چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۹:۴۹Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

پدال نیوز (pedalnews.ir)

پدال نیوز 29 اسفند 1394 پدال نیوز 30 اسفند 1395 پدال نیوز 29 اسفند 1396 پدال نیوز 29 اسفند 1397 پدال نیوز 29 اسفند 1398 پدال نیوز 1 فروردین 1399 پدال نیوز 1 فروردین 1400 پدال نیوز 2 فروردین 1400 پدال نیوز 3 فروردین 1400 پدال نیوز 4 فروردین 1400 پدال نیوز 5 فروردین 1400 پدال نیوز 6 فروردین 1400 پدال نیوز 7 فروردین 1400 پدال نیوز 8 فروردین 1400 پدال نیوز 9 فروردین 1400 پدال نیوز 10 فروردین 1400 پدال نیوز 11 فروردین 1400 پدال نیوز 12 فروردین 1400 پدال نیوز 13 فروردین 1400 پدال نیوز 14 فروردین 1400 پدال نیوز 15 فروردین 1400 پدال نیوز 16 فروردین 1400 پدال نیوز 17 فروردین 1400 پدال نیوز 18 فروردین 1400 پدال نیوز 19 فروردین 1400 پدال نیوز 20 فروردین 1400 پدال نیوز 21 فروردین 1400 پدال نیوز 22 فروردین 1400 پدال نیوز 23 فروردین 1400 پدال نیوز 24 فروردین 1400 پدال نیوز 25 فروردین 1400 
  ۴ دقیقه پیش    
پدال نیوز: مشخصات فنی خودرو تویوتا یاریس و هیوندای i30 سدان در این گزارش آمده است تا به کمک آن ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  ۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: در آوریل 2021، تصاویری از تویوتا کرون 2022 در سایت وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین منتشر شد.
  ۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: پرچمدار سیتروئن با امکانات یک خودرو شاسی بلند و ظاهری جدید و قدرت PHEV رونمایی شد.
  ۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: خوشبو کننده ماشین مدل 55 به قیمت 20 هزار و 900 تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۳۴ دقیقه پیش    
پدال نیوز: این روزها از شکل جدید واگذاری مالکیت در صنعت خودرو تحت عنوان خصوصی سازی یاد می شود و کارشناسان حوزه اقتصاد ضمن تاکید بر اثرات منفی این روند ...
  ۵۹ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: وزارت صمت به عنوان سیاست گذار کلان خودرو، در بسته جهش تولید 1400 برخلاف سال های گذشته، تیراژ خودروسازان بخش خصوصی را نیز هدف گذاری کرده است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز: تنها یک اظهارنظر از سوی رئیس شورای رقابت کافی بود تا بابت رشد قیمت اخیر در بازار خودرو، انگشت اتهام به سمت وی نشانه برود.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پدال نیوز: رئیس هیات تحقیق و تفحص از شرکت های خودروسازی گفت: هم اکنون در حال دریافت اطلاعات به صورت مکتوب هستیم.....
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: شرکت های خودروسازی با توجه به علاقه مخاطبان ابرخودروهایی را با اندازه هایی عجیب و غریب می سازند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: یکی از مسایل مهم در هنگام خرید یک خودرو آپشن های آن است. هر یک از آپشن ها در یک خودرو از اهمیت خاصی برخوردار است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۰   + ۳۷ سایت دیگر  
پدال نیوز: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخ گویی به نیاز مشتریان، طرح پیش فروش چهار محصول پرمتقاضی را از فردا 25 فروردین به مدت چهار روز به اجرا می گذارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
پدال نیوز: طرح جدید فروش نقدی با تحویل فوری خودرو کاپرا2 دوکابین از سوی بهمن موتور در سال جدید آغاز خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
پدال نیوز: اولین طرح فروش نقد و اقساط وانت کارا تک کابین و دوکابین 2000 در سال 1400 از سوی بهمن موتور آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
پدال نیوز: اولین طرح پیش فروش محصولات ایران ویژه فروردین ماه 1400 آغاز خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۰    
پدال نیوز: قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو دربازار تهران به شرح زیر است:
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
پدال نیوز:- با تعطیلی واحد های صنفی فروش خودرو، برخی سودجویان با قیمت گذاری غیر واقعی به دنبال افزایش قیمت و ایجاد بازار کاذب هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۵    
پدال نیوز: در جدول زیر قیمت روز انواع جک در بازار آزاد را مشاهده می کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
پدال نیوز: دریفتینگ یکی از کارهای هیجان انگیزی است که می توان با خودرو انجام داد اما حتما برای اینکار باید اصول ایمنی را رعایت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
پدال نیوز: معاون نوسازی و بهره برداری ایدرو از برنامه ریزی این سازمان برای احداث کارخانه تولید تایر های سنگین در شهرک صنعتی رامشار زابل خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
پدال نیوز: آیین نامه جدید ماده 8 قانون هوای پاک با موضوع سن فرسودگی وسایل نقلیه فرسوده و تعیین ملاک اسقاط، با پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست و سایر دستگاه های ذیربط ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز: همه مردم دوست دارند که خودروهای جدید و نو داشته باشند، با انجام ترفندهایی می توان خودروی دست دوم را نو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
پدال نیوز- یک کارشناس خودرو با اشاره به این که بازار خودرو در شرایط حاضر منتظر و راکد مانده از حباب 30 درصدی قیمت خودروهای خارجی خبر داد و در مورد بازگشت احتمالی رنو به ایران گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز- فربد زاوه معتقد است که گشایش های سیاسی و مذاکرات اخیر هیچ تغییری در صنعت خودرو کشور بوجود نمی آورد. به عقیده این کارشناس حوزه خودرو مشکلات و مسائل صنعت خودرو ایران داخلی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
پدال نیوز- طبق جدیدترین گفته های فرشاد مقیمی، مدیر عامل ایران خودرو، احتمالا در سال 1400، جرقه خداحافظی با خانواده پژو 206 زده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: افراد مشمول مالیات خودرو ها و منازل لوکس تا خرداد شناسایی و این موضوع به آنان ابلاغ می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز- علی شکوهی؛ کارشناس حوزه معتقد است که فراتر از گشایش های سیاسی بسیاری در انتظار خرداد ماه هستند تا ببینند چه طیفی با چه رویکردی روی کار می آید ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز- رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی ضمن اعلام این موضوع که ما همیشه خواهان ارتباط با تمام دنیا هستیم گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
پدال نیوز- ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری در صدد راه اندازی مراکز کلان داده حمل ونقل برای بهبود وضعیت این صنعت در کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
پدال نیوز: این روزها قیمت ها در بازار خودرو در حالی با وجود نبود مشتری، روندی صعودی به خود گرفته است که اظهارنظرهای لحظه ای شورای رقابت عامل اصلی بی ثباتی بازار به شمار می رود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
پدال نیوز- گروه ولوو و فولادساز سوئدیSSAB از امضای توافق نامه همکاری برای ساخت نخستین خودرو با استفاده از فولاد بدون فسیل خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
پدال نیوز: مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: بر اساس اطلاعات حدود 800 دوربین نظارت تصویری و بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
پدال نیوز: یک مقام مسئول گفت: اولین اتوبوس برقی کشور ماه آینده در مشهد رونمایی خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: تا چند ماه پیش اگر جرائمی مانند تغییر در ارقام پلاک خودرو یا مخدوش کردن آن در محدوده های پیرامون طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا به چشم می خورد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۵۸ سایت دیگر  
پدال نیوز: مدیر طرح نگاشت موتور ملی پرخوران (EF7-TC) با جعبه دنده شش سرعته با بیان این که تولید انبوه دنا پلاس توربو شش سرعته دستی ایران خودرو اوایل امسال آغاز خواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
پدال نیوز: با پرداخت 2 هزار میلیارد وُن [پول رایج کُره] (معادل 1.8 میلیارد دلار) غرامت و خوابیدن غائله، ارزش سهام شرکت های باتری سازی کُره ای افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: حالا دیگر باتری های لیتیم-آیون همه جا هستند، تلفن همراه، لپ تاپ، تبلت، دوربین و اخیرا هم خودرو.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۲    
پدال نیوز: مشخصات فنی خودرو ام هیوندا النترا و تویوتا پریوس سدان در این گزارش آمده است تا به کمک آن ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
پدال نیوز: رییس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن با اشاره به استقبال گسترده از نخستین طرح فروش دیگنیتی، از فروش مجدد این خودرو در ماه آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز: مدل جدید پیکاپ جیپ گلادیاتور 2021 منحصرا برای مردم تگزاس ساخته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: مرسدس AMG تائید کرده قیمت GLE 63 S کوپه 2021 از 116 هزار دلار شروع خواهد کرد. اولین نمونه های این کراس اوور لوکس و پرفورمنس از اواخر سال جاری میلادی روانه بازار آمریکا خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
پدال نیوز: در پی اعلام خبر افزایش قیمت خودرو برای سه ماه نخست سال 1400، بسیاری از کارشناسان و فعالان صنعت خودرو این اقدام را در مدیریت بازار خودرو بی تاثیر دانسته و از آن به عنوان راهی برای استفاده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: یکی از نکات جذاب کابین نسخه فیناله استفاده از المان های آبی رنگ در قسمت های مختلف از جمله سردنده و پدال های آنودایز شده و همچنین دکمه های روی فرمان و استارت است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
پدال نیوز: با یک خودروی بسیار جمع و جور سر و کار داریم که با توجه به قلب تپنده الکتریکی خود می تواند گزینه ای مناسب برای استفاده درون شرکتی و یا شهرهای شلوغ باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: در حالی که وزیر صنعت، معدن و تجارت اخیرا در نامه ای به رئیس جمهوری، خواستار اصلاح مصوبه هیات وزیران مبنی بر واگذاری بخشی از سهام ایران خودرو به بانک ها شده بود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: در حالی که بیش از 2 سال و نیم از ممنوعیت واردات خودرو به کشور می گذرد اما همچنان این حوزه خبرساز است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: در حالی که چند روز تا معرفی رسمی خودرو Toyota GR 86 باقی مانده، تویوتا اطلاعات مهمی از این خودرو را منتشر کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: در حالی خبرها از مذاکره انجمن قطعه سازان با مسئولان وزارت صمت برای اصلاح دستورالعمل فروش فولاد حکایت دارد که قطعه سازان تاکید دارند از خردادماه و با اتمام ذخایر و سهمیه ورق ولادی ساپکو و ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۷    
پدال نیوز: خودروهای صفر پس از اولین استارت و شروع به کار کردن، کم کم دچار افت قیمت می شوند. هرچه خودرو بیشتر کار کند، افت قیمت نیز بیشتر است. یکی ازعلت های این امر استهلاک خودرو به مرور زمان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
پدال نیوز: در اولین روز از اعلام فروش خودروی دیگنیتی، با واحد امور مشتریان گروه بهمن برای دریافت اطلاعات تماس گرفتیم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: در تاریخ صنعت خودروسازی، مثال های زیادی از زشت ترین خودرو های تولید شده وجود دارد که برخی از آن ها به دلیل این ویژگیشان به شهرت رسیده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
پدال نیوز: لیست قیمت جدید انواع موتورسیکلت امروز 23 فروردین ماه 1400 در بازار تهران منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۸    
پدال نیوز: مشخصات فنی خودرو ام وی ام X33 و چانگان CS35 سدان در این گزارش آمده است تا به کمک آن ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
پدال نیوز: تویوتا اعلام کرده که نام خودرو الکتریکی خود را در تاریخ 19 آوریل اعلام و به زودی تصویری از جلوی دستگاه را در یک گاراژ تاریک منتشر می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: نسخه های Stormtrak و Wolftrak فورد رنجر با ظاهر جدید روانه بازار می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
پدال نیوز- مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از تعطیلی روز بازارها، مراکز همگانی خرید و فروش خودرو و مراکز تجاری زیر مجموعه شرکت ساماندهی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: لاستیک خودرو نکسن مدل CP672 سایز 205/60R14 به قیمت یک میلیون و 325 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: رودستر برقی دو درب، به عنوان چشم انداز آینده، پیش نمایش فناوری و نشانه های طراحی مورد استفاده در مدل های MG در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
پدال نیوز- زمزمه برگزاری پنجمین میز تعمیق ساخت داخل قطعات صنعت خودرو بهانه ای شد تا مروری بر دستاوردهای چهار میز برگزار شده طی دو سال گذشته داشته باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
پدال نیوز- طبق اهداف برنامه ششم مقرر بود در سال های 96 تا 98 تعداد تلفات سوانح رانندگی 30 درصد کاهش یابد که این شاخص نه تنها کاهش پیدا نکرد، بلکه 6 درصد معادل حدود 1000 کشته نیز افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
پدال نیوز- امام گفت: به زودی شاهد آغاز رسمی عملیات اجرایی احداث نخستین ایستگاه از خطوط جدید متروی پایتخت در میدان دریاچه شهدای خلیج فارس خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
پدال نیوز- دبیر کارگروه تخصصی بیمه های اتومبیل سندیکای بیمه گران ایران گفت: میزان استفاده از خسارت های بیمه افزایش پیدا کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: اگرچه مراکز فروش خودرو به علت محدودیت های کرونایی به مدت 10 روز تعطیل شده اند اما قیمت سازی در فضای مجازی مجددا از سرگرفته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: اگر از خود می پرسید که با لاستیک های قدیمی چه کار کنید، پاسخ شما در این گزارش آورده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
پدال نیوز: رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی در خصوص راهکار های کاهش قیمت خودرو توضیحاتی داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۴۹ سایت دیگر  
پدال نیوز- وزیر صنعت، معدن و تجارت در نامه ای به رئیس جمهور، خواستار واگذار نشدن باقیمانده سهام دولتی ایران خودرو شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
پدال نیوز: دیوان محاسبات به سازمان مالیاتی اعلام کرد تعیین مجموع ارزش گمرکی و حقوق ورودی خودروهای وارداتی با نرخ ارز ثانویه (نیمایی) برخلاف قانون امور گمرکی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: مجری آزمایشگاه ملی قوای محرکه پیشرفته با بیان این که آزمایشگاه ملی قوای محرکه، اولین آزمایشگاه کشور با قابلیت تست موتور خودروهای سنگین تا سطح استاندارد آلایندگی یورو 6 است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
پدال نیوز: شرکت خودروسازی تسلا (TSLA) در ماه مارس بهترین فروش خود را در چین در حالی ثبت کرد که با وجود کمبود جهانی تراشه، فروش مدل 3 و مدل Y شاهد افزایش بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
پدال نیوز: پایگاه اینترنتی شرکت آلمانی مرسدس بنز در بیانیه ای اعلام کرد که حدود دو هزار خودروی لوکس خود را در آمریکا به علت نقص فنی فرا می خواند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
پدال نیوز- نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به ضرورت اصلاح سازوکار کنونی عرضه خودرو، گفت: روش فعلی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۵۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به انجام سفرهای حمل و نقل عمومی برون شهری با کنترل های بهداشتی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
پدال نیوز- عضو هیات رییسه اتاق ایران و فرانسه اظهار داشت: ما باید بتوانیم حداکثر داخلی سازی را انجام دهیم، هرچه این اتفاق بیشتر بیافتد کمتر احتمال خطر از رفتن احتمالی شرکت های خارجی وجود دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز- رییس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در حال حاضر از پهبادها برای رصد محورهای تهران_خراسان، سیستان و بلوچستان و کرمان_یزد به دلیل طولانی بودن استفاده می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
پدال نیوز: شرکت مدیران خودرو در راستای ماه مبارک رمضان کمپین ویژه ای را در نظر گرفته که هدف اصلی این کمپین ارتباط بهتر و قوی تر برند با مشتریان و ایجاد ارتباط قوی با آنها است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
پدال نیوز: از امکانات کابین می توان به نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی 10.25 اینچی، نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر، دوربین 360 درجه، سیستم تهویه اتوماتیک و ... اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز: هرچند اینجا خبری از اسب بخار بیشتر یا تیونینگ با توربوشارژ نیست اما همین 82 اسب برای طیف وسیعی از مشتریان که در جستجوی یک خودروی ارزان و باکیفیت هستند، مناسب به نظر می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: دامنه برقی شدن خودروها به محصولات آلمانی با عملکرد (قدرت، سرعت و شتاب) بالا هم سرایت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: شرکت خودروسازی رولز رویس موتور بهترین فصل را در تاریخ 116 ساله خود تجربه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو با انتقاد از رویه جدید وزارت صنعت در تخصیص ورق فولادی به قطعه سازان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۵۴ سایت دیگر  
پدال نیوز: شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو همزمان با آغاز موج چهارم کرونا در کشور، طرح ارایه خدمت در محل مشتریان را همچنان با جدیت دنبال می کند و به عنوان یک شرکت خدماتی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
پدال نیوز: صبح دیروز شرایط بحرانی حاصل از کرونا موجب شد که نشست خبری گروه بهمن با موضوع عرضه دیگنیتی پرایم به صورت مجازی با حضور مدیران ارشد این گروه خودروسازی برگزار شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۴۹ سایت دیگر  
پدال نیوز: همراه با قوت گرفتن احیای برجام ، برخی از دست اندرکاران صنعت خودرو از احتمال بازگشت رنو به خودروسازی ایران خبر می دهند. گفته می شود، رنو قصد دارد......
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
پدال نیوز: شورای رقابت تغییر زمانی اعمال دستور العمل قیمتی خودرو از 3 ماهه به 6 ماهه را در دستورکار دارد با این حال به نظر می رسد....
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز: در حالی دولت در نظر دارد در سال جهش تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها مبنای ارز محاسباتی قطعات و کالاهای وارداتی را با ارز 25 هزار تومانی محاسبه کند که بدون شک این اقدام در تضاد با مدیریت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۳    
پدال نیوز: برخی از ویژگی های خودرو ذاتی و بستگی به کیفیت ساخت آن دارد اما برخی از این ویژگی ها را می توان به وسیله تجهیزاتی بهبود بخشید ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: در جدول زیر قیمت روز انواع لیفان در بازار آزاد را مشاهده می کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: در این گزارش فیلمی از نحوه ساخت تویوتا کمری 2018 آورده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
پدال نیوز: نسل بعدی کیا اسپورتیج به طور اختصاصی از جدیدترین عکس های جاسوسی ارائه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: مشخصات فنی خودرو مرسدس بنز S500 و ب ام و 320i سدان در این گزارش آمده است تا به کمک آن ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: باتری های 12 ولت در برخی از ماشین های فورد در حال خرابی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: اگر گرده های درخت از روی ماشین پاک نشود، می تواند بدنه اتومبیل را از بین ببرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
پدال نیوز: کارشناسان خودرو درباره شست وشوی موتور خودرو هشدار داده و تنها در برخی مواقع این کار را مجاز می دانند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: دقایقی قبل مدیران ارشد گروه بهمن و شرکت بهمن موتور در کنفرانس خبری مجازی خود، برای اولین بار شرایط فروش رسمی و قیمت مصوب دیگنیتی پرایم را اعلام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: مجمع جهانی اقتصاد (World Economic Forum) در گزارشی که حدود دو ماه پیش منتشر شد، به بررسی افزایش تمایل به تولید و مصرف خودروهای برقی پرداخت و کشورهای پیشرو در این حوزه را هم معرفی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
پدال نیوز: قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به دیروز با افزایش متوسط 2 میلیون تومانی همراه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
پدال نیوز: رئیس شورای رقابت به دلیل اظهاراتش در مورد عدم تناسب قیمت خودرو با تورم به سازمان بازرسی کل کشور فراخوانده شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
پدال نیوز: مراکز فروش خودرو به علت محدودیت های کرونایی، تعطیل شده اند، اما قیمت گذاری از طریق سایت های اینترنتی ادامه دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز- با اعلام رسمی قیمت و فروش خودرو دیگنتی از سوی گروه بهمن ، صنعت خودرو ایران مسیر جدیدی را در راستای آرزوهای مصرف کنندگان ایرانی آغاز کرد .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
پدال نیوز: یک کارشناس صنعت خودرو در خصوص اشکالات و اما و اگر های اخذ مالیات از خودرو های لوکس توضیحاتی داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: در سال 99 بدنبال ارایه محصول جدید وافزایش تولید بودیم که توانسته ایم به آنچه میخواهیم برسیم و در سال جدید با افزایش تولید محصولات معرفی شده در سال گذشته و تولید انبوه آنها به اهدافمان ...
مشاهده نتایج بیشتر...