چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۳:۵۷Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای»

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با همکاری مجتمع گاز پارس جنوبی بزرگ ترین سایت آموزش HSE در مرکز آموزش فنی و حرفه ای کنگان در جهت توانمندسازی 17 هزار شاغل در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس راه اندازی خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: با تصویب کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان، طرح پژوهشی مشاغل مرتبط با معلولان در راستای توانمند سازی مهارتی آنان اجرامی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان _ ایرنا _ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت: وبینار مسیر شغلی کارآفرینی با هدف آشناسازی و شرح مفاهیم بنیادین کارآفرینی و توانمندسازی مراکز آموزشی در هدایت شغلی مهارت آموزان در همدان برپا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز گفت: مرکز تخصصی کارآفرینی و مدیریت کسب و کار در مرکز شهید رهبری ایجاد شده و شتاب دهنده ها در این مرکز مستقر شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۶    
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان بااشاره به آغاز ثبت نام در آزمون ادواری تعیین صلاحیت مهارت فنی وحرفه ای، گفت: این آزمون برای اشخاصی برگزار می شود که در واقع دوره آموزش فنی و حرفه ای را نگذرانده اما متخصص هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای بوشهر گفت: سنگ زیربنای موفقیت درک ارزش مهارت ها در کنار باور و پشتکار است در همین راستا تاکنون 21 هزار و 746 نفر در دو بخش دولتی و خصوصی مهارت های فنی و حرفه ای را در هشت ماهه سال جاری درسطح استان فرا گرفته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۳۰    
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از ارائه آموزش های مهارتی به بیش از 6 هزار و 900 نفر در سال جاری برای کارآموزان علاقمند به مهارت آموزی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از ارائه آموزش های مهارتی به 915 نفر در هفت ماهه سال جاری در پادگان ها و یگان های نظامی استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۸    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: به منظور افزایش دانش فضای مجازی، طرح سواد رسانه ای و دیجیتال برای دانش آموزان و دانشجویان اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۸    
اراک- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای از ارائه 9 هزار و 228 نفر دوره مهارتی در هشت ماهه نخست امسال در استان مرکزی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی گفت: امسال 975 نفر از سربازان وظیفه در استان 65 هزار و 133 نفرساعت آموزش های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان، از انتخاب این استان به عنوان پایلوت طرح ملی سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
همدان_ ایرنا _ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت: چهار عنوان کتاب مهارتی به همت مربیان آموزشی این سازمان در شهرستان اسدآباد تهیه و تالیف شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
29 متقاضی جدید تاسیس آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در صف انتظار انجام امور مرتبط با تاسیس آموزشگاه آزاد در خراسان جنوبی هستند. به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی ...
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در دیدار با مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید استان از فعالیت های هدفمند فی مابین فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید البرز در جهت اهداف اشتغال مهارت محور خبر داد
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران گفت: با گسترش ویروس کرونا، فعالیت آموزشی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستان های ساری، نکا، بابلسر و رامسر، لغو شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی: از ابتدای امسال علیرغم محدودیت های بی شمار کرونایی بیش از 800 نفر از ساکنین مناطق روستایی، مرزی و عشایری استان در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای شرکت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: تربیت مربیان رشته های کشاورزی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با عقد تفاهم نامه میان این اداره کل و جهاد کشاورزی استان کلید خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر با بیان اینکه "بیش از 500 حرفه مهارتی در این مراکز ارائه می شود" گفت: در راستای مقابله با کرونا 30 درصد آموزش های مهارتی استان بوشهر به صورت مجازی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت: آموزش های مهارتی در حوزه شیلات بر اساس تفاهمنامه منعقد شده اداره کل فنی و حرفه ای با شیلات استان گسترش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
همدان _ ایرنا _ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با تاکید بر اینکه دوره های آموزشی و تولیدی همراه با اشتغال در کارگاه های فنی و حرفه ای اجرا می شود گفت: 30 کارآفرین برتر در این مراکز فعالیت و حضور دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز گفت: قرارگاه محرومیت زدایی با محوریت اشتغال مهارت محور در استان تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت: سوادآموزان استان در راستای انعقاد قرارداد با آموزش و پرورش از آموزش های مهارتی و کاربردی برخوردار می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان پیرامون آخرین حواشی ایجاده در ارتباط با انتصاب یکی از اعضای شورای شهر اصفهان به سمت معاونت مدیرکل فنی و حرفه ای استان اصفهان توضیحاتی را ارائه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قم گفت: دوره های آموزشی مدیریت پسماند برای علاقه مندان درمراکز آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: 50 درصد مراجعه کنندگان فنی و حرفه ای فارغ التحصیلان بیکار هستند.
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز از ایجاد اشتغال برای محرومین کارجو در 60 نقطه استان بر اساس انعقاد تفاهم نامه فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی البرز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: آموزش های مهارتی نقش مهمی در تشکیل سرمایه انسانی از طریق تربیت نیرو های ماهر مورد نیاز بازار کار در کشور ایفا می کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از ارائه 22 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در رشته های مختلف به معلولان استان قزوین در نیمه نخست امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان گفت: تمام آموزشگاه های آزاد را به استفاده از فضای مجازی و شیوه های نوین آموزشی همچون آموزش های تلفیقی دوگانه و آموزش مجازی ترغیب کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان از ارائه یک میلیون و 524 هزار و 198 نفر ساعت آموزش در بخش دولتی در استان زنجان طی سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران گفت: در 7ماهه سال جاری در آموزش فنی و حرفه ای هزار و 80 نفر از زندانیان مازندران شامل 124 زن و 956 مرد در 83 رشته تحت آموزش مهارتی قرار گرفتند.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از برگزاری دومین مسابقات آزاد مهارت نماچینی آجر با 53 شرکت کننده در اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۸:۰۹    
زنجان - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: روزانه حدود 40 هزار عدد ماسک سه لایه در مراکز و آموزشگاه های فنی و حرفه ای این استان تولید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهرگفت: 150 حرفه مهارتی ویژه بانوان در مراکز 15 گانه بخش دولتی آموزش فنی و حرفه ای این استان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: دوره های متنوع مهارت افزایی ویژه صنعت برای بانوان استان بوشهر برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
امیر سرتیپ دوم ستاد حمیدرضا رحمت پور فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 28 پیاده استان کردستان دردیدار با سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به آمار بالای بیکاری در بین فارغ التحصیلان دانشگاهی گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۶    
رشت - ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان از برگزاری مسابقه تجارب آموزش مجازی ویژه مربیان فنی و حرفه ای کشور "در شرایط کرونا" از سوی این اداره کل خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۰۹    
اراک- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مرکزی از ورود 36 میلیارد ریال خسارت کرونا به آموزشگاه های فنی و حرفه ای این استان و بیکاری موقت 100 مربی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۰۳    
اراک - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی گفت: فعالیت های آموزشی در 201 مرکز آموزش فنی و حرفه ای این استان به علت شیوع بالای کرونا در موج سوم این بیماری تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: یکهزار و 94 نفر از زنان حاشیه نشین و سکونتگاه های غیررسمی در این استان از ابتدای سالجاری تاکنون دوره های مهارتی را فراگرفتند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۵    
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی گفت: حرکت به سمت آموزش های مجازی و تقاضا محوری از جمله اولویتهای این سازمان بوده و هست. همچنین پرهیز از آموزش های بی هدف و آموزش هایی که در حال حاضر زمینه شغلی برای آنها وجود ندارد از دیگر برنامه های بوده است که در این راستا استراتژی و سیاستهای سازمان نوشته ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۰۳    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی مهم ترین مسأله برای رفع مشکل حرفه آموزی را حمایت و نیازسنجی آموزشی دانست و گفت: حرف اصلی ما این است که قبل از آموزش ها نیازسنجی توسط خود کارآفرین های اجتماعی انجام شود. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از برگزاری دومین دوره مسابقات آزاد آجر نماچینی از14 تا 17 آبان ماه در اصفهان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، با اشاره به بهره مندی بالغ بر 120 هزار نفر از دوره های آموزش فنی و حرفه ای دراستان، گفت:دومین دوره مسابقات آجر نماچینی از 14 تا 17 آبان ماه دراصفهان برگزار می شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز گفت : 13 هزار و 770 نفر از مردم استان در شش ماهه نخست امسال از آموزش های مهارتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای بهره مند شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران گفت: نخستین سنجش مهارت آنلاین (سرویس شبانه روزی بدون توقف) صلاحیت تأسیس آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد استان تهران کلید خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: حدود 70 درصد دوره های آموزشی این سازمان به صورت عملی بوده که شیوع کرونا باعث ایجاد مشکلات زیادی در برگزاری این دوره ها شده است. البته با استفاده از فضای مجازی و توزیع جزوه این دوره ها را برگزار می کنیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایلام- رشیدی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای ایلام از آموزش 10 هزار نفر در مراکز فنی و حرفه ای استان طی سال جاری خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رشت ( پانا) - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان از برگزاری دوره های آموزشی صنایع دستی" در رشته حصیربافی" در روستای گلشن از توابع منطقه آزاد انزلی از سوی این اداره کل خبر داد. ...