دوشنبه ۱۷ بهمنساعت ۰۷:۲۸Feb 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آشوب ها»

شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۷    
آیت الله شعبانی موثقی با بیان اینکه امروز ولی فقیه پایگاه حفظ نظام اسلامی است، گفت: دشمن قصد نابودی این پایگاه با سلب اعتماد عمومی را دارد و وظیفه همه به ویژه مسئولان حفظ این پایگاه با عمل انقلابی است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: حکایت استفاده از عبارات نادرست از جمله تروریستی و با برنامه ریزی شدن این حادثه توسط برخی مقاماتی که در کشور جمهوری آذربایجان مطرح کردند غیرقابل قبول است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که دولت های اروپایی طی ماه های گذشته به هر ابزار و حقه ای متوسل شدند تا با تنفس مصنوعی آشوب ها را در ایران زنده نگه دارند اما این خود اروپاست که این روزها درگیر بدترین و خسارت بارترین آشوب ها و اعتراض ها شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمنان با طراحی توطئه ها و آشوب ها می خواهند کشور بزرگ و کهن و تاریخی ایران را تکه تکه و تجزیه کنند چون از ایران اسلامی قدرتمند می ترسند و همه امکانات خود را برای مقابله با این ملت جمع کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۳    
فیلیمو در طول فعالیتش بدنبال جذب و کسب اعتماد مخاطبان بوده تا سر بزنگاه های سیاسی کشور، هماهنگ با دشمن عمل کند و تنور اغتشاشات را شعله ور سازد.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۲    
در ادامه انتشار اخبار و گزارش های جعلی و دروغین علیه ایران و در جهت حمایت از آشوب ها توسط رسانه های غربی، این بار رسانه رسمی دولت آلمان گزارشی خیالی از جشنواره ای که هنوز برگزار نشده منتشر کرد و حتی وضعیت فروش بلیت و استقبال را هم درباره جشنواره ای که چند روز بعد قرار است برگزار شود تشریح کرد!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از عناصر ضدانقلاب خارج از کشور که از بی نتیجه ماندن اغتشاشات و آشوب ها در داخل ایران بدجوری عصبانی است، در توئیتی در انتقاد از اپوزیسیون و به نتیجه نرسیدن ائتلاف و اتحادی که وعده می دادند، با توهین به مردم ایران، آن ها را گدا هایی که نمی توانند انتخاب کنند، دانست! ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۲۱    
حسن فیروزی کسی ست که از ابتدای ایجاد آشوب ها در کشور، توسط رسانه های بیگانه به عنوان لیدر اغتشاشات معرفی شد. شخصی که با سناریوسازی های دروغین سعی بر تحت تاثیر قرار دادن احساسات مردم و نشر اکاذیب را داشت عاقبت در هنگام فرار از کشور دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه سلاح قدرتمند کشور در مبارزه با دشمن، انسجام و وحدت ملی است، گفت: در ایامی که آشوب ها در کشور جریان داشت دشمن خیلی امیدوار به آسیب زدن به کشور بود اما ولی وقتی ملت با آن ها همراهی نکرد و وحدت ملی حفظ شد، آتش فتنه هم خاموش شد.
عصر دنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: درحالی که مرکز اعتدال در عربستان سعودی ادعا می کرد که آشوب ها در ایران جنبشی بدون سر و فاقد ایدئولوژی است، اما در سطح عملیاتی تمامی مهره های میدانی و فرقه ای به صف شده اند!
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۲:۳۰    
حوزه/ حجت الاسلام خدری گفت: امروز که قدرت های مستکبر غربی فرصت آشوب ها را از دست داده اند، به فکر راه دیگری برای فشار بر جمهوری اسلامی و در حال زمینه سازی برای فشار دیپلماتیک و ضربه زدن به روابط خارجی ایران هستند که چند ماه در مورد آن برنامه ریزی کرده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یک قیمت گذاری غیرواقعی و تصنعی در فضای وهمی، کل اقتصاد در فضای واقعی را درگیر کرده است. آشوب و اغتشاش کف خیابان نیز همین بود و همین هست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اگرچه ضرب الاجل انتخابات در ترکیه تا اواسط ماه ژوئن تعیین شده، اما حزب اردوغان گفته که ممکن است این انتخابات جلو بیفتد.
سلام نو / صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات دشمن پسند مولوی عبدالحمید که با ولع از سوی رسانه های امریکایی و سعودی بازنشر شد، از جمله عوامل تحریک و زمینه ساز آشوب ها بود که تاکنون به کشته و زخمی شدن ده ها نفر در زاهدان و ترور تعدادی از نیروهای انتظامی و روحانیون شیعه در دیگر شهرهای استان دامن زده است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
کشور های غربی که اکنون فرصت آشوب ها را از دست رفته می بینند، با تغییر راهبرد، مسیر جدیدی برای افزایش فشار بر جمهوری اسلامی اتخاذ کرده اند. بازیگران اصلی این صحنه، از ابتدای آشوب ها از شرایط موجود برای فشار دیپلماتیک بر ایران در راستای تحقق اهداف کارفرمایان خود بهره برداری می کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مهدی محمدی کارشناس مسائل سیاسی در مطلبی درباره اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست آنچه که سازمان های تروریستی نامیده است نوشت: اروپا در حال نشان دادن کلافگی خود از شکست آشوب ها در ایران است و دیگر امیدی به خیزش آشوب از داخل ایران ندارند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
هیچ کس حق ند ارد به مالکیت د یگری تعرض یا اموال وی را تخریب کند، حال اگر این خسارت به اموال عمومی باشد، وضعیت به لحاظ جرم انگاری و مجازات فرق خواهد کرد ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
لیدرهای خودخوانده اغتشاشات اخیر به رهبری رضا پهلوی در تبعیت از دولت های غربی تضعیف مؤلفه های قدرت جمهوری اسلامی را دنبال می کنند. روز دوشنبه 26 دی جمعی از مخالفان نظام در مقابل پارلمان اتحادیه اروپا گرد آمده و خواستار قراردادن سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۱    
مسؤول سیاسی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه روند اصلاح در دولت های گذشته بسیار ناقص بوده است، گفت: معیوب بودن روند اصلاحات در جمهوری اسلامی در دولت های گذشته سبب شد تا گره های ذهنی در خصوص مسائل مختلف در بین مردم به ویژه نسل جدید ایجاد شود که این انباشت گره ذهنی منجر زمینه و ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فارس نوشت:محمد جواد لاریجانی گفت: جبهه عمومی انقلاب باید روی عبدالحمید حساس باشد. در دوره اصلاحات به عبدالحمید میدان داری دادند در مواردی که عبدالحمید امروز فکر می کند که توانمندی دارد فراموش کرده که این توانمندی ها مرتبط با کجا بوده و در مورد آشوب ها و تحریکاتی که امروز آقای عبدالحمید انجام می دهد ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۳۹ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: جریان عبدالحمید اسماعیل زهی تلاش دارد تا مسجد زاهدان را به عنوان مقر اصلی فتنه، شورش و ناامنی زنده نگه داشته و هر بار با تحریک جوانان و حرکت در پازل دشمنان مردم ایران نقش مخرب خود را ادامه دهد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه در کاشان، با بیان اینکه شناخت مقام معظم رهبری در اغتشاشات از دشمن، کامل بود، گفت: علیرغم اینکه دشمن با مهندسی کامل و در اختیار داشتن ابزارهای لازم در آشوب ها با شکست روبرو شد، ولی مشخص شد که شناخت رهبری از دشمن کامل تر بود.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
از یک طرف آشوب در خیابان و از طرف دیگر، خبرپراکنی در شبکه های اجتماعی بود که باعث می شد راست و دروغ با هم آمیخته شده و امکان تشخیص آن برای مخاطب وجود نداشته باشد. از همان زمان بود که وجود یک برنامه ترکیبی برای پاسخ دادن به شبهات رسانه ای احساس می شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، دوشنبه شب در یک موضع گیری رسانه ای، به آشوب ها و ناآرامی های اخیر در برزیل واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۱:۳۵    
وزیر کشور آلمان در سخنانی خواستار اقدام سریع قوه قضائیه برای مجازات عاملان آشوب ها و ناآرامی های شب سال نو در این کشور شد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای استکبار تلاش کرد با وارد کردن سلاح در کشور تروریست را قوت بخشیده و آشوب ها را به سمت خشونت بیشتر و کشتن افراد بی گناه پیش ببرد.
آنا / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمنان امکانات و توانمندی های خود را علیه ملت ایران بسیج کردند تا در حرکت انقلاب اسلامی ایجاد اختلال کنند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مهر/ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت با بیان اینکه قریب 4 ماه و حدود 115 روز است که دشمنان انقلاب اسلامی به علت ضربه سختی که قبلاً از انقلاب خورده اند، همه امکانات خود را علیه ملت ایران به کار گرفتند و آنان تا می توانند سلاح و تروریست وارد کشور کرده اند و آشوب ها را به وجود آورده تا تخریب و آتش زدن ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۸:۳۱    
با اظهارات اخیر شکوری راد، سخنگوی جبهه اصلاحات، شاید بتوان گفت جبهه اصلاحات اینبار از موج سوار به صحنه گردان اصلی آشوب ها تبدیل شده است.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
گفت: حیوونکی ها، این برنامه ریزان آشوب ها در سیا و موساد و MI6 آن همه تلاش می کردند که آشوبگران را دچار توهم کنند ولی حالا معلوم شده خودشان از پیاده نظامشان توهم زده تر و بی شعورترند!
آنا / ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۹:۴۹   + ۱۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا در تشبیه کشورهای جهان به به وصله شلوار آمریکایی ها را بازگشت به فرهنگ دوران استعمارگری و سند روحیه فرعونی پنهانی دانست که پشت ژست های فریبنده در دفاع از حقوق بشر و حقوق زنان، هیبت وحشی و روحیه وجود دارد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
این روزها بازار تخریب و وادار کردن برخی از مشاعل و کسب و کارها به تعطیلی داغ است، برخی در فضای مجازی به ظاهر خومد را دلسوز مردم و کشور نشان می دهند و برای کشته سازی ها و اعدام برخی از آنهایی که در آشوب ها و فتنه اخیر دست به جنایت زده و امنیت و آرامش مردم و کشور را به خطر انداخته اند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
این روزها خوب می دانیم که سهم فرانسه از اغتشاشات و آشوب ها در ایران آشکار است؛ بر این اساس از گذشته تا امروز، اتفاقات بسیاری وجود دارند که می توان رد پای پاریس را در آنها مشاهده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شهرضا با بیان اینکه گرانی سکه، طلا و ارز نتیجه آشوب های اخیر در کشور است، گفت: قیمت ها در چند ماه قبل به ثبات رسیده بود و روابط تجاری ایران با کشورهای همسایه به اوج رسیده بود اما ناگهان فتنه ای بزرگ برپا شد و دشمنان فشارهای اقتصادی را زیاد کردند.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
دشمنان انقلاب اسلامی حَرَم جمهوری اسلامی را از طریق فشار اقتصادی به مردم و تلاش برای ایجاد فاصله میان امام امت و مردم مورد هجمه قرار دادند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۶۸ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور درباره ماجرای بازگرداندن همسر و دختر علی دایی به کشور گفت: بالاخره مراجع قانونی در کشور هر کدام وظایف خودشان را دارند و آن چیزی که اتفاق افتاد یک اقدام قانونی بود و کار خلاف قانونی صورت نگرفته است.
آنا / ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۸:۲۴   + ۷۴ سایت دیگر  
بهادری جهرمی گفت: دشمنان برای کشور ما از مدل رسانه ای داعش بهره بردند، در آن مدل یک اقدام ضدامنیتی خشن انجام می شد و پروپاگاندای رسانه ای گسترده بر روی آن صورت می گرفت، ولی علیه کشور ما سعی کردند از هیاهوی گسترده رسانه ای در کف خیابان به نتیجه برسند که شکست خوردند.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ارگان مطبوعاتی دولت در گزارشی ادعای عجیبی درباره اعتراضات اخیر در ایران را مطرح کرده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۶    
تصویری از بگو بخند یحیی گل محمدی که در ایام آشوب ها ژست عزاداری برای آشوبگران به خود گرفته بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۹:۱۰    
استفاده از سلاح در بروز آشوب های صورت گرفته در کشور نقشی پررنگ داشت. این روز ها و با وجود این که در حال دور شدن از روز های بحرانی هستیم، همچنان خبر های زیادی درباره کشف محموله های سلاح های قاچاق منتشر می شود ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۴    
بسیج گفت: زمانی که دشمنان ملت ایران در جنگ ترکیبی خود با شکست مواجه شدند، شیوه های جدیدی انتخاب کردند، فراخوان به تعطیلی اصناف، اعتصاب کامیون داران و... تیرهای آخری بود که از سوی سپاه دشمن به سمت ملت ایران پرتاب می شد تا بلکه از این طریق بتوانند مردم را با خود همراه کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۵    
حجت الاسلام سیدحسین راجی گفت: دشمنان در همین مدت کم آشوب ها در ایران بیش از 36 هزار خبر دروغ با هدف فریب اذهان به خورد جامعه و جوانان دادند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
“کیوان میرزایی” با اشاره به نقطه مشترک تمام اغتشاشات در طول دوران انقلاب بیان کرد: سعی دشمن در ایجاد اختلاف و قرار دادن مردم در مقابل نظام است و این وجه اشتراک دشمن در تمامی آشوب ها است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۵:۱۴    
فتنه 88 و آشوب ها و اغتشاشات سال 1401 از یک جنس هستند، همان دستورالعمل سال 88 امسال نیز در حال اجرا است، همان سناریو، همان تحریک و تهییج مردم برای یک اتفاق رخ داده، همان کشته سازی ها، همان جنگ تمام عیار رسانه ایی، حمایت همان کشورهای تکراریی ...
روزنامه ایران در گزارشی از خودکشی یک ایرانی معترض در فرانسه خبر داده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
همشهری آنلاین نوشت:صدیقی امام جمعه موقت تهران گفت: شهید سلیمانی نقل می کند یکی از اشرار را که مکرر آدم کشته بود و آشوب ها به پاکرده بود، وی را به مذاکره دعوت و او را دستگیر کردیم، اما وقتی خبرش را به رهبر انقلاب می دهند که چنین کسی را با چنین روشی دستگیر کردیم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۱:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: سردار اباذری گفت: اینهایی که کف خیابان 10 تا و 15 نفری می آیند و پول، بیت کوین و ارز دیجیتال می گیرند، همین سنگ ریزه ها هستند. اینها مزدور هستند و وظیفه ماست با افرادی که مزدور هستند قاطعانعه برخورد کنیم. ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام عباس رضوانی نسب فشار حداکثری را از جمله اهداف دشمنان نظام در جریان اغتشاشات اخیر برشمرد و افزود: دشمن در طول بیش از چهار دهه گذشته با تمام توان در حال ضربه زدن به نظام اسلامی است و در آخرین مرحله جریان آشوب ها را راه انداختند و تصور کردند با فشار حداکثری آشوب داخلی را مکمل این فشار کنند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: نقش رهبر معظم انقلاب در خنثی سازی فتنه 88 بی بدیل بود، اگر سیاست ها و تدابیر مقام معظم رهبری نبود، کشور در فتنه 88 دچار آشوب ها و درگیری های داخلی می شد.