جمعه ۱۲ آذرساعت ۱۷:۳۱Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صید ماهیان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
صید ماهیان استخوانی از دریای خزر از ابتدای امسال تاکنون 12 درصد افزایش یافته است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران با اشاره به افزایش 23 درصدی صید ماهیان استخوانی دریای خزر، گفت: از ابتدای فصل صید ماهیان استخوانی دریای خزر 920 تن ماهی توسط صیادان استان های شمالی صید شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بابلسر- اسحاقی، مدیرکل شیلات مازندران میزان صید ماهیان استخوانی در استان را بیش از 500 تن ذکر کرد و از رشد 33 درصدی آن نسبت به مد مشابه سال قبل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات مازندران از افزایش 33 درصدی صید ماهیان استخوانی امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - پس از گذشت حدود 2 ماه از آغاز فصل صید ماهیان استخوانی که آمارها به کاهش صید اشاره داشت بر اساس آخرین داده ها از سوی شیلات گیلان روند صید در این استان شیب ملایمی گرفت و در مجموع تا به امروز نسبت به سال قبل 12 درصد افزایش داشته است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
قطعا چینی ها برای صید ماهیان عادی به خلیج فارس و دریای عمان نیامده اند، نیت آنها صید ترال است. این در حالی است که آنها فعلا در صید ترال مشغول نیستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - گیلان طی هفته گذشته با رویدادهای مهم خبری مواجه بود که می توان به رشد پنج برابری صادرات صنایع دستی، اختصاص بیش از 50 درصد اعتبارات عمرانی ، کاهش 16 درصدی صید ماهیان استخوانی، پیروزی ملوان در شهرآورد گیلان و زنگ خطر کاهش ذخایر آبی این استان اشاره کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۳:۳۹    
سرپرست اداره شیلات و امور آبزیان جهاد کشاورزی استان تهران از آغاز صید ماهیان گرم آبی در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
صید ماهیان گرم آبی در استان تهران در دریاچه عشق آباد بخش قلعه نو شهرستان ری آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – سایه روند نزولی صید انواع ماهیان استخوانی در گیلان از روزهایی ابتدایی آغاز فصل صید همچنان سنگین است زیرا آمارها نشان می دهد که در نخستین ماه میزان صید صیادان استان با کاهش 16 درصدی مواجه بوده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، امیر محمد کریمی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از طرح پرورش ماهی سد رودک، با اعلام این خبر افزود: صید ماهیان پرورشی در سد رودک از توابع این شهرستان آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. وی اضافه کرد: ظرفیت اسمی این دریاچه 100 تن است که با توجه [...]
برترین خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات مازندران در بازدید از صید ماهیان استخوانی در منطقه غرب استان گفت:با هماهنگی بعمل آمده با دادستانهای ساحلی استان با صیادان غیرمجاز برخورد قانونی بعمل خواهدآمد.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات مازندران میزان صید ماهیان استخوانی را 311 هزار تن ذکر کرد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال رشد 27 درصدی داشته است.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات مازندران در بازدید از تعاونیهای صیادی پره منطقه نور و محمودآباد تأکید کرد: بیشترین میزان صید ماهیان استخوانی توسط صیادان شهرستانهای نور و محمود آباد صورت می پذیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
صیادان گلستانی از ابتدای فصل صید تا ده آبان 37تن ماهیان استخوانی صید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
صید ماهیان خاویاری و ماهیان آزاد در دریای خزر ممنوع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
انزلی- مدیر کل شیلات گیلان با اشاره به صید چهار هزار و 400 تن کیلکا از ابتدای امسال تا کنون، گفت: صید ماهیان استخوانی نسبت به مدت مشابه سال قبل 14 درصد کاهش داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۶:۲۸    
اقتصادنیوز: 4 هزار صیاد مازندرانی از 20 مهرماه همزمان با دیگر مناطق شمالی، تورهایشان را در دریای خزر پهن کردند و تا 15 فروردین ماه سال آینده به صید ماهی مشغول هستند./مهر
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۴:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
هزار صیاد مازندرانی از 20 مهرماه همزمان با دیگر مناطق شمالی، تورهایشان را در دریای خزر پهن کردند و تا 15 فروردین ماه به صید ماهی مشغول هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۷    
در فصل صید گذشته، صیادان مازندران 3 هزار و 800 تن انواع ماهیان استخوانی صید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۱    
تولید ماهی منحصر به استان های ساحلی نیست، این روزها آبزی پروران خراسان شمالی در هوای سرد پاییز با صید ماهیان گرمابی رزق خود را از دل آب بیرون می کشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۸    
نیک پور از صید 121 تن انواع ماهیان استخوانی طی 10 روز گذشته در سواحل گیلان خبر داد و گفت: این مقدار صید نسبت به مدت مشابه سال قبل 11 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۱    
مدیر کل شیلات مازندران: صید ماهیان استخوانی از آغاز فصل صید تاکنون در آب های ساحلی استان 26 درصد افزایش داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
صید ماهیان دریای خزر از ابتدای فصل صید تاکنون 26 درصد افزایش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر کل شیلات مازندران از افزایش صید ماهیان استخوانی امسال در مقایسه با سال گذشته در این استان خبر داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حدود 4200 صیاد از 53 شرکت تعاونی پره ماهیگیری در استان مازندران از 20 مهرماه فعالیت ماهیگیری خود را آغاز می نمایند که سهم ماهیان صید شده در مازندران 62 درصد و بالغ بر 47 تن در سال می باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - بر اساس گزارش اداره شیلات آستانه اشرفیه، طی 10 روز گذشته تاکنون میزان 32 هزار و 547 کیلوگرم از انواع ماهیان استخوانی در 37 کیلومتر از سواحل بخش بندرکیاشهر از توابع این شهرستان صید شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 10 درصدی را نشان می دهد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حسن اسحاقی با حضور در دفتر وبسایت خبری تحلیلی وارش نیوز ، با اشاره به اینکه صید ماهیان استخوانی از 15 مهرماه در منطقه میانکاله و 20 مهر ماه در سایر نقاط مازندران آغاز شد، اظهار کرد: این تصمیم در کمیته شیلات کشور گرفته می شود که در چه زمانی، صیادان به صید ماهی مشغول شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فصل صید ماهیان استخوانی در دریای مازندران چند روزی است که آغاز شده است هر چند بنا به اعلام مسؤول جامعه صیادی استان تعداد حضور شرکت های صیادی نسبت به سال قبل کمتر شده است اما مدیرکل شیلات استان نوید روزهای خوب صید را می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۷    
رشت - ایرنا - فصل صید ماهیان استخوانی دریای خزر از سه شنبه 20 مهر در سواحل گیلان آغاز شد و در 15 فرودین ماه سال 1401 با پایان فصل صید ، صیادان تورهای خود را از دریا جمع می کنند .
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
صیادان مازندرانی از بیستم مهرماه رسماً فعالیت صید و صیادی خود را آغاز کردند. صیادی یکی از مشاغل مهم استان مازندران است و با توجه به تکثیر و رهاسازی سالانه بیش از 100 میلیون بچه ماهی به رودخانه ها و دریا که برخی از این فعالیت ها با مشارکت تشکل های صیادی صورت می گیرد پیش بینی می شود صیادی در سال جاری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
روند صید ماهیان دریای خزر در چند روز گذشته مطلوب و رو به افزایش است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
حدود 4200 صیاد از 53 شرکت تعاونی پره ماهیگیری در استان مازندران از 20 مرداد فعالیت ماهیگیری خود را آغاز می نمایند که سهم ماهیان صید شده در مازندران 62 درصد و بالغ بر 47 تن در سال می باشد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: آغوش باز کاسپین به روی صیادان گیلانی فصل صید ماهیان استخوانی از نخستین ساعات صبح دیروز آغاز شد تا 4 هزار صیاد گیلانی برای کسب روزی حلال دل به دریا بزنند. آرزوی فصلی خوب برای صیادان گیلانی. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا – 4200 صیاد مازندرانی در قالب 54 شرکت تعاونی پره در مازندران به صورت رسمی برای پهن کردن تورهای ماهیگیری وارد دریا شدند. ماهیگیری در سواحل خزر به روش پره انجام می شود، سر صیاد، فوکا پوش ( صیادان باچکمه های بلند)، تور ریز، چینت چی (مرمت کار تور) ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۲۷    
مدیر کل دفتر امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران از شروع فصل صید ماهیان استخوانی دریای خزر در سال 1400 از صبح امروز در سه استان مازندران، گیلان و گلستان خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۰    
ابوالفضل شکری: همزمان با فصل صید ماهیان استخوانی، صیادان لنگرودی نیز برای صید به دریا رفتند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۳    
این روزها در سواحل دریای خزر صید ماهیان خزری آغاز شده است و گروهی از صیادان فصلی نیز شغل پاییزه خود را آغاز کرده اند .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل شیلات گیلان، از افزایش 20 درصدی صید در سال گذشته خبر داد و افزود: میزان صید کلی صیادان استان گیلان 11 هزار و 200 تن بوده که شامل برداشت 5000 تن انواع ماهیان استخوانی و بیش از 6000 تن کیلکاماهیان می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل شیلات مازندران گفت: تمامی شرکت های تعاونی صیادی پره صید ماهیان استخوانی در دریای خزر را آغاز کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات مازندران گفت: براساس مصوبه کمیته مدیریت صید سازمان شیلات ایران، صیادان منطقه میانکاله از 15 مهر و سایر مناطق از 20 مهرماه صید ماهی را آغاز می کنند که به دلیل شرایط نامساعد جوی 17 مهر ماه نخستین مرحله پره کشی در استان مازندران شروع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۳۶    
فصل صید ماهیان استخوانی از نخستین ساعات صبح امروز آغاز شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
انزلی- فصل صید ماهیان استخوانی با حضور حدود چهار هزار صیاد و 51 شرکت پره صیادی در نوار ساحلی گیلان آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۴    
بابلسر- فصل صید ماهیان استخوانی در مازندران آغاز شد و چهار هزار صیاد در قالب 53 شرکت تعاونی فعالیت صیادی را شروع کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا – مدیرکل شیلات استان گیلان از آغاز رسمی فصل صید در استان گیلان خبر داد و گفت: از امروز سه شنبه 20 مهر صید ماهیان استخوانی در سواحل گیلان آغاز شد و در 15 فرودین ماه سال 1401 با پایان فصل صید ، صیادان تورهای خود را از دریا جمع می کنند .
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
عظیم مدبری، مدیرکل شیلات گیلان با بیان اینکه فصل صید ماهیان استخوانی از فردا 20 مهر به صورت رسمی آغاز می شود، گفت: 4 هزار صیاد گیلانی از فردا بار دیگر برای کسب روزی حلال پا به دریا می گذارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
پس از شش ماه، صیادان می توانند تا پانزدهم فروردین سال آینده گونه های مختلف ماهیان استخوانی چون کفال، کپور، آزاد و اورنج را از دریای مازندران صید کنند. منبع: صداوسیما