چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۸:۵۰May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تمرکززدایی»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه بر لزوم توسعه همه رشته های ورزشی در سطح شهرستانها تاکید کرد و گفت: باید رشته های ورزشی مختلف از مرکز استان تمرکززدایی شود و در شهرستانها توسعه بیشتری پیدا کنند.
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۹   + ۸۳ سایت دیگر  
اظهار نظر وزیر کشور درخصوص تقسیمات استان تهران به منظور جلوگیری از تمرکززدایی و امکان رسیدگی بهتر به شهرهای کمتر توسعه یافته و اداره بهتر با واکنش استاندار پایتخت همراه شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۰:۵۲    
عیسی مهری در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس شوراهای اسلامی اظهارکرد: جایگاه و اهمیت شوراهای اسلامی برکسی پوشیده نیست و تشکیل شوراها یکی از نقاط عطف در تاریخ سیاسی اجتماعی جمهوری اسلامی است تا مشارکت مردم را برای اداره بهتر امور جلب کند ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۰:۴۲    
کمی بیشتر از 25 سال قبل و خیلی دقیق در 7 اسفند سال 1377، پس از کش و قوس های فراوان، اولین انتخابات شوراهای شهر و روستا در مدل جدید آن برگزار شد و شورا با هدف اعلامی و اعلانی تمرکززدایی و تقویت مدیریت محلی در شهرها و روستاها شکل گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
افشین کسالائی گفت: تمرکززدایی عملیاتی، و تقویت نقش استان ها در برنامه هفتم مورد تاکید ویژه قرار گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استان اصفهان گفت: با در نظر گرفتن سرمایه هایی همچون زمین، طلا و دلار میزان سرمایه های حبس شده به رقمی بسیار بیشتر از بودجه حدود 5 هزار همتی کشور می رسد که برای توسعه قابل استفاده است.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۹    
انتقال دفاتر شرکت لوازم خانگی پارس به قزوین گامی در راستای حمایت از تولید ملی و تمرکززدایی
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
علی دارابی در دیدار با سیداحمد محیط طباطبایی رئیس کمیته ملی موزه های ایران (ایکوم) در محل ایکوم ایران با تاکید بر تمرکززدایی از برنامه های پایتخت محور، اظهار داشت: پایتخت سیاسی کشور با پایتخت های میراثی متفاوت است و تلاش ما، حفظ، صیانت و اعتلای میراث فرهنگی ایران در تمام نقاط کشور است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۳۰    
مدیرعامل مجموعه لوازم خانگی پارس گفت: انتقال دفاتر شرکت لوازم خانگی پارس به قزوین گامی در راستای حمایت از تولید ملی و تمرکززدایی است.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، در حکم دکتر سقائیان نژاد به حجت الاسلام والمسلمین سید احمد طباطبایی نژاد به عنوان مدیر ارتباطات مردمی شهرداری قم آمده است: تلاش در جهت افزایش رضایت مردم از طریق کیفیت پاسخگویی، وحدت رویه و مدیریت یکپارچه امور ارتباطات مردمی، تمرکززدایی در رسیدگی به مطالبات مردمی ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اقتصاد توسعه: مشارکت مردم در ساخت مسکن به چند دلیل حیاتی است. اول به تمرکززدایی فرآیند تولید مسکن کمک می کند، بار اجرایی دولت در تحقق وعده خود در ساخت 4 میلیون مسکن را کاهش می دهد و به افراد اجازه می دهد تا شرایط زندگی خود را تحت کنترل داشته باشند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۰    
چین اخیرا با تمرکززدایی از بازار املاک و مستغلات به تولید با فناوری های پیشرفته روی آورده است، بسیاری از کارشناسان اهداف صادراتی چین از این رویکرد را خطری برای امنیت ملی آمریکا و اروپا می دانند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در تاریخ بشریت اختراعات بسیار کمی به اندازه اینترنت بااهمیت و البته درک نشده بوده اند. اینترنت نه به عنوان یک سیستم برنامه ریزی شده متمرکز، بلکه به عنوان مجموعه ای از دستگاه ها و شبکه های متصل با رابط های موقتی توسعه داده شد ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از برنامه ریزی حول محور کنترل مهاجرت از روستاها و شهرهای کوچک به شهرهای بزرگ تر، تمرکززدایی و تحقق مهاجرت معکوس با مشارکت سایر نهادهای مربوطه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
شهردار قم با انتقاد از دولتی سازی امور شهرداری ها گفت: هدف تمرکززدایی طی سال های اخیر در کشور محقق نشده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: دبیرخانه های تخصصی به منظور تمرکززدایی از فعالیت های فرهنگی و هنری از مرکز استان با توجه به ظرفیت های هر شهرستان ایجاد خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ یحیی رمضانی معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج ضمن تبریک سال جدید با اشاره به نامگذاری سال تحت عنوان جهش تولید با مشارکت مرد از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال جدید به تبیین راهبردی اجرایی این شعار پرداخت و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نماینده منتخب مردم مشهد در انتخابات مجلس دوازدهم گفت: تمرکززدایی و استفاده از ظرفیت های استانی خصوصا در تنظیم بودجه کشور، یکی از مهمترین گام های تحولی است که در سال جدید باید برداشته شود.
اجلاس عمومی / اجلاس عمومی دکتر بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش های مجلس، با بیان اینکه افزایش مشارکت مردم در قالب مدیریت های محلی، اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی را افزایش می دهد، گفت: با تقویت مدیریت های محلی، دولت ها کارآمدی بیشتری در سطوح راهبردی خواهند داشت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۶    
دموکراتها بر روی پرونده های قضایی ترامپ تمرکز ویژه ای نموده و معتقدند این تاکتیک ، بهترین روش برای مهار رئیس جمهور سابق آمریکا و تمرکززدایی از کارزار انتخاباتی وی محسوب می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۷    
قالیباف در توییتر خود نوشت: باور ما این بود که برای کارآمدساختن نظام بروکراسی باید تمرکززدایی کرد. در تبصرۀ 18 بودجۀ سنوات گذشته، بیش از 150هزار میلیارد تومان را برای اشتغال استان ها، خارج از رویه های تخصیص بودجه، به خود استان ها سپردیم که تاثیرات مهمی بر اشتغال زایی در سطح محلی داشت .
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۷    
کاشان _ ایرنا _ نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل گفت:برای جلوگیری از دیوان سالاری اداری، تحقق رضایت مندی مردم شمال استان اصفهان، تمرکززدایی و توزیع متوازن ثروت استان شدن کاشان ضرورت دارد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: با رویکرد تمرکززدایی از مرکز و سابقه درخشان استان در حوزه برندینگ، نخستین دبیرخانه جایزه ملی برند در خراسان رضوی گشایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- فارغ از اینکه کیفیت فیلم های جشنواره چهل و دوم فیلم فجر را تایید یا رد کنیم، نمی توان درباره تنوع جغرافیایی و تمرکززدایی از پایتخت در فیلم ها چشم پوشی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به استعدادهای خوبی که در طراحی مد و لباس مازندران وجود دارد، عزم فرهنگ و ارشاد اسلامی را علاوه بر حمایت از هنرمندان، در جهت استمرار این رویدادها و تمرکززدایی از آن ها حائز اهمیت دانست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: تفویض اختیار آزمون و بازرسی مخازن حمل جاده ای گاز مایع ال.پی.جی به این استان و تمرکززدایی در این بخش ضروری است، چراکه این موضوع علاوه بر استهلاکی که به کامیونها تحمیل می کند، موجب اتلاف وقت و هزینه برای فعالان اقتصادی می شود.
ندای اصفهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۳    
در ادامه به بررسی و نقد مبانی این کتاب می پردازیم و خواهیم دید که چگونه تفکر و تبیین این کتاب، به قطع شبکه عصبی ولایت فقیه با سلول های جامعه می انجامد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ارشاد خوزستان گفت: میزبانی برنامه های فرهنگی و هنری در استان به ادارات شهرستانی واگذار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل سازمان امور مالیاتی فارس طرح بخشودگی جرایم مالیاتی را کمک به رونق تولید، تسهیل کسب وکارها و تمرکززدایی دانست و گفت: به ازای هر دوره اشخاص حقیقی پنج میلیارد ریال و اشخاص حقوقی 20میلیارد ریال در صورت پرداخت بدهی تا پایان بهمن ماه مشمول بخشودگی جرایم خواهند شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی موازنه تمرکززدایی و مشارکت در نظام آموزش و پرورش را بررسی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: یکی از رویکردهای اصلی این فدراسیون تمرکززدایی است و اقدامات و برنامه ریزی لازم در این خصوص انجام گرفته است.
آفتانا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مجری پروژه قطب مراکز داده، ایجاد بستری مناسب برای تمرکززدایی مراکز داده از تهران را مهم ارزیابی کرد و گفت: این مراکز بسترساز توسعه محتوای الکترونیکی در شبکه ملی اطلاعات است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
استفاده از خط مشی های اختصاصی می تواند تحولی در فرایند خط مشی گذاری تربیتی وزارت آموزش و پرورش باشد، تا ناکارامدی خط مشی های سراسری را تا حد زیادی برطرف کرده و هزینه های تمرکززدایی را نیز نداشته باشد. شهرام رامشت
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در نشست خبری سومین جشنواره ملی تولیدات پویانمایی و برنامه های عروسکی ایران که با حضور معاون امور استان ها، استاندار سیستان و بلوچستان و مدیرکل صداوسیمای این استان برگزار شد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
حمید برزگر معتقد است در جامعه امروز تفاوت های فرهنگی به حداقل رسیده و تفاوت ها بیشتر به خرده فرهنگ ها مربوط می شوند و به طور کل خانواده های ایرانی با سنت و مذهب به نوعی اتصال دارند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۱    
اگر مزد منطقه ای به نتیجه برسد، نتیجه اش مهاجرتِ کارگران از روستاها به شهرهاست. یعنی در حالیکه ادعا می شود که تمرکززدایی از شهرها هدف است، سیاستهایی که مسئولان به دنبال آن هستند، دقیقا عکس آن هدفگذاری عمل می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۱    
شور آفرینی شاعران با اشعارشان بعد از دفاع مقدس فروکش نکرده و شعر مقاومت در مسیر درستی حرکت می کند. در هدف گذاری شعر دفاع مقدس به دنبال ترویج مکتب مقاومت با سیاست تمرکززدایی هستیم
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۰    
نشست ستاد بازآفرینی شهری با حضور استاندار و فرمانداران استان همدان، به صورت وبیناری برگراز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تمرکزگرا یا تمرکززدا بودن حکمرانی تابع شرایط است. در شرایط معین، یک نظام متمرکز بجای تمرکززدا می تواند منطقی باشد، یا شرایط می تواند طوری باشد که با رویکردی منطقی از نظامی غیرمتمرکز دفاع کنیم. شهرام رامشت
روز نو   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۹    
حامیان تفکیک تهران، هدف خود را تمرکززدایی از پایتخت و کاهش هزینه های این ابرشهر و نیز تسریع در توسعه زیرساخت ها در شهرستان های غربی استان تهران به واسطه تشکیل یک استان مستقل می دانند
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل ازخبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو “مجید عمیدپور” روز سه شنبه در آئین افتتاحیه کنفرانس شبکه های هوشمند انرژی که با حضور معاونان وزیر نیرو در پژوهشگاه نیرو برگزار شد، گفت: برای مدیریت بهتر مسائل باید به سمت هوشمندسازی حرکت کرد. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی از تفویض اختیار به استان و تمرکززدایی از مرکز در رسیدگی به پرونده رزمندگان و جانبازان فاقد مدرک خبر داد و اعلام کرد: از این پس رسیدگی به این پرونده ها تسهیل و در خود استان انجام می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی در چهارمین نشست تخصصی و کارگاه آموزشی معاونان میراث فرهنگی کل کشور گفت: موزه ها، نماد توسعه شهری و محلی برای پاتوق های فرهنگی هستند، به همین دلیل، پیگیر اجرایی شدن شعار هر شهر یک موزه هستیم.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
احسان عابدی با اشاره به برگزاری 62 رویداد شعر و ادب فارسی در استان اظهار کرد: در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری بر تمرکززدایی و توجه به قابلیت شهرستان ها با هدف تقویت ظرفیت های بومی تاکید داریم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۷:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های مجلس با اشاره به اینکه مشارکت دادن مردم در حکمرانی با مبانی دینی و مبانی کارشناسی و علمی همخوانی دارد، اظهار کرد: یک مصداق حرکت در مسیر مردمی کردن حکمرانی، تمرکززدایی از مدیریت شهری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل دفتر مطالعات و آموزش و برنامه ریزی گردشگری معاون سلامت کشور گفت: ایجاد تعامل بین دستگاه های اجرایی استان برای حمایت از توسعه گردشگری و تمرکززدایی در حوزه گردشگری ضروری است.
تعدادی از فعالین حوزه فیلم سازی استان قزوین در نشست صمیمی با محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی کشور مشکلات، دغدغه ها و نیازهای خود را مطرح کردند که عدم توجه به قزوین به دلیل نزدیکی به پایتخت و ضرورت تمرکززدایی ازجمله آن ها بود. ...
با عنایت به سند تحول و تاکید دولت مردمی سیزدهم و رویکرد عدالت محوری و محرومیت زدایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جهت ارتقاء، توسعه برنامه ها و فعالیت های تحولی و محتوایی فرهنگی هنری در استان ها، مهمترین راهبرد، متناظر بر تمرکززدایی و برقراری عدالت فرهنگی است ...