جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۰:۳۷Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرپرست فدراسیون»

تازه ترین ها   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، حسین کیهانی، حسین رسولی، احسان حدادی، حسن تفتیان، مهدی پیرجهان، مهدی صابری، فرزانه فصیحی و حمیده اسماعیل نژاد به عنوان ورزشکار به مربیگری هادی سپهرزاد ...
پانا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - تیم راگبی جوانان با رایزنی رئیس فدراسیون با کنفدراسیون آسیا نخستین بار به مسابقات آسیایی اعزام شد. مسابقات آسیایی راگبی جوانان با حضور بیش از 10 کشور 7 تا 10 مهر در تایوان برگزار می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - سرپرست فدراسیون بادبانی، اعتبار مورد نیاز برای تامین و تجهیز 11 هیات این رشته ورزشی در کشور را 80 میلیارد ریال اعلام کرد.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
در حاشیه رقابت های شطرنج بازی های آسیایی هانگژو، دکتر مهین فرهادی زاد نائب رییس کمیته ملی المپیک کشورمان به همراه دکتر شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران با آقای هشام علی محمد طاهر دبیرکل فدراسیون شطرنج آسیا دیدار و گفت گو کردند. ...
طی حکمی از سوی سرپرست فدراسیون محمد جواد گل پرور از مدیرا با سابقه ورزشی به سمت سرپرست کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی فدراسیون منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون راگبی گفت: چون تیم راگبی جوانان برای اولین بار به مسابقات آسیایی اعزام می شود هیچ شناختی نسبت به حریفان نداریم و تنها برای کسب تجربه در این مسابقات شرکت خواهیم کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۷    
عظیمی، سرپرست فدراسیون شطرنج: تیم ملی شطرنج برای کسب مدال هم قسم شده
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
هانگژو- ایرنا- سرپرست فدراسیون شطرنج گفت: هنوز برای ارزیابی تیم زود است و شطرنج بازان هم قسم شدند تا افتخار بزرگی را رقم بزنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۵:۲۴    
سرپرست فدراسیون دوومیدانی ابراز امیدواری کرد که احسان حدادی پنجمین طلای خود در بازی های آسیایی را کسب کند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۳۶    
احمد نامنی سرپرست فدراسیون ورزش های سه گانه جمهوری اسلامی ایران با رییس کنفدراسیون آسیایی این رشته دیدار کرد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون شطرنج از اختصاص پاداش ویژه به مدال آوران این رشته در بازی های آسیایی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۷    
تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون ترای اتلون(سه گانه) گفت: کیومرث هاشمی در تاریخ ورزش تنها فردی است که کارشناس تشکیلات این وزارتخانه بوده است و توانسته در پست ها و مسئولیت های متعدد موفق ظاهر شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون دوومیدانی درباره دلیل پایان همکاری هاشم خزایی با این مجموعه توضیحاتی ارائه داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۲۲    
سرپرست فدراسیون راگبی می گوید کیومرث هاشمی سابقه مدیرتی جهت گرفتن سکان ورزش ایران دارد و از مشکلات و کمبود ورزش آگاه است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۸    
تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون راگبی با بیان اینکه سرپرست وزارت ورزش مدیری کهنه کار است، گفت: کیومرث هاشمی هم چالش و هم پتانسیل های ورزش ایران را به خوبی می شناسد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
میرمهدی حسینی در گفت وگو با میزان، درباره معرفی کیومرث هاشمی به عنوان گزینه وزارت ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: باتوجه به سابقه مدیریتی درخشان و مثبت کیومرث هاشمی در سال های طولانی حضورش در ورزش کشور و کمیته ملی المپیک ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۲۳    
تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون ورزش کارگری گفت: کیومرث هاشمی تجارب ارزشمندی از سال ها فعالیت در بدنه ورزش دارد و به طور قطع معرفی او به مجلس به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان، بهترین تصمیم بود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فدارسیون شطرنج گفت: ورزش کشور در برهه کنونی نیازمند فردی است که بتواند ضمن آشنایی با فضای حاکم بر آن، از تجربیات بالایی برخوردار باشد و دلسوزانه مسیر رشد و توسعه کمی و کیفی ورزش ایران را هموار کند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون سوارکاری،کیومرث هاشمی را مدیری جدی ، مجرب واز جنس ورزش توصیف کرد و گفت:ایشان کارنامه ی روشنی در حوزه ورزش دارند و این سبقه می تواند ورزش را به سمت موفقیت هدایت کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون دوومیدانی گفت: کیومرث هاشمی مدیری متخصص، متعهد و علاقه مند به ورزش است که قطعا ورزش کشور را به موفقیت می رساند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۰:۵۶    
تهران- ایرنا- شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون شطرنج در دیداری با امیر جمشید فولادی رییس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح پیرامون وضعیت خدمت مقدس سربازی قهرمانان این رشته به گفت وگو پرداخت.
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رقابت میترا حجازی پور، استادبزرگ شطرنج زنان با پرچم فرانسه در برابر آتوسا پورکاشیان، استاد بزرگ شطرنج زنان با پرچم آمریکا در شبکه های اجتماعی با واکنش های زیادی مواجه شده است.
محمد چکشیان معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکمی حجت پهلوان یلی را به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش کارگری منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون راگبی یکی از مشکلات این رشته را نداشتن زمین اختصاصی عنوان کرد و گفت: امیدوارم با حضور کیومرث هاشمی زودتر راگبی صاحب زمین شود.
حجت پهلوان یلی مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش کارگری منصوب شد.
طی حکمی از سوی دکتر چکشیان معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پهلوان یلی به سمت سرپرست جدید فدراسیون ورزش کارگری منصوب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی کشور در بازدید از ناو بزرگ مکران بر برگزاری رویدادی ملی به میزبانی این ناو خبر داد و گفت: بدنبال تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه ترویج فرهنگ دریامحور هستیم.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی کشور در بازدید از ناو بزرگ مکران بر برگزاری رویدادی ملی به میزبانی این ناو خبر داد و گفت: بدنبال اجرای منویات مقام معظم رهبری در حوزه دریا محور هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۶    
سرپرست فدراسیون دوومیدانی درباره شرایط تمرینات ملی پوشان اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو توضیحاتی را بیان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۹    
افشین داوری سرپرست فدراسیون دوومیدانی اعلام کرد که اطلاعی از دوپینگ یکی از ملی پوشان ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون دوومیدانی می گوید ابلاغی در زمینه مثبت شدن تست دوپینگ دوومیدانی کاران اعزامی به بازی های آسیایی دریافت نکرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون شطرنج با تاکید بر اینکه اولویت همکاری با مربیان داخلی است، گفت: برای بهره مندی از علم روز با مربیان خارجی همکاری می کنیم به شرط اینکه نمونه او در ایران نباشد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۴۴    
سرپرست فدراسیون فدراسیون آمادگی جسمانی مهم ترین اقدامات این فدراسیون از بدو تاسیس (مرداد 1401) تاکنون را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۴۱    
تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون ورزشی بادبانی گفت: به دنبال ارتباط با کشورهای صاحب سبک در این رشته هستیم و ارتباطات خوبی با کشورهای مالزی و پاکستان نیز برقرار شده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد گفت: کسب ده ها مدال آسیایی و جهانی و حفظ کرسی های بین المللی در سایه حمایت هایی بوده که دولت مردمی، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از فدراسیون بولینگ و بیلیارد داشته اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون شطرنج گفت: تیویاکوف در صحبت های اولیه ساعتی 100 دلار پیشنهاد کرده اما چون صحبت ها از راه دور بود ما در مورد کم کردن این مبلغ صحبتی نکردیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۵:۱۱    
سرپرست فدراسیون سوارکاری همراه سرپرست وزارت ورزش وجوانان و روسای فدراسیون های ورزشی با رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سرگی تیویاکف مربی هلندی و روس تبار پس از حضور در ایران برای برگزاری دوره های دانش افزایی و مربیگری تیم ملی با دکتر شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون شطرنج دیدار و گفت و گو کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۳۵    
سرپرست فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی عقیده دارد ورزش امروز با پیچیدگی های بسیاری همراه است و نظام تصمیم گیری ارشد و عقلانی این سیستم باید کسی باشد که شناخت کاملی از این سیستم داشته باشد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دوومیدانی، فوتبال و اسکیت سه فدراسیونی بودند که روز گذشته نشست های خبری خود قبل از اعزام به هانگژو را در کمیته ملی المپیک برگزار کردند. به گفته سرپرست فدراسیون دوومیدانی، مجموعاً هشت دوومیدانی کار (شش مرد و دو زن) در بازی های آسیایی حضور خواهند داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۸    
تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون دوومیدانی با اشاره به حضور 8 نماینده ایران در بازی های آسیایی گفت: احسان حدادی روی کسب پنجمین مدال طلای بازی های آسیایی متمرکز شده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبری افشین داوری سرپرست فدراسیون دوومیدانی در نشست خبری امروز چهارشنبه که برای فدراسیون های اعزامی به بازیهای آسیایی در نظر گرفته شده است گفت: به صورت جدی از اردیبهشت ماه اردوها را آغاز کردیم ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون دو و میدانی می گوید اولویت او، تکرار رکورد های ورزشکاران در بازی های آسیایی هانگژو است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون دوومیدانی گفت: یکی از چالش های مربوط به مجموعه ورزش نه تنها دوومیدانی، کمبود رسیدگی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون دوومیدانی آخرین وضعیت هشت ورزشکار اعزامی ایران به بازی های آسیایی هانگژو را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون دوومیدانی گفت: اگر بچه ها رکوردهای خود را تکرار کنند، می توانند در هانگژو مدال بگیرند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بوکس و حسین نهرودی سرمربی تیم ملی بوکس در نشست خبری پاسخ خبرنگاران را دادند. به گزارش گروه ورزشی حیات ؛ پنجمین نشست خبری فدراسیون های اعزامی به بازیهای آسیایی هانگژو2022 صبح امروز هفتم شهریورماه سال 1402 در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۲۸    
تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون شطرنج گفت: در دو سال گذشته خدمات و اقدامات خوبی در حوزه های مختلف صورت گرفته که شطرنج نیز از آن بی بهره نبوده و مدال آوری و کسب افتخارات در این مدت نشان می دهد قطار این رشته روی ریل پیشرفت قرار دارد.