جمعه ۰۳ بهمنساعت ۱۴:۲۹Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منطقه ویژه اقتصادی پیام»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز در شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی پس از 19 به تصویب رسید، مصوبه ای که می تواند آغازگر راهی پر از امید برای توسعه این منطقه و در نهایت آبادانی ایران اسلامی باشد.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مراکز استخراج رمزارز مستقر در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان استان کرمان با ظرفیت 140مگاوات، منطقه آزاد ماکو استان آذربایجان غربی با ظرفیت 30 مگاوات و منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز با ظرفیت حدود پنج مگاوات بزرگترین مراکز قانونی استخراج رمز ارز در کشور به شمار می روند.
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سجاد بنابی معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات و فناوری صبح روز چهارشنبه ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با نادر ثناگو مطلق مدیر عامل این منطقه دیدار و گفتگو کرد.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، از روند فعالیت طرح روشنایی باند این فرودگاه بازدید کرد.
دیده بان البرز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از راه اندازی سامانه کسب و کار الکترونیک در منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد و گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در این منطقه با مراجعه به این سامانه می توانند هزینه های متعلق به منطقه را به صورت برخط پرداخت کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۴:۲۳    
فلاحیان با اشاره به اهمیت رشد زیرساخت های منطقه اقتصادی پیام گفت: ظرفیت های ارتباطی منطقه ویژه اقتصادی پیام فرصت موثر برای سرمایه گذاری های اقتصادی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات، فناوری و اطلاعات و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام در بخش های مختلف از جمله آی.سی.تی و آی.تی به طور قطع تبدیل به مهم ترین قطب آی.سی.تی کشور خواهد شد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، در پیامی فرارسیدن 16 آذر روز بین المللی هوانوردی غیر نظامی را تبریک گفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: این منطقه علاوه بر اجرای رسالت های ذاتی خود، حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه را نیز در دستور کار خود قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نادر ثناگو مطلق گفت: مشوق سرمایه گذاری برای حضور شرکت های دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی پیام در نظر گرفته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
صادرات 3 میلیون دلاری محصولات غذایی به کشور های منطقه بخشی از عملکرد منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام است.
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، امیر یزدی به عنوان معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی این منطقه معرفی شد.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: همزمان با تامین بخش عمده ای از مواد اولیه مورد نیاز توسط بخش خصوصی، بزرگ ترین کارخانه تولید کیسه های خونگیری خاورمیانه مستقر در این منطقه به مرحله تولید انبوه می رسد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۲    
ثناگومطلق با اعلام خبر راه اندازی پردیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: این امر با هدف رشد شرکت های دانش بنیان و حوزه آی تی در منطقه اقتصادی پیام انجام شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۸    
ثناگومطلق با اعلام خبر راه اندازی مجهزترین آزمایشگاه تخصصی آی سی تی در منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز گفت: استقرار شرکت های دانش بنیان در این منطقه از مهمترین اهداف راه اندازی این آزمایشگاه است.
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به رویکرد اصلی این منطقه در توسعه محصولات در حوزه آی.تی و آی.سی.تی گفت: به همین منظور مجهزترین آزمایشگاه تخصصی در بخش فناورهای نوین در این منطقه از سال 96 تاکنون در حال فعالیت است.
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۱    
هشتمین جلسه شورای مدیران منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام روز یکشنبه هجدهم آبان ماه با حضوررئیس هیات مدیره ومدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران این مجموعه به صورت برخط برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از راه اندازی مرکز پشتیبانی ناوگان هوایی کشور افق پیش روی منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد و گفت: این اقدام با همکاری مجموعه مپنا انجام خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۷:۵۴    
ثناگومطلق با اعلام خبر تفاهم نامه همکاری با شهرداری کرج گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام آماده ارتقاء زیرساخت های شهری کلانشهر کرج است.
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
با توافق صورت گرفته بین شهرداری کرج و منطقه ویژه اقتصادی پیام برخی از فعالیتهای شهری از جمله ایجاد بازار مبادلاتی پسماند های خشک ، تعریض محور ضلع جنوبی شهرک ابریشم و توسعه کمربند جنوبی منطقه ویژه اقتصادی پیام محقق می شود .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: اولین شهرک آی سی تی کشور در منطقه ویژه اقتصادی پیام راه اندازی خواهد شد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۳    
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، در متنی درگذشت مهندس حمید همت زاده مدیر کل مخابرات استان البرز را تسلیت گفت.
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با سردار حسن مهری فرمانده پلیس فرودگاه های کشور دیدار کرد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۲    
دکتر نادر ثناگو مطلق رئیس هیات مدیره و مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام صبح روز یکشنبه 27 مهر ماه به همراه معاونان و مدیران این مجموعه به دعوت شرکت مپنا از این گروه بزرگ صنعتی بازدید کرد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۲    
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام برای شناسایی جذب سرمایه گذار با هدف ساخت سوله برای انبار دراین منطقه فراخوان عمومی داد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۰    
طی مراسم و با حضور دکتر نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، و با رعایت پروتکل های بهداشتی از ایثارگران این منطقه تقدیر به عمل آمد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با بیان اینکه اشتغال زایی و حمایت از تولید به عنوان یکی از مهم ترین رویکردهای پیش روی این منطقه در سال جهش تولید است گفت: اقدامات انجام شده موجب شد تا 15 واحد تولیدی و صنعتی در این منطقه به چرخه تولید بازگردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به سال جهش تولید از عزم جدی منطقه پیام با هدف رشد زیر ساخت ها و فراهم نمودن زمینه استقرار بیشتر واحدهای تولیدی، صنعتی و اشتغال خبر داد.
مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اهدای لوحی از تلاش های چشمگیر مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در افتتاح طرح های ملی تقدیر کرد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۵    
طی احکامی جداگانه از سوی نادر ثناگومطلق رئیس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام علی جلالی منش به سمت مشاور مدیرعامل در امور مالی و بودجه و داریوش آدینه وند به عنوان سرپرست دفتر برنامه ریزی و بودجه منصوب شدند.
مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از تمدید فراخوان طراحی و انتخاب لوگوی این منطقه خبر داد .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
در نشستی که با حضور اردکانیان وزیر نیرو ومهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات، فناوری و اطلاعات در وزارت نیرو برگزار شد، توسعه و بهبود شبکه آب و برق در منطقه ویژه اقتصادی پیام مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وزیر ارتباطات، فناوری و اطلاعات طی تقدیرنامه ای از خدمات ارزنده مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام تقدیر کرد.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: میزان ورود کالا به انبارهای بخش ترانزیتی پیام در پنج ماهه نخست امسال رشدی 68 درصدی داشته است.
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، امروز چهارشنبه دوم مهرماه سالن ورزشی سردار دل ها، شهید حاج قاسم سلیمانی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام افتتاح شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
کرج- مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: میزان سرمایه گذاری انجام شده در این منطقه در پنج ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشدی 14 برابری داشته است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۳    
در راستای ایجاد زنجیره ای واحد برای تسهیل روند واردات مواد اولیه و صادرات کالاهای تولید اصناف و فعالان اقتصادی در منطقه ویژه اقتصادی پیام و برقراری پرواز مستقیم چین به کرج و ایجاد شهرک صنفی در شهر جدید پرند در مجاورت فرودگاه حضرت امام ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
چندی پیش با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور یک واحد بزرگ تولید لوازم خانگی در منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز افتتاح شد اما هنوز برق لازم برای راه اندازی خط تولید این واحد صنعتی تامین نشده است.
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در نظر دارد نسبت به طراحی و انتخاب لوگوی جدید خود از طریق فراخوان عمومی اقدام نماید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج- استاندار البرز با بیان اینکه اخذ مجوز صادرات محصولات کشاورزی زمان زیادی نیاز دارد، گفت: مقرر شد جهاد کشاورزی استان و مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام شرایطی را فراهم کنند که تجهیزات به روز برای صادرات محصولات زراعی به خدمت گرفته شود و وزارت جهاد کشاورزی نیز در کمترین زمان ممکن امکان صادرات را ...
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
کارخانه لوازم خانگی مادیران به طور رسمی در بیست و سومین مراسم افتتاح پروژه های ملی ،توسط رئیس جمهور افتتاح شد .
فرودگاه پیام البرز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور 12 طرح تولیدی و صنعتی با پیام دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران به صورت ویدئو کنفرانس روز پنجشنبه در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام استان البرز راه اندازی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
واحد بزرگ تولید لوازم خانگی در منطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور دکتر روحانی رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس رسما به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
این واحد تولیدی لوازم خانگی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رییس جمهور پیش از ظهر امروز پنجشنبه در منطقه ویژه اقتصادی پیام افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
واحد بزرگ تولید لوازم خانگی در منطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور دکتر روحانی رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس رسما به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- استاندار البرز با اشاره به ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: این منطقه می تواند موتور محرکه توسعه و پیشرفت استان البرز باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۲:۱۳    
سبحانی فر با اشاره به اهمیت جایگاه اقتصادی منطقه اقتصادی پیام گفت: انتقال هاب پستی کشور به منطقه ویژه اقتصادی پیام در دستور کار است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به همراه اعضای هیئت مدیره از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به حمایت از صنایع مرتبط با حوزه آی.تی و آی.سی.تی برای استقرار در منطقه گفت: با اقدامات صورت گرفته تبدیل پیام به قطب دیتا سنتر در حوزه مرکزی کشور قطعی شد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بررسی مسایل وموانع پیش روی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، در دستور کار کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی قرار می گیرد.