سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۸:۴۶Oct 2020 20

جدیدترین‌های «بهای دلار»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سقوط قیمت خودرو که از ابتدای هفته جاری به آرامی آغاز شده بود، امروز متاثر از کاهش شدید نرخ ارز سرعت بالایی به خود گرفت، به طوری که قیمت ها به صورت لحظه ای در حال فرو ریختن است.
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه برای چهارمین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل حدود 7000 تومان کاهش یافت و بهای دلار به رقم 28 هزار و 200 تومان رسید.
بانک مرکزی ایران، نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز (سه شنبه) اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ 22 ارز افزایش، نرخ 10 ارز کاهش و نرخ 15 ارز نیز ثابت ماند.
رشد دو اهرم تاثیرگذار در معادله کشف نرخ های پایه محصولات پتروشیمیایی موجب شد که روز گذشته رشد محسوس قیمت های پایه در بورس کالا را شاهد باشیم.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
صدای ایران - نزولی شدن قیمت دلار در بازار آزاد، تصمیم سیاستگذار به ارزان تر کردن قیمت دلار صرافی ملی، افت ارزش سهام دلاری بازار سرمایه، تداوم تزریق ارز توسط بانک مرکزی به بازار، تداوم کاهش قیمت طلا و کاهش تحریم ها هرکدام می توانند نشانه هایی برای ادامه یافتن ارزانی دلار در فردا باشند. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۱    
بهای دلار در سامانه نیما امروز 28 مهر ماه اعلام شد و بر این اساس قیمت فروش دلار نیمایی با افزایش حدود دو هزار تومانی به رقم 26 هزار و 296 تومان رسید.
24 آنلاین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۳    
روند ریزش قیمت ارز در بازار و صرافی های بانکی ادامه یافت. روند ریزشی قیمت ارز امروز نیز تداوم یافت و هر دلار امریکا به قیمتی برابربا 31 هزار تومان معامله شد .صرافی های بانکی امروز برای سومین بار قیمت دلار را بر تابلوی خود تغییر دادند ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۵۲    
بهای دلار در سامانه نیما امروز 27 مهر ماه اعلام شد و بر این اساس قیمت فروش دلار نیمایی با کاهش حدود دو هزار تومانی به رقم 24 هزار و 707 تومان رسید. جدیدترین نرخ ارز در سامانه نیما امروز 27 مهر ماه اعلام شد که بر این اساس قیمت خرید دلار 25 هزار و 435 تومان تعیین شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
خبر آنلاین : در حالی که رییس کل بانک مرکزی تاکید کرده است طی سه هفته آینده فشارها بر ایران افزایش می یابد، سیگنال های مخابره شده به بازار ارز نشان می دهد قیمت های کنونی دلار در بازار ماندگار نخواهد بود.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آخرین روز کاری هفته برای فعالان بازار ارز با افزایش نرخ دلار و یورو در صرافی های بانکی و مجاز همراه شده است. به گزارش روزانه نیوز ؛ در معاملات امروز (پنج شنبه بیست و چهارم مهرماه 99) بازار ارز، بهای دلار و یورو نسبت به روز قبل، افزایش دارد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در آخرین روز هفته بهای دلار در صرافی های بانکی روندی افزایشی را تجربه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۳۱    
رسانه های بیگانه روند افزایش قیمت ها را با آب و تاب پخش و بارها بازپخش می کنند اما در مورد اقداماتی چون تزریق دلار از سوی بانک مرکزی به بازار که برای مقابله با افزایش قیمت ها صورت می گیرد یا از اساس خبر را حذف و یا در باره تاثیرگذاری آن تردید ایجاد می کنند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به روز گذشته افزایش یافت و بهای دلار با افزایش 1000 تومانی به رقم31500 تومان رسید.بانک مرکزی نیز نرخ رسمی 47 ارز را اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ 15 ارز افزایش، نرخ 25 ارز کاهش داشته و نرخ هفت ارز نیز ثابت ماند.
طلا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۴   + ۱۹۶ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به روز گذشته افزایش یافت و بهای دلار با افزایش 1000 تومانی به رقم31500 تومان رسید.بانک مرکزی نیز نرخ رسمی 47 ارز را اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ 15 ارز افزایش، نرخ 25 ارز کاهش داشته و نرخ هفت ارز نیز ثابت ماند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۸۱ سایت دیگر  
به گزارش صرافی ملی ایران امروز (22 مهر 99) هر دلار آمریکا به مبلغ 30هزار و 200 تومان و هر اسکناس یورو به قیمت 35 هزار و 700 تومان به فروش می رسد. نرخ دلار نسبت به آخرین معاملات روز گذشته حدود یک هزار و 100 تومان کاهش یافت و یورو نیز 950 تومان ارزان شد. قیمت روز ارز در صرافی ملی ایران ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز حدود هزار تومان کاهش یافتند و بهای دلار با افت 950 تومانی و ورود به کانال 30 هزار تومانی به رقم 30 هزار و 200 تومان رسید.
طلا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه برای دومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ابتدای روز 300 تومان افزایش یافت و بهای دلار به رقم 30 هزار و 500 تومان رسید.بانک مرکزی نیز نرخ رسمی 47 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن، بهای 25 ارز با کاهش همراه شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
با افزایش قیمت ها در بازار آزاد، روز یکشنبه نرخ خرید و فروش ارز در صرافی های بانکی نیز بالا رفت، به طوری که این صرافی ها بهای دلار را برای فروش 31 هزار و 50 تومان اعلام کردند که نسبت به روز شنبه رشد یک هزار و 100 تومانی را به همراه داشت ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
هر دلار آمریکا در صرافی های بانکی با افزایش قیمت نسبت به نرخ پایانی روز قبل 31هزار و 500تومان تعیین شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۹    
نرخ دلار و یورو در بازار امروز با افزایش معنادار مواجه شده است. به گونه ای که بهای دلار در صرافی های بانکی و مجاز سطح کشور به کانال جدید 31 هزار تومان رسیده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بهای دلار در سامانه نیما امروز 19 مهر ماه اعلام شد و بر این اساس قیمت فروش دلار نیمایی با افت حدود 200 تومانی به رقم 23 هزار و 952 تومان رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بازار ارز در شرایطی اولین روز هفته را پس از دو روز تعطیلی آغاز کرده است که روند نرخ گذاری ها خبر از افزایش بهای دلار در صرافی های بانکی و مجاز می دهد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بازار ارز در چهارمین روز هفته با یک رکورد جدید مواجه شده است. بهای دلار در صرافی های مجاز برای اولین بار به کانال بیست و نه هزار تومانی رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - صرافی های بانکی در طی معاملات امروز (سه شنبه) شاهد افزایش 700 تومانی بهای دلار و ورود آن به کانال 29 هزار تومانی بودند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
در بازار ارز نیز قیمت دلار با افزایش نسبت به روز قبل 29 هزار تومان، یورو 35 هزار تومان و درهم امارات 8 هزار و 200 تومان اعلام شده است. گفتنی است، تشدید نوسانات ارزی موجب شد تا بازارساز تصمیم جدی برای مدیریت عرضه و تقاضا بگیرد و برهمین اساس علاوه بر افزایش عرضه در بازار با برداشتن سقف فروش در ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
با افزایش عرضه و کاهش تقاضا، نرخ ارز امروز نیز به روند کاهشی خود ادامه داد و شاهد افت نسبی بهای دلار و یورو در صرافی ها هستیم.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 745 هزار تومان کاهش 13 میلیون و 560 هزار تومان و دلار با افت 1700 تومانی 27 هزار و 100 تومان معامله شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۱    
قیمت سکه و ارز امروز در بازار تهران کاهش قابل توجهی داشت. طلا و ارز قیمت میزان تغییر قیمت سکه طرح جدید 13،560،000 تومان 745،000- تومان سکه طرح قدیم 12،935،000 تومان 830،000- تومان نیم سکه 7،555،000 تومان 555،000- تومان ربع سکه 4،818،000تومان 390،000- تومان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
قیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 745 هزار تومان کاهش 13 میلیون و 560 هزار تومان و دلار با افت 1700 تومانی 27 هزار و 100 تومان معامله شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه برای بار دیگر اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ساعتی قبل بیش از دو مرتبه کاهش یافت و بهای دلار به رقم 27 هزار و 250 تومان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بهای دلار امروز در صرافی بانک ملی و صرافی های غیربانکی بین 670 تا 950 تومان کاهش یافت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۶    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز کاهش یافت و بهای دلار با افت 470تومانی و ورود به کانال 27 هزار تومانی به رقم 27 هزار و 980 تومان رسید.
در اولین روز هفته، اولین افت قیمت سکه پس از 5 افزایش متوالی به ثبت رسید. دیروز، هر سکه تمام بهار آزادی در معاملات عمده 300 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 14 میلیون و 300 هزار تومان رسید.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: در حالی که متوسط نرخ دلار در سال 1398 در محدوده 14 هزار تومان بود، نرخ هر دلار امریکا در بازار آزاد تهران در روز پنجشنبه دهم مهر ماه به 30 هزار و 50 تومان رسید و بهای هر یورو 35 هزار و 200 تومان رقم خورد و این اتفاق در حالی رخ داده که رشد 100 درصدی بهای دلار در مدت 6 ماه به ثبت ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۷    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز پنج شنبه اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به روز گذشته افزایش یافت و بهای دلار به رقم 28 هزار و 850 تومان رسید.بانک مرکزی نیز نرخ 47 ارز اصلی و عمده جهان را منتشر کرد که بر مبنای آن نرخ 29 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به دیروز با افزایش و نرخ هشت ارز با کاهش ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بازار ارز در معاملات امروز شاهد رشد نسبی بهای دلار در تابلوی صرافی های مجاز و بانکی است. همچنین نرخ رسمی 47 ارز در بانک مرکزی اعلام شده است که بر اساس آن، 15 واحد پولی کاهش یافته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۵    
بازار ارز در معاملات امروز شاهد رشد نسبی بهای دلار در تابلوی صرافی های مجاز و بانکی است. همچنین نرخ رسمی 47 ارز در بانک مرکزی اعلام شده است که بر اساس آن، 15 واحد پولی کاهش یافته است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
در بازار ارز نیز قیمت دلار 29 هزار و 300 تومان، یورو 34 هزار و 400 تومان و درهم امارات 8 هزار و 10 تومان اعلام شده است. گفتنی است، تشدید نوسانات ارزی موجب شد تا بازارساز تصمیم جدی برای مدیریت عرضه و تقاضا بگیرد و برهمین اساس علاوه بر افزایش عرضه در بازار با برداشتن سقف فروش در سامانه نیما ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - بازار ارز امروز (سه شنبه) سرانجام بعد از روزها، شاهد روند نزولی قیمت ها بود و بهای دلار و یورو در بازار غیررسمی و صرافی های بانکی از ابتدای روز تا این ساعت حدود 400 تا 500 تومان کاهش یافت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه برای سومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل 100 تومان کاهش یافت و بهای دلار به رقم 28 هزار و 800 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه دومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ابتدای روز 100 تومان افزایش یافت و بهای دلار به رقم 28 هزار و 800 تومان رسید.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 28 هزار و 500 تومان است. به گزارش روز نو :صرافی ملی ایران امروز (7 مهر 99) هر دلار آمریکا به مبلغ 28 هزار و 500 تومان و هر اسکناس یورو به قیمت 33 هزار و 300 تومان به فروش می رسد. ارز قیمت (تومان) دلارآمریکا 28.500 یورو 33.300 ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صرافی ملی ایران امروز (7 مهر 99) هر دلار آمریکا به مبلغ 28 هزار و 500 تومان و هر اسکناس یورو به قیمت 33 هزار و 300 تومان به فروش می رسد. نرخ دلار و یورو نسبت به دیروز حدود 50 تومان کاهش یافت. قیمت روز ارز در صرافی ملی ایران ارز قیمت (تومان) دلارآمریکا 28.500 ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
نرخ دلار در اولین روز هفته با افزایش معنادار در تابلوی صرافی های بانکی و مجاز همراه شده است. رشد شاخص ارزی در شرایطی است که در پایان معاملات هفته قبل، بهای دلار در بازار آزاد به کانال بیست و هشت هزار تومانی رسیده بود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اولین روز هفته برای فعالان بازار ارز، با افزایش معنادار بهای دلار در تابلوی صرافی های بانکی و مجاز سطح کشور همراه شده است.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه اعلام شد و بر این اساس دلار و یورو نسبت به روز پنج شنبه گران شد و بهای دلار با افزایش 750تومانی و ورود به کانال 28 هزار تومانی به رقم 28 هزار و 550 تومان رسید. بانک مرکزی امروز نیز نرخ رسمی 47 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن بهای 24 ارز با کاهش قیمت مواجه بود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه اعلام شد و بر این اساس دلار و یورو نسبت به روز پنج شنبه گران شد و بهای دلار با افزایش 750تومانی و ورود به کانال 28 هزار تومانی به رقم 28 هزار و 550 تومان رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد- سعیده نبی زاده : نگاهی به آمار تغییرات قیمت مواد اولیه محصولات پلیمری و بهای ارز از ابتدای سال تاکنون حکایت از رشد قیمت بالای این مواد تحت تاثیر رشد بهای دلار دارد؛ موضوعی که تاثیرات بسیار زیادی روی قیمت محصولات میانی و نهایی، مواد بسته بندی و... دارد ...
امروز (پنجشنبه، سوم مهر) در ساعت 14، دلار در صرافی های بانکی با افزایش 400 تومانی نسبت به روز گذشته با نرخ 27 هزار و 700 تومان خریداری و با قیمت 27 هزار و 800 تومان به فروش می رسد.
با مردم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت خودرو در اولین روزهای پاییز با نوسانی اندک همراه بود و برخی معامله گران رشد بهای دلار را دلیل افزایش قیمت برخی مدل های خودرو اعلام کردند.