سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۴:۰۰Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسابقات پرورش اندام»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
دارنده مدال طلای مسابقات پرورش اندام جهان با بیان اینکه قهرمان شدن آرزوی نوجوانی اش است، گفت: پس از قهرمانی من در مسابقات جهانی و انتخابی تیم ملی که در تاریخ چهارمحال و بختیاری بی سابقه بود کسی برای استقبال، تقدیر و تشکر کاری نکرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات پرورش اندام شرق کشور و فیتنس استانی در رشته هاے( ماسل استایل و فیتنس استایل) با شرکت ورزشکاران استانهای سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی ، خراسان رضوی و کرمان به میزبانی شهرستان زاهدان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۰    
فردین مردانی با قهرمانی در مسابقات پرورش اندام جهان مدال طلای این دوره از مسابقات را بر گردن آویخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک-بهروز سلیمانی مدال برنز نوزدهمین دوره مسابقات پرورش اندام باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات مستریونیورس را کسب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رامسر- رئیس فدراسیون بدنسازی ایران گفت: اولین دوره مسابقات پرورش اندام نونهالان و نوجوانان فیتنس چلنج به میزبانی رامسر برگزار می شود.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۴:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رقابت های پرورش اندام مستریونیورس با معرفی تمام نفرات برتر به پایان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات پرورش اندام ، بدن سازی و بادی کلاسیک و فیزیک باشگاه های استان سمنان در گرمسار برگزار شد .
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
فهرست تیم ملی پرورش اندام ایران جهت حضور در مسابقات مستریونیورس در رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک، ماسکولار، گیمزکلاسیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ اعلام شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام چهارمحال و بختیاری گفت: فردین مردانی مدال طلای مسابقات پرورش اندام کشور را بر گردن آویخت و به اردوی تیم ملی دعوت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ورزشکار چهارمحال و بختیاری مدال طلای مسابقات پرورش اندام کشور را بر گردن آویخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تیم خوزستان در رقابت های انتخابی تیم ملی پرورش اندام به 13 مدال دست پیدا کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
نوزدهمین دوره مسابقات پرورش اندام باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی برای شرکت در مسابقات مستریونیورس پیگیری شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فهرست تیم ملی ایران برای حضور در مسابقات مستریونیورس در رشته های فیزیک، ماسکولار، گیمز کلاسیک و فیزیک کلاسیک توسط کمیته فنی اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۹:۵۱    
دومین روز مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاه های کشور با معرفی نفرات و تیم های برتر در رشته بادی کلاسیک پیگیری شد.
تیم اعزامی استان اصفهان با 28 ورزشکار ، مربی و سرپرست در مسابقات پرورش اندام (جام استاد یزدان راد) به میزبانی استان مرکزی شرکت و با کسب 4 مدال طلا و نقره قهرمان بلامنازع این مسابقات شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان قم با اشاره به برگزاری نوزدهمین دوره مسابقات کشوری پرورش اندام در قم گفت: تا شب گذشته 738 ورزشکار برای شرکت در این مسابقات ثبت نام کرده اند و قم برای اولین بار در کشور رکورد میزبانی از ورزشکاران را شکسته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: ورزشکاران اهل این شهرستان در مسابقات پرورش اندام قهرمانی استان خوش درخشیدند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی روزهای 19 تا 21 بهمن 1401 به میزبانی شهر قم برگزار می شود. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ...
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۶    
رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان قم با اشاره به نوزدهمین دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاه های کشور گفت: طبق پیش بینی های انجام گرفته حداقل 700 ورزشکار از سراسر کشور در مسابقات شرکت خواهند کرد.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس هیئت وزنه برداری و پرورش اندام قم گفت: نوزدهمین دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاه های کشور روزهای 19 و 20 بهمن ماه با حضور 700 ورزشکار بدنساز در رده های سنی جوانان، پیشکسوتان و بزرگسالان در سالن خانه مهندس قم برگزار می شود.
نتایج نهمین دوره مسابقات پرورش اندام (جایزه بزرگ) کارگران کشور به میزبانی استان مرکزی در اراک اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۰۳    
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، مسابقات پرورش اندام قهرمانی استان کرمان به مدت دو روز در بم برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نهمین دوره مسابقات پرورش اندام(جایزه بزرگ)کارگران کشور بادی بیلدینگ، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار (جام استاد یزدان راد) به مناسب دهه مبارک فجر در اراک برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۰:۱۵    
مسابقات پرورش اندام در شهرکرد چهارمحال وبختیاری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۹:۴۵    
مسابقات پرورش اندام در چهارمحال وبختیاری برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رامسر- سرپرست ورزش و جوانان مازندران با اشاره به میزبانی رامسر از مسابقات بین المللی پرورش اندام گفت: هزار ورزشکار داخلی و خارجی در این مسابقات رقابت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۲    
ایسنا/خوزستان رقابت های پرورش اندام قهرمانی باشگاه های استان خوزستان با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.
انقلاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۲    
قهرمان رشته فیزیک درباره جوایز مسابقات پرورش اندام تهران گفت: تیم ما موفق شد مقام دوم و سوم را با هم کسب کند اما هیچ جایزه ای به ما ندادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات پرورش اندام و بدنسازی قهرمانی کشور یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آهوان چابکسر برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن بدنسازی و پرورش اندام کارگران کشور گفت نهمین دوره مسابقات پرورش اندام(جایزه بزرگ)کارگران کشور بادی بیلدینگ، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار (جام استاد یزدان راد) در بهمن ماه 1401در شهرستان محلات استان مرکزی برگزار می شود.
مسابقات پرورش اندام انتخابی استان اصفهان روز جمعه 7 بهمن با حضور سید محمدرضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان، اعضای شورای اسلامی شاهین شهر،رئیس اداره ورزش و جوانان،روسای هیات بدنسازی استان و شهرستان و پیشکسوتان ورزش بدنسازی در شاهین شهر برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان قزوین گفت: مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاههای استان از فردا در بویین زهرا برگزار می شود.
ورزش خوزستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان اسپورت- مسابقات انتخابی پرورش اندام خوزستان در چهار رده سنی برگزار می شود. به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، ورزشکاران رشته پرورش اندام خوزستان در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان از ششم بهمن طی دو روز در اهواز با هم به رقابت می پردارند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات پرورش اندام (جام استاد یزدان راد) فیزیک، بادی کلاسیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار، در رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گفته سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان رشت، مسابقات قهرمانی باشگاه های پرورش اندام شهرستان رشت در روزهای 28 الی 30 دی ماه با هماهنگی و کسب مجوزهای مورد نیاز از اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت، شهرداری رشت، نیروی انتظامی و شورای تامین رشت به پایان رسید.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۵    
نفرات برتر مسابقات پرورش اندام پرند کلاسیک با بیش از 200 شرکت کننده معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
استان مازندران و شهرستان رامسر برای اولین بار در کشور به عنوان میزبان مسابقات پرورش اندام مستریونیورس انتخاب شد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
استاندار مازندران در دیدار رئیس فدراسیون پرورش اندام ایران با عنوان اینکه با یک برنامه ریزی اساسی بدنبال احداث کمپ های بزرگ ورزشی و گردشگری حرفه ای برای توسعه ورزش و برگزاری مسابقات مهم ورزشی در استان مازندران هستیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری- رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور گفت: استان مازندران و شهرستان رامسر برای اولین بار در کشور به عنوان میزبان مسابقات پرورش اندام مستریونیورس در ماه فوریه 2023 انتخاب شده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۳    
رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان سمنان خبر داد: مسابقات پرورش اندام ، فیزیک و بادی کلاسیک جام باشگاه های استان به میزبانی شهرستان گرمسار در 14 بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس کمیته پرورش اندام استان البرز از برگزاری مسابقه بزرگ پرورش اندام قهرمانی باشگاه های استان البرز در بهمن ماه خبر داد.
گیل ابراز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۲    
سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان رشت از برگزاری مسابقات پرورش اندام در شهر رشت خبر داد. اختصاصی، گیل ابراز_سید علی موسوی نیک، ورزشکار مطرح و بنام رشته پاور لفیتینگ و پرورش اندام که بیش از 2دهه سابقه فعالیت حرفه ای در رشته بدنسازی دارد و تاکنون موفق به اخذ مدال های متعدد کشوری و جهانی در ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دسته های مسابقاتی پرورش اندام مشخص شد به گزارش طرفداری، با رایزنی های صورت گرفته توسط فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام برای نخستین بار در کشورمان مسابقات مستریونیورس 26 لغایت 30 بهمن ماه به میزبانی شهر رامسر و استان مازندران با جوایز 40 هزار دلاری برگزار خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرهیات پرورش اندام رشت از برگزاری مسابقات پرورش اندام بادی کلاسیک در دهه سوم دی ماه در رشت خبرداد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرارو– طی هفته جاری بیش از هر حوزه دیگری ورزشکاران یا به اصطلاحا چهره های ورزشی بودند که خبرسازترین چهره ها بودند. اولین قهرمانی یک ورزشگاه ایرانی در مسابقات پرورش اندام مسترالمپیا آغاز خبرسازی ورزشکاران ایرانی در ابتدای هفته و مهاجرت یک ورزشکار زن به اسپانیا آخرین خبرسازی چهره های فعالی در حوزه ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۰۸:۰۴    
مسابقات پرورش اندام و بدنسازی در شهرستان ورامین برگزار شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۱:۰۸    
سعید مرادی جوان هرمزگان موفق به کسب مدال طلای مسابقات پرورش اندام ابوظبی شد.