یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۲:۴۶Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تله کابین»

آفتاب نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در حادثه برخورد یک تله کابین با یک ستون شکسته که روز جمعه 24 فروردین در استان آنتالیا در جنوب ترکیه رخ داد، یک نفر کشته و 10 نفر دیگر زخمی شدند.
انتخاب   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ده ها نفر روز شنبه یعنی بیش از 24 ساعت پس از وقوع حادثه مرگبار تله کابین در آنتالیا واقع در جنوب ترکیه، همچنان بین آسمان و زمین معلق مانده اند. در این حادثه که عصر جمعه روی داد، یکی از کابین های تله کابین با تیر برخورد کرد و باز شد و مسافران داخل آن به پایین سقوط کردند ...
فرادید   ۸ ساعت پیش    
عصر جمعه تله کابین واقع در محله ساری سو در منطقه کنیالتی دچار سانحه شد و متاسفانه یکی از کابین های آن سقوط کرد. در پی این حادثه، تله کابین از کار افتاد و کابین های آن برای ساعتی در هوا معلق بودند. ...
ساعت 17:28 (به وقت محلی) عصر جمعه، تله کابینی در آنتالیا بر اثر برخورد با تیر چراغ برق به زمین سقوط کرد که در پی آن یک نفر در صحنه جان باخت و هفت سرنشین دیگر با مصدومیت جدی به بیمارستان منتقل شدند. بر اساس بیانیه دفتر والی (فرمانداری) شهر آنتالیا، یک دختر 8 ساله در بین مصدومان این حادثه است.
کرد پرس   ۹ ساعت پیش    
سرویس ترکیه - افتادن یکی از تیرهای نگه دارنده تله کابین در آنتالیا باعث کشته شدن یک تن و زخمی شدن 17 تن دیگر شد و شمار زیادی از شهروندان نیز یک شبانه روز در هوا معلق ماندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
سقوط تله کابین در آنتالیای ترکیه یک کشته و یازده زخمی برجای گذاشت.
حامیان ولایت   ۹ ساعت پیش    
بر اثر برخورد کابین تله کابین با تیر شکسته و ترکیدن آن در جنوب ترکیه، یک نفر کشته و 10 نفر زخمی شدند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۶    
سقوط تله کابینی در آنتالیای ترکیه که 10 سرنشین داشت، جان یک نفر را گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
براساس گزارش منابع خبری، پس از سقوط یک تله کابین در نزدیکی شهر آنتالیا ترکیه، 1 کشته و 7 مصدوم شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اثر برخورد تله کابین با تیر چراغ برق و سپس سقوط آن در جنوب ترکیه یک تن جان خود را از دست داده و دستکم 10 تن دیگر زخمی شدند.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اثر سقوط یک تله کابین در آنتالیای ترکیه، یک نفر جان باخت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۲۲:۰۱    
نماینده گرگان و آق قلا به رئیس سازمان محیط زیست به دلیل معطل گذاشتن پروژه تله کابین گرگان تذکر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۸    
شرکت تله کابین توچال 75برابر سرمایه خود زیان دارد و جز شرکت های زیان ده بنیاد مستضعفان می باشد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۴    
تله کابین کیش چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ جوانان خلاق فعال جزیره کیش، همواره روش های متنوعی را برای جذب توریست و افزایش سطح امکانات این جزیره مورد استفاده قرار می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران درخصوص پروژه ها، اقدامات و اهداف این سازمان توضیحاتی ارائه کرد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۰:۵۰    
سعید ساکت، مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با اشاره به استقبال پرشور گردشگران از ابرسازه های تفریحی اصفهان در بهار 1403 اظهار کرد: با آغاز نوروز و توسعه ظرفیت های بازی و تفریحی شهربازی شهر رویاها ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کد خبر: 923645 / دیروز, 19:00 / شهر مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان گفت: در مجموع از ابتدای 1403 تا پنجم فروردین بیش از 124 هزار نفر از ظرفیت های تفریحی ابرسازه های تفریحی اصفهان و خدمات گردشگری جانبی آن و استفاده کرده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان - بیش از 124 هزار نفر از آغاز بهار تا تاریخ 5 فروردین 1403 از ظرفیت های تفریحی ابرسازه های تفریحی اصفهان و خدمات گردشگری جانبی آن استقبال و استفاده کرده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۲    
استاندار گلستان با اشاره به ضرورت تعیین تکلیف پروژه تله کابین گرگان و علی آباد به مدیر منابع طبیعی این استان دستور داد تا همه تفرجگاه های جنگلی گلستان در سال جاری به بخش خصوصی واگذار شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- استاندار گلستان خواستار آغاز عملیات اجرایی پروژه تله کابین علی آبادکتول و طرح گردشگری آن تا پایان فروردین ماه جاری شد و گفت: شهردار و سایر مدیران این شهر باید اجرای این پروژه را تسریع کنند.
همگردی   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۳    
روستای زرشک، یکی ازدیدنی ترین وخوش آب و هواترین روستاهای قزوینه، مردمانی خونگرم و بسیار زحمتکش داره. شغل اصلی مردم این روستا باغداری و دامداری بوده، که در چند سال اخیر، بخاطر ویلاها سازی های فراوان دامداری تا حدودی از رونق افتاده و این روستا به یک منطقه توریستی گردشگری تبدیل شده ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۱    
با آغاز بهار 1403، گردشگران و مسافران نوروزی از ابرسازه های تفریحی تله کابین صفه، تله سی یژ ناژوان و شهربازی شهر رویاها استقبال کردند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۳:۰۳    
کد خبر: 923162 / دیروز, 22:09 / شهر مسئول کمیته آمار و ارزیابی ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از ابتدای فعالیت ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان برای نوروز 1403 تاکنون حدود 10 هزار نفر از تله کابین صفه، 11200 نفر از مجموعه شهر رویاها ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته آمار و ارزیابی ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از ابتدای فعالیت ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان برای نوروز 1403 تاکنون حدود 10 هزار نفر از تله کابین صفه، 11200 نفر از مجموعه شهر رویاها، حدود 9 هزار نفر از تله سیژ ناژوان و حدود 11 هزار نفر از شهربازی صفه استفاده کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان گفت: در راستای ترویج فرهنگ سنتی و ایرانی، کابین های تله کابین صفه به طرح های هنری این کلان شهر، قلمکار، کاشی کاری و میناکاری منقش شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۸:۵۸    
شهردار گرگان از تعیین چهار نقطه برای اسکان مسافران در شهر گرگان خبر داد و گفت: ضلع شمالی میدان بسیج، میدان ناهارخوران، شهربازی قدیم گرگان و سایت تله کابین جنب هتل باباطاهر از نقاطی است که برای مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۲    
به گزارش جام جم آنلاین کرمان ؛ محمد طیب سیف الهی، افزود: این تله کابین با ظرفیت جابجایی روزانه 4800 نفرمسافر توسط 20 کابین ازروز دوشنبه 25 اسفند 1402 با اخذ گواهینامه استاندارد برای استفاده عموم مردم راه اندازی گردید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
شهردار کرمانشاه با اشاره به اینکه 75 تا 80 درصد بودجه قطار شهری کرمانشاه محقق شده است، گفت: تله کابین کرمانشاه نیز که طرح آن از 20 سال پیش و به دلیل احتمال عدم ثبت جهانی طاقبستان راکد مانده بود با رایزنی و قول وزیر کشور به زودی راه اندازی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه شهردار کرمانشاه در برنامه افطاری خبری شب گذشته پاسخگوی سوالات خبرنگاران در حوزه های مختلف شهری شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
در این مطلب نمایی از کوه تیانمن که یکی از طولانی ترین تله کابین های جهان را دارد مشاهده می کنید. نمایی از فرود گردشگران از کوه تیانمن در چین در امتداد یکی از طولانی ترین تله کابین های جهان که 7/45 کیلومتر طول دارد را در ادامه مشاهده می کنید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در این مطلب نمایی از کوه تیانمن که یکی از طولانی ترین تله کابین های جهان را دارد مشاهده می کنید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - بالاخره درهای تله کابین شهر کرمان 44 روز پس از افتتاح رسمی، به روی شهروندان گشوده و امکان استفاده عمومی از آن مهیا شد؛ اداره کل استاندارد استان تا زمان نهایی شدن فرآیند صدور پروانه استاندارد، با هدف طی تشریفات قانونی و صیانت از سلامت شهروندان ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
توچال نزدیک ترین پیست اسکی به پایتخت در دنیا را دارد. مجموعه تفریحی ورزشی تله کابین توچال دارای 5 پیست اسکی بین المللی با کاربری تفریحی، آموزشی و سرعت است.
فردای کرمان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فردای کرمان – گروه جامعه: مدیرکل استاندارد استان کرمان با اشاره به توقف فعالیت تله کابین کرمان گفت: روند دریافت استاندارد فرایندی طولانی دارد که در مرحلۀ آخر تایید صلاحیت است و تله کابین کرمان تا زمان دریافت استاندارد خود، قابل استفاده نیست و اکنون در مراحل پایانی استانداردسازی قرار گرفته است . ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۰۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی زیبا و دیدنی از تله کابین نمک آبرود در حال و هوای برفی را مشاهده می کنید.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تله کابین نمک آبرود نیز مانند تله کابین لاهیجان یکی از معروف ترین و محبوب ترین مراکز تفریحی در شمال ایران است و سالانه افراد بسیاری از سراسر دنیا برای استفاده از خدمات تله کابین نمک آبرود به این مرکز مراجعه می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر خیره کننده از نمای تله کابین نمک آبرود را مشاهده می کنید.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان حمید سلامتی در نشست خبری اظهار کرد: اجرای طرح پوشش گیاهی نوار شمالی استان پنج و یک دهم همت اعتبار نیاز دارد که در حال حاضر به اتمام رسیده و جهت جلوگیری از هجوم ریزگردها از سمت صحرای قره قوم ترکمنستان برای 247هزار هکتار تدوین شده که اجرای آن نیازمند پنج و یک دهم همت ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مرکز عمران، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد در آخرین اقدام خود برای آسایش دانشجویان، می خواهد خط متروی تهران را به میدان دانشگاه برساند. پروژه ای که بعد از راه اندازی تله کابین واحد علوم و تحقیقات، رفت و آمد دانشجویان به دانشگاه را آسان می کند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمد کلهر، فعال رسانه، فیلمی از تله کابین نمک آبرودِ مازندران منتشر کرد: *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۵۲    
تله کابین صفه اصفهان در یک روز زیبای برفی
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۷    
در این محتوا با مفاهیم مختلفی در رابطه با تله کابین کیش، تونل باد کیش و هتل زامبی کیش آشنا خواهیم شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تله کابین توچال از بارش بیش از 60 سانتی متر برف در ارتفاعات توچال خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
امسال برف زمستانی مهمان اصفهان شد و تمام خیابان و محله ها را سفیدپوش کرد؛ مجتمع گردشگری صفه با داشتن ظرفیت ویژه تله کابین توانست مهمان نوازی ویژه ای از گردشگران طبیعت با صحنه های بکر خود داشته باشد.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۸    
گیل خبر/ مهرداد لاهوتی نماینده ادوار و کاندیدای انتخابات لنگرود گفت: ایستگاه دوم پروژه تله کابین ما نزدیک 50 هکتار است. بالای 60-70 درصد کار انجام شد، آلمانی ها آمدند سورتمه ایستگاه دوم را نصب کردند، تله کابین هم از اتریش خریداری شده اما کار متاسفانه متوقف شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۵    
روزی روزگاری روستای اوین با مساحت تقریبی 15 میلیون مترمربع محل سکونت خرده مالکانی بود که حداکثر چند هکتار زمین داشتند. اما حدود این روستای خوش و آب و هوا و پرمحصول شمیران در کجای تهران بود قصه خواندنی دارد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۲    
شهرک نمک آبرود چالوس، یکی از شلوغ ترین مقاصد گردشگری ایران در بخش شمالی است. این شهرک از موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی برخوردار بوده و از شمال به دریای خزر، و از جنوب به ارتفاعات رشته کوه البرز منتهی می شود ...
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر موزه های استان همدان با تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان گفت: در هفته جوان بازدید جوانان همدان از اماکن گردشگری و موزه ها در استان همدان رایگان خواهد بود. به گزارش روزانه نیوز، امیرحسین فریبا، دوشنبه 30 بهمن ماه گفت: جوانان 18 تا 35 سال استان همدان می توانند از خدمات تله کابین [...]