شنبه ۱۳ خردادساعت ۱۵:۲۲Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای»

ایسنا   ۲۲ دقیقه پیش    
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان با اشاره به ضرورت تغییر فرهنگ اشتغال از آموزش و پرورش گفت: اگر امروز در حوزه آموزش های مهارتی و توانمندسازی دانش آموزان هم افزایی و تعامل بین بخشی خوبی نباشد یقینا دانش آموز بعد از اخذ دیپلم نیاز به آموزش مهارتی پیدا خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
بوشهر- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: در ارزیابی قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح آموزش فنی و حرفه ای بوشهر با بهترین عملکرد در مهارت آموزی سربازان رتبه برتر را کسب کرد.
قدس آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل گفت: ثبت نام بیست و یکمین دوره مسابقات ملی مهارت همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۳:۲۰    
پس از 16 ماه سکاندار فرمانداری کاشمر، به سمت مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه: متقاضیان تا پایان خرداد برای ثبت نام در بیست و یکمین دوره مسابقه های ملی مهارت فرصت دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای فارس از آغاز طرح تابستانه مهارت در این استان خبر داد و یادآور شد که این برنامه یک پروژه کشوری به شمار می رود که با همکاری سه جانبه بین وزارت آموزش و پرورش، کمیته امداد و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اجرایی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت: استاندارد آموزشی رشته فناوری هوایی با هدف رفع نیازهای مهارتی با مشارکت دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در همدان تدوین می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل از اجرای برنامه های مختلف در حوزه زنان خبر داد و به ضرورت توانمندسازی زنان سرپرست خانوار سکونتگاه های غیررسمی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان از آغاز ثبت نام بیست و یکمین دوره مسابقات ملی مهارت با مشارکت بخش های دولتی و خصوصی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۰    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان توانمندسازی مهارتی نیروی انسانی را عامل اصلی رشد تولید عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۲    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: ثبت نام بیست و یکمین دوره مسابقات ملی مهارت در زنجان از 21 تا 31 خردادماه جاری انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان گفت: دوره های آموزش مهارت آموزی اوقات فراغت در هرمزگان آغاز شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۴    
با هدف توسعه آموزش های مهارتی و همچنین برگزاری بیست و دومین دوره مسابقات ملی مهارت، اسماعیل غنیان معاون هماهنگی امور استان های مجمع خیران سلامت کشور به همراه بزرگمهر دبیر مجمع خیرین سلامت استان گلستان با حمزه کرایلو مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان دیدار و گفتگو کردند. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۴    
حمزه کرایلو مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان از برگزاری دومین دوره مسابقات مهارت های زندانیان در استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای البرز از میزبانی بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت مرحله کشوری رشته های تأسیسات الکتریکی، جوشکاری و الکترونیک خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۵    
نشست تخصصی رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در راستای ارتقاء توانمندی و افزایش مهارت دانش آموزان توانا و بهره مندی مستمر از ظرفیت های موجود و مشترک انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان گفت: در راستای توسعه دولت الکترونیک تعداد مراکز آزمون آنلاین در استان خوزستان به 15 مرکز رسید.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: آموزش های فنی و حرفه ای با ارائه آموزش های مهارتی به نیروی انسانی می تواند نقش مهمی در تولید نیروی ماهر و خلاق در برآوردن نیاز بازار داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۵    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای فارس گفت: طرح هر دانش آموز یک مهارت که با همکاری آموزش و پرورش و آموزش فنی و حرفه ای اجرایی شده، امسال با عنوان مدرسه تابستانه مهارت آموزی فعالیت می کند.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس گفت: این دستگاه متعهد است امسال بیش از 20 میلیون نفر ساعت آموزش های مهارتی به گروه های هدف خود ارایه کند.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۴    
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از کسب 2 مدال طلای رشته های نجاری و اتصالات چوبی توسط نخبگان اصفهانی در بیستمین مسابقات ملی مهارت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۴    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با اشاره به پیشرفت 30 درصدی طرح ساخت مرکز سنجش فنی و حرفه ای استان گفت: از کل اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری تاکنون 3 میلیارد تومان اختصاص یافته و 100 میلیارد تومان برای تکمیل این مرکز نیاز داریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای اردبیل گفت: عزم رسیدن به شغل و کسب روزی حلال، توانمند شدن فرد و نیز حمایت دستگاه های مربوطه همگی زمانی که در کنار هم قرار بگیرند؛ می توانند اشتغالزایی را به همراه داشته باشند.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در راستای آموزش نیروهای مسلح در سال گذشته سه هزار و 160 سرباز در یگانهای وظیفه استان از آموزش های مهارتی بهره مند شدند . مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان هدف از ارائه آموزش های مهارتی به سربازان را کمک به اشتغال پذیری و تسهیل برای ورود آنان به بازار کار دانست و افزود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از آغاز ثبت نام بیست و یکمین دوره مسابقات ملی مهارت همزمان با سراسر کشور در استان کردستان خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: 300 استاندارد مشاغل فنی شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی در استان بوشهر تدوین شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان بوشهر گفت: همه استانداردهای مورد نیاز صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در استان بوشهر تدوین شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان گفت: ایجاد مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشترک بین کردستان ایران و اقلیم کردستان عراق قابل اجرا و ضروری است، موارد باید به صورت مدون و مکتوب به نمایندگی وزارت خارجه اعلام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان گفت: در راستای تحقق طرح مهارت آموزی در گام دوم انقلاب بزودی طرح تابستانه مهارت در خوزستان اجرایی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی مهر ماه میزبان برگزاری مسابقات ملی مهارت در حرفه تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قم از آموزش 12 هزار و 938 نفر در آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در سال گذشته، خبرداد و گفت: هزار و 958 دوره آموزشی در 279 آموزشگاه فعال برگزار شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی گفت: برگزاری سه رویداد ملی مهارت با هدف کشف استعدادها و ارائه آموزش های تخصصی ویژه جوانان زیر 22 سال در این استان هدفگذاری شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۳    
با هدف توسعه و گسترش آموزش های مهارتی، جوان فرماندار گالیکش با حمزه کرایلو مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۷    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان از آغاز ثبت نام بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت با مشارکت بخش های دولتی و خصوصی در استان تا 31 خرداد 1402 خبر داد و گفت: این مسابقات در 43 رشته و 6 گروه تخصصی برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: 30 رشته تخصصی مهارتی اقتصاد دریاپایه در بخش های صنایع دریایی و پرورش آبزیان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای جنوب استان شهرستان دیر راه اندازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: برای بازنشستگان استان و فرزندان آنها طرح های حرفه آموزی و مهارت افزایی اجرا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل گفت: جوان مهارت آموخته اردبیلی در بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته رشته کابینت سازی کارگاه صنایع چوب موفق شد مدال طلای این دوره از مسابقات را کسب کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای ایلام با اعلام اینکه آموزش 500 نفر برای جذب در پروژه های نفت و گاز استان در دستور کار این اداره کل قرار دارد، گفت: دور اول این آموزش ها از نیمه اول سال جاری آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۹    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: در زمان حاضر 215 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در استان فعالیت می کند که از این تعداد 190 مورد مربوط به بخش بانوان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه با اشاره به اینکه مهارت آموزی پیش نیاز و دالان ورود به بازار کار است، گفت : سال گذشته بیش از سه میلیون نفر ساعت آموزش داشتیم .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: رشد تولید منوط به توانمندسازی نیروی کار و استفاده از نیروهای کار ماهر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت:اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر رتبه برتر اقامه نماز استان را کسب کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از برگزاری بیستمین مسابقات ملی مهارت رشته گل آرایی از 28 لغایت 29 اردیبهشت در اصفهان 1402 خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل بر ضرورت آموزش های مهارتی و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جهت رفع معضل اشتغال تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان از ارائه آموزش های مهارتی به 23 هزار و 513 نفر در سال گذشته در این استان خبر داد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۷:۳۶    
دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با سرپرست فرمانداری تاکستان
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۹    
تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اتاق اصناف استان گلستان با حضور حمزه کرایلو مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای و سلیمانی رئیس اتاق اصناف استان منعقد شد. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از برگزاری دومین دوره مسابقات ملی مهارت ویژه نوجوانان در اصفهان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران نبود سامانه تشخیص نیازسنجی آموزش های مهارتی در مازندران را از چالش های جدی دانست و گفت: ضریب نفوذ اشتغال و مهارت در مازندران 73 درصد است بر اساس سامانه اشتغال 95 درصد توسط بخش خصوصی انجام می شود.