جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۰۱Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون توسعه روستایی»

یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، در پیامی درگذشت محمد افتخاری فرزند جهادگرِ شهید افتخاری را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، در پیامی درگذشت جهادگر سرافراز، محمد افتخاری فرزند شهید افتخاری را تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی امور برنامه ریزی، نظارت و آمایش سرزمین سازمان برنامه و بودجه کشور، حمایت از کارآفرینی در مناطق روستایی را یکی از اولویت های دولت سیزدهم عنوان کرد.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۰    
مراسم رونمایی از دهمین شماره فصلنامه مدیریت جهادی با محوریت پرونده ویژه درآمدی بر ماجرای محرومیت زدایی با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، در دانشگاه امام صادق برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۲۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با صدور حکمی، سید وحید سعادت را به عنوان معاون امور سرمایه گذاری، فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور گفت: 92 درصد خانوارهای روستایی این استان به شبکه گاز متصل است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: تکمیل پروژه سد بلوبین در استان زنجان تا پایان سال آینده به انجام می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون رِییس جمهور و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: طبق دستور رییس جمهور 11 هزار روستایی که مسیر معادن و در اطراف معادن قرار دارند از یک درصد فروش و پانزده درصد حقوق قانونی بهره مند خواهند شد که منجر به تحول این تعداد روستا خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: کاهش فاصله مسئولان با مردم از دلایل اصلی سفرهای استانی رئیس جمهور و وزرا است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مشکلات و مسائل روستای حسین آباد کالپوش و راهکارهای برون رفت از این مشکلات با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری بررسی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۲۰:۴۷    
گروه استان ها- معاون توسعه روستایی رئیس جمهوری از منطقه پل ابریشم میامی بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و امور مناطق محروم کشور گفت: 300 خانه در منطقه کالپوش بر اثر رانش زمین، آسیب دیدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهوری گفت: 11 هزار روستای معدنی در کشور وجود دارد که باید طبق 2 بند قانون برنامه ششم و قانون معادن از عوایدی استخراج معدن برخوردار شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری گفت: مهم ترین اولویت دولت سیزدهم ، رفع محرومیت از مناطق کم برخوردار کشور است که رسیدن به این هدف با جدیت دنبال می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۵:۴۳    
شاهرود - ایرنا - سیدامیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول ریاست جمهوری روز پنجشنبه همزمان با سفر هیات دولت به استان سمنان در سفر به میامی از طرح های محرومیت زدایی این شهرستان بازدید کرد و در جریان مشکلات مردم قرار گرفت. (عکس: علی آقایی)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری گفت: مردم حسین آباد کالپوش شهرستان میامی استان سمنان در اثر رانش زمین سه سال گذشته دچار مشکلاتی شدند که مسایل کنونی آنان به رئیس جمهوری منتقل و گزارش می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۲:۵۷    
گروه استان ها- معاون توسعه روستایی، مناطق محروم و عشایری ریاست جمهوری از مناطق مختلف بخش کالپوش بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
میامی- معاون توسعه روستایی ومناطق محروم ریاست جمهوری با بیان اینکه مشکلات رانش زمین و مسکن کالپوش به رئیس جمهور منعکس می شود، گفت: طی دو هفته آتی جلسه در تهران برای این امر برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۱:۵۵    
گروه استان ها- معاون توسعه روستایی، مناطق محروم و عشایر ریاست جمهوری از بخش کالپوش میامی بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۰:۴۴    
شاهرود - ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری به نمایندگی از رئیس جمهوری و در قالب نهمین سفر استانی دولت سیزدهم شامگاه چهارشنبه از شرق استان سمنان وارد شهرستان میامی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- استاندار سمنان با بیان اینکه مردم استان پنجشنبه میزبان رئیس جمهور و هیئت همراه خواهند بود، گفت: پنج وزیر به همراه معاون توسعه روستایی و مناطق محروم به شهرستان های استان سفر می کنند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی ظهر امروز در دیدار محمد علی شجاعی استاندار خراسان شمالی با دکتر سید امیر حسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری تسریع در پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان روستایی استان مورد پیگیری قرار گرفت ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ دکتر مدنی در سومین رویداد تخصصی جهادگران حوزوی، با تاکید بر این که مردم تشنه کار جهادی هستند، گفت: باید جهاد را ابتدا در ساختارهای دولتی شروع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از دهمین شماره فصلنامه مدیریت جهادی با محوریت پرونده ویژه درآمدی بر ماجرای محرومیت زدایی با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، در دانشگاه امام صادق برگزار شد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: اولویت دولت در بودجه 1401 توجه ویژه به روستاها و مناطق کم برخوردار خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با بیان اینکه اجرای سد سبلان به اختصاص فاینانس بانکی نیاز دارد، گفت: برای اختصاص اعتبار مورد نیاز، این موضوع در دولت مطرح می شود.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری گفت: به مردم قول می دهم مطالبات مطرح شده را به جد پیگیری و به نماینده شهرستان گزارش خواهم کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۰:۱۴    
به گزارش سبلان ما ، دکتر مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم در جریان سفر به شهرستان مشگین شهر در شورای اداری این شهرستان گفت: پروژه های نیمه تمام در این سفر در اولویت قرار می گیرد و در جلسات متعدد بررسی خواهد شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۱    
اردبیل - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در خصوص سفر خود به مشگین شهر توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری گفت: پروژه های عمرانی نیمه تمام شهرستان مشگین شهر در استان اردبیل تکمیل و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۳    
اردبیل - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در جریان سفر به شهرستان مشگین شهر در استان اردبیل، از پایاب سد سبلان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با حضور در شهرستان خرم بید ضمن بازدید از طرح های این شهرستان، مشکلات و موانع را مورد بررسی قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور :هدف از سفر های استانی و دیدار با مردم بررسی مشکلات مناطق مختلف و تلاش برای رفع آنهاست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت: اولویت دولت بازگرداندن امید به جامعه است و در این خصوص با توجه به بالا بودن حجم مطالبات مردمی موارد اولویت بندی و در جلسه هیات دولت و شورای اداری استان مورد پیگیری قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهوری، با حضور در شهرستان آباده با جمعی از مردم و مسئولین آباده دیدار و مشکلات را بررسی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما :رییس جمهور علاوه بر شرکت در جلسه شورای اداری استان، نشست با علما و نخبگان و برنامه های در نظر گرفته شده، چند بازدید سرزده نیز خواهد داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شیراز - امیر حسین مدنی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در هفتمین سفر استانی هیات دولت به فارس وارد شهرستان آباده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گناوه = ایرنا - بخشدار ریگ شهرستان گناوه گفت: همزمان با ششمین سفر رئیس جمهوری و هیات دولت سیزدهم به استان بوشهر، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در بازدید از این بخش، 15 میلیاردریال به 2 طرح نیمه تمام روستایی اختصاص داده شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۶    
بوشهر، روز گذشته(جمعه 16مهر) میزبان رئیس جمهور و علی اکبر محرابیان وزیر نیرو، سید جواد ساداتی نژاد وزیر کشاورزی، محمد اسلامی، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی، انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس جمهوری و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ...
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری گفت: دولت، نگاه ویژه ای به محرومیت زدایی، توسعه و آبادانی روستاها دارد.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری گفت: همزمان با روز ملی روستا و عشایرپنج هزار و 170 طرح در روستاهای کشور با اعتبار سه هزار و 200 میلیارد تومان به بهره برداری رسید .
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آیین افتتاح پروژه تامین آب آشامیدنی روستای کنشکین شهرستان تاکستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان آیین افتتاح پروژه تامین آب آشامیدنی روستای کنشکین شهرستان تاکستان ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
افتتاح پروژه بهسازی ، اجرای آسفالت طرح هادی روستای داغلان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان همزمان با 15 مهر روز روستا و عشایر صورت گرفت؛ افتتاح پروژه بهسازی ، اجرای آسفالت طرح هادی روستای داغلان ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم دولت سیزدهم از پروژه ها و ظرفیت های روستایی استان بوشهر بازدید کرد. به گزارش فکرشهر، سید امیرحسین مدنی در ادامه ی بازدیدهایش، به چهار روستایی از توابع بخش ریگ شهرستان گناوه رفت. ...
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از 4 طرح نیمه تمام در بخش شبانکاره دشتستان بازدید کرد. به گزارش دیارجنوب ، دکتر سید امیر حسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با حضور در بخش شبانکاره دشتستان از 4 طرح نیمه تمام این بخش بازدید بعمل آورد. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۸    
فکرشهر: در حاشیه سفر رئیس جمهور به استان بوشهر، سید امیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم دولت سیزدهم و به همراه پرویز شعبانی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر از پروژه های در حال ساخت در دهداران علیا و دهداران سفلی بازدید کرد. ...
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۱    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از طرح سردخانه و بسته بندی عاصف در روستای چهاربرج ابپخش دشتستان بازدید کرد. به گزارش دیارجنوب ، طرح سردخانه عاصف در مجاورت شرکت بسته بندی خرما واقع شده که با مساحت 1900 مترمربع در سال 1396 آغاز شده است. ...
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زمین چمن مصنوعی روستای احشام جمال با حضور دکتر سید امیر حسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور افتتاح شد. به گزارش دیارجنوب ، صبح روز جمعه 16 مهرماه، زمین چمن مصنوعی روستای احشام جمال به مساحت 1500 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال افتتاح شد. ...
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دکتر سید امیر حسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از مدرسه شش کلاسه شهدای بانک تجارت پهلوان کشی در گورک بازدید کرد. به گزارش دیارجنوب ، روز جمعه 16 مهرماه در سفر رییس جمهور به استان بوشهر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از مدرسه شش کلاسه ی پهلوان کشتی در گورک بازدید کرد. ...