یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۳:۳۵Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون توسعه روستایی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از اشتغالزایی 7500 نفری با احیای 220 واحد راکد در آذربایجان شرقی خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۱   + ۸۱ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، در این بخشنامه آمده است: براساس ماده (33) قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و در راستای اصل 147 قانون اساسی جمهوری اسلامی و در اجرای بند الف تبصره ماده 66 الحاقی فصل هشتم قانون خدمت وظیفه عمومی و دستورالعمل ساماندهی امور مشمولین مامور به دستگاه های دولتی و غیرنظامی ابلاغی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۶    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل؛ در اجرای بخشنامه شماره 5/710 – 08/03/1402 معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت متبوع و دستورالعمل ساماندهی امور مشمولین مامور به دستگاه های دولتی و غیرنظامی ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سید ابوالفضل رضوی، معاون جهانگیری گفت: اینکه قالیباف بعد از 6 سال طرح شکایتی از جهانگیری انجام شده، طبیعتا نمیتواند بدون هدف باشد، جهانگیری از پاسخگویی اسقبال می کند، اما قالیباف هم محبت کند و پاسخگوی ابهامات باشد.
لالی نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۹    
با حضور هیئت دولت و نمایندگان متعدد وزارتخانه ها در استان خوزستان امروز صبح معاون توسعه روستایی رئیس جمهور و نماینده ای از وزارت ارتباطات در شهرستان لالی حضور پیدا کردند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور : در تلاش هستیم امسال هشت هزار واحد صنعتی و تولیدی راکد به چرخه تولید بازگردد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: با همتی که تقریبا 15 دستگاه و نهاد انجام دادند بیش از 4 هزار و 200 واحد اقتصادی به چرخه اقتصادی برگشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی رئیس جمهور گفت:در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به واحدهای تولیدی و راه اندازی مجدد آن ها با همت 15 دستگاه در سال گذشته چهار هزار و 200 واحد تولیدی راکد احیا شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۰۶    
همایش جهادگران شهرستان زهک با حضور مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور و گروههای جهادی در سالن اجتماعات فرمانداری زهک برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور خان محمدی رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور و مدنی معاون توسعه روستایی رییس جمهور دو مدرسه در زابل به بهره برداری رسید.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۴    
فاش نیوز - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: 4200 واحد اقتصادی امسال به چرخه تولید برگشت و برای حدود 100 هزار نفر از این طریق به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغالزایی شد. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: 4200 واحد اقتصادی امسال به چرخه تولید برگشت و برای حدود 100 هزار نفر از این طریق به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغالزایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۹   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با بیان اینکه امسال 4200 واحد اقتصادی به چرخه تولید برگشتند گفت: بانک واحد های اقتصادی راکدی که در تملک دارند را احیا یا برای احیا واگذار کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
قرارگاه سازندگی خراسان رضوی امروز با حضور معاون توسعه روستایی رئیس جمهور فعالیت خود را آغاز کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۱    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در اینستاگرام خود نوشت؛ الحمدلله همسر و سه فرزند آقا اسماعیل دیروز در کنار جمعی، حضرت آقا را زیارت کردند.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدنی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: سرمایه گذاری بیش از 12 هزار میلیارد تومان در 8200 طرح دهه فجر در حوزه زیر ساختی و عمرانی انجام شده است.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: به برکت انقلاب اسلامی و با مجاهدت های کارکنان جهاد سازندگی در ابتدای انقلاب، امروز یکی از 20 کشوری هستیم که در شاخص های توسعه روستایی حرف برای گفتن داریم.
در نهمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور دکتر مدنی معاون توسعه روستایی رییس جمهور، دکتر رضایی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، حسنی معاون سیاسی انتظامی استاندار، اکبری فرماندار شهرستان ایوان ...
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر یادواره شهدای منطقه برزاوند اردستان و شهدای روحانیت به ویژه شهید حجت الاسلام سید حسن طباطبایی نسب با حضور دکتر مدنی معاون توسعه روستایی مناطق محروم کشور و مداحی حماسی حاج صادق آهنگران در حسینیه مرکزی روستای نیسیان برگزار گردید.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: بیش از 70 هزار طرح اشتغالزایی روستایی در کشور داریم که بیش از 230 هزار شغل را دربر می گیرد. در خصوص اشتغالزایی روستایی در این دولت اتفاقات خوبی رقم خورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: اکنون به 95 درصد روستاهای کشور برق رسانی شده اما این آمار دردوران قبل انقلاب 5 درصد بوده است همچنین در آب شرب روستایی نیز عنوان ها زیر 4 درصد بوده ولی اکنون نزدیک 85 درصد آب شرب روستایی داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: بیش از 90 هزار شغل با احیای واحدهای راکد و نیمه راکد در کشور ایجاد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت:دولت سیزدهم 70 هزار طرح خرد و اشتغالزایی اقتصادی را با همکاری بانک ها در روستا های کشور اجرا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: همزمان با دهه مبارک فجر، دولت در حوزه روستایی و بخش مناطق محروم بیش از 70 هزار طرح خرد و متوسط اشتغال زایی را اجرا کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدنی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: سرمایه گذاری بیش از 12 هزار میلیارد تومان در 8200 طرح دهه فجر در حوزه زیر ساختی و عمرانی انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با بیان اینکه در زمینه اشتغالزایی روستایی در این دولت اتفاقات خوبی رقم خورده است، گفت: بیش از 70 هزار طرح اشتغالزایی روستایی در کشور داریم که بیش از 230 هزار شغل را در بر می گیرد.
فرمانداری فریدونشهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر به مناسبت دهه مبارک فجر وبا حضور آقای دکتر مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ، آقای جانثاری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ،آقای مهندس صفا فرماندار فریدونشهر ، آقای دکتر رضایی مدیر صندوق کار آفرینی کشور ...
فرمانداری فریدونشهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر آیین افتتاح 14000 طرح اشتغالزایی مورد حمایت صندوق کار آفرینی کشور با حضور آقای دکتر مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ، آقای دکتر رضایی مدیر عامل صندوق کار آفرینی کشور ، آقای مهندس صفا فرماندار فریدونشهر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اعلام کرد در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 8200 طرح عمرانی در روستا های سراسر کشور به بهره برداری می رسد.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۳    
نماینده شهرستان های سربیشه و نهبندان در مجلس از اختصاص 200 میلیارد تومان برای توسعه مناطق روستایی سربیشه خبر داد و افزود: این اعتبار بعد از سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم به این شهرستان اختصاص یافت.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند(پانا)- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت در شهرستان سربیشه 90 کیلومتر از راه ها مشکل دارد که با کمک دولت و حمایت ایمیدرو می توان این مشکل را مدیریت کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: برنامه دولت برای امسال ایجاد یک میلیون شغل است که 300 هزار شغل آن در روستا های کشور خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: با توجه به مشکلات موجود در شهرستان سربیشه با اختصاص اعتبار لازم ظرف یک یا دو سال اقداماتی برای توسعه شهرستان انجام خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهور گفت: سه هزار و 900 واحد تولیدی با سرمایه گذاری مردم طی یک سال گذشته در کشور احیا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با بیان اینکه بیش از 60 هزار واحد تعطیل و نیمه تعطیل در کشور وجود دارد گفت: جهاد تبیین، جهاد تولید و جهاد اقتصاد از رویکردهای دولت رئیسی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: با ایجاد حدود 230 هزار شغل امسال در کشور، هم اکنون بیش از 75 درصد از برنامه دولت در حوزه اشتغالزایی روستایی محقق شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند_ معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری قول تسهیلات 2.5 میلیاردی به کارگاه تولید صفحات کابینتی در سربیشه را داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۳    
همایش سرمایه گذاری شهرستان سربیشه با حضور سید امیر حسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در شهرستان سربیشه در حال برگزاری است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۸    
فرماندار سربیشه با اشاره به 26 دی که به نام روز سربیشه نامگذاری شده است، گفت: به همین مناسبت فردا معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری مهمان سربیشه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۱    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم گفت: کار های اقتصادی در تولید و بحث دانش بنیان به عنوان محور اصلی برنامه های دولت است.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۷:۰۴    
سید امیر حسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ریاست جمهوری و دبیر شورایعالی جهاد سازندگی در سفر به استان خراسان رضوی با فعالان و پیشکسوتان جهادی و مسئولان این استان دیدار و گفتگو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۰    
با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و با حمایت صندوق کارآفرینی امید، 2 واحد تولیدی کارگاه مبلمان و کارخانه تولید ظروف سرامیکی در روستاهای خلق آباد و گرجی شهرستان مشهد به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۳:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است چهار هزار واحد راکد و نیمه فعال تا پایان سال جاری احیا شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۷:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت ؛ در یک سال اخیر 2 هزار و 560 واحد اقتصادی نیمه تعطیل و راکد به کمک نیروهای مردمی احیا شده است.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۶:۱۴    
علیرضا ابوالفتحی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با حضور در استان گلستان از نحوه ارائه خدمات پزشکی گروه های جهادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهرستان کردکوی و بنیاد خیریه نورآوران سلامت در شهرستان گمیشان بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری و دبیر شورای عالی جهاد گفت: از برنامه اعطای 110 هزار پنل خورشیدی به افراد پشت نوبت کمیته امداد و بهزیستی در مناطق محروم، چیزی نزدیک به شش تا هفت هزار مورد محقق شده است.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سید امیرحسین مدنی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در برنامه میز اقتصاد به تشریح خدمات انجام شده در دولت سیزدهم پرداخت.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سید امیرحسین مدنی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در برنامه میز اقتصاد به بیان نکاتی درباره ی سامانه پایش روستاها پرداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۰۹:۱۹    
اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی ضمن سرکشی به حوزه های انتخابیه و بازدید و بررسی مشکلات، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود برگزار کردند.