پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۷:۱۳Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله نورمفیدی»

شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی گفت: ایجاد اشتغال برای جوانان از مطالب مورد توجه است ولی تاکید این است که در سال 1402 این برنامه ها بیشتر شود و توجه بیشتری به این مسائل پیدا شود، معیشت مردم و مشکلاتی که در این رابطه است نیز حل شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی در پیام نوروزی 1402 گفت: توصیه ما به مسئولان استان و خواسته مردم از آن ها توجه به مسائل و حل معضلات اقتصادی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۵    
آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه مهمترین وظیفه ائمه جمعه تبیین و تبلیغ معارف دین است، گفت: باید دین را طوری برای مردم بیان کرد که شبهه ای برای آنان ایجاد نشود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۸    
آیت الله نورمفیدی گفت: توافق صورت گرفته بین ایران و عربستان در هفته گذشته نه تنها به نفع ایران و عربستان است بلکه به نفع همه کشورهای منطقه و اسلامی خواهد بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه یکی از ترفندهای دشمنان ایجاد رعب و وحشت در مردم به ویژه خانواده دانش آموزان است، گفت: باید در این زمینه هوشیار بود و بنابر تاکیدات رهبر معظم انقلاب، مسئولان به طور جدی در حال پیگیری زوایای این جریان هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی گفت: درختکاری و ایجاد فضاهای سبز و جنگلکاری از کارهای مورد رضایت خداست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۱    
به مناسبت هفته درختکاری چند اصله نهال توسط نماینده ولی فقیه در گلستان با حضور جمعی از مسئولین استانی امروز، 19 اسفندماه در محله سرچشمه جنب مصلی وحدت گرگان کاشته شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۴    
آیت الله نورمفیدی با اشاره به شایعه مسمومیت دختران دبیرستانی در کشور، افزود: روشن شدن چنین قضیه ای زمان بر و مشکل است و مسببان این قضایا باید به اشد مجازات برسند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۳:۴۴    
آیت الله نورمفیدی گفت: به استناد آیات شریفه قرآن، توحید به معنای کفر ورزیدن به طاغوت و البته بندگی خداوند متعال است. بنابراین ریشه اعتقاد به خدا و بندگی اش، کفر به طاغوت است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۷    
آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه گرانی ها غوغا می کند، گفت: گرانی هر روز توان را از مردم می گیرد، دولت، قوه قضائیه و مقننه همه کارهای خودشان را کنار بگذارند و برای رفع این مسئله فکر کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مراسم تودیع و معارفه دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان با حضور حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان و امام جمعه گرگان در دفتر ایشان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی با اشاره به خواندن قرآن در قبرستان ها، گفت: خواندن قرآن در قبرستان ها و گرفتن پول، کاری حرام و توهین به قرآن است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۲:۰۴    
حوزه/ از سوی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی کشور آیت الله نورمفیدی به عنوان چهره تقریبی گلستان انتخاب شد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نور مفیدی، نماینده ولی فقیه در استان گلستان به عنوان چهره تقریبی استان معرفی شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۶    
آیت الله نورمفیدی گفت: وحدت یک اصل و فرهنگ قرآنی و الهی است که همه ما باید نسبت به حفظ و تقویت آن اهتمام داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان به عنوان چهره برجسته و طلایه دار برجسته تقریب مذاهب وحدت اسلامی در گلستان معرفی شد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۴    
در حاشیه دومین کنفرانس منطقه ای وحدت اسلامی، از تلاشهای تقریبی آیت الله نور مفیدی امام جمعه گرگان تقدیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
از آیت الله نورمفیدی به عنوان طلایه دار تقریب و وحدت اُمت اسلامی، تجلیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- از سوی دبیرخانه اجلاس منطقه ای وحدت اسلامی، آیت الله نورمفیدی طلایه دار تقریب و وحدت اسلامی در گلستان معرفی شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۹:۲۶    
آیت الله نورمفیدی گفت: امروز کشورهای اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیازمند تقریب و وحدت هستند و آن را به عنوان یک هدف مشترک دنبال می کنند چراکه تنها راه غلبه بر دشمنان اسلام و مسلمین جز اتحاد نبوده و نیست.
نماینده ولی فقیه در گلستان: اتحاد ملی راه مقابله با دشمنان است / وحدت اسلامی و تقریب مذاهب در همه کشورهای اسلامی به هدف مشترکی تبدیل شده است آیت الله نورمفیدی گفت: اتحاد ملی، تنها راه مقابله با دشمن است/ وحدت اسلامی و تقریب مذاهب در همه کشورهای اسلامی به هدف مشترکی تبدیل شده است
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۳    
آیت الله نورمفیدی گفت: تنها چیزی که می تواند در برابر دسیسه دشمنان بایستد اتحاد ملی است و باید دل ها با هر رنگ و گرایش سیاسی با نزدیکی به هم در مقابل توطئه های دشمن ایستادگی کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در گلستان با همراهی جمعی از علمای اهل سنت و شیعه با حجت الاسلام حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی روز گذشته، 24 بهمن در بیت الزهرا(س) گرگان دیدار و گفت وگو کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. دکتر زنگانه استاندار گلستان همراه با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و مردم شریف و نجیب استان در ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۰۷    
آیت الله نورمفیدی گفت: مهمترین پیام امروز به جهانیان حضور خود مردم در این مراسم است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۱    
آیت الله نورمفیدی با مهم و تاریخی خواندن روز 22 بهمن، گفت: حضور در راهیپمایی 22 بهمن یک وظیفه شرعی و دینی است و حتی از نماز خواندن هم واجب تر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و زنگانه استاندار با صدور بیانیه ای مشترک از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۹    
آیت الله نورمفیدی گفت: امروز راهبرد دشمن ایجاد اختلاف و تفرقه بین قومیت ها و مذاهب اسلامی است و سدی که می تواند جلوی دشمن و تفرقه افکنی اش را بگیرد اتحاد ملی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی با تاکید براینکه هیچ یک از کشورهایی که در فتنه اخیر نقش داشتند، خیرخواه مردم و کشور ما نیستند ادامه داد: بهترین و کوبنده ترین پاسخ به یاوه گویی های دشمنان حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۲:۵۹    
آیت الله نورمفیدی گفت: اولیای مدرسه باید فضای دوستانه و پر از محبت را برای دانش آموزان رقم بزنند چراکه فضای مدرسه در امر تعلیم و تربیت دانش آموزان بسیار موثر خواهد بود.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۰:۱۹    
به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران همایش زن انقلابی؛ زن انسان ساز با حضور آیت الله نورمفیدی نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان و امام جمعه گرگان در مدرسه علوم دینی خواهران ام الابرار شهرستان آق قلا برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی گفت: دنیای غرب به دنبال این است که در کشورهای اسلامی به ویژه ایران خانواده ها از هم بپاشند در حالیکه خداوند غیر از این را می خواهد. خدای متعال تاکید می کند که خانواده ها بنیادش مستحکم و روابط خانوادگی براساس محبت و مودت باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۱    
آیت الله نورمفیدی گفت: دانشگاه فرهنگیان را باید پیامبرگونه بسازیم و معلمان آن هم از نظر اخلاقی و رفتاری به آن عمل کنند.
نماینده ولی فقیه در گلستان: مرکز اسلامی گلستان یکی از مهم ترین مجموعه هایی است که در راستای تحکیم وحدت و همدلی به ایفای نقش پرداخت / بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش موثری داشتند آیت الله نورمفیدی گفت: بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش موثری داشتند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۵    
آیت الله نورمفیدی تاکید کرد: دانشگاه ها و آموزش و پرورش باید این جوانان را با تاریخ گذشته کشور آشنا کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی گفت: خیلی از کشورها و ملت ها می خواهند از زیر بار ظلم نجات پیدا کنند اما توان آن را ندارند اما خداوند این توفیق را به موسی زمان و ملت ایران داد تا فرعون زمان را در دریای خشم ملت ایران غرق کند.
نماینده ولی فقیه در جمع ائمه جمعه اهل سنت گلستان: وحدت و همدلی اسلامی، مشت محکمی بر دهان دشمنان است / علمای ترکمن صحرا آبروی استان و منطقه هستند آیت الله نورمفیدی گفت: وحدت و همدلی اسلامی، مشت محکمی بر دهان دشمنان و بدخواهان است.
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) در بدو ورود به استان گلستان با همراهی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به دیدار حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان رفت.
دیدار مشاور عالی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با آیت الله نورمفیدی دکتر مسچی با نماینده ولی فقیه در استان گلستان دیدار و گفتگو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان به بازماندگان حادثه تلخ انفجار گاز روستای بصیر آباد گمیشان تسلیت گفتند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۵    
سلسله جلسات هفتگی تفسیر قرآن کریم به همت آیت الله نورمفیدی نماینده مقام معظم رهبری در گلستان و مردم ولایتمدار گرگان شب گذشته، 25 دی ماه در مسجد جامع گلشن گرگان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۸    
آیت الله نورمفیدی گفت: اسلام به خواسته خداوند متعال محیطی را برای جامعه زنان و جایگاهی را برای زنان در جامعه پیاده کرد و به آنان شخصیت داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۳:۳۲    
محمد رعیت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و دبیر شورا، صبح امروز به منظور هم اندیشی و دریافت رهنمون برای توسعه جایگاه شورای فرهنگ عمومی به دیدار حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و رییس شورای فرهنگ عمومی گلستان رفت.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۰:۱۲    
متن یادداشت حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه استان گلستان و امام جمعه گرگان به هفتمین اجلاس استانی نماز به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۹    
آیت الله نورمفیدی گفت: مادران و همسران شهید نقش اساسی در تربیت و تقویت این شهدا و مسیری که برای حفظ دین و اعتلای میهن انتخاب کردند، داشتند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۲:۳۹    
آیت الله نورمفیدی گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پیوسته به دنبال اتحاد ملت ایران بود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۴:۲۹    
آیت الله نورمفیدی گفت: اگر امروز می خواهیم برای مسئولان یک الگو نشان دهیم، شهید سلیمانی بهترین الگو در اخلاص، بندگی، نرمش و عزت است.