سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۰:۲۱Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشترینان»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۸    
بروجرد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد گفت: 45 هزار اصله نهال همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری در بروجرد و اشترینان کاشته می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - بخشدار اشترینان گفت: عملیات اجرایی طرح پرورش بوقلمون گوشتی در روستای شهید بروجردی این بخش آغاز شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۶    
با حضور رئیس و معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش منطقه اشترینان از دانش آموزان منتخب شورای دانش آموزی تجلیل شد . به گزارش روابط عمومی ، رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اشترینان در جمع اعضای شورای دانش آموزی گفت : شوراهای دانش آموزی نقش بسزایی در شناسایی و انتقال مشکلات آموزشگاهها ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش اشترینان گفت: هشت آموزشگاه در بخش اشترینان شهرستان بروجرد نیاز به تخریب و بازسازی مجدد دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بروجرد- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخریبی بودن دو بیمارستان شهید چمران و امام خمینی(ره) بروجرد، آخرین وضعیت پروژه راه آهن این شهرستان را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با اشاره به پیشرفت 41.5 درصدی سد آبسرده با گذشت 10 سال گفت: با پیگیری های صورت گرفته ماده 56 را برای تکمیل این سد اخذ کرده ایم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۵    
کسب رتبه اول کشور در مسابقات ورزشی توسط فرهنگی منطقه اشترینان تقدیر از ورزشکار فرهنگی(محمدرضا مزعلی) توسط رئیس اداره آموزش و پرورش(امیرصارمی) و کارشناس تربیت بدنی و سلامت(علی فصیحی)... ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت بهداشت و درمان شهرستان خوب نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۲۱    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتقای پوشش دهی و اینترنت روستایی بروجرد وارد فاز اجرایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از تخصیص 14 میلیارد تومان اعتبار جهت تجهیز و نوسازی مدارس شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۰    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از احداث 7 سایت پوشش تلفن همراه و اینترنت پرسرعت برای روستاهای شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۳۹    
گروه استان ها- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: مجوز رشته هوشبری برای دانشکده پرستاری بروجرد اخذ شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشکده پرستاری بروجرد از تک رشته ای خارج شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی ازاختصاص 20 میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه ولایت بروجرد خبر داد و گفت: امیدواریم این پروژه تا پایان دولت تکمیل و بهره برداری شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: ICU بیمارستان شهید چمران هفته آینده به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: تجهیزات اتاق عمل، آزمایشگاه و بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید چمران مشکلاتی دارد که باید هرچه زودتر برطرف شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۶    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از توسعه فروشگاه فرهنگیان شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از تلاش و پیگیری جدی برای رفع مشکلات عظیم خودرو خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- بخشدار بخش اشترینان گفت: کمبود امکانات راهداری سبب کندی بازگشایی جاده های روستایی بروجرد شده است و راه برخی از روستاهای بخش اشترینان همچنان مسدود است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۹    
مدیرکل راهداری لرستان گفت: تردد در تمام محورهای اصلی و شریانی استان در جریان است اما اکنون راه های الیگودرز به اصفهان، بروجرد به اشترینان و توره، نورآباد به گشور و گاماسیاب به علت بارش سنگین برف لغزنده هستند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
اکنون راههای اصلی در حوزه الیگودرز به اصفهان، بروجرد به اشترینان و توره، نورآباد به گشور و گاماسیاب به علت ریزش سنگین برف لغزنده است رانندگان حتما با استفاده از زنجیر چرخ تردد کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار بروجرد گفت: بارش شدید برف که از شب گذشته در شهرستان بروجرد آغاز شده تمام راه های روستایی بخش مرکزی و اشترینان این شهرستان را مسدود کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۱    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 20 میلیارد برای فاز اول ورزشگاه 15 هزارنفری ولایت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث درمانگاه هلال احمر در شهرستان ضروری است.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۷    
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با اشاره به آغاز عملیات توسعه ورزشگاه شهدای کارگر بروجرد گفت: فاز اول ورزشگاه 5000 نفری ولایت بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان صاحب خانه بسکتبال و والیبال می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرمامده انتظامی لرستان از کشف یک کوزه سفالی با قدمت 5 هزار سال قبل از دوره مفرغ در شهر اشترینان بروجرد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از ارتقای اینترنت و افزایش سطح آنتن دهی 50 روستای بروجرد و اشترینان تا نیمه اول 1400 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: با نصب تصاویر شهدا در پل شهدای دانش آموز، یاد و خاطره آنان زنده نگه داشته شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۳:۱۲    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث نیروگاه حرارتی 500 مگاواتی در شهرستان یکی از اولویت های توسعه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از ایجاد نیروگاه 500 مگاواتی در بروجرد خبر داد و گفت: همه شرایط را برای ایجاد نیروگاه در بروجرد مهیا می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش اشترینان گفت: 130دانش آموز در بخش اشترینان فاقد گوشی هوشمند هستند و به برنامه شاد دسترسی ندارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - بخشدار اشترینان گفت: 6 طرح عمرانی و خدماتی در راستاهای توسعه مناطق محروم در روستاهای این بخش اجرا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۷    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: راه اندازی پایگاه اورژانس هوایی در شهرستان ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - بخشدار اشترینان گفت: راه ارتباطی 29 روستای این شهرستان که به دلیل بارش برف بامداد امروز مسدود شده بود با تلاش نیروهای امدادی و راهداری بازگشایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از اکران جشنواره فیلم فجر برای اولین بار در شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: میدان دام شهرستان بروجرد مشکلات مختلفی دارد که لازم است مسئولان مشکلات آن را برطرف کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از تأمین سیب شب عید لرستان از محصولات باغداران شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمت به محرومین، جامعه روستاییان و قشر ضعیف جامعه و آسیب پذیر در اولویت کاری بیمه سلامت قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۹    
گروه استان ها- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: مسئولان باید دقت بیشتری به روستاها به ویژه مناطق محروم شهرستان بروجرد داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: اداره منابع طبیعی تعدادی از زمین های کشاورزی شهرستان بروجرد را که دارای سند اند ضبط کرده است که این موضوع باید حتما از سوی مسئولان در مرکز استان بررسی شود.
زرک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۰۳    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: نتایج حاصل از هیدروگراف تراز آب زیرزمینی در شهرستان های ازنا، الیگودرز، دورود و اشترینان بیشترین افت را در بین شهرستان های استان نشان می دهد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: نتایج حاصل از هیدروگراف تراز آب زیرزمینی در شهرستان های ازنا، الیگودرز، دورود و اشترینان بیشترین افت را در بین شهرستان های استان نشان می دهد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: رئیس شرکت گاز بروجرد گفت: گازرسانی به 18 روستای این شهرستان با 22 میلیارد تومان اعتبار تا پایان امسال انجام می شود. شاهرخ همتی بیان کرد: هم اکنون 95 درصد روستاهای سه بخش مرکزی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۹    
گروه استان ها- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: پس از پیگیری های مستمر و جلسات متعدد با وزیر نیرو و دیگر مسئولان، پروژه برق رسانی به منطقه 32 هکتاری عملیاتی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۲    
گروه استان ها- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با اشاره به آغاز احداث کلانتری شهرک شهید کشوری گفت: الحاق شهرک شهید کشوری به شهرستان بروجرد در دست بررسی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با بیان اینکه تنها 10 درصد کارخانه عظیم خودرو بروجرد فعال است گفت: مسئولان برای رفع مشکلات و موانع کارخانه کمک کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۰    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: در گام دوم انقلاب باید مراکز فرهنگی رونق بگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۱    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان به یک قطب فرهنگی در کشور تبدیل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با بیان اینکه روستاهای شهرستان بروجرد از نعمت گاز بهره مند می شوند گفت: 11 روستای بروجرد تا پایان سال 99 گاز رسانی می شوند.