چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۰:۱۴Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهداری زمستانی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: امسال در مجموع 32 پایگاه راهداری زمستانی در نقاط مختلف استان زنجان مستقر شده اند.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بارش برف که از روز شنبه شروع شده تاکنون به ارتفاع 170 سانتی متر در شهرستان سپیدان رسیده است. بارش برف در محور سپیدان - کمهر باعث شد راهداران از شنبه شب در جاده مشغول بازگشایی محور باشند ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از عملیات برف روبی در سه محور استان و پخش بیش از 60 تن شن و نمک بر روی سطح راه ها خبر داد.
مدیر کل راهداری .و حمل و نقل جادهای خراسان جنوبی از فعالیت بیش از 203 نفر نیروی راهدار در عملیات راهداری زمستانی در دومین برف زمستانی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۸    
بیرجند - ایرنا - 57 تیم عملیاتی با فعال سازی قرارگاه استانی حمل و نقل و راهداری زمستانی با توجه به فعالیت سامانه بارشی در خراسان جنوبی شامل 140 نفر راهدار و 136 دستگاه انواع ماشین آلات راهداری سبک و سنگین برای عملیات بازگشایی و ایمن سازی راه ها به کارگیری شدند.
اجرای عملیات راهداری زمستانی در استان چهارمحال و بختیاری با تلاش شبانه روزی راهداران از شروع بارش ها تاکنون همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از فعالیت بیش از 140 نفر نیروی راهدار در عملیات راهداری زمستانی اولین برف زمستانی استان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در قالب اجرای عملیات راهداری زمستانی طی روز قبل، 25محورشریانی و پنج محورغیر شریانی دارای بارش بازگشایی شدند.
یزدانی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس در نشست مدیریت بحران و هماهنگی راهداری زمستانی استان فارس اعلام کرد: تردد ناوگان حمل و نقل کالا و مسافر در زمان بارش بدون زنجیر چرخ ممنوع است.
نشست مدیریت بحران و هماهنگی راهداری زمستانی استان فارس با هدف تعامل و هماهنگی سراسری ادارات راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ها بصورت ویدئو کنفرانس و با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، معاونان، رؤسای ستادی و همه رؤسای ادارات شهرستان ها برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
نیروهای راهداری زمستانی مستقر در راهدارخانه لرزره بخش اسالم در شرایط سخت جوی برای باز نگه داشتن محور اسالم به خلخال به دلیل بارش برف موجب ایجاد کولاک شدید در محدوده روستای کرمان تا الماس شده بود تلاش می کنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
غلامرضا رسول زاده، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه در عملیات راهداری زمستانی در بارش های اخیر در کلیه جاده های استان 620 تن مخلوط شن و نمک استفاده شده است، افزود: در 2 روز گذشته 333 مورد راه روستایی در شهرستان های مختلف استان برف روبی شده است. وی اظهار [...]
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مهریاری گفت: 650 پایگاه راهداری زمستانی در حالت آماده باش هستند و در 24 ساعت گذشته کلیه راه های شریانی و اصلی کشور باز بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 100 گشت پلیس در قالب طرح راهداری زمستانی در محورهای مواصلاتی این استان فعال بوده و به حال آماده باش است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۲۳:۳۶    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: تعداد تلفات جاده های برون شهری و راههای روستایی کردستان در هفت ماهه اول امسال براثر تصادفات 260 نفر بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان-رئیس اداره راهداری تویسرکان گفت: در طرح راهداری زمستانی 1500 تن شن و ماسه برای عملیات برف روبی تهیه شده و اورهال و تعمیرات 6 دستگاه ماشین آلات سنگین برفروب دراین شهرستان انجام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۷:۵۷    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در هفتمین جلسه مدیریت اجرایی کمیسیون ایمنی حمل و نقل جاده ای استان بر لزوم تعامل و هماهنگی دستگاهای ذیربط در طرح راهداری زمستانی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: از مجموع 687 راهدار طرح راهداری زمستانی در این استان حدود 75 درصد نیروهای شرکتی هستند.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۲۰:۲۱    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ایلام گفت: طرح های راهداری زمستانی با حضور چندین دستگاه خدمت رسان از ابتدای آذرماه سال جاری آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید با مهم دانستن مسئولیت صیانت از جان و مال مسافران گفت: انجام توامان 2 وظیفه راهداری زمستانی و نجات مسافران در راه مانده، خدمتی ارزشمند است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: 50 میلیارد تومان اعتبار صرف اجرای طرح راهداری زمستانی در محورهای مواصلاتی استان اردبیل خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
غلامرضا رسول زاده، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه در اجرای عملیات راهداری زمستانی در بارش های اخیر 130 تن مخلوط شن و نمک در جاده های استان استفاده شده است، افزود: در این 2 روز 110 مورد راه روستایی در شهرستانهای تبریز، بستان آباد، چاراویماق، سراب، مراغه و هشترود برف روبی [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه گفت: برای طرح راهداری زمستانی امسال در مجموع هشت هزار تن ماسه و نمک در انبارهای راهداری این شهرستان ذخیره شده تا در مواقع لزوم و بحرانی از آن استفاده شود.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، کلیم اله وثوقی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که بمناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری برگزاری شد، اظهار داشت: استان اردبیل به دلیل سردسیری بودن منطقه، جزو استان های ویژه راهداری بشمار می رود که بیشترین زمان راهداری زمستانی را شامل می شود. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از خرید 2 دستگاه نمک پاش پلاگین و مکانیزه، در راستای نوسازی ناوگان و تجهیزات راهداری زمستانی استان خبرداد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۰۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نهاوند از فعالیت 33 راهدار در طرح 3 ماهه و زمستانی این اداره خبر داد.
خرید 18 دستگاه ماشین آلات راهداری و 10 دستگاه تجهیزات راهداری زمستانی از جمله اقدامات سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در سه ماه نخست فعالیت دولت سیزدهم به شمار می رود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه کشور با اشاره به اجرای طرح راهداری زمستانی پلیس گفت: از تردد خودروها بدون داشتن زنجیر چرخ در محورهای ارتباطی کوهستانی جلوگیری می شود.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای قاینات از آمادگی برای اجرای طرح راهداری زمستانی با ذخیره 2500 تن شن و نمک در راهدارخانه های شهرستان خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: از اول آذرماه قرارگاه راهداری زمستانی تشکیل و بیش از 100 اکیپ راهداری در سطح گردنه ها و نقاط برفگیر و مه گیر راههای استان برای انجام عملیات راهداری زمستانی شامل عملیات پیشگیری از از یخ زدگی راه ها برف روبی مقابله با انسداد راه ها در ...
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: کارگاه آموزشی راهداری زمستانی ویژه اپراتورهای ماشین آلات راهداری زمستانی و سرپرست اکیپ های زمستانی محورهای شریانی برای راهداران استان کرمانشاه به صورت حضوری برگزار شد.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای هواشناسی جاده ای را لازمه اجرای موفق عملیات راهداری زمستانی دانست و از اجرای آن پس از وصول پیش بینی هواشناسی توسط کارشناسان این سازمان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۱    
اخبار استان ها مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در طول اجرای طرح راهداری زمستانی سال جاری، 900 نفر از پرسنل راهدار در 68 راهدارخانه سطح استان اقدامات مربوط به خدمات رسانی به هموطنان را انجام می دهند.
طرح راهداری زمستانی سال 1400 همزمان با سراسر کشور در آذربایجان غربی نیز با اجرای رزمایش زمستانی و نمایش توان، امکانات و تخصص راهداران استان آغاز شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۳:۵۵    
ارومیه- ایرنا- رزمایش آغازین طرح راهداری زمستانی امسال در آذربایجان غربی برگزار شد؛ این طرح تا نیمه فروردین سال آینده ادامه دارد. نصیرنیوز منبع: ایرنا
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ارومیه – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به آغاز طرح راهداری زمستانی گفت: در این زمینه 88 اکیپ راهداری در محورهای ارتباطی استان مستقر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۳    
ارومیه- ایرنا- رزمایش آغازین طرح راهداری زمستانی امسال در آذربایجان غربی برگزار شد؛ این طرح تا نیمه فروردین سال آینده ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- طرح راهداری زمستانی با اجرای رزمایش ویژه ای همزمان با سایر استان های کشور در آذربایجان غربی آغاز شد.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی در رزمایش با اشاره به اینکه راهداری زمستانی نیازمند همکاری ارگان های ذیربط است، از تجهیز400 دستگاه ماشین آلات مختلف سبک وسنگین اداره کل خبرداد.
سامان قلی پور رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دشتستان : با استقرار نفرات و ماشین آلات راهداری در گردنه ها و مناطق حساس راهها ، طرح راهداری زمستانی در این شهرستان آغاز شده است .
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان آذربایجان شرقی گفت: در استان آذربایجان شرقی 2 هزار و 700 آبادی و 10 هزار کیلومتر شبکه راه روستایی وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: فعالیت راهداری زمستانی در این استان با فعالیت 72 گروه راهدار در پایگاه های ثابت و سیار جاده ای آغاز شد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت بحران استانداری ایلام، این مانور صبح امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی ، مدیر کل مدیریت بحران ، جانشین نیروی انتظامی استان و دستگاههای خدمات رسان نظیر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام، پلیس راه، نیروی انتظامی،مرکز فوریت های پزشکی ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا، سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: طرح راهداری زمستانی با همکاری نیروهای هلال احمر، اورژانس، نیروی انتظامی، هواشناسی و مدیریت بحران تا 25 اسفند اجرا می شود و در ادامه، این طرح با عنوان راهداری نوروزی تا 15 فروردین سال بعد ادامه خواهد داشت ...
معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آغاز طرح راهداری زمستانی امسال با 12 هزار نیروی راهدار و بیش از 9 هزار و 600 دستگاه ماشین آلات سنگین و نبمه سنگین راهداری خبر داد .
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس در رزمایش طرح زمستان 1400 که در مجتمع شهید فعال و با حضور سایر دستگاه های امداد رسان جاده ای برگزار شد ، ضمن اشاره به آغاز طرح راهداری زمستانی در استان همزمان با سراسر کشورگفت: طبق برنامه ریزی های صورت پذیرفته ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۹    
ایلام- ایرنا - طرح راهداری زمستانی با حضور دستگاه های خدمات رسان نظیر اداره کل راهداری ،پلیس راه ، اورژانس و سایر نیروهای امدادی آغاز شد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از آغاز طرح راهداری زمستانه و خدمات جاده در محورهای مواصلاتی خوزستان خبر داد.