پنجشنبه ۰۳ اسفندساعت ۱۵:۱۷Feb 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان فنی و حرفه ای»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان فنی و حرفه ای گفت: از آغاز فعالیت قرارگاه مرکزی مهارت آموزی، بیش از 770 هزار سرباز وظیفه،آموزش های مهارتی را فرا گرفته اند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه نهادهای کارآفرینی و هدایت نیروی کار وزارت کار گفت:برای بهبود وضعیت کارجویان، تفاهم نامه ای را با فنی و حرفه ای داریم تا افرادی که از طریق سامانه جستجوی شغل به این سازمان معرفی می شوند،پس از کسب مهارت وارد بازار کار شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان فنی و حرفه ای کشور از معرفی نفرات برتر مسابقات مهارتی فناوری خودرو خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
در جلسه ای با حضور شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون و عظیمی رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور، تفاهم نامه همکاری میان دو دستگاه منعقد گردید.
اقتصاد آنلاین / شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون پژوهش فنی و حرفه ای با اشاره به اینکه 3 میلیون جوان ایرانی نه در حال تحصیل، نه اشتغال و نه مهارت آموزی هستند گفت: از هر5نفر جوان 15تا24 ساله یک نفر در این وضعیت قرار دارند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
در آخرین روز از همایش و نمایشگاه بین المللی ایران پتروکم، عبدخانی سربازرس نظارت و بازرسی امور پتروشیمی سازمان بازرسی کل کشور و عظیمی معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور از غرفه شرکت پتروشیمی اروند بازدید و با محمدرضا کریمی مدیرعامل پتروشیمی اروند دیدار و گفتگو کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل موسسات کارآموزی آزاد و مشارکت های مردمی سازمان فنی و حرفه ای کشور از راه اندازی مرکز تخصصی آموزشی صنعت و معدن در بافق خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۸:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وی در ادامه افزود : در این نمایشگاه تخصصی بیش از 30 شرکت تولید کننده و توزیع کننده انواع عدسی ،فریم های عینک ، برشکاری و صنایع وابسته با همکاری اتحادیه گیلان ، دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان فنی و حرفه ای از تاریخ 25 بهمن لغایت 27 بهمن جدید ترین محصولات خود را به معرض نمایش گذاشته اند. ...
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ساعت 24- امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده در حاشیه مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه نیرو های مسلح گفت: سربازانی که در مسابقات مهارتی رتبه برتر را به دست آوردند در اولویت استخدامِ نیرو های مسلح، سازمان فنی و حرفه ای و جمعیت هلال احمر قرار دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد بیش از 50 هزار فرصت شغلی توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای طی 5 ماهه دوم سال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از ایجاد بیش از 50 هزار فرصت شغلی توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای طی 5 ماهه دوم سال خبر داد و گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون، 4 میلیون و 600 هزار نفر دوره آموزش مهارتی در کل کشور به ثبت رسیده است.
زرک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آمورش فنی و حرفه ای کشور گفت: به گزارش پایگاه خبری زرک ، مهرداد عظیمی که در نشست صمیمی همکاران اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان سخن می گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به تفاهم نامه با حوزه معاونت توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر ایجاد 50 هزار شغل تا پایان سال، گفت: در بازه زمانی کمتر از سه ماه 67 هزار شغل تاکنون ایجاد کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور گفت: در تفاهم نامه با سازمان فنی و حرفه ای برگزاری دوره های مهارت افزایی و کارآفرینی مشاغل نوظهور طراحی شده تا دانشجویان همراه با دریافت گواهی های معتبر و وام های اشتغالزایی ، وارد بازار کار شوند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۹    
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور در یک سفر دو روزه عصر امروز وارد خرم آباد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با ایّام دهه فجر، یک هزار پروژه سازمان فنی و حرفه ای کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۷:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت که برای ایجاد اشتغال پایدار راه گریزی جز مجهز شدن به آموزش های فنی و حرفه ای وجود ندارد. در این راستا ضرورت دارد طراحی های آموزش سازمان فنی وحرفه ای بر اساس اولویت سنجی بازار کار محقق شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امروز (سه شنبه) در مراسمی با حضور وزیر تعاون و رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور، یک هزار پروژه فنی و حرفه ای در کشور افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی از تحقق 84 درصدی تعهد سازمان فنی و حرفه ای در روستاهای استان مرکزی خبر داد و گفت: طرح بورسیه صنعتی در آموزشگاه های فنی و حرفه ای استان مرکزی دنبال می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مقایسه گزارش عملکرد سازمان فنی و حرفه ای در دولت های دوازدهم و سیزدهم نشان می دهد که ارائه آموزش های مهارتی در دولت سیزدهم با رشد 2 برابری همراه بوده و صدور مجوز آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای افزایش قابل توجهی داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فنی و حرفه ای استان قم با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های ما، ورود به بازار کار افراد ماهر است تصریح کرد: در دولت سیزدهم و تدابیر سازمان فنی و حرفه ای کشور، برنامه ریزی هایی برای این مهم انجام شده است که یکی از این طرح ها، طرح آموزش در محیط کار واقعی است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۲    
سپهرغرب-گروه کاردانش:کارشناس بازار کار گفت: سازمان فنی و حرفه ای در حوزه اشتغال نیازمند نظارت و بهبود کیفیت برای کارآمدی بیشتر است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمانشاه از رشد 54 درصدی آموزش های مهارتی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات امروزه یکی از گزاره های توسعه سیاسی ملت به شمار می رود و هرچقدر مشارکت عمومی بالاتر باشد، توسعه یافتگی سیاسی کشور آشکارتر شده و بیشتر عینیت خواهد یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
دزفول- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: هیچ دستگاهی امکانات، ظرفیت و تجهیزات آموزش مهارتی مانند فنی و حرفه ای ندارند و می تواند به کارخانه اشتغال زایی تبدیل شود.
کوچکی نژاد بیان کرد: به موجب مصوبه صحن علنی 3 هزار و 500 میلیارد تومان جهت تجهیز کارگاه های هنرستان های فنی و حرفه ای و سازمان فنی و حرفه ای و آموزشگاه های فنی و حرفه ای اختصاص پیدا کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، یکی از شرایط زیر جهت شرکت در مسابقه دارا بودن گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای در رشته مورد تقاضا ذکر شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بنی هاشمی از امضای تفاهمنامه ای بین سازمان فنی و حرفه ای با خانه صنعتکاران خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مهم ترین عناوین خبرهای حوزه کار و تعاون در هفته جاری به پیگیری افزایش وام مشاغل خانگی، ادامه واکنش ها به طرح مزد منطقه ای، تصویب اساسنامه سازمان فنی و حرفه ای و ایجاد بازار تهاتری میان فعالان اقتصادی ایران و هند اختصاص داشت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
موحدی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در حکمی خداکرم عمادی را به عنوان سرپرست اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی متوسطه آموزش و پرورش استان بوشهر منصوب کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش فنی و حرفه ای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به تأیید اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای توسط شورای نگهبان، گفت: اجرای دقیق اساسنامه سازمان فنی و حرفه ای منجر به تحولی در تربیت نیروی ماهر در کشور می شود.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۶    
به گزارش خبرنگار سیاسی هشت صبح، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 3 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 1403 کل کشور، با بند الحاقی تبصره (2) ماده واحده این لایحه موافقت کردند. در بند الحاقی تبصره (2) ماده واحده این لایحه آمده [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۰:۲۱   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از تأیید اساسنامه این سازمان در شورای نگهبان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نشست تخصصی نقش آموزش های و غیررسمی (فنی، حرفه ای و مهارتی) در اشتغال پذیری دانشجویان با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای و جهاد دانشگاهی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه مجلس در سال آینده دو درصد از منابع حاصل از فروش کالا های قاچاق به سازمان آموزش فنی و حرفه ای اختصاص می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۲:۲۵    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1403 از تعیین منابع مالی برای اجرایی شدن اساسنامه سازمان فنی و حرفه ای بعد از 60 سال خبر داد.
نماینده سبزوار در مجلس بیان کرد: طبق مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق، دولت مکلف شد تا برای توانمندسازی نیروی انسانی خود با سازمان فنی و حرفه ای قرارداد منعقد کند و محل تامین منابع آن نیز مشخص شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۰۷:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مطابق آمار ارائه شده از سازمان فنی و حرفه ای در9 ماهه 1402, حدود 1میلیون و 190هزار و 836 نفر در مراکز غیردولتی و در مراکز دولتی نیز حدود 752هزار و 912نفر آموزش مهارت دیده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در قالب اجرای طرح های مشاغل خانگی طرح ساماندهی واحد های خرد قارچ خراسان رضوی با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان، اداره کار و سازمان فنی و حرفه ای در حال اجراست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان سازمان بهزیستی کشور و سازمان فنی و حرفه ای در راستای توسعه ظرفیت های توانمندسازی و پرورش استعدادهای جامعه هدف سازمان بهزیستی منعقد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان فنی و حرفه ای گفت: در آموزش ها باید به نقطه ای برسیم که مدرک فنی و حرفه ای مساوی با مهارت باشد و در این صورت، تقاضای جامعه قطعا به سمت ما خواهد آمد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۳    
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به تصویب اساسنامه سازمان فنی و حرفه ای در کمیسیون آموزش بر اساس اصل 85 قانون اساسی، بر ضرورت جبران عقب ماندگی ها در زمینه تأکید کرد که با تصویب این طرح مجلس گام های مهمی در این حوزه می توان برداشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آموزش های مهارتی در دولت سیزدهم در بخش دولتی و غیردولتی 2 برابر شد و درآمدهای اختصاصی سازمان فنی و حرفه ای با رشد 174 درصدی مواجه شد و به 507 میلیارد تومان رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۲    
مراسم امضا تفاهم نامه همکاری برای ارائه آموزش های مهارتی به سربازان وظیفه بین قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو های مسلح و سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عظیمی در برنامه صبح ایرانی نکاتی در رابطه با چگونگی اخذ مدرک و گواهینامه مهارت سازمان فنی وحرفه ای برای اطلاع مخاطبان ارائه داد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور امکان بررسی وضعیت مدارک مهارت آموزان خود از طریق کد ملی را فراهم کرده است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۹:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
به گفته ی معاون اشتغال وزارت کار یکی از پرتقاضاترین شغل های مورد نیاز کارفرمایان و کاریابی ها، مربیان آموزش فنی و حرفه ای هستند؛ چرا که برای مهارت آموزی به این مربیان نیاز است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه گفت: باتوجه به تجربه صادرات معادل 2 میلیارد دلار کالاهای دانش بنیان، تمایل داریم در زمینه آموزش های مهارتی به مربیان و هنرجویان سایر کشورها از ظرفیت های کم نظیر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، برای گسترش دیپلماسی و خلق ثروت استفاده کنیم.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۰۰:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور امروز با معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه دیدار و در مورد توسعه همکاری ها در زمینه دیپلماسی مهارت گفت وگو کردند ...