یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۴۴Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکین شهر»

ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل همگانی شهرداری مشگین شهر از تجهیز 200 دستگاه تاکسی درون شهری این شهر به سیستم کارت خوان به صورت رایگان خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری در مجلس: در جلسات این هفته کمیسیون اجتماعی سوال عباس زاده نماینده مشکین شهر از عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور نیز مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۶    
شهردار مشکین شهر از تخریب 300 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در مشکین شهر خبر داد و گفت: سازنده ی 2 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در حاشیه رودخانه تا 3 ماه دیگر مهلت گرفته است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سیما سادات لاری، درباره وضعیت بیماری در استان اردبیل، گفت: نمودار موارد ابتلاء روزانه در این استان همچنان دارای روند افزایشی بوده و در حال حاضر به بالاترین میزان خود از زمان شیوع بیماری رسیده است. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۸    
ارزیابی طرح قامتی زنان و دختران روستایی در روستاهای ارجق و میرکندی مشکین شهر با شرکت 82 نفر برگزار شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
محمود عباس زاده مشکینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در خصوص اهمیت درخواست گروه 77 و چین در راستای بر برداشته شدن فوری تحریم های ضد ایرانی، گفت: این اقدام کشورهای توسعه یافته اقتصادی بیانگر شکست سیاست های یکجانبه آمریکا است. ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار پارس آباد گفت:47 کیلومتر چهار بانده سربند پارس آباد به مشکین شهر با مشارکت قرارگاه خاتم الانبیا اجرایی می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس نسبت به عدم تعیین پیمانکار پروژه سربند به سه راه مشکین شهر باوجود تخصیص اعتبار چهار ماه انتقاد کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه شورای ورزشی مشکین شهر از دورکابزن ملی پوش دررده بزرگسالان وجوانان رده و یک هیمالیانورد تجلیل بعمل آمد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بی توجهی وزارت ورزش و جوانان به زیرساخت های ورزشی استان، امکانات ورزشی در حوزه انتخابیه خود را در حد صفر برشمرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۲۴    
صمدی، فرماندارمشکین شهر در جلسه شورای ورزش شهرستان مشکین شهر گفت: پروژه های سالن بیلیارد شهریار و استخر از پروژه های فاخر اداره کل ورزش و جوانان در مشکین شهر است.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل از تخصیص اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان برای پروژه زمین چمن شهرستان مشکین شهر خبرداد و گفت: در فاز دوم این طرح پیست دو و میدانی ، جایگاه داوران ، و تیم های ورزشی نیز تکمیل خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۱۳    
پویا جهانگیرزاده رئیس هیئت سوار کاری مشکین شهر از شناسنامه دارکردن اسبها در مشکین شهرخبرداد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
علی واحد مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اردبیل با حضور در مزار چهار شهید گمنام مشکین شهر با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۱۰    
جلسه هیات امنای شهدای گمنام بخش های لاهرود ، رضی و مرادلو از توابع شهرستان مشکین شهر برگزار شد.
دیدشهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: اولین پل معلق کابلی غرب کشور روی دره اژدها در شهرستان دالاهو احداث می شود. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مریم مومن متولد 6 مرداد 1377 در مشکین شهر اردبیل بازیگر ایران است. تک فرزند خانواده است و دوران کودکی اش را در مشکین شهر اردبیل سپری کرده است. گرچه پدر نی نواز و هنرمند و مادرش اسب سوار است، اما به شدت مخالف ورود وی به عرصه بازیگری و انجام کار هنری بودند. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ارزیابی طرح قامتی زنان ودختران روستایی با شرکت 37نفر اززنان ودختران روستای قره قیه شهرستان مشکین شهر برگزارشد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: در صورت همکاری نکردن اهالی مشگین شهر با ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا ، این شهرستان دچار یک بحران می شود . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۲۳    
جهانگیرزاده رئیس هیئت سوارکاری شهرستان مشکین شهر در بازدید از باشگاه اسب سواری کیارش ،از بیمه سوارکاران و اسب داران مشکین شهر خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۱۳    
عباس زاده نماینده مردم مشکین شهر درمجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از زمین چمن مصنوعی استادیوم تختی مشگین شهر، بر اتمام پروژه زمین چمن مصنوعی استادیوم تختی مشگین شهرطی ماه های آتی تاکید کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
پویا جهانگیرزاده سرمایه گذار استخرسرپوشیده سبلان مشکین شهر از بازسازی مدرن ترین و مجهز ترین استخر در شمالغرب کشور تاپایان سال خبرداد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: یکی از اساسی ترین الویت ها و اهداف ما اتمام پروژه های راکد و نیمه تمام در استان است که فاز اول دانشگاه کشاورزی مشکین شهر نیز تا هفته دولت1400 به بهره برداری می رسد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۷:۳۲    
طرح قامتی زنان ودختران روستای در دو روستای تبنق و ساربانلار شهرستان مشکین شهر برگزارشد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از اردبیل جلسه هیئت امنای شهدای گمنام شهرستان مشکین شهر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد و در این جلسه هر کدام از مسئولان به نقطه نظراتی در ارتباط با لزوم اتمام هر چه سریع تر یادمان شهدا پرداختند و این موضوع را بسیار مهم و حیاتی عنوان کردند ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: از 5 پهنه معدنی موجود در استان 2 مورد در شهرستان مشکین شهرواقع شده که ظرفیت اشتغال زایی بیشتری برای منطقه دارند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: هم اکنون 2 شهرستان اردبیل و مشکین شهر در وضعیت حاد و بحرانی شیوع کرونا قرار دارند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل، رضا فرج پور در بازدید از شرکت های حمل ونقل کالای مشکین شهر افزود: این میزان کالا در 7 ماه گذشته با تلاش فعالان بخش حمل ونقل جابجا شده و 10 هزارو 146برگ بارنامه نیز صادر شده است. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۴۳    
سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان مشکین شهر به مناسبت هفته تربیت بدنی بیش از 40 عنوان برنامه ورزشی ، فرهنگی بانوان وآقایان درشهرستان مشکین شهر برگزارشد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
باحکم سجاد انوشیوانی مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل، منوچهر برمکی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان مشکین شهر معرفی شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس گفت: حضور فعال در مدیریت مناقشه قره باغ و پایان دادن به آن باعث جلوگیری از گسل های اجتماعی در ابعاد داخلی و عدم سوءاستفاده برخی در خارج از کشور می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۲    
صمدی فرماندار شهرستان مشکین شهردر نشست با روسای هیاتهای ورزشی این شهرستان از احداث بزرگترین پیست چند منظوره ی شمالغرب کشور در مشکین شهرخبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
درحالی قرار است اسفند امسال اولین نیروگاه زمین گرمایی در مشکین شهر به بهره برداری برسد که بسیاری از فعالین صنعت برق احداث این نیروگاه را هزینه بر می دانند. البته پرخیال مجری این طرح میگوید: اینکه ساخت سایر نیروگاه در ایران توجیه اقتصادی بالاتری دارد ناشی از توزیع سوخت یارانه ای است.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۵۳    
نماینده مردم مشگین شهر با اشاره به جلسه با وزیر بهداشت گفت: دانشگاه سلامت و دانشکده دندانپزشکی در مشکین شهر با مشارکت مردم و خیرین تاسیس می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس، دادن رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی وزارت صمت را بارزترین مصداق همکاری مجلس یازدهم با دولت دانست.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۶    
به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش طرح قامتی زنان و دختران روستایی در روستای انار شهرستان مشکین شهر برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که قرار بود بخشی از مطالبات مزدی کارگران پروژه راهسازی اهر به مشکین شهر در روز های گذشته پرداخت شود و به رغم وعده های مسئولان، این پرداختی هنور انجام نشده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۶    
بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی وورزش حبیبی سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان مشکین شهر به صورت سرزده از تمامی اماکن ورزشی این شهرستان بازدید کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
دادستان شهرستان فردیس می گوید: 3 کارمند شهرداری مشکین شهر در استان البرز که متهم به اخذ رشوه بودند دستگیر شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی وورزش دومین دوره اجرای طرح قامتی زنان روستایی همزمان باهفته تربیت بدنی در روستاهای شهرستان مشکین شهرآغاز شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۶    
بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی وورزش از پیشکسوت وخانواده شهید ورزشکار شهید محمود محمد حسینی تجلیل شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۶    
بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی وورزش باشگاه کیوکوشین نصر برای نخستین بار در اقدامی ابتکاری در شهرستان مشکین شهر در ادامه پویش در خانه می مانیم و کاراته تمرین می کنیم آموزش مجازی برگزارمی کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل،رضا فرج پور در بازدید از محور مشکین شهر پارس آباد افزود:در 6 ماه گذشته 14 کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار و راهداری بهسازی،لکه گیری و روکش آسفالت شده است. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی وورزش گروه کوهنوردی وطبیعت گردی اوجاقارتال ساوالان به ابشاردوقلوی زمرد واقع در حدفاصل روستای حویق وچوبرکوه پیمایی کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۵    
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان مشکین شهر گفت: همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش بیش از 50برنامه فرهنگی ورزشی در سطح شهرستان مشکین شهر برگزار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نزدیک به 45 کارگر شاغل در پروژه راهسازی اهر به مشکین شهر دست کم 4 ماه معوقات مزدی طلبکارند. این کارگران روز پنجشنبه و جمعه در محوطه کارگاه محل کار خود دست به اعتراض صنفی زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مشکین شهر در مجلس گفت: نزدیک به 2700 هزار میلیارد تومان نقدینگی سرگردان در کشور داریم که اگر بخشی از آن به سمت تولید هدایت شود اشتغال در کشور جان می گیرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
محمود عباس زاده مشکینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص خروج 1500 نظامی آمریکایی از عراق، گفت: کاخ سفید درصدد حضور هر چه بیشتر در عراق و اشغال این کشور است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: نخستین نیروگاه زمین گرمایی ایران به ظرفیت اولیه پنج مگاوات امسال در شهرستان مشکین شهر اردبیل به بهره برداری می رسد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
محمد عباس زاده مشکینی در واکنش به ادعای وزیر خزانه داری آمریکا مبنی بر تحریم نبودن تبادلات مالی بشردوستانه مانند دارو برای کشورمان، گفت: این اظهارنظر بلوف سیاسی و دروغی بزرگ و ناشیانه است. ...