پنجشنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۸:۳۷Jan 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استریل»

آی تی رسان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۵    
به تازگی شرکت QuiCare از یک دستگاه چندکاره برای تهیه شیر و غذای مخصوص کودکان رونمایی کرد. با اضافه کردن آب و شیر خشک به این دستگاه، مواد به آرامی ترکیب شده و یک شیر گرم مناسب کودک تهیه می گردد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
دستگاه اتوکلاوهای کاربردی در صنایع مختلف توسط یکی از شرکت های دانش بنیان به تولید رسید تا بازار داخلی این محصولات داخلی داغ شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مواد اولیه لاتکس از سمغ موجود در درخت کائوچو می باشد که در شرق آسیا وجود دارد. در فرآیند تولید دستکش های لاتکس در جعبه های مخصوص چیده و استریل شده و آماده توزیع به بیمارستان ها و مراکز درمانی و داروخانه ها می باشد. / باشگاه خبرنگاران
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۳    
اگر فعال زمینه تجهیزات پزشکی هستید یا تجربه جستجو و خرید یک کالای عمومی پزشکی نظیر دستگاه فشار سنج خون، گاز استریل و... داشته اید، پیشنهاد می کنیم با نمایشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی آشنا شوید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۸    
در چهلمین هفته از پویش تدبیر و امید برای جهش تولید، دو خط تولید واکسن دام و طیور، سامانه پرتودهی صنعتی چندمنظوره گاما جهت استریل کردن تجهیزات پزشکی و مواد غذایی و کارخانه های نوآوری مشهد و شیراز برای استقرار استارت آپ ها، شرکت های دانش بنیان و شتاب دهنده ها به دستور رئیس جمهوری افتتاح شد.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
طرح خط تولید واکسن تب برفکی (دامی) با ظرفیت تولید سالانه 30 میلیون دوز واکسن، طرح تولید واکسن آنفلوآنزای فوق حاد (پرندگان) با ظرفیت تولید 300 میلیون دوز واکسن در سال در استان البرز، سامانه پرتودهی صنعتی چندمنظوره گاما جهت استریل کردن تجهیزات پزشکی ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ بیمارستان خصوصی در انگلستان برای نخستین بار برای پزشکان زن مسلمان حجاب استریل یک بار مصرف ارائه داد. طرحی که توسط یک پزشک مسلمان مالزیایی تبار ارائه شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عده ای از جوانان مستعد و فناور آملی با مهندسی معکوس کارگاه تولید ماسک افتتاح کردند که در آن ماسک ها کاملا ایزوله و استریل تهیه می شود و بدون دخالت دست، کیفیت تولیدات داخلی با محصولات خارجی رقابت تنگاتنگ دارد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۸    
یک شرکت فناور محفظه ماسکی ساخته که با استفاده از فناوی یو وی سی (فرابنفش) ماسک کاربر را استریل می کند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۳    
بیشترین میزان فروش داخلی در شرکت "غگیلا" را انواع شیر پاستوریزه و استریل با 1.006 تن به خود اختصاص داده و جایگاه بعدی را انواع دوغ با 776 تن در اختیار داده است.
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ساعت 24-سه روز بعد از اولین نوبت تزریق واکسن ایرانی کرونا ، شایعه ای در شبکه های اجتماعی منتشر شد و به خبرگزاری های خارج از کشور رسید با این مضمون که محلول تزریق شده به داوطلبان آزمایش واکسن ایرانی کرونا، واکسن اصلی نبوده، بلکه آب مقطر استریل شده بوده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گفته پژوهشگران، اطلاعات اشتباهی که در ماه های گذشته در مورد انتقال کرونا از طریق سطوح منتشر شد احتمالاً نتیجه گزارش های دانشمندانی بود که تحقیقات اولیه خود را در آزمایشگاههای استریل با استفاده از مقادیر بیشتری از ویروس در مقایسه با آنچه در طبیعت مشاهده می شود، انجام دادند.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۳:۱۴    
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ،ربانی مدیر مرکز یادگیری محلی سوادآموزی شهرستان لنده گفت:در راستای طرح حاج قاسم سلیمانی و با هدف پیشگیری از ویروس منحوس کرونا تعداد 1500 عدد ماسک دو لایه توسط خواهران مرکز یادگیری محلی سوادآموزی شهرستان لنده دوخته که بعد از استریل و ضد عفونی کردن آنها در اختیار ...
نی نی بان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جراحی ایمپلنت دندان در محیط استریل انجام می شود و نسبت به دیگر جراحی های دهان و دندان کاملا بدون درد و ناراحتی است و اگر دستورات پزشک رعایت شود این جراحی به راحتی انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از دستگاه های حساس پزشکی نباید استریل شود زیرا باعث آسیب به دستگاه می شود اما به تازگی دستگاهی به همت پژوهشگر مشهدی ساخته شده که این مشکل را رفع کرده است.
انجمن شرکتهای هواپیمایی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۹    
کاکپیت استریل مفهوم مهمی در عملیات هواپیماهای مسافری مدرن است. ممکن است فکر کنید در این روزهای کرونایی این واژه به بهداشت پزشکی کاکپیت مربوط است. البته این طور نیست و این واژه به مجموعه اقدامات ایمنی در مهمترین مراحل پرواز مربوط می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - مدیرجهاد کشاورزی بروجرد گفت: 2 صندوق خرد زنان روستایی چهاربره و دره صیدی 15 هزار ماسک بهداشتی و تعداد زیادی لباسهای استریل بیمارستانی در شرایط کامل بهداشتی تولید کردند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیر کل استاندارد استان اصفهان از صدور پروانه کاربرد نشان حلال برای ده محصول و فرآورده لبنی و طیور در این خطه خبر داد و گفت: صدور مجوز حلال در جهت توسعه صادرات بویژه در زمینه صنایع غذایی انجام می شود. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۰:۴۰    
سلطانلو، رئیس هیات مدیره یک شرکت دانش بنیان که در زمینه تولید نهال پالونیا فعالیت دارد، معتقد است: احتمال آلودگی نهال هایی که به روش Micro-propagation و یا به روش کشت بافت تکثیر می کنند در حد صفر است چون در محیط استریل شده انجام می شود ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۱:۳۳    
بیشترین میزان فروش داخلی در شرکت "غگیلا" را محصول انواع شیر پاستوریزه و استریل با 990 تن به خود اختصاص داده و جایگاه بعدی را انواع دوغ با 880 تن در اختیار دارد، انواع شیر پاستوریزه و استریل در آبان ماه 2 درصد افزایش فروش را نسبت به مهرماه به ثبت رسانده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۸    
میزان فروش شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی در آبان ماه، برابر با میزان فروش 4.163 تن بوده و بیشترین میزان فروش را طی این دوره یک ماهه محصول انواع شیر پاستوریزه و استریل با 2.360 تن در اختیار داشته و جایگاه بعدی را نیز در بخش پر فروش ها انواع محصولات پودری با 512 تن به خود اختصاص داده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۱    
ضدعفونی کردن خاک برای پاکسازی خاک از بیماری ها و باکتری ها لازم است. برای استریل کردن خاک دو روش شیمیایی و حرارتی وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
محققان راه حل جدیدی برای نابودی ذرات کروناویروس معلق در هوا در فضاهای بسته نظیر بیمارستان ها یافتند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جوشاندن بطری نوزاد در آب یک راه موثر برای استریل کردن آن است. شما می توانید بسیاری از انواع بطری ها مانند شیشه، پلاستیکی و بطری های سیلیکون را بجوشانید تا زمانی که دستورالعمل های تولید کننده می گویند این درست است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشگران "دانشگاه آلیکانته"(University of Alicante) اسپانیا اخیرا گفته اند به زودی دانش آموزان مدرسه می توانند در کلاس، هوای استریل شده ای را که مستقیماً از راه یک دستگاه متصل به میزشان به ماسک های آنها پمپاژ می شود را تنفس کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
اولین محوله صادراتی شیراستریل پگاه آذربایجان غربی، به امارات متحده عربی، ارسال شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۲۲    
طبق مطالعات جدید بسیاری از بیماری های ویروسی و باکتریایی از طریق مسواک های آلوده شیوع پیدا می کنند بنابراین باید مسواک ها را با روش مناسب استریل و ضدعفونی کنید.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه جامعه: بشیر حاجی بیگی، سخنگوی سازمان انتقال خون ایران درباره اهدا خون در روز های کرونایی اظهار کرد: ترس از کرونا نباید موجب شود که اهدای خون را فراموش کنیم، نیاز به خون همیشگی است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
پنل ضدعفونی کننده کفش پاک قدم دارای فوم اسفنجی مقاوم است که با آغشته کردن محلول شوینده و ضدعفونی کننده ضمن پاکسازی و استریل کردن کفش از انتشار باکتری ها و ویروس های مختلف جلوگیری می نماید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایزدی پور با تأکید بر اینکه علت بحران خونی در کشور شرایط ویروس کرونا است گفت: اطمینان می دهیم که اینجا دائماً استریل و ضدعفونی و تمام پروتکل های بهداشتی نیز رعایت می شود.
برترین ها / مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۸   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به نقش پلاسمادرمانی در بهبود مبتلایان کرونا از بهبودیافتگان این بیماری خواست تا با مراجعه به مراکز انتقال خون اقدام به اهدای پلاسما کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن سونوگرافی و رادیولوژی همدان گفت: بیماران در مراجعه به مراکز رادیولوژی وسایل استریل به همراه داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
این روایت استارت آپی است که پوششی برای سطوح ساخته که هم خودش را استریل می کند و هم قابلیت آلایندگی زدایی دارد. از 6 ماه پیش می شد محصول ایرانی غیرفعال کننده ویروس را در اماکن و معابر عمومی استفاده کرد. چین و فرانسه این فناوری را در مترو و اتوبوس استفاده کرده اند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۱    
مدیرکل انتقال خون ایلام گفت: آمار خونگیری و اهدای خون به علت شیوع کرونا و تشدید آن کاهش یافته و هرچند تلاش انتقال خون تامین نیازهای استان است، اما در این برهه زمانی و شرایط خاص نیاز به مراجعه مردم برای اهدای خون بسیار احساس می شود تا استان با مشکل ذخایر خونی و فرآورده های خونی مواجه نشود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ناسا همواره تمام تلاش خود را انجام داده است تا ماموریت هایش را تا حد ممکن استریل سازد اما نتیجه یک تحقیق جدید نشان می دهد که ارسال برخی باکتری ها به فضا می تواند مفید باشد.
روزنامه هموطن سلام   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۱:۳۴    
پزشکان هنوز نتوانسته اند این زن را عمل و گاز استریل را خارج کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شب گذشته با انتشار متنی در فضای مجازی به انعکاس خبر عصر دیروز درباره وقوع خطای پزشکی در بیمارستانی در برازجان واکنش نشان داد و جا ماندن گاز استریل ناشی از اشتباه پزشکی را تکذیب کرد.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه تولید ماسک بهزیست گنبدکاووس با فراهم کردن اشتغال 20 جوان در کارگاه خود به صورت دو شیفت و دو خط تولید ماسک استریل و استاندارد، ماهانه 100 میلیون ماسک تولید می کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مهر: دیده می شود ماسک هایی در کنار پیاده روها، دستفروشی ها و... به فروش می رسد که اغلب تقلبی هستند. باید توجه کرد که ماسک باید سه لایه باشد و لایه مرکزی آن از پارچه ملت بلون و از پلیمر خاصی باشد که نقش فیلتر را ایفا می کند. در عین حال در شرایط کاملاً بهداشتی بسته بندی و استریل شده باشند ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
این روش ها به ما کمک می کند تا در صورت بیمار بودن یکی از اعضای خانواده، بقیه دچار بیماری نشوند. اکنون که در فصل سرما هستیم، به جز ویروس کرونا، باید با ویروس آنفولانزای فصلی و سرماخوردگی نیز مقابله کنیم ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: اخیراً در خبرها ادعای تولید دارویی برای درمان مبتلایان به ویروس کرونا از سوی یکی از محققان همدانی منتشر شد، ولی تاکنون مستندات علمی این دارو مبتنی بر تأیید آن اعلام نشده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مسعود با روپوش سفید و ماسک سه لایه ای که به صورت دارد، بیشتر شبیه پرستارهاست تا فروشنده ماسک در مترو. او پنس را از بطری الکل بیرون می کشد، در ظرف استریل را برمی دارد و با وسواس یکی از ماسک ها را می گیرد طرف مشتری. تعداد یا تکی هم فرق ندارد؛ هر ماسک هزار و 500 تومان.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۵    
بیشترین مبلغ فروش شهریورماه "غگلستا" در اختصاص محصول انواع پنیر بوده که نسبت به ماه گذشته 11درصد افزایش را به دنبال داشته و در دوره 6ماهه نخست سال جاری این محصول افزایش قیمت پلکانی را داشته است.
برترین ها / اول فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۴۰ سایت دیگر  
ایرنا زندگی: با ورود کرونا ویروس به زندگی ما، استفاده از مواد ضدعفونی کننده مانند ژل ها و محلول های استریل کننده، از موارد بهداشت عمومی به شمار می روند ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
داروهای ترانزیت شده نیز عمدتا شامل پتاسیم کلاولانات، انسلین، واکسن های دامپزشکی، پنی سیلین و مشتقات آن، آنتی بیوتیک ها، باندهای استریل و پانسمان، الکل، زینک اکساید، چسب لویکوپلاست بوده است.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش سپید ، افسانه شه بخش درباره اهمیت توجه به زخم های دهانه رحم در روند درمان ناباروری گفت: سرویکس یا دهانه رحم مدخل رحم است و رحم و لوله های فالوپ یا لوله های رحمی محل های استریل کانال بارداری هستند ...
برترین ها / روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان غذا و دارو به ادعاهای مربوط به قاچاق داروی ایرانی به عراق، پاسخ داد و گفت: تصاویر کامیون ها و برخی رانندگان این محموله در اخبار منتشره عراق هم جایی برای انتساب به ایران و ایرانی نمی گذارد ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۷   + ۸۰ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: بیش از یک هزار و 654 تن دارو که از کشور های صادرکننده توسط عراقی ها خریداری شده صرفا با انجام تمام تشریفات، از خاک ایران ترانزیت شده و دارو ها به هیچ عنوان ایرانی یا برای مصرف در ایران نبوده است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مجموعه خود ما ( ابزارسازان درمانگر) تنها واحدی در استان بود که کلین روم (اتاق تمیز) مورد نیاز برای تولید ماسک استریل را داشت و در همان زمان با خرید تجهیزات بسیار گران قیمت که چند برابر شرایط عادی به فروش می رفت خط تولید ماسک را راه اندازی کردیم.
بدر پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۵۴    
مناسب جهت مطب دارای سه قابلیت ( پودری ، الماسه و ماساژ ) لایه برداری پودری: لایه برداری توسط پودر اکسید آلومینیوم با کپ یکبار مصرف استریل شده، دارای قابلیت کنترل عرض هر Pass... مقایسهافزودن به علاقه مندی شناسه محصول: 1682 دسته: دستگاه ها, زیبایی, میکرودرم ...