دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۵:۲۹Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهای دلار»

ایبنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بهای دلار آمریکا در معاملات اولین روز هفته، با افت قابل توجهی همراه شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فعالان بازار ارز در ایستگاه پایانی هفته نظاره گر کاهش اندک بهای دلار و یورو در صرافی های بانکی و مجاز بودند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دیروز در بازار ارز دو اتفاق مهم رخ داد. از یکسو، بهای دلار در بازار داخلی توانست به بالای سطح حساس 28 هزار و 500 تومان برود و در سوی دیگر، سکه امامی مرز 12 میلیون و 500 هزار تومانی را از دست داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بورس تهران در روز معاملاتی قبل توانست بخشی از ریزش خود در روزهای قبل را جبران کند. در این روز شاخص بورس به میزان 46/ 1 درصد رشد کرد و نماگر اصلی تالار شیشه ای مجددا خود را به محدوده یک میلیون و 407هزار واحدی رساند ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نقدینه - هر دلار در صرافی های بانکی امروز (دوشنبه، یکم آذرماه) با 10 تومان کاهش قیمت در مقایسه با روز گذشته به 26 هزار و 795 تومان رسید. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، قیمت فروش یورو در ساعت 13 امروز در مقایسه با روز گذشته با 10 تومان کاهش، برابر با 30 هزار و 552 تومان بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هر دلار در صرافی های بانکی امروز (دوشنبه، یکم آذرماه) با 10 تومان کاهش قیمت در مقایسه با روز گذشته به 26 هزار و 795 تومان رسید.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سکه به یکباره توانست به بالای خط حساس 12 میلیون و 500 هزارتومان برگردد. رشد بهای دلار و شکست مقاومت 28 هزار و 200 تومانی در بازار اسکناس آمریکایی موجب شده است که سکه بازان نیز نسبت به آینده این فلز گران بها خوشبین تر شوند. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فعالان بازار ارز در اولین روز هفته، شاهد تداوم روند کاهشی بهای دلار و یورو در صرافی های بانکی و مجاز هستند.
در آخرین هفته آبان ماه، بازدهی بازار های طلا، سکه و دلار مثبت شد و در مقابل بورس و یورو کاهش یافت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۷    
در آخرین روز هفته، فعالان بازار ارز شاهد ثبات نسبی شاخص ارزی در صرافی های بانکی بودند. این در حالی است که در بازار آزاد، بهای دلار نسبت به روز های قبل، کمتر شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۳:۱۴    
فعالان بازار ارز در معاملات پنجمین روز هفته، شاهد افت بیشتر بهای دلار و یورو در صرافی های بانکی و مجاز بودند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
با افت جزیی بهای دلار طی چند روز گذشته و کاهش نوسانات این بازار، روند صعودی طلا و سکه هم متوقف شد و از دیروز قیمت آن ها ثابت مانده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فعالان بازار ارز در چهارمین روز هفته، همچون دو روز گذشته، شاهد افت نرخ ارز به ویژه دلار در صرافی های بانکی و مجاز هستند. این در حالی است که در حال حاضر بهای دلار بازار آزاد نیز با افت مواجه شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معامله گران در معاملات امروز بازار ارز با افت شاخص ارزی روبرو شدند. این در حالی است که در روز های اخیر، بهای دلار در صرافی های بانکی با افزایش نرخ مواجه شده بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۹:۲۲    
فعالان بازار ارز در معاملات امروز شاهد ادامه روند افزایشی شاخص ارزی بودند. این در حالی است که بهای دلار در بازار آزاد در کانال بیست و هشت هزار تومانی در نوسان است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۷:۴۸    
فعالان بازار ارز در معاملات سومین روز هفته، شاهد رشد شاخص ارزی بودند. این در حالی است که در بازار آزاد نیز بهای دلار با افزایش نسبی مواجه شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۸:۳۴    
فعالان بازار ارز در دومین روز هفته، شاهد افت نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی های بانکی و مجاز بودند. این در حالی است که در بازار آزاد، بهای دلار با افزایش مواجه شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۷:۴۰    
معامله گران بازار ارز در اولین روز هفته شاهد افت بهای دلار و یورو در صرافی های مجاز هستند. این در حالی است که یورو نسبت به دلار، روند کاهشی بیشتری را به ثبت رسانده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سکه تمام بهار آزادی در مهرماه امسال کاهش پیدا کرد و از 11 میلیون و 750 هزار تومان به 11 میلیون و 700 هزار تومان رسید. 50 هزار تومان کاهش در یک ماه زیان بزرگی نیست؛ نه آنقدر که به سرمایه گذاران شوک وارد کند و دلشان را خون کند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۰    
بهای دلار در اولین روز هفته، با افزایش همراه بوده است. در این میان نرخ رسمی انواع ارز نیز توسط بانک مرکزی اعلام شده است که بر این اساس نرخ 18 ارز کاهش و 20 ارز افزایش یافته است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا: پیش بینی ها از تداوم روند کاهشی قیمت ارز در هفته ای که گذشت، محقق نشد و بهای دلار در بازار آزاد نتوانست به کانال 26 هزار تومان وارد شود. روند معاملات بازار ارز در این هفته نشان از حکم فرمایی مجدد احتیاط در معاملات این بازار دارد. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت سکه در ابتدای هفته پس از برخورد با محدوده 11 میلیون و 800 هزار تومان با افزایش فعالیت خریداران مواجه شد، ولی خیلی زود، فروشندگان به بازار هجوم آوردند و قیمت به اواسط کانال 11 میلیون و 700 هزار تومان برگشت. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۶    
فعالان بازار ارز در اولین روز هفته شاهد بازگشت دلار به مسیر افزایشی هستند. این در حالی است که در هفته قبل، بهای دلار با افت بیش از هزار تومانی همراه شده بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به روند نزولی بازار طلا طی هفته سوم مهر ماه، پیش بینی کرد: درصورتی که بهای دلار مجددا کاهش یابد شاهد افت قیمت طلا و سکه بین دو تا سه درصد خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۶:۳۳    
معاملات روز سه شنبه بورس تهران با افت 66/ 2 درصدی شاخص کل پایان یافت تا این نماگر به محدوده یک میلیون و 418 هزار واحد نزول کند. ادامه کاهش بهای دلار از مهم ترین دلایل افزایش فروش در معاملات این روز بود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فعالان بازار ارز در چهارمین روز هفته نیز شاهد عقب گرد شاخص ارزی بودند. در این میان، بهای دلار در بازار آزاد نیز با افت قابل توجهی همراه بوده و به کف کانال بیست و هفت هزار تومان رسیده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز هم با افت جزیی بهای دلار و اونس، قیمت طلا و سکه مجددا اندکی کاهش یافته و فعالان بازار معتقدند تا زمانی که قیمت ها به ثبات نرسد، معاملات همچنان متوقف خواهد بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۲    
فعالان بازار ارز در دومین روز هفته بازهم شاهد افت شاخص ارزی همچون روز گذشته در صرافی های مجاز هستند. این در حالی است که بهای دلار آزاد نیز به میانه کانال 27 هزار تومانی کاهش یافته است.
افت بهای تسویه عموم نمادهای فعال تابلوی آتی بورس کالا روز گذشته در حالی رقم خورد که برای سومین هفته متوالی شاهد کاهش حجم و ارزش معاملات این بازار بودیم.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه - معامله گران بازار ارز پس از افت بهای دلار در هفته گذشته، امروز نیز شاهد روند نزولی شاخص ارزی هستند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، جدیدترین نرخ های بازار ارز در اولین روز هفته (شنبه 17 مهرماه 1400) بیان گر تداوم روند کاهشی نرخ دلار و یورو در آغاز سومین هفته از پاییز است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بهای دلار در اولین روز هفته با کاهش معناداری همراه شده است. این در حالی است که در پایان هفته قبل، رئیس کل جدید بانک مرکزی پس از هفته ها، معرفی شد و انتظار ها برای اتخاد سیاست های مناسب در حوزه ارزی، تقویت شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معامله گران بازار ارز پس از افت بهای دلار در هفته گذشته، امروز نیز شاهد روند نزولی شاخص ارزی هستند.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این روند در حالی رقم خورد که نوسان گیران و سفته بازان، سعی داشتند با جوسازی پیرامون برخی اخبار غیراقتصادی، سمت تقاضا در بازار را تقویت کنند، اما حضور پرقدرت بازارساز و رصد به موقع قیمت های حاشیه بازار ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۱:۲۸    
فعالان بازار ارز در پنجمین روز هفته، شاهد رشد نرخ دلار و یورو در صرافی های بانکی و مجاز سطح کشور بودند. این در حالی است که در بازار آزاد، بهای دلار با افت در ساعات پایانی همراه شده بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به صعودی شدن روند قیمت طلا و سکه متاثر از افزایش بهای دلار طی هفته گذشته تاکید کرد: اگر دلار از مسیر صعودی برگردد، در روز های آینده مجددا شاهد کاهش قیمت ها در بازار طلا خواهیم بود.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی بانک مرکزی را موظف کرد با فعال کردن سازوکارهای بانکی و اقتصادی ارزهای موجود در خارج از کشور را به داخل بازگرداند. به گزارش خبرآنلاین، سید ابراهیم رئیسی در دهمین جلسه ستاد هماهنگی های اقتصادی دولت،این دستور را صادر کرده است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۱۱۲ سایت دیگر  
بازار ارز پس از یک روز تعطیلی، حالا شاهد افزایش شاخص ارزی است. این در حالی است که بهای دلار در بازار آزاد نیز با افزایش مواجه شده است.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
در اولین روز هفته، اسکناس آمریکایی ساعت 3 بعدازظهر 27 هزار و 530 تومان قیمت خورد که 150 تومان کمتر از روز پنج شنبه بود. شماری از فعالان باور داشتند که صحبت های وزیر امور خارجه ایران زمینه ساز تغییر موقت انتظارات معامله گران و نزول بهای دلار شد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
یکی از دلایل مهم صعود سکه، افزایش بهای دلار بود. اسکناس آمریکایی در آخرین روز هفته 110 تومان رشد کرد و به بهای 27 هزار و 680 تومان رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : دلار که در مردادماه، رشد دو رقمی را به ثبت رسانده بود، در آخرین ماه تابستان، روزهای آرامی را پشت سر گذاشت. برخلاف افزایش قیمت دلار، سکه امامی در شهریورماه، کاهش قیمت را تجربه کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۳    
روند صعودی قیمت دلار آمریکا در سال های اخیر مشهود است. به گونه ای که با مقایسه نرخ امروز نسبت به مدت مشابه چهار سال قبل، بهای دلار حدود 600 درصد رشد داشته است و از کانال 3 هزار تومان به کانال 26 هزار تومان در صرافی های بانکی و مجاز رسیده است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
اولین روز هفته برای فعالان بازار ارز با رشد نسبی بهای دلار و یورو در بازار همراه شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بازار طلا در شهریور ماه نوسانات زیادی داشت و درحالی که طی هفته دوم روند بازار صعودی بود، در هفته سوم تحت تاثیر افت ارزش دلار تغییر مسیر داد و طلا و سکه با کاهش قیمت مواجه شد ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه - معاملات بازار ارز در هفته گذشته با افت نسبی شاخص ارزی به کانال بیست و شش هزار تومانی همراه بود. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بررسی جزئیات تغییرات نرخ دلار آمریکا و یورو در صرافی های بانکی و مجاز سطح کشور نشان می دهد در اولین روز هفته، بهای دلار آمریکا نسبت به پایان هفته قبل تر ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۷    
فعالان بازار ارز در آخرین روز هفته، شاهد افزایش نرخ دلار در صرافی های بانکی و مجاز سطح کشور بودند. این در حالی است که روز گذشته، بهای دلار با کاهش همراه شده بود.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بررسی تغییرات قیمت ارز در پنجمین روز هفته نشان می دهد بهای دلار و یورو با کاهش همراه بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۳    
دنیای اقتصاد- طیبه مرادی : سکاندار قیمت پایه هفته جاری برای محصولات پتروشیمیایی بورس کالا قیمت جهانی است. میانگین هفتگی بهای دلار به عنوان دیگر متغیر معادله کشف نرخ پایه، کاهشی بود، اما این مقدار کاهش به اندازه 11/ 0درصد ارزیابی شد که نسبت به تغییرات قیمت های جهانی اثر چندانی بر جای نگذاشت ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۶   + ۷۱ سایت دیگر  
در حالی که نرخ سکه در بازار روندی کاهشی را به دلیل ریزش قیمت ها در بازارهای جهانی تجربه می کند، بهای دلار در ایران روندی افزایشی را در پیش گرفت.
معامله گران بازار ارز در نخستین روز هفته، شاهد افزایش نسبی بهای دلار و یورو هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
بهای دلار در اولین روز هفته با افزایش در صرافی های بانکی و مجاز سطح کشور مواجه شده است. این در حالی است از میانه هفته گذشته، روند صعودی دلار در بازار آزاد آغاز شده بود و حالا بازارساز در تلاش برای کنترل و ممانعت از ورود تقاضای کاذب به بازار است.