یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۲:۲۳Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهای دلار»

تجارت نیوز   ۱ ساعت پیش    
امروز یکشنبه 17 اسفند نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز کاهش یافت و بهای دلار پس از افت 157 تومانی به رقم 24 هزار و 119 تومان رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۳۰    
نخستین روز هفته برای فعالان بازار ارز با روند کاهشی بهای دلار آمریکا همراه شده است. این در حالی است که هفته گذشته نیز شاخص ارزی یک کانال عقب نشینی کرده بود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۷    
قیمت ارز صرافی ملی در دومین هفته ماه اسفند با افت نسبی روبرو شد که قیمت دلار پس از کاهش 152 تومانی به رقم 24 هزار و 660 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۰    
قیمت ارز صرافی ملی در دومین هفته ماه اسفند با افت نسبی روبرو شد که قیمت دلار پس از کاهش 152 تومانی به رقم 24 هزار و 660 تومان رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۴    
بهای دلار در آخرین روز هفته با کاهش نسبی همراه شده است. این در حالی است که امروز نرخ رسمی انواع ارز در بانک مرکزی نیز اعلام شد که بر این اساس نرخ 8 ارز کاهش دارد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۹    
بهای دلار در آخرین روز هفته با ثبات نسبی همراه شده است. این در حالی است که در روزهای اخیر، مدام شاهد افزایش و کاهش شاخص ارزی در کانال 24 هزار تومانی هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : طلای جهانی هم چنان شکننده عمل می کند و رمق خاصی برای افزایش قیمت نشان نمی دهد از طرفی اگر قرار باشد، امروز قیمت سکه امامی افت نکند، بهای دلار باید افزایش پیدا کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۳    
بازار ارز در پنجمین روز هفته شاهد افزایش نسبی بهای دلار و یورو در تابلوی صرافی های بانکی و مجاز سطح کشور است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۸    
امروز سه شنبه 12 اسفند نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز کاهش یافت و بهای دلار پس از افت 38 تومانی به رقم 24 هزار و 716 تومان رسید.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: نرخ برابری ریال ایران در برابر دلار امریکا تنها طی یک سال گذشته بیش از 70 درصد سقوط کرده و بهای دلار از 14 هزار و 500 تومان به 24 هزار و 750 تومان در پایان معاملات روز (دوشنبه11 اسفندماه) رسیده و همزمان نرخ تورم اقتصاد ایران به 34 ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۵    
بهای دلار در سومین روز هفته با رشد نسبی در صرافی های بانکی و مجاز همراه شده است. این در حالی است که روز گذشته، نرخ دلار با عقب نشینی از کانال بیست و پنج هزار تومانی همراه شده بود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
نرخ دلار در بازار امروز با افزایش همراه شده است. این در حالی است که روز گذشته شاهد کاهش بهای دلار در صرافی های مجاز بودیم.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۴    
امروز دوشنبه 11 اسفند نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز افزایش یافت و بهای دلار پس از رشد 48 تومانی به رقم 24750 تومان رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بازار ارز در دومین روز هفته، شاهد کاهش بهای دلار آمریکا بود. این در حالی است که امروز به دلیل تعطیلی بازار های جهانی، نرخ رسمی انواع ارز بدون تغییر رونمایی شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
امروز جمعه 8 اسفند نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز تغییر نکرد و بهای دلار در رقم 24 هزار و 812 تومان ثابت ماند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۱    
امروز جمعه 8 اسفند نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز تغییر نکرد و بهای دلار در رقم 24 هزار و 812 تومان ثابت ماند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۶    
امروز پنج شنبه 7 اسفند نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز تغییر نکرد و بهای دلار در رقم 24 هزار و 812 تومان ثابت ماند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه 6 اسفند نرخ ارز در صرافی ملی برای سومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ساعتی قبل تغییر کرد و بهای دلار پس از افت 204 تومانی به رقم 25 هزار و 16 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۷    
امروز چهارشنبه 6 اسفند نرخ ارز در صرافی ملی برای دومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ساعتی قبل افزایش یافت و بهای دلار پس از رشد 422 تومانی وارد کانال 25 هزار تومانی شد و به رقم 25 هزار و 220 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۷    
امروز سه شنبه 5 اسفند نرخ ارز در صرافی ملی برای سومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ساعتی قبل افزایش یافت و بهای دلار به رقم 24 هزار و 507 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۷    
امروز سه شنبه 5 اسفند نرخ ارز در صرافی ملی برای دومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت یورو نسبت به دقایقی قبل افزایش یافت اما بهای دلار پس از کاهش 33 تومانی به رقم 24 هزار و 445 تومان رسید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۲    
چهارمین روز هفته برای فعالان بازار ارز با افزایش نسبی بهای دلار همراه شده است. این در حالی است که روز گذشته همتی از توافق ایران و کره جنوبی در خصوص انتقال منابع ارزی ایران خبر داده بود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۲    
امروز سه شنبه 5 اسفند نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز کاهش یافت و بهای دلار به رقم 24 هزار و 478 تومان رسید.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه - جدیدترین نرخ های بازار امروز نشان از افت شاخص ارزی در کانال 24 هزار تومانی دارد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بر این اساس در معاملات دومین روز هفته (یکشنبه سوم اسفندماه 1399) بهای دلار آمریکا با کاهش همراه شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز شنبه، زمانی برای نزول قیمت انواع سکه و دلار بود. در اولین روز هفته، سکه امامی 300 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 11 میلیون و 520 هزار تومان رسید. مهم ترین عامل نزول سکه، افت بهای دلار بود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بازار ارز در دومین روز هفته شاهد ثبات شاخص ارزی بود. این در حالی است که در بازار متشکل ارزی، بهای دلار در کانال بیست و پنج هزار تومانی در نوسان است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۰    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه 21 بهمن برای دومین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ساعتی قبل 100 تومان افزایش یافت و بهای دلار به رقم 24 هزار تومان رسید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی رد کنار رشد بهای دلار در بازار ایران و همچنین تحولات سیاسی رخ داده سبب شده است قیمت ها رد بازار طلا و سکه درگیر نوسان شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه 21 بهمن اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز افزایش یافت و بهای دلار پس از رشد 200 تومانی به رقم 23 هزار و 900 تومان رسید.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۲:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
دلار برای دومین روز متوالی بر مدار نزولی باقی ماند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۲    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه 19 بهمن برای دومین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ساعتی قبل کاهش یافت و بهای دلار پس از افت 50 تومانی به رقم 23 هزار و 700 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۷    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه 19 بهمن اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز تغییر نکرد و بهای دلار در رقم 23 هزار و 750 تومان ثابت ماند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۰    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز پنجشنبه 16 بهمن ماه اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار نسبت به دیروز 20 تومان کاهش یافت و بهای دلار به رقم 23 هزار و 550 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
خودرو در روزهای اخیر اندکی افزایش قیمت را تجربه کرده است. فعالان بازار خودرو می گویند که افزایش بهای دلار و البته نزدیک شدن به بازار شب عید در افزایش قیمت ها تاثیرگذار بوده است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۰    
بهای ارز در معاملات امروز با عدم تغییر نرخ دلار و افت قیمت یورو همراه شده است. در این میان، نگاه فعالان همچنان به سوی سخنان همتی است که گفته بود نرخ ارز ممکن است به زیر 20 هزار تومان نیز برسد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۷    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه 12 بهمن اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز کاهش یافت و بهای دلار پس از افت 50 تومانی به رقم 23 هزار و 870 تومان رسید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۵۹    
نرخ ارز در ادامه روند افزایشی روزهای اخیر، امروز نیز با گران تر شدن بهای دلار و یورو همراه شده است. این در حالی است که مبهم تر شدن آینده برجام، متغیر سیاسی اثرگذار بر سمت و سوی بازار است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید از آنجا که 35 درصد قیمت خودرو به واسطه تامین مواد اولیه موردنیاز تولید به نرخ ارز وابسته است، باید با کاهش بهای دلار قیمت خودرو نیز ارزان شود.
طلا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه برای دومین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت یورو و دلار نسبت به ابتدای روز 50 تومان کاهش یافت بانک مرکزی نیز نرخ 47 ارز رسمی را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 14 ارز افزایش و 22 ارز کاهش یافت و نرخ بقیه ارزها ثابت ماند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه ششم بهمن اعلام شد که بر این اساس قیمت یورو نسبت به دیروز افزایش یافت و بهای دلار پس از رشد 290 تومانی به رقم 22 هزار و 720 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۲:۰۴    
ریزش قیمت طلا دوام چندانی نداشت و با شروع هفته جدید بهای دلار و به تبع آن طلا دوباره افزایشی شد. حالا صعود دوباره طلا در شرایطی رخ داده است که در روزهای گذشته بهای آن به صورت ناگهانی ریزشی شد. رفتار غیرمنطقی بازار طلا موجب سردرگمی مشتریان این بازار شده است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بهای دلار و یورو در شروع هفته با کاهش همراه شده است. این در حالی است که در روزهای پایانی هقته قبل، شاخص ارزی صعودی شده بود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
نرخ ارز در آخرین روز هفته با افت نسبی بهای دلار و یورو همراه شده است. این در حالی است که در این هفته شاهد ریزش نرخ ارز به ویژه دلار بودیم.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نرخ ارز در آخرین روز هفته با افت نسبی بهای دلار و یورو همراه شده است. این در حالی است که در این هفته شاهد ریزش نرخ ارز به ویژه دلار بودیم.
جویا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز پنجشنبه دوم بهمن ماه اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار نسبت به دیروز 100 تومان ارزان شد و بهای دلار به رقم 22 هزار و 650 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۳    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز پنجشنبه دوم بهمن ماه اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار نسبت به دیروز 100 تومان ارزان شد و بهای دلار به رقم 22 هزار و 650 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز چهارشنبه اول ماه بهمن برای هفتمین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل 100 تومان دیگر افزایش یافت و بهای دلار به رقم 22 هزار و 650 تومان رسید.
تحریر نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بهای دلار و یورو در بازار امروز نیز با کاهش همراه شده است. این در حالی است که در مقایسه با هفته های گذشته، شاهد ریزش ده کاناله شاخص ارزی هستیم.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
کاهش حدود پنج هزار تومانی بهای دلار طی دو هفته اخیر نشان دهنده موج شدید کاهش قیمت ها در بازار ارز است. اتفاقی که به اعتقاد کارشناسان اقتصادی می تواند در نتیجه استقبال فعالان این بازار از احتمال احیای برجام و آزاد شدن ارزهای بلوکه شده ایران در روزهای آتی باشد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۴    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز چهارشنبه اول ماه بهمن برای دومین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل 100 تومان افزایش یافت و بهای دلار پس از ورود به کانال 22 هزار تومانی به رقم 22 هزار و 50 تومان رسید.