جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۸:۴۸May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرپرست فدراسیون»

دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۶    
مهرعلی باران چشمه سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی)، حکم مسوولیت مدیر تیم های ملی فدراسیون را اعطا نمود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در این مراسم آرش میراسماعیلی و صدیقه کعبی زاده رییس و دبیر فدراسیون جودو، عبدالحمید احمدی معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، پریچهره مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، سردار میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دارنده عنوان قهرمانی جهان و آسیا در ورزش های زورخانه ای، گفت: نباید با ادامه فعالیت سرپرست فدراسیون که خودش کاندیدای انتخابات است، عدالت را قربانی کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سفرهای استانی سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در کنار رئیس سابق فدراسیون شطرنج، شائبه های زیادی را به وجود آورده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۴    
سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرد و با مسئولین هیات های این استان دیدار نمود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی از برگزاری رقابت های کشتی پهلوانی برای تعیین پهلوان سال 1400 کشور در تهران خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۲۷    
رییس و نایب رییس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان لرستان در ساختمان شماره 2 فدراسیون حضور یافتند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
با حکم سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی مربی تیم ملی کشتی پهلوانی شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فضل الله باقرزاده در نشست خبری در خصوص شرایط شمشیربازی اظهار داشت: در سال 82 که در دور اول مدیریتم سرپرست فدراسیون شدم قرار بود برای درختانی آسیا اعزام شویم، یک نفر از هلند با من تماس گرفت و گفت چرا به ما اعلام نکردید که اعزام می شوید ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
حضور افشین داوری در فدراسیون دوچرخه سواری به عنوان سرپرست و تصمیمات عجیب و غریب و انتصاب عجیب و غریب تر وی سبب شده تا فدراسیون دوچرخه سواری بدل به محفلی برای افراد غیرمتخصص شود ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – چند ماه پیش از آغاز المپیک 2012 لندن خسرو قمری از سوی وزارت ورزش و جوانان به عنوان سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری تعیین شد و پس از آن بود که وی برای دو دوره چهار ساله سکان ریاست این فدراسیون المپیکی را برعهده گرفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در حالی سمت گرفتن نایب رییس بانوان فدراسیون شطرنج را تکذیب کرده است که مستندات خلاف این مسئله را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در مورد انتخابات فدراسیون، یک انتصاب و وضعیت تیم ملی توضیحاتی را ارائه کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
افشین داوری در گفت وگو با میزان، درخصوص انتشار خبری درباره انتصاب لیلا زکی زاده ، نایب رییس امور بانوان فدراسیون شطرنج به عنوان مسئول امور بین الملل فدراسیون دوچرخه سواری اظهار داشت: کاملا این خبر کذب است و قویا انتصاب این خانم در فدراسیون را تکذیب می کنم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری کشور گفت: خوزستان یکی از پایگاه های استعدادیاب دوچرخه سواری کشور است و در صورت حمایت های اداره کل ورزش می تواند عملکرد بهتری داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به اعزام یک کارشناس برای بررسی وضعیت پیست اهواز، گفت: این پیست در حال خاک خوردن است و این اشکال است و نیاز به استفاده دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرورزشی – جانارسینگ گهلوت رئیس فدراسیون جهانی کبدی (IKF) صبح امروز هشتم اردیبهشت ماه بر اثر عارضه قلبی درگذشت و عباس اورسجی رئیس فدراسیون کبدی ایران و نایب رئیس فدراسیون جهانی و آسیایی که حق ایران را کرسی جهانی می داند بدش نمی آید کارش را با سرپرستی شروع کند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۲    
سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی ضمن حضور در قم با مسوولین هیئت این استان دیدار داشت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
“غلامرضا خاکساری” روز سه شنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: امکانات ورزش همدان در کشور کم نظیر است و زیرساخت لازم را برای برگزاری رقابت های مختلف ملی و بین المللی در اختیار داریم ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا طالقانی، رئیس سابق فدراسیون کشتی و سرپرست فدراسیون کشتی فرنگی و پهلوانی، مهمان امشب ویژه برنامه جشن رمضان شبکه پنج است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نصرالله پریچهره مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ضمن حضور در فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با باران چشمه سرپرست فدراسیون و دیگر مسوولین این فدراسیون دیدار داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۸    
سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی ضمن حضور در همدان با مسوولین هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی این استان دیدار داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۲    
سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی از برگزاری دوره توجیهی ویژه داوران مرشدی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت ورزش های زورخانه ای تاکید کرد: ادامه سرپرستی باران چشمه به عنوان یکی از کاندیداهای انتخابات در فدراسیون ورزش های زورخانه ای بر خلاف عدالت و در تضاد با روحیه پهلوانی است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
با حکم سرپرست فدراسیون کمیته استعدادیابی فدراسیون اسکی منصوب شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۱    
سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی ضمن حضور در زاهدان با مسوولین اداره کل ورزش و جوانان و هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان سیستان و بلوچستان دیدار داشت.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون شطرنج طی حکمی امیررضا پوررمضانعلی را به عنوان مربی جدید تیم ملی بانوان انتخاب کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به منظور هماهنگی در مورد اجرای برنامه های کشتی پهلوانی، سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با رئیس فدراسیون کشتی دیدار و گفت و گو کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی از برگزاری دوره همسان سازی مدرسان مربیگری، داوری و مرشدی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۵    
افشین داوری در گفت وگو با میزان، در خصوص اینکه آیا شایعه انصرافش از انتخابات ریاست فدراسیون شطرنج واقعیت دارد یا خیر، اظهار داشت: این شایعه واقعیت ندارد و من در انتخابات فدراسیون شطرنج کاندیدا خواهم بود و خیلی محکم روی تصمیمم هم هستم. ...
خمام نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۷    
فرهاد نیکوخصال سرپرست فدراسیون شطرنج طی حکمی امیررضا پوررمضانعلی را به عنوان مربی تیم ملی بانوان انتخاب کرد. فرهاد نیکوخصال سرپرست فدراسیون شطرنج طی حکمی امیررضا پوررمضانعلی را به عنوان مربی تیم ملی بانوان انتخاب کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون شطرنج هدایت تیم های این رشته در رده های سنی مختلف بخش مردان و بانوان را برای سال جاری به پنج مربی داخلی و یک مربی خارجی سپرده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۹    
مهرعلی باران چشمه سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی ضمن حضور در خوزستان با مسوولین هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان خوزستان دیدار داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: رقابت های انتخابی تیم ملی در رده سنی بزرگسالان (بالای 18 سال) برگزار خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج ورزشکاران، به مناسبت روز 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، دکتر احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، دکتر میرجلیلی رییس سازمان بسیج ورزشکاران، سردار باران چشمه سرپرست فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۵    
سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی ضمن حضور در تبریز با مسوولین هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان آذربایجان شرقی دیدار داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - سرپرست فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران گفت: منش پهلوانی در بین ورزشکاران کلیه رشته های ورزشی احیاء می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۵    
با حکم سردار باران چشمه سرپرست فدراسیون زورخانه ای و کشتی پهلوانی شهبازعلیزاده بعنوان رئیس سازمان لیگ ورزش زورخانه ای در سمت خود ابقاء شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار باران چشمه، سرپرست فدراسیون زورخانه ای و کشتی پهلوانی در دیدار با دکتر انوشیروانی مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل، شعار سال 1400 فدراسیون را در سه محور شفاف سازی، خرد جمعی وعدالت محوری عنوان کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۶    
مهرعلی باران چشمه سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی ضمن حضور در اردبیل با مسوولین هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی این استان دیدار داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مهرعلی باران چشمه سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی ضمن حضور در ارومیه با مسوولین هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان آذربایجان غربی دیدار داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: دوره توجیهی داوران زورخانه ای به صورت مجازی برگزار می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با حکم سرپرست فدراسیون مشاور امور جوانان و قهرمانان فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
افشین داوری در گفت وگو با میزان، در خصوص مسابقات دوچرخه سواری جایزه بزرگ سرخه حصار اظهار داشت: مسابقات جایزه بزرگ کیفیت بالایی داشت و همه قهرمان های مطرح در آن شرکت کرده بودند. مسیری که برای مسابقات انتخاب شده بود شباهت زیادی به مسیر المپیک داشت و در نهایت 10 نفر برتر به اردوی تیم ملی دعوت شدند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۶    
علی جوادی سرپرست فدراسیون فوتبال در حالی دیروز رسما به همکاری خود پایان داد که پیش از او و از روز 11 اسفند 99 تا به امروز و با حضور شهاب الدین عزیزی خادم،به ترتیب امیر مهدی علوی،محمد صادق درودگر،مهدی محمدنبی و علی سلیمانی از سمت های سخنگویی،مدیر حوزه ریاست و مدیریت روابط عمومی ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۰    
تهران- ایران پرس: سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری کشور گفت: ملی پوشان برتر دوچرخه سواری ایران به تورهای معتبر جهان و اروپا اعزام خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی فنی کمیته مرشدان فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با حضور سرپرست فدراسیون برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۱    
سرپرست فدراسیون شطرنج: اگر در جریان مسابقات قهرمانی کشور که در تهران برگزار می شود، بازیکنی از منطقه قرنطینه و تعیین شده خارج شود از ادامه مسابقات حذف و به تیم ملی دعوت نمی شود.