چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۰:۱۱Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیامبر گرامی اسلام»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پیامبر گرامی اسلام (ص) می فرمایند: از گمان بد بپرهیزید که گمان بد، بدترین نوع دروغ است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری حوزه روایت زیر را از کتاب عوالم العلوم و المعارف و الأحوال منتشر می کند. پیامبر گرامی اسلام (ص): وُلدِ فاطِمَةَ فَانَا وَلِیُّهُم وَ عُصبَتُهُم، وَ هُم خُلِقُوا مِن طِینَتِی ویل للمکذبین بفضلهم، من أحبهم أحبه اللّه و من أبغضهم أبغضه اللّه. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۰    
اقتصاد ایران: کتاب انتقام به قلم نیلوفر مالک، رمانی با موضوع نوع مواجهه پیامبر گرامی اسلام با قاتل حضرت حمزه است که از سوی انتشارات به نشر برای رده سنی نوجوان روانه بازار کتاب شد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله جوادی آملی گفت: روایتی از پیامبر گرامی اسلام هست که خدایا بین مردم و نان آن ها جدایی نیانداز، اگر بین مردم و نان مردم فاصله بیفتد دیگر خبری از دین نخواهد بود. اقتصاد یعنی نان مملکت، باید جلوی غارت ها و اختلاس های میلیاردی گرفته شود و مشکلات اقتصادی حل شود!
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
انتقام رمانی با محوریت نوع مواجهه پیامبر گرامی اسلام با قاتل حضرت حمزه است که از سوی انتشارات به نشر روانه بازار کتاب شد.
برترین ها / راه امروز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۲:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
یک مرجع تقلید گفت: داشتن رهبر خوب یک طرف قضیه است، از آن طرف مجموعه مسئولین باید درست عمل کنند. کشور ما دارای امکانات فراوان خدادادی است، ما تقریبا یک درصد جمعیت جهان ولی ده درصد امکانات جهان را در اختیار داریم که باید با برنامه ریزی درست به وضعیت کشور سامان داده شود.
حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفتند: اگر بین مردم و نان مردم فاصله بیافتد دیگر خبری از دین نخواهد بود. اقتصاد یعنی نان مملکت، باید جلوی غارت ها و اختلاس های میلیاردی گرفته شود و مشکلات اقتصادی حل شود!
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان مازندران از اخذ رضایت دریک فقره پرونده با موضوع قصاص نفس،یک فقره پرونده با موضوع معاونت درقتل و11فقره پرونده مالی با پادرمیانی اعضای شورای حل اختلاف و شعب ویژه صلحی خبرداد. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۶:۴۰    
پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم : الحیاءُ حَسَنٌ وَ هُوَ مِنَ النِّساءِ أَحسَنُ وَ اِمرَأَةٌ لاحیاءَ لَها کَطَعامٍ لامِلحَ لَه. ......شرم و حیا خوب و پسندیده است اما از زنان پسندیده تر است. زنی که حیا ندارد مانند طعامی است که نمک ندارد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۹:۴۷    
حوزه/ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: در قرآن کریم خداوند وقتی به پیامبر گرامی اسلام مأموریت می دهد که به سراغ اهل کتاب برود، به رسول خدا(ص) می فرماید اگر می خواهید با اهل کتاب وارد گفت وگو شوید، بدون زبان مشترک این کار دشوار است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، کتاب پیامبر رحمت با حمایت بنیاد مطالعات اسلامی ابن سینا و همکاری معاونت بین المللی مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی توسط انتشارات صدرا در روسیه منتشر شد. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۹:۰۰    
پرسش: پیامبر گرامی اسلام چگونه مخاطبان خود را به سوی حق دعوت می کردند و شیوه تبیین و استدلال های آن حضرت چگونه بود؟ پاسخ: مخاطبان پیامبر(ص) ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
جوادی با بیان اینکه مشکلات امروز کشور نتیجه فاصله با آموزه های ناب کتاب آسمانی قرآن کریم یادگار پیامبر گرامی اسلام حضرت محمدمصطفی(ص) است،گفت:نردبان ترقی همه ما کتاب است و بر این اساس باید این یار مهربان را از حاشیه به متن بیاوریم.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۶:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک آینده به منظور ترویج سنت پیامبر گرامی اسلام و تسهیل ازدواج جوانان عزیز کشورمان همواره در پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج، نقش آفرینی مطلوب و مثبتی را دارد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۴   + ۷۷ سایت دیگر  
آیت الله العظمی جوادی آملی با تاکید بر تولید و اشتغال عنوان کرد: با کمیته امداد نمی شود کشور را اداره کرد بلکه باید با تولید و اشتغال، ضمن حفظ آبرومندی برای زندگی مردم، فقر را ریشه کن کرد تا همه کریمانه بر سر سفره خود بنشینند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۷    
به هم ابراز علاقه کنید. طبق فرمایش پیامبر گرامی اسلام آَبدِ الَمودَهَ لِمَن وادک تَکن اَثبت. دوستی خود را نسبت به آن که تو را دوست دارد، اظهار کن تا این دوستی استوارتر شود. محبت و علاقه خود را به بهانه های مختلف به همسرتان نشان دهید و از هر فرصتی برای تبادل ارتباطات عاطفی خود استفاده کنید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۷    
همایش طلیعه حضور منطقه 2 استان مرکزی، همزمان با ایام هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام و امام جعفر صادق(ع) در ساوه برگزار شد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۶    
مراسم جشن شب میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (صلی الله و علیه و آله و سلم) و بنیان گذار مکتب تشیع حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) در معابر و میادین اصلی منطقه 12 تهران برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم خجسته میلاد پیامبر مهربانی حضرت محمد (ص) و فرزند گرامی اش حضرت امام جعفر صادق (ع) در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان برگزار شد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۹    
همزمان با شب میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (صلی الله و علیه و آله و سلم) و بنیان گذار مکتب تشیع حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) مراسم پرفیض قرائت دعای کمیل در مهدیه تهران برگزار گردید.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز با پرداختن به ابعاد سیره اخلاقی و ایمانی پیامبر گرامی اسلام گفت: پیامبر (ص) اسوه اخلاق و مردمداری است و جامعه با الگو قرار دادن این اسوه حسنه به سعادت می رسد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
دکتر اسماعیل لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن هفدهم ربیع الاول، سالروز ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) را تبریک و تهنیت گفت.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۶    
امام جمعه شیروان در خطبه های نماز جمعه امروز شهرستان شیروان ضمن تبریک میلاد باسعادت نبی گرامی اسلام و امام جعفر صادق علیهما السلام گفت: انقلاب اسلامی جلوه ای از نهضت پیامبر گرامی اسلام است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر سابق مرکز تخصصی نماز در جمع طلاب لنجانی به چهار سوال درباره پیامبر گرامی اسلام (ص) پاسخ داد.
8 صبح   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
هشت صبح: رهبر معظم انقلاب در دیدار سران قوا، جمعی از مسئولان نظام و میهمانان شرکت کننده در کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی فرمودند: نهال جمهوری اسلامی اکنون به درختی تناور تبدیل شده است که غلط بکند کسی حتی فکر کَندن آن را نیز بکند ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: امام جمعه برازجان با اشاره به اینکه علیرغم قول مسئولان تاکنون اعتبار مود نیاز سد دالکی تامین نشده است گفت: مسئولان هر چه زودتر برای فعال شدن این پروژه چاره ای بیاندیشند. ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۰   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی فرارسیدن سالروز میلاد نبی مکرم اسلام، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص)، سیدالمرسلین و رحمه للعالمین را به سران و مردم کشورهای اسلامی تبریک گفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-مراسم معنوی و نورانی "میلاد النبی (ص) ومحفل انس با قرآن" همزمان با سالروز ولادت باسعادت پیامبرگرامی اسلام (ص) وصادق آل محمد (ع) باحضور قاری بین المللی از جمهوری اسلامی ایران در شهر لاهور پاکستان برگزار شد و شرکت کنندگان در این مراسم هنر تلاوت استاد علیرضا رضایی قاری صاحب نام کشورمان را ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۰    
استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت 17 ربیع الاول سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد بن عبدالله(ص) و فرزندش امام جعفر صادق(ع) غرق شادی و سرور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع)، 66 نفر از زندانیان مرکزی بوشهر و دشتستان آزاد و یا به مرخصی رفتند که در این راستا 25 مددجو زندان بوشهر مشمول مرخصی منجر به آزادی شدند.
پیک نکا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام هفته وحدت و گرامیداشت ولادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) ششمین امام شیعیان، جشن بزرگ هفته وحدت در پارک ملت شهرستان نکا برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۷    
لارستان- ایرنا- برخی شهروندان لاری و مردم شهرهای مختلف جنوب فارس اعم از شیعه و سنی روز جمعه در سالروز میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص)، پیمان وحدت و همدلی را تجدید و اقدام عاملان شهادت 2 تن از مدافعان امنیت در بخش بیرم لارستان را یکصدا محکوم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ساری- نماینده ولی فقیه در مازندران پیام دین و پیامبر مهربانی ها را وحدت و رحمت ذکر کرد و گفت: زندگی پیامبر گرامی اسلام سرشار از مهرورزی، اخلاق و رافت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۳    
ایسنا/همدان مسئول کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی ملایر و مدرس دانشگاه با اشاره به فرارسیدن هفدهم ربیع الاول سالروز ولادت پیامبر اکرم (ص) ، گفت: خداوند در آیات قرآن به تعلیم و تزکیه به عنوان فلسفه بعثت پیامبران از جمله پیامبر گرامی اسلام تاکید دارد و در این راستا " مکام اخلاقی" به عنوان هدف بعثت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - "تجمع مردمی امت رسول الله" همزمان با شب میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و برائت از فتنه گران در جوار یادمان شهدای گمنام گناوه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استان مرکزی روز جمعه همزمان با 17 ربیع الاول سالروز میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) غرق در شادی و سرور است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۵    
به گزارش سبلان ما ، عموم سیره نویسان متفقند که تولّد پیامبر گرامی اسلام - صلی الله علیه و آله- در عام الفیل در سال 570 میلادی بوده است. زیرا آن حضرت به طور قطع، در سال 632 میلادی درگذشته است و سنّ مبارک او 62 تا 63 سال بوده است. بنابر این، ولادت او در حدود 570 میلادی خواهد بود. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۰۷:۵۱    
به مناسبت ولادت پیامبر گرامی اسلام و امام جعفر صادق محفل انس با قرآن کریم در مسجد فاطمه زهرا (س) قزوین برگزار می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۰۷:۴۸    
یکی از مهم ترین ویژگی های پیامبر گرامی اسلام (ص)؛ معجزه خاص خود بوده که در زمانی که در قید حیات مادی و دنیوی هم نیست این معجزه وجود دارد و خدای متعال وعده حفظ این معجزه را داده است و آن کتاب شفا و رحمت الهی، قرآن کریم، است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۰۰:۲۴    
امروز (جمعه) 17 ربیع الاول سال 1444 هجری قمری، سالروز میلاد خجسته حضرت محمد مصطفی (ص) پیامبر گرامی اسلام و سالروز میلاد پربرکت ششمین اخترتابناک امامت و ولایت، حضرت امام جعفر صادق (ع) است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم جشن وحدت در استان سمنان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - اجتماع مردمی امت رسول الله(ص) عصر پنجشنبه به مناسبت هفته وحدت، میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) در اراک برگزار شد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مراسم جشن شب میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (صلی الله و علیه و آله و سلم) و بنیان گذار مکتب تشیع حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) حسینیه جوانان صاحب الزمانی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در هیئت متوسلین به حضرت قاسم (علیه السلام) تهران برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) با حضور مقامات طالبان، علما و روحانیون برجسته و سایر اقشار مردم در سرکنسولی ایران در هرات برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: جشن میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) روز جمعه 22 مهرماه همزمان با 17 ربیع الاول در 19 بقعه متبرکه شاخص استان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
چند فیلم سینمایی و تلویزیونی مختلف همزمان با فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام و امام جعفر صادق (ع) از شبکه های مختلف رسانه ملی پیش روی مخاطبان قرار می گیرند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت ولادت پیامبر گرامی اسلام و امام جعفر صادق جشن بزرگ مهربان ترین پدر در شهر اقبالیه برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۸    
جشن میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام و امام جعفر صادق (ع) در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین برگزار می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۰۱:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
تسنیم: معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر با اشاره به تجمع مسالمت آمیز کارگران پارس جنوبی گفت: در این تجمع عده ای آشوبگر وارد ماجرا شدند که لیدرهای اصلی از سوی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی شناسایی، دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند. ...
عقیق   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۲۳:۳۴    
به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت ختمی مرتبت پیامبر گرامی اسلام صلوات الله علیه عقیق به منظور استفاده ذاکرین اهل بیت منتشر می کند