتی دولت را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۷:۲۵    
نمایندگان در سومین روز رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه سال آینده، موارد دیگری از بخش درآمدی دولت را بررسی و تصویب کردند. وکلای ملت میزان مالیات طرح های مسکن مهر و واحد های احداثیِ موضوعِ قانون جهش تولید مسکن را تعیین کردند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۵    
جدی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی بر تلاش وکلای ملت و مسئولان برای دفاع از حقوق مردم و رفع مشکلات تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت ضمن اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس و قانون مجازات اسلامی درباره شرط بندی آنلاین، در تذکرات وسیع و مختلف نسبت به گرانی و افزایش قیمت ارز انتقاد کردند و خواستار برگزاری نشست مشترک با تیم اقتصادی دولت با فوریت و به صورت علنی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز در تذکرات شفاهی خود به تحریم های اروپا، تورم، بازار ارز و... اشاره کرند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دلایل افزایش نرخ ارز و راهکارهای کنترل آن و همچنین بررسی دلایل گرانی کالاهای اساسی محور جلسه غیر علنی نمایندگان است که وکلای ملت در حال ارائه نقطه نظرات خود در این باره هستند. قرار است که وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی نیز در در جلسه غیر علنی نمایندگان حضور یابند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۶    
عموم مردم از راه های مختلفی می توانند با نمایندگان خود در ارتباط باشند. دیدار با وکلای ملت در مجلس، کار دشواری نیست، فقط باید با روش های آن آشنا باشید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
وکلای ملت در نشست امروز صحن مجلس ضمن تعیین نرخ مالیات بر انتقال دارایی ها و ساز و کار محاسبه سنوات خدمتی کارکنان نیروهای مسلح پس از دوره نمایندگی، از رهبر معظم انقلاب اسلامی برای عفو جمع کثیری از متهمان اغتشاشات اخیر قدردانی کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
وکلای ملت در نشست امروز صحن مجلس ضمن تعیین نرخ مالیات بر انتقال دارایی ها و ساز و کار محاسبه سنوات خدمتی کارکنان نیروهای مسلح پس از دوره نمایندگی، از رهبر معظم انقلاب اسلامی برای عفو جمع کثیری از متهمان اغتشاشات اخیر قدردانی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۷:۱۵    
با تصویب وکلای ملت در جلسه علنی، قانون مالیات های مستقیم به منظور اجرای طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی اصلاح شد. در این جلسه همچنین نمایندگان بررسی جزئیات طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس را در دستور کار قرار دادند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
وکلای ملت با اکثریت آرا با ارجاع یکی از مفاد طرح اصلاح انتخابات مجلس درباره ماده ای مربوط به نحوه برگزاری انتخابات مجلس در حوزه های دارای یک کرسی نمایندگی به کمیسیون شوراها جهت بررسی بیشتر موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز در نطق میان دستور خود به هتک اروپایی ها به قرآن، وضعیت عرضه خودرو، اقدام اروپایی ها علیه سپاه، احیای برجام، تحریم ها و زمستان سخت اشاره کردند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
تاکنون وزرای صمت ، کشاورزی، ورزش و جوانان ، بهداشت و ارتباطات از مجلس یازدهم کارت زرد گرفته اند. در دولت سیزدهم و در حدود 17 ماه گذشته برخی از وزرا از جمله جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان، بهداشت و درمان ...
سلام نو / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۹   + ۴۵ سایت دیگر  
در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، نمایندگان از پاسخ های وزیر ارتباطات قانع نشدند و این وزیر از مجلس، کارت زرد گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۱    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه ای اقدام اخیر پارلمان اروپا در رأی دادن به تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ دکتر مصری گفت: اصلی ترین دغدغه نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی رفع معضل بیکاری و ازدواج جوانان است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با مثبت خواندن افزایش تعداد نمایندگان، گفت: این افزایش باعث تسهیل ملاقات وکلای ملت با موکلان خود و همچنین سرکشی بیشتر به حوزه های انتخابیه خواهد شد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۲   + ۶۴ سایت دیگر  
در حالی که موج انتقاد و اعتراض نسبت به عملکرد سازمان صداوسیما همچنان خبرساز و پرحاشیه است، این نهاد با انتشار بیانیه ای عجیب خطاب به مجلس خواستار افزایش بودجه خود در سال 1402 شده است!
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۷:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
در نشست علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی طرح عایدی بر سرمایه را بررسی کرد؛ طرحی که عده ای کمی از نمایندگان، تقاضای مسکوت ماندن آن را ارایه کرده بودند که توسط اکثریت وکلای ملت رد شد و حالا خبرها حاکی از آن است که به احتمال زیاد این طرح طی روزهای آتی به تصویب خواهد رسید.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز مقرر کردند که اشخاص تجاری در خصوص فعالیتهای اقتصادی خود در خارج از ایران، الزامی به صدور صورتحساب الکترونیکی ندارند. به گزارش تسنیم، رسیدگی به طرح مالیات بر عایدی سرمایه در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی نوبت عصر امروز قرار داشت. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
وکلای ملت با پیشنهاد تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر توقف بررسی طرح مالیات بر عایدی سرمایه مخالفت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وکلای ملت در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکرات شفاهی به طرح شفافیت قوای 3 گانه، دغدغه های جوانان دهه هشتادی و مشکلات مربوط به انرژی و محصولات کشاورزی اشاره کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۶:۴۴   + ۳۷ سایت دیگر  
مجلس این هفته به دلیل سرکشی و حضور وکلای ملت به حوزه های انتخابیه شان تعطیل است و جلسات علنی و همچنین کمیسیون های تخصصی برگزار نمی شود.
شادا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رفت و آمدهای میان دولت و مجلس نشان از دغدغه مندی وکلای ملت و پاسخگویی دولتمردان دارد و نباید به خط و نشان کشیدن تعبیر شود.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۲۲:۱۸   + ۵۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس کلیات لایحه یک فوریتی معافیت واردات مواد اولیه دارویی، شیرخشک و تجهیزات پزشکی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده را به تصویب رساندند همچنین بررسی اولویت دار طرح خدمت پزشکان در مناطق محروم به تصویب وکلای ملت رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
وکلای ملت در جلسه علنی امروز با اکثریت آرا با کلیات لایحه یک فوریتی معافیت واردات مواد اولیه دارویی، شیرخشک و تجهیزات پزشکی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در یادداشتی ضمن برشمردن مهمترین مصوبات مجلس انقلابی از بهبود معیشت مردم و تأمین رفاه عمومی به عنوان دغدغه مهم وکلای ملت یاد کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۱۱    
نام قوه مقننه در کشور ما با نام شهید آیت الله مدرس عجین است و وکلای ملت در جایگاهی قانونگذاری می کنند که روزی شهید مدرس به عنوان یک نماینده تمام عیار، وکلات مردمش را در مجلس شورای ملی عهده دار بود و پای عهدش با مردمش ایستاد و شهید شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
وکلای ملت با 187 رای موافق، 100 رای مخالف، رای ممتنع از مجموع نماینده حاضر در مجلس رای وکلای ملت را برای مدیریت وزارت راه و شهرسازی جلب کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وکلای ملت با 187 رای موافق به بذرپاش به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی رأی اعتماد دادند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه - 16 آذر- مجلس شورای اسلامی، پس از استماع نظرات موافقان و مخالفان، رای اعتماد به مهرداد بذرپاش وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی به رای وکلای ملت گذاشته شد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حسن محمدیاری در گفت و گو با ایران اکونومیست در مورد معرفی مهرداد بذرپاش به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی گفت: بذرپاش در طول دوران مدیریتش در دیوان محاسبات تعامل خوبی با نمایندگان مجلس داشت و پاسخگو بود. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وکلای ملت در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس به موضوع ناآرامی های اخیر و انتصابات در دولت پرداختند که در این گزارش می خوانید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در جلسه علنی روز یکشنبه(13 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، نامه رسمی معرفی مهرداد بذرپاش از سوی رییس جمهور به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی اعلام وصول شد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: در این نشست 6 نفر از نمایندگان به نمایندگی از وکلای ملت نقطه نظراتی را طرح کردند. از جمله درباره مسائل اقتصادی و معیشتی مردم، پیگیری مصوبات سفر های استانی دولت ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
وکلای ملت در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکرات شفاهی خود به موضوعاتی همچون افزایش قیمت ارز و طلا و وضعیت تورم، وضعیت استخدامی و حقوق پرستاران، همچنین شرایط استان های غربی و ... اشاره کردند که در این گزارش بخشی از آن را می خوانید:
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
وکلای ملت در نشست علنی امروز با اصلاح بخش هایی از قانون بیمه های اجتماعی کارگران ساختمانی در تلاش برای پایان دادن به انتظار چندین ساله این قشر هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده پیرانشهر در مجلس گفت: در روزهای اخیر نامه ای جعلی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با امضای نمایندگان منتشر شده که ماهیت آن از اساس جعلی، دستکاری شده و دروغ است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نقش جمهوری اسلامی در نظم نوین جهانی، راهزنی فکر و آگاهی امپراطوری رسانه ای استکبار و واکنش به اظهارات رئیس جمهور آذربایجان، از مهم ترین محورهای نطق امروز نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بود.
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
50 روز اعتراضات را در شهرهای مختلف ایران شاهد بودیم. قطعا کسی نمی تواند منکر این امر شود که اعتراضات توسط بخشی از مردم ایران و در جغرافیای ایران آغاز شد و همچنان نیز مطالبات آن شنیده می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، به مسائلی همچون اقدامات خصمانه دشمن و همچنین برخی فریب خوردگان داخلی، علیه انقلاب و ملت ایران اشاره کردند.