شنبه ۲۰ خردادساعت ۲۱:۱۷Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تمرکززدایی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان تنظیم مقررات با تصویب مصوبه طرح تمرکززدایی از شبکه ارتباطی کشور تعرفه پیشنهادی برای خدمات ابر انتقال بالای 100 Mbps را اعلام کرد.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه پیشنهادی شرکت ارتباطات زیرساخت را در مورد ارائه خدمات ابر انتقال با سرعت Mbps100 و بالاتر تصویب کرد. این کمیسیون در راستای تمرکززدایی شبکه ارتباطی کشور و اجرای طرح کلان و معماری شبکه ملی اطلاعات کشور را به پنج ناحیه تقسیم کرده و تعرفه خدمات زیرساختی ابر انتقال ...
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه موضوع مولدسازی در کشور ناشناخته است، گفت: در حال حاضر مولدسازی به استان ها واگذار و موانع سر راه آن برداشته شده و با انجام صحبح آن مشکلات کشور زودتر برطرف می شود. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
یکی از موضوعات مهم که باید دنبال شود، تمرکززدایی از مرکز و واگذاری کار هایی از جنس تصدی گری و محلی به استان ها است.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروزدر جلسه شورای اداری رودبار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه تمرکززدایی از مرکز و واگذاری کارهایی از جنس تصدی گری و محلی به استان ها، یکی از موضوعات مهمی است که باید دنبال شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۸    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه : در برنامه هفتم باید به اصل تمرکز زدایی توجه خاص و ویژه شود و ضمانت اجرایی داشته باشد تا اگر کسانی به آن عمل نکنند با آنها برخورد قانونی شود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کرامتی با اشاره به لزوم تمرکززدایی از قم، گفت: امروز نیازمند حضور شما عزیزان در شهرستان می باشیم.
شوشان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۷    
شوشان عبدالجبار یکتاسواری : امروز مصادف باسالروز تشکیل شوراهای شهر و روستا در کشوراست. شوراهای شهر و روستا یکی از نهادهای مهم کشور است که بمنظور تمرکززدایی و توسعه متوازن مبتنی بر ویژگیهای محلی و جغرافیایی شکل گرفته اند ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از اشکالات ونارسایی ها، توجه زیاد به تمرکزگرایی درتصمیم گیری هاست، گفت: یکی از موضوعات جدی تمرکززدایی در امور تصدی گری است؛رفع این موضوع سیاست قطعی در مجلس است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس به دنبال تمرکززدایی هستند تا اختیارات تصمیم گیری به استان ها و شهرستان ها واگذار شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مشکلات موجود در استان ها، تمرکزگرایی و ارجاع دادن کوچک ترین مسائل به مرکز است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: هر موضوع جزئی را به تهران، وزارتخانه ها و بخش هایی که باید برای آن وقت و هزینه زیاد صرف شود، وصل می کنیم، لذا یکی از موضوعات جدی تمرکززدایی در امور تصدی گری است؛ رفع این موضوع سیاست قطعی در مجلس شورای اسلامی است.
وزیر اقتصاد تمرکز زدایی را از سیاست های تحولی دولت برشمرد و در عین حال گفت: در کنار سپردن اختیارات به استان ها باید بازیگران اصلی و بزرگ را به عنوان معین برای هر استان در نطر بگیریم تا در تنگناها به مدیریت استان کمک کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، برگزاری جشنواره شهرهای برتر فرهنگی در این استان را در راستای تمرکززدایی وتوزیع عادلانه برنامه های فرهنگی درهمه مناطق به خصوص شهرهای کوچک اعلام کرد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
این مقاله شما را با بازاری آشنا می کند که بسیار پویا است و فرصت های گسترده ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این بازار در واقع بازار ارز دیجیتال است. بازارهای مالی مانند بازار سهام و فارکس ممکن است برای شما آشنا باشند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همهٔ سعی ما در مجلس این است که امورات جاری مردم و از موضوعاتی که جنس تصدی گری دارند را به سرعت تمرکززدایی کنیم و به مدیران استانی و شهرستانی واگذار کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تجربه موجود در مجلس سعی می کنیم و پیگیر هستیم که از امورات جاری مردم و موضوعاتی که از جنس تصدی گری هستند به سرعت تمرکززدایی کنیم و به مدیران استانی و شهرستانی واگذار کنیم.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همهٔ سعی ما در مجلس این است که امورات جاری مردم و از موضوعاتی که جنس تصدی گری دارند را به سرعت تمرکززدایی کنیم و به مدیران استانی و شهرستانی واگذار کنیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی پس از ورود به بوئین زهرا با حضور در گلزار شهدای این شهرستان، به مقام شامخ شهیدای انقلاب و دفاع مقدس ادای احترام کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس مجلس گفت: در تبصرهٔ 18 قانون بودجه، که درباره اشتغال زایی است، با نظر یکپارچهٔ مجلس و نظر مثبت رئیس جمهور محترم، امسال مصوب کردیم کل اعتبار مربوط به اشتغال به حساب استان ها واریز شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست مهندسی فرهنگی حجاب و عفاف با هدف تمرکززدایی حکمرانی و توجه به ظرفیت های استانی به همت دانشگاه حضرت معصومه(س) در قم برگزار می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی با اشاره به تاکید مهندس ضرغامی در راستای تمرکززدایی رویدادها و فعالیت های مربوط به حوزه صنایع دستی، بیان کرد: رویدادهای هفته صنایع دستی از اصفهان شهر جهانی صنایع دستی با حضور وزیرمیراث فرهنگی ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۵    
داور دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی جنوب کرمان هم با اشاره به اینکه اتفاق خوبی است که این جشنواره برای دومین بار در جیرفت برگزار می شود گفت: سیاستی که رویدادها و جشنواره ها تمرکززدایی شود و در استان ها و شهرستان های مختلف برگزار شود اتفاق خوبی است و نقش و تاثیر آن را می توانیم در کوتاه مدت و ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار دزفول، نداشتن اختیار را مشکل مدیریت شهری دزفول دانست و گفت: فرآیند تمرکززدایی اختیارات از شهرداری مرکزی دزفول آغاز شده و تا یک ماه آینده اختیار زیادی به شهرداران مناطق داده می شود. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رییس سازمان نظام پزشکی کشور معتقد است، وزارت بهداشت در یک اشتباهی طرح سلامت خانواده را جایگزین آن کرده است در حالیکه اجرایی شدن طرح پزشک خانواده می تواند باعث شود تا تمرکززدایی از خدمات نظام بهداشت و درمان انجام گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۲:۴۰    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در مراسم افتتاحیه پانزدهمین دوره ارتقای قاریان ممتاز قرآن کریم گفت: برگزاری اینگونه اقدامات در شهرهایی غیر از تهران معنی دار و ارزشمند است و نقشه های شیطان را خنثی و نقاط ضعف ما را جبران می کند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۳۴    
دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور با اشاره به تفیض اختیارات به کلانشهرها، گفت: در برنامه ششم توسعه اختیاری به شهرهای بالای یک میلیون نفر داده شده و مدیریت این کلانشهرها می توانند در راستای تمرکززدایی و تفویض اختیار ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۱    
نسل جدید وب یا همان وب 3 برخلاف نسل های قبل تر خود، بر روی بهبود قابلیت تمرکززدایی توجه دارد. نسل وب 3 برای کلیهٔ کاربران این امکان را فراهم کرده است تا به صورت مستقیم ازطریق مشارکت و فعالیت خود در پروتکل ها و نرم افزارهای مختلف توکن و ارز دیجیتال دریافت کنند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نصر: سرپرست هیات پزشکی ورزشی آذربایجان شرقی تمرکززدایی و دادن اختیارات مناسب به شهرستان ها را رریکرد اساسی این هیات عنوان کرد و گفت: در آینده نزدیک اختیارات اجرایی نیز به شهرستان ها واگذار می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
هدف از کسپا حل مشکل سه گانه بلاک چین از طریق ایجاد تعادل بین تمرکززدایی، مقیاس پذیری و عملکرد بالا است. جامعه کسپا تمرکززدایی که برای جامعه رمزنگاری و فناوری بلاک چین اساسی است را در اولویت قرار می دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ییس مجلس شورای اسلامی گفت: تمرکزگرایی استعدادها را از بین می برد و تمرکز زدایی فرصت ها را برای اندیشه و افکار خلاق فراهم می کند که این موضوع در برنامه هفتم مورد توجه قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۹    
رئیس جمهور قزاقستان قوانین و دستورالعمل های مربوط به تمرکززدایی از سیستم مدیریت دولتی این کشور را امضا کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۷    
خلق بحرانهای خودساخته با هدف بهره برداری از آنها در فضای سیاست داخلی، یکی از فرمولهای شناخته شده درحوزه سیاست خارجی و داخلی آمریکا محسوب می شود. بسیاری از روسای جمهور دموکرات و جمهوریخواه در ایالات متحده با هدف تمرکززدایی افکار عمومی از نقاط ضعف خود ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در نشست فعالان قرآنی و ذاکران اهل بیت(ع) با استاندار خوزستان، جامعه قرآنی استان مطالبات خود را در قالب محورهای اشتغال جوانان قرآنی، رسیدگی به مؤسسات از جهت مکان و تجهیزات، تعیین مشاور قرآنی، تمرکززدایی فعالیت های قرآنی از مرکز استان و تقویت شهرستان ها بیان کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با ظهور جهان چندقطبی و تمرکززدایی قدرت های بزرگ و در عین حال احیای منطقه گرایی و خودمختاری منطقه ای، نقش قدرت های میانی به عنوان بازیگران اصلی منطقه ای از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار است.
مدیر کل امور نخبگان و استعدادهای درخشان وزارت بهداشت گفت: یکی از اهداف اصلی ما، استفاده از خرد جمعی، بهره بردن از ظرفیت تمام نخبگان سراسر کشور و تمرکززدایی از تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: با سفرهای شهرستانی به دنبال این هستیم که تمرکز خود را به شهرستان ها معطوف کنیم چراکه تمرکززدایی منجر به ارائه خدمات در شهرستان ها و روستاها خواهد شد و می توان استعدادهای زیادی را شناسایی و کشف کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۶:۰۸    
یک کارشناس شهرسازی گفت: ایجاد شهرهای جدید اقدامی جهت تمرکززدایی از کلانشهرها در برابر معضلات پیچیده است، با این وجود شهرهای جدید مشکلات زیادی از منظر کالبدی، ساختار مدیریتی، اجتماعی و اقتصادی دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد تا مشکلات ساکنان این شهرها رفع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک و هنرمندان با امام جمعه شهرستان آبیک، از تمرکززدایی برنامه های فرهنگی و هنری از شهرها و هدایت به مناطق و روستاهای کم برخوردار سخن به میان آمد و بر ایده پردازی توسط هنرمندان از دل هنر و آثارشان تاکید شد.
دکتر عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تاکید بر لزوم تحقق شعار مهار تورم و رشد تولید در حوزه سلامت، گفت: آمار تولید دارو در کشورمان 99 درصد است، اما این عدد برای ما راضی کننده نیست ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا؛ یادداشت /// حنیف غفاری؛ دکترای روابط بین الملل
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
هلدینگ علی بابا قصد دارد امپراتوری 220 میلیارد دلاری خود را به شش واحد تقسیم کند که به صورت جداگانه تامین سرمایه و عرضه های عمومی اولیه را انجام خواهند داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در پیامی ضمن تشریح برنامه های تحولی ستاد در سال 1402 عنوان کرد: تمرکززدایی فعالیت ها از ستاد و واسپاری اجرای برنامه های محوری به کانون ها در اولویت برنامه های سال جدید قرار می گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
امین قورجیلی / کارشناس فناوری اطلاعات تمرکززدایی بلاک چین امکان به اشتراک گذاری اطلاعات در محیطی امن و شفاف را فراهم می کند، در حالی که هوش مصنوعی قابلیت تحلیل و پردازش این داده ها به روش های جدید و نوآورانه ای را فراهم می سازد ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تلاش کردیم عمده تصمیمات مجلس در سه سال گذشته در حوزه اقتصاد باشد، گفت: در مجلس یازدهم تلاش کردیم هر چقدر می توانیم با نگاه تمرکززدایی و تسهیل گری برای مردم فرصت حضور فراهم کنیم.
شبکه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۲۴    
وب 3.0 با شعار تمرکززدایی به میدان وارد شد و به کاربران وعده های زیادی داد. ایده اصلی این بود که قدرت را از بانک ها و شرکت های بزرگ دنیای فناوری خواهد گرفت و دسترسی به محتوا و اطلاعات را روی بستر زنجیره بلوکی فراهم خواهد ساخت ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری در شهرستان های استان خبر داد
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۵    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با بیان این که تمرکززدایی دفن اموات از بهشت زهرا در دستور کار مدیریت شهری پایتخت قرار دارد، گفت: ما در حال تهیه فهرست ساختمان های ناایمن تهران هستیم و به زودی آن را به شورای اسلامی شهر ارائه می کنیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سمیری، گفت: رویکرد ستاد کانون های مساجد خوزستان در سال پیش رو برنامه ریزی، هم افزایی و اجرای رویدادهای مهم استانی در ابعاد بین المللی و تمرکززدایی و اشتغال توان به شهرستان با نگاه به مناطق کمتر برخوردار خواهد بود.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی-ایده تمرکززدایی از تولید فولاد در کشور و نقش آفرینی صنایع بزرگ در مناطق محروم، از رایج ترین الگوهای توسعه کشور بوده است. سیاست گذاران موتور محرکه تولید را در ایجاد صنایع و طرح های صنعتی در مناطق کم برخوردار می دانند.