سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۰:۳۹Oct 2020 20

جدیدترین‌های «معاون توسعه روستایی»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۰    
زنجان- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: نرخ بیکاری روستایی در سطح کشور از سال 96 تا به امروز از 8.7 درصد به 7.3 درصد رسیده است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۵۰    
پایانه صادراتی فرش با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در زنجان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری گفت: تزریق مناسب اعتبارات و ایجاد اشتغال در روستاها می تواند موجب مهاجرت معکوس روستاییان شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۲    
زنجان- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور با بیان اینکه 1.5 میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستاییان اختصاص یافته است، گفت: نرخ بیکاری روستایی از 8.7 درصد در سال 96 با کاهش 1.3 درصد هم اکنون به 7.3 درصد رسیده است.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۱    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اظهار داشت: انتخاب استان زنجان جهت راه اندازی نخستین پایانه صادراتی فرش دستباف کشور بهترین انتخاب یود.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، نخستین پایانه صادراتی تخصصی فرش دستباف کشور در استان زنجان با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ، معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران ، رییس مرکز ملی فرش ایران ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری،گفت: در این دولت هر 10 روز یک روستا به شبکه آبرسانی متصل شده و تا پایان کار دولت تمام روستاها به گاز متصل می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از اختصاص 10 درصد صنایع دستی روستایی به بحث فرش خبر داد و افزود: از این 10 درصد فقط 4 درصد جذب شده است، هرچند که زنجان در کیفیت و کمیت اجرای طرح ها قابل قبول عمل کرده است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: آنچه مسلم بوده و در بخش های مختلف آماری نیز تایید شده این است که نظام جمهوری اسلامی، خدمات شایان توجهی به روستائیان داشته و حتی مراکز آماری بین المللی و منطقه ای نیز به این خدمات و توفیقات، اذعان دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری گفت: با عنایت دولت سهم اشتغال روستاییان در سبد اشتغال کشور از سه تا پنج درصد در سال 95 به 29.5 درصد تا امروز رسیده است.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
دکتر امید، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در پیامی مناسبت روز ملی روستا وعشایر را تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت توسعه و روستایی متن پیام بدین شرح است. بسم الله الرحمن الرحیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور با بیان اینکه سهم روستائیان در سبد اشتغال کشور افزایش پیدا کرده است گفت: 1.5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی به اشتغال روستائیان تخصیص داده شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس مرکز ملی فرش ایران با انتقاد از نبود زیرساخت ها در صنعت فرش در کشور گفت: دومین کالای تحریم شده از سمت ترامپ فرش ایران بود که این نشان می دهد ارزش فرش ایران را ترامپ بیشتر از مسئولان کشور متوجه می شود . ...
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
حسن روحانی رئیس جمهور عصر امروز (دوشنبه) همزمان با آیین افتتاح بهره برداری از طرح های ملی روستایی و عشایری کشور، پس از ارائه گزارشات محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، از 625 طرح سازمان عشایر و 866 طرح روستایی بهره برداری کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۵۱    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: 22 هزار میلیارد تومان برای اشتغال روستاییان در اختیار آن ها قرار گرفته است که توانسته تاثیرات خوبی بر روستا ها داشته باشد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۴    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: بانک مرکزی مصوب کرد سقف تسهیلات قرض الحسنه از 10 میلیون تومان به 30 میلیون تومان افزایش پیدا کند و تنها کسانی که ساکن روستاها هستند می توانند ار این وام استفاده کنند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مراسم بهره برداری از طرح های بزرگ عمرانی، اشتغال روستایی و عشایری و مسکن روستایی دقایقی پیش با حضور رئیس جمهوری و به صورت تصویری آغاز شد. این طرح ها شامل 6 هزار و 637 طرح عمرانی، 26 هزار و 512 طرح اشتغال روستایی و عشایری و 72 هزار و 282 طرح مسکن روستایی است. ...
اقتصاد آنلاین / ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: کسانی می توانند از این تسهیلات استفاده کنند که در حال حاضر ساکن روستا باشند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۸    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: سود تسهیلات قرض الحسنه 4 درصد و مدت بازپرداخت این تسهیلات 5 ساله است. کسانی که ساکن روستا هستند، می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با تاکید بر این که یکی از دغدغه های اصلی ما بحث اشتغال و اقتصاد روستاها است از پرداخت وام قرض الحسنه 30 میلیون تومانی اشتغال روستایی از هفته آینده خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۸    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از افتتاح 13 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در 14 نقطه کشور به مناسبت روز عشایر و روستا در مراسمی با حضور رئیس جمهور خبر داد و تاکید کرد: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به توسعه و تکمیل زیرساخت های روستایی و اشتغالزایی روستاییان داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۶    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور روز شنبه در نشست خبری با عنوان روز روستا و عشایر از افتتاح و بهره برداری از 13 هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی و اشتغالزایی روستایی و عشایری خبر داد و گفت: این پروژه ها روز دوشنبه با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری به بهره برداری می رسند ...
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۵    
خبراستان: پروژه های روز ملی روستا امسال به دلیل شیوع کرونا و حفظ سلامت رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس توسط وی افتتاح می شود. محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور امروز در نشست خبری روز روستا و عشایر اظهار داشت: عصر دوشنبه، همزمان با روز ملی روستا و عشایر پروژه های اشتغازایی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از افتتاح و بهره برداری از 13 هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی و اشتغالزایی روستایی و عشایری خبر داد و گفت: این پروژه ها روز دوشنبه با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری به بهره برداری می رسند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی رئیس جمهور گفت: امسال به مناسبت روز روستا ، 6 هزار و 850 طرح عمرانی در روستا های کشور توسط رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از بهره برداری از پروژه های روستایی به ارزش 13 هزار میلیارد تومان همزمان با روز ملی روستا و با حضور رئیس جمهور خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
صدیف بدری، نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین و عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی با محمد امید، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در خصوص بررسی و طرح مسائل مختلف و مشکلات روستاهای استان اردبیل دیدار و گفت وگو کرد. ...
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
برای سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ده ها نشست با مدیران مربوطه برگزار کرده ایم ... استاندار ایلام در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان عنوان کرد: ...
معاونت توسعه روستایی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۵:۰۲    
جلسه دکتر امید، معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری با مهندس بدری ، نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در روز دوشنبه مورخ 7/7/99 در محل معاونت توسعه روستایی برگزار گردید.
معاونت توسعه روستایی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۲    
جلسه دکتر امید، معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری با سرکار خانم دکتر محمودی ، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی در روز دوشنبه مورخ 7/7/99 در محل معاونت توسعه روستایی برگزار گردید.
معاونت توسعه روستایی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۲    
جلسه دکتر امید، معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری با دکتر رضایی ، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در روز دوشنبه مورخ 7/7/99 در محل معاونت توسعه روستایی برگزار گردید.
معاونت توسعه روستایی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۲    
در این جلسه محمدصادق معتمدیان گزارشی از پیشرفت کار مربوط به تفاهم نامه های منعقد شده میان استانداری خراسان جنوبی و سازمان ها و دستگاههای ملی در همایش ملی روز روستا و عشایر سال گذشته ارائه کرد.
معاونت توسعه روستایی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۲    
سردار زهرایی، رییس سازمان بسیج سازندگی در گزارشی فعالیت های بسیج سازندگی را در خدمت رسانی به روستاییان وساکنین مناطق محروم شرح داد. وی گفت: بسیج سازندگی در موضوع کمک مومنانه با هماهنگی دستگاههای دولتی و سازمان های حمایتی نسبت به شناسایی خانوارهای لازم التوجه مه تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند اقدام ...
معاونت توسعه روستایی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۲    
نشست مشترک دکتر امید معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری و دکتر عباس زارعی هنزکی رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران روز سه شنبه یکم مهرماه در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار شد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
نقدینه - بانک کشاورزی و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در مناطق روستایی تفاهمنامه همکاری امضا کردند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از توسعه اشتغال روستایی با ظرفیت تسهیلات کم بهره خبر داد. به گزارش قدس آنلاین،حسین کلانتری پیش از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: خوشبختانه با تزریق اعتبار اشتغال روستایی نرخ مهاجرت معکوس در روستاها افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرهای خوب استاندار ایلام از مرکز: ✅ سفر اعضای 5 کمیسیون مجلس به ایلام/اختصاص 300 میلیارد تومان به طرح ها و پروژه های جهش تولید استان/تامین اعتبار انتقال آب سامانه گرمسیری ...
سلام دنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کرد. عزیز فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، کریمی نژاد مدیرکل روستایی و امور شوراهای استانداری، روشنفکر نماینده شهرستان های بویراحمد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری از اختصاص یک هزار میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال و 200 میلیارد ریال برای عمران و آبادی روستاها خبر داد.
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مجمع نمایندگان استان به همراه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در نهاد ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کردند.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- استاندار ایلام جهت پیگیری مصوبات و تعهدات قرارگاه سازندگی محرومیت زدایی استان با معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری دیدار کرد. ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دکتر امید، معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری با دکتر شریفیان ، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه مورخ 99/6/4 در محل معاونت توسعه روستایی برگزار گردید. ...
توسعه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۱:۲۱    
دیروز ( دوشنبه 3 شهریور) با حضور دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور از مهندس بازوند استاندار تلاشگر کرمانشاه به لحاظ کسب عملکرد برتر در حوزه اجرای نظارت نظام مند بر طرح های زیربنایی و روستایی و انتخاب استان به عنوان یکی از هشت استان برتر در سال 98 با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی محمد علی شجاعی پس از دیدار امروز خود با محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از اختصاص اعتبار تامین چهارصد دستگاه انواع خودرو ویژه حمل و نقل بار و مسافر در بخش روستایی استان بعنوان یکی از مطالبات مهم روستاییان استان ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: اکنون بیش از 98 درصد روستاهای کشور به شبکه ملی اطلاعات وصل شده اند و تا پایان دولت دوازدهم، به طور قطعی صددرصد روستاهای بالای 20 خانوار به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند.
استانداری همدان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، مهندس شاهرخی در نشست بررسی راهکارهای صنایع خرد و اشتغال روستایی شهرستان که با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری برگزار شد ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
قدرت الله ولدی روز دوشنبه در نشست بررسی راهکارهای توسعه صنایع خرد و اشتغال روستایی شهرستان ملایر با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری اظهار داشت: پنج هکتار زمین برای اجرای این ناحیه صنعتی در شهر ازندریان در نظر گرفته شده که نیازمند تامین اعتبارات و تسهیلات مورد نیاز است. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: همدان از استان های برتر کشور در جذب اعتبارات اشتغال روستایی است و30 درصد بیشتر از سهمیه جذب داشته است. ...