دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۸:۵۱Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان فنی و حرفه ای»

شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۶    
مربی کشوری سازمان فنی و حرفه ای در زمینه آموزش نانوایان گفت: متأسفانه حال نان کشورمان خوب نیست و جامعه، چوب خلأ آموزش در صنعت نان را می خورد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
علی اوسط هاشمی رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور از شرکت کلران تولید کننده کلر و مشتقات کلربازدید و مرکز آموزش جوارکارگاهی این شرکت را هم افتتاح کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رستمیان با اعلام خبر عقد تفاهم نامه آموزش محور با سازمان فنی و حرفه ای گفت: هدف از اجرای این تفاهم نامه همکاری، آموزش و توانمندسازی ایثارگران جویای شغل و ارتقاء مهارت افزایی آنان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- وقوع چهار عملیات پلیسی و دستگیری یک قاتل در دامغان در کنار سفر رئیس سازمان فنی و حرفه ای به سمنان در زمره تیتر مهمترین اخبار خبرگزاری مهر استان سمنان هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۵    
سمنان- سفر رئیس سازمان فنی و حرفه ای و افتتاح مرکز مهارت شغلی دانشگاه سمنان، بازدید از نمایشگاه مهارت افزایی، نشست خبری علی اوسط هاشمی و مشکلات تولید بخش خصوصی مهمترین سر تیتر اخبار رسانه بازار در استان سمنان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۰    
گروه استان ها رئیس سازمان فنی و حرفه ای گفت: براساس برنامه ششم توسعه تا سال 1400، یک هزار و 500 مرکز آموزش جوار کارگاهی و بین کارگاهی در شرکت شهرک ها و مراکز صنعتی ایجاد می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۵    
سمنان- با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای و مسئولان ارشد استانی، مرکز مدیریت مهارت آموزی و مهارت شغلی دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت الست گروپ با بیان اینکه افرادی که در این پروسه آموزشی قرار می گیرند باید دیپلم متوسطه را در هر رشته ای داشته باشند، گفت: سازمان فنی و حرفه ای ایران یک سازمان آموزشی معتبر در سطح بین الملل است، افرادی که تحت نظر سازمان فنی حرفه ای ایران آموزش دیده اند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۲۲    
سمنان- رئیس سازمان فنی و حرفه ای با بیان اینکه امروز آموزش مهارت در کشور نیازمند تحول اساسی است، گفت: امروز به ساختار و نظام آموزشی نیازمندیم تا بتوانیم نیاز شغلی در مشاغل جدید و نوپدید را تامین کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: گواهینامه مهارتی صادره از سوی این سازمان در 70 کشور جهان از جمله کشورهای اروپایی معتبر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۵۲    
سمنان-ایرنا- برگزاری مصاحبه مطبوعاتی با اصحاب رسانه، بازدید از مرکز آموزش مهارتی شرکت گاز و افتتاح کارگاه آسانسور در سمنان از جمله برنامه های روز سوم و پایانی سفر علی اوسط هاشمی رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور به استان سمنان بود. (عکاس:علی اکبر بندری)
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان فنی و حرفه ای با بیان اینکه قانون مهارت ها از ابتدایی تا دکترا توسط مجلس به تصویب رسیده است، گفت: در کنار این قانون استاندارد آموزش مهارتی برای 40 رشته تدوین شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: حداقل 70 درصد مراکز فنی و حرفه ای کشور برای ارائه مهارت متناسب با نیاز بازار نیازمند تجهیز و تغییر منطبق با فناوری روز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۱:۵۰    
علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای عصر روز چهارشنبه، 17 دی ماه 99 در سفر به استان سمنان از ظرفیت های مختلف مهارت آموزی در این استان دیدن و در جلسه شورای مهارت استان سمنان که در سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان برگزار شد، شرکت کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۱:۱۱    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان: در راستای تخصصی شدن فعالیت های سازمان فنی و حرفه ای، 5 دپارتمان تخصصی در استان سمنان تشکیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۵۷    
رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور از توافق صورت گرفته بین استانداری سمنان و این سازمان در خصوص ایجاد مراکز تخصصی و دپارتمان های تخصصی جدید مهارت آموزی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۱    
سمنان- رئیس سازمان فنی و حرفه ای با بیان اینکه امروز مشکل ما عدم تناسب بین مهارت و نیاز بازار در زمینه اشتغال است، گفت: این امر سبب بروز یک شکاف در سطح کشور شده که باید آن را کاهش داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۰۲    
گروه استان ها- رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از ایجاد مرکز رصدخانه مهارت برای نخستین بار در کشور در استان سمنان خبر داد و گفت: راه اندازی مراکز تخصصی آموزش های مهارتی رویکرد سازمان فنی و حرفه ای کشور است.
خرد و کلان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با اعلام راهکارهای گسترش تعاملات ایران و آلمان در حوزه فنی و حرفه ای و تسهیل ارتباط نیروی کار بین دو کشور، از شبکه اجتماعی لینکدین ایرانی نیز به طور رسمی رونمایی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۸    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان فنی و حرفه ای بر آموزش و توانمندسازی 5 هزار کهگیلویه و بویراحمدی توسط این سازمان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
محمود کریم دخت روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این میزان اشتغال شامل داوطلبانی است که با هدف ایجاد کار در دوره های سازمان فنی و حرفه ای شرکت کرده و پس از اتمام دوره وارد بازار کار می شوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
هزار و 497 نفر از سربازان وظیفه استان همدان، در 9 ماه نخست امسال در دوره های مهارت آموزی سازمان فنی و حرفه ای شرکت کردند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ربابه بهرامی هیدجی به عنوان معاون روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فنی و حرفه ای کشورمنصوب شد به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در حکم انتصاب خانم بهرامی هیدجی که توسط رضا نصری مدیرکل دفتر ریاست، حقوقی، روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان صادر گردیده ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۳۴    
با انعقاد تفاهم نامه ای بین سه سازمان بهزیستی کشور ، سازمان برنامه و بودجه و سازمان فنی و حرفه ای زنان سرپرست خانوار حوزه امور اجتماعی به صورت رایگان در حال آموزش در آموزشگاههای خصوصی هستند .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا گفت: پیروی موافقت رهبری و هماهنگی انجام شده با سازمان فنی و حرفه ای کشور به منظور تسهیل روند اشتغال جوانان پس از دوره خدمت نظام وظیفه، سربازان مهارت آموز می شوند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۶:۵۳    
آموزشگاه مدرسان پیشتاز با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای جهت تکمیل کادر مربیان خود در شهر تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
سینا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
با برگزاری رویداد مجازی در حوزه نانو تیم های برتری که از ایده های خود در برابر داوران ارائه کنند، معرفی خواهند شد. با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، سازمان فنی وحرفه ای و مرکز تربیت مربی کشور رویداد کارنو با رویکرد توانمندسازی سرمایه های انسانی ویژه ی متخصصان فناوری نانو ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی استان قزوین از انتظار حدود 3 هزار کارگر ساختمانی این استان برای قرار گرفتن تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی خبر داد و از توقف بیمه کارگران ساختمانی این شهرستان در سال جاری انتقاد کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین دانشکده علوم پزشکی آبادان و سازمان فنی و حرفه ای شهرستان به منظور استفاده از ظرفیت ها و امکانات آموزشی این مجموعه ها منعقد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۱۶    
میرزایی با اشاره به اهمیت جایگاه سازمان فنی و حرفه ای در ایجاد فرصت های آموزشی برای مهاجران بودن مهارت در استان البرز گفت: استان البرز آینده روشنی از لحاظ اقتصادی و گردشگری دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: بهتر است بخشی از بودجه آموزش و پرورش به سازمان آموزش فنی و حرفه ای تعلق بگیرد زیرا بخش فنی و حرفه ای از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۳:۰۱    
طرح ایران مهارت در مناطق محروم، کم برخوردار و مرزی گلستان به صورت رایگان به اجرا در می آید. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان _ ایرنا _ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت: سازمان فنی و حرفه ای با راه اندازی رشته های متناسب با جغرافیای شهر و بازار کار، در کنار مهارت آموزی نقش مهمی را در ایجاد فرصت های شغلی مولد و پایدار به عنوان یک هدف و اولویت اصلی ایفا می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بیکی گفت: سازمان فنی و حرفه ای کشور 500 میلیون تومان برای راه اندازی دپارتمان تخصصی معدنی نهبندان تخصیص داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - تفاهم نامه همکاری آموزشی با هدف ارتقای سطح توانمندی و مهارت افزایی نیروی انسانی در عناوین مختلف آموزشی بین استانداری کردستان و سازمان فنی و حرفه ای امضا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز اصفهان گفت: طی دو سال گذشته با تفاهم نامه ای که با سازمان فنی و حرفه ای امضا شد، سطح علمی نیروهای شرکت گاز افزایش یافته است، سطح علمی فقط منوط به رده های بالای کارمندان نیست، بلکه باید سطح علمی تمامی کارکنان افزایش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: اعتبارات مهارتی سازمان فنی و حرفه ای این استان سال آینده با توجه به افزایش جوانان جویای شغل 900 درصد افزایش خواهد یافت.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس آموزش نیروی انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: در جهت آموزش و صدور گواهینامه صلاحیت حرفه ای مشاغلی که در سازمان فنی و حرفه ای دارای کد استاندارد می باشند، اولین قرارداد همکاری با سازمان فنی و حرفه ای منعقد شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۷    
تهران (پانا) - رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در مصاحبه با برنامه روزنه گفتگو مهارت آموزی دانش آموزان با نیازهای ویژه را یکی از برنامه های اصلی آموزش و پرورش استثنایی اعلام کرد و گفت که در همین راستا برنامه آموزش همراه با تولید در مدارس متوسطه حرفه ای شروع شده است. ...
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۰    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را یک مجموعه مستقل قلمداد نمی کند بلکه تنها امکان پرداخت کمک های حمایتی و رشد این سازمان را فراهم می آورد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار عبدالرحیم کردی در نشست با رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور با اعلام مطلب افزود: در حال حاضر هفتاد پرونده سرمایه گذاری جاری در دست اقدام دارد که در فعالیت عمرانی پروژه های سرمایه گذاران ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر حبیب عرفان منش، مدیرکل دفتر راهبردی اجرای آموزش سازمان فنی و حرفه ای کشور در برنامه گفتگوی اقتصادی اظهارکرد: کارآفرینی در ایران با موانع متعدد قانونی، مالی و سرمایه گذاری مواجه است. ...
استاندار خراسان شمالی از امضای تفاهم نامه ای به ارزش 1000 میلیارد ریالی با سازمان فنی و حرفه ای کشور با هدف توسعه و بهبود حوزه های مهارت، کسب و کار و تولید استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۸    
با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور، اولین مرکزسنجش مهارت جنوب سیستان و بلوچستان در شهرستان ایرانشهر به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور، اولین مرکزسنجش مهارت جنوب سیستان و بلوچستان در شهرستان ایرانشهر به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: تربیت مربیان رشته های کشاورزی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با عقد تفاهم نامه میان این اداره کل و جهاد کشاورزی استان کلید خورد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: با عقد تفاهم نامه میان این اداره کل و جهاد کشاورزی، مهارت های کشاورزی در قالب دوره های فنی و حرفه ای به متقاضیان در استان آموزش داده می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین و سازمان فنی و حرفه ای کشور برای ارتقای مهارت مربیان فنی و حرفه ای در رشته باغداری و باغبانی تفاهم نامه امضا کردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با تشریح جزئیات همکاری این دانشگاه و سازمان فنی و حرفه ای عنوان کرد: علاوه بر مهیای امکانات و فضاهای دانشگاهی در تهیه و تدوین بسته های پودمانی آموزشی مشارکت کنیم.