سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۶:۳۴Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تلفیق هنر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۰۵    
وقتی دانش و مهارت با هم تلفیق می شود حاصل آن هم اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی و هم توسعه علم و پژوهش کشور در سطح منطقه و جهان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۷    
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: زیباسازی فضای محیطی بخش اطفال در دانشکده های دندانپزشکی با تلفیق هنر و مهارت می تواند موجب کاهش ترس کودکان از انجام درمان های دندانپزشکی و افزایش استقبال آنان شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۶    
گروه استان ها موزه نادعلیان جزیره هرمز با ترکیبی از هنر با فرهنگ مردم جزیره هرمز آثار دیدنی از زوایای مختلف زندگی مردمان جنوب را به نمایش گذاشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۱    
هنر قبطی و هنر اسلامی از قدیم دارای فضاهای مشترک در مصر بوده اند و تزئینات و معماری مساجد نمونه های زنده ای از تأثیر متقابل این دو هنر بر یکدیگر است.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
امام رضا(ع) یا امام حسین(ع) فقط مختص زمان خودشان نیستند و در بی نهایت زندگی حضور دارند. هنر می تواند به خوبی با این جریان بی کران، همراه باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۲۵    
هنرآنلاین : نمایشگاه ابراهیم الفت با عنوان و عشق تنها عشق در گالری سرزمین هنر برپاست. در این نمایشگاه که 9 اثر متنوع از نظر ابعاد و فرم و محتوا به نمایش درآمده، تلفیق هنر دکوراتیو و هنر حرفه ای به چشم می خورد و اولین نمایشگاه لایت باکس در زمینه کالیگرافی در ایران محسوب می شود ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
نمایشگاه متفاوتی از نقاشی خط با عنوان و عشق تنها عشق در گالری سرزمین هنر برگزار می شود، نمایشگاهی که تلفیق هنر دکوراتیو و هنر فاخر است. به گزارش ابتکار ، این نمایشگاه بیست و دومین نمایشگاه هنری ابراهیم الفت است؛ پزشک هنرمندی که علاوه بر پزشکی ...
الف   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۳    
دومین اجرای قسمت نهم از دور دوم عصرجدید توسط صالح سخندان انجام شد که داوران عصر جدید را حیرت زده کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان دادستان عمومی و انقلاب زنجان گفت: با دستگیری 5 مدیر شرکت هرمی تلفیق هنر خاتم هوشمند، این شبکه تعلیق شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس در نظر دارد شنونده حرف عامه مردم در دو طرف دعوای مخالف و موافق شرکت تلفیق هنر باشد، پس خیلی تصادفی از بین شماره تماس هایی که در دو کمپین مخالف و موافق در سامانه فارس من ثبت شده بود استفاده کرد تا با چندین نفر از دو طرف دعوا به گفت وگو بنشیند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، برخی مخاطبان این خبرگزاری در سامانه فارس من ، سوژه ای را با عنوان معیشت هزاران جوان با مخاطره جدی روبه روست ثبت کردند و عنوان کردند: ما عداه ای بازارساز هستیم که با همکاری شرکت تلفیق هنر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مخاطبان فارس با ثبت کمپینی در سامانه فارس من خواستار حمایت از شرکت تلفیق هنر شدند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۵    
باند شرکت هرمی تلفیق هنر با گردش مالی 670 میلیارد تومان که تحت پوشش فروش صنایع دستی و آثار هنری در سطح کشور فعالیت داشتند، شناسایی و منهدم شد.
برترین ها: متلاشی شدن باند هرمی محصولات فرهنگی در کشور به همت سربازان گمنام امام زمان (عج)
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بنا به دستور مقام محترم قضایی، سایت شرکت تلفیق هنر به علت فعالیت مجرمانه هرمی منطبق با بند ز ماده یک قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور، از دسترس خارج گردید؛ به موجب این ماده هرگونه فعالیت در شرکت تلفیق هنر نیز جرم محسوب شده و مستوجب تعقیب کیفری در مراجع قضایی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 تهران گفت: با خلاقیت شهروندان و دانش آموزان برای باز آفرینی نمای فرسوده یک آموزشگاه قدیمی، مدرسه همایون خواجوی با تلفیق هنر و اجرای ایده های بدیع بازپیرایی شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۸:۳۱    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابنا ک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. اظهارات عجیب عمو و دوست پسر رومینا اشرفی بهینه سازی فضا های کوچک با تخت های تاشو و کشویی پرداخت یارانه به متولدان جدید مشروط شد بازگشت پرواز اهواز به فرودگاه به دلیل نقص فنی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۹    
از جمله شرکت های فعال در حوزه هنر که به شکل هرمی اقدام به شبکه سازی و بازاریابی می کرد و به واسطه نوع فعالیت مورد انتقاد بسیاری از هنرمندان قرار داشت، می توان به شرکت تلفیق هنر اشاره کرد؛ شرکتی که اخیراً و با حکم مقام قضایی مسدود شده است.
کارشناس مسؤول اصناف چهارمحال و بختیاری در خصوص فعالیت غیرمجاز شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای به مردم هشدار داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سایت شرکت هرمی تلفیق هنر که به شدت موجب آسیب های اجتماعی و اقتصادی در سطح کلان کشور شده بود، به دستور مقام قضایی از دسترس خارج شد؛ این در حالی است که در چند روز گذشته برخی از دفاتر این شرکت در شهرستان های مختلف نیز پمپ شده.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۷    
کاتولوگ صنایع دستی را نشان میدهند می گویند پول را واریز و بعد از 20 روز برایتان ارسال میکنیم اما می بایست بازاریابی شبکه ای کنید زیر مجموعه معرفی کنید هر چند نفر در چپ و راست خود معرفی کنید در هفته سود آن را برایتان واریز می کنیم!
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۰    
مدیرعامل شرکت تلفیق هنر در جوابیه ای که برای بولتن نیوز ارسال کرده، مقام معظم رهبری و شورای محترم نگهبان را سپر بلای هجمه ها به خود قرار داده و با ادعاهای کذب تلاش دارد فعالیت خود را قانونی جلوه دهد و با این جوابیه در تلاش برای فریب دادن اذهان عمومی و مخاطبان سراسری سایت است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۰    
حدود 40 نفر از بازاریابان و سه لیدر اصلی شرکت گلدکوئستی تلفیق هنر که در پارک خیابان نبرد تهران در حال آموزش بودند، با هماهنگی پایگاه 6 اطلاعات و دادگاه جرائم رایانه ای و معاونت فضای مجازی دادستانی دستگیر و به دادگاه معرفی شدند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۲۰:۱۰    
بسیار از افرادی که با ترفندهای مختلف فریب بازاریابان شرکت گلدکوئستی تلفیق هنر را خورده اند، از مال و آبرویی که ازدست داده اند گله و شکایت دارند و همه تقصیرها را گردن اسلام و انقلاب می اندازند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۰۱:۴۵    
تلفیق هنر با فروش اقلام لوکسی که در حوزه صنایع دستی هستند، قدم به قدم پا جای پای شرکت گلدکوئست اینترنشنال گذاشته است؛ البته گلدکوئست مدرنی که حتی اقدام به آدم ربایی می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۵    
صنایع دستی دریایی یکی از رشته هایی است که در استان ساحلی بوشهر قدمتی دیرینه دارد و حالا در فهرست آثار ملی هم جای گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با گرامیداشت روز هنر انقلاب اسلامی و با صدور پیامی، گفت: شهید آوینی با تلفیق هنر در جامعه، فرهنگی نو درانداخت.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : بسیاری از شرکت های فعال در حوزه فناوری، به ابداع انواع دستگاههای پوشیدنی پرداخته اند که زیورآلات هوشمند، یکی از انواع آنها هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۷:۱۱    
یک بانوی کارآفرین کردستانی با ایجاد کارگاه صنعت مصنوعات بتنی طرح چوب، برای 30 خانوار آسیب دیده اجتماعی شغل ایجاد کرده است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه این روزها با توجه به گسترش انواع هنر و پیچیده شدن زندگی انسان به ویژه در حوزه هایی مانند لباس، تلفیق هنر و مفاهیم قرآنی می تواند مخاطبان متعددی داشته باشد، مرکز رشد واحد های فن آور هنر های قرآنی جهاددانشگاهی در رویدادی که هم جنبه آموزش و هم مسابقه دارد ...
همگردی   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۰۶:۰۶    
مسجد محمد امین از مسجدهای بیروت است. بانی ساخت این مسجد، نخست وزیر قبلی لبنان بود که او را پس از مرگ در همین مسجد به خاک سپردند. این مسجد فیروزه ای رنگ از بزرگ ترین مسجدهای لبنان است و تلفیق هنر معماری عثمانیان در این مسجد حسابی خود نمایی می کند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۵    
بجنورد - معاون صنایع دستی خراسان شمالی گفت: مدتی است شرکت بازاریابی درزمینهٔ صنایع دستی با عنوان "تلفیق هنر مینا و خاتم هوشمند" در حال فعالیت در استان است که این شرکت هرمی و فعالیت آن غیرقانونی است.
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۶    
وزیردفتری مولف کتاب تکنیک طراحی بافت و رنگ می گوید؛ این اثر دارای بار هنری است. در واقع ترکیب رنگ در پارچه ها اطلاعاتی را به افراد و متخصصان این حوزه می دهد که می توانند با امکانات ابتدایی طراحی جالب توجهی در بافت پارچه داشته باشند.
ادیان نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۳:۳۰    
کلیسای وانک یا آمنا پرکیج نام کلیسایی است در محله جلفای اصفهان که از روی کلیسای سنت استپانوس در جلفای آذربایجان کپی برداری شده است. این کلیسا از کلیساهای تاریخی ارمنیان اصفهان می باشد و در زمان شاه عباس دوم ساخته شده است. وانک در زبان ارمنی به معنی کلیسای جامع است.
پانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دانش آموزان اصفهانی با تلفیق هنر و آموزش، احساسات پاک و معصومانه خود را نسبت به ساحت شهید والامقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی بر دیوار مدرسه آراستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شهرضا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرضا گفت: تلفیق هنر با معنویت در مساجد در جذب جوانان به این نهاد دینی مؤثر است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۳    
نمایشگاه عکس "بی لنگر" با هدف ترویج طبیعت گردی مسئولانه همچنین فرهنگسازی احترام به محیط زیست در بی راهه نوردی، درحال برگزاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۱:۴۲    
خانم نبیلی ، هنرمند مهدیشهری با تلفیق هنر و تکنولوژی ، تابلوفرش های سنتی را با نقشه های رایانه ای به بازار عرضه می کند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم نرماشیری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: معلولیت ذهنی یکی از آسیب هایی است که در کنار محدودیت های روانی؛ عامل تضعیف حرکات جسمانی نیز می شود ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۷:۴۵    
مدیرگروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم از تلفیق هنر و فن رشته معماری با تکنیک و صلابت رشته عمران در دومین نمایشگاه علمی دانشجویان همزمان با هفته پژوهش خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۲:۳۱    
نشست تلفیق هنر و ادب –فرهنگ و حکمت ایرانی اسلامی در حماسه رامایانا عصر روز سه شنبه 12 آذر در پژوهشکده هنر برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۷:۰۱    
فعالیت شرکت تلفیق هنر اخیرا با برخی حواشی همراه بود که دستگاه قضا فرصتی 6 ماهه برای اخذ مجوز و ادامه فعالیت به آن داده است.
پانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۹    
تهران (پانا) - مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد جشنواره فرهنگی و هنری گلدسته های سرو تبلور عینی فعالیت های فرهنگی و هنری دانش آموزان با استفاده از ابزار هنر است. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۷:۴۱    
طرح گذر های فرهنگ وهنر ایده نوپایی است که از همان ابتدای کار با استقبال هنرمندان و مردم مواجه شد. ایده ای که بر اساس آن قرار بود بخش هایی از شهر های بزرگ به مکانی برای رویداد های فرهنگی تبدیل شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رشت- معاون هنری ارشاد گیلان تأکید کرد: بهره گیری از ابزارهای نمایشی در خوانش کتاب با توجه به هزینه کم و اثرگذاری فراوان در انتقال مفاهیم، می تواند نقش مهمی در ترویج فرهنگ مطالعه داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۱۲    
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق گفت: بیش از 10هنرمند هنر های تجسمی، بقعه امامزاده عبدالله (ع) بافق را طراحی و نقاشی کردند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۶    
در مجموعه نقاشی باغی دگر کتایون ریاحی جریان زندگی پیداست؛ تلفیق هنر و شعر زیبایی آثار را دو چندان کرده و بیننده را به وجد می آورد.
اخبار رسمی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۵    
یک شنبه 98/7/28 ، (اخبار رسمی) : بوتیک هتل کاروانسرای لاله بیستون با ظرفیت پذیرش 100 میهمان، دارای 20 واحد پذیرایی استاندارد و سوئیت های رویال و امپریال با طراحی سنتی و برخاسته از معماری اصیل دوران صفوی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
محققان یک شرکت دانش بنیان اصفهانی توانستند به دانش نوین تولید شیشه های دوجداره که تلفیقی از دانش و هنر است، دست یابند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵    
اجرای موسیقی در گروه سنی 3 تا 14 سال شاید پدیده ای تکراری و عادی به نظر برسد، اما وقتی پای خلاقیت و استفاده از مواد بازیافتی همراه با گویش اصفهانی باشد قطعا جذاب و غیر تکراری خواهد بود.