یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۰:۳۵Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق های نجومی»

شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدنژاد با بیان اینکه مجلس در خلال بررسی لایحه بودجه 1400 در برابر پرداخت حقوق های نجومی ایستادگی و آن را متوقف کرده است گفت: سازوکاری اندیشیده شد تا به واسطه آن دولت بخشی از بدهی خود به تامین اجتماعی را بپردازد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران از آمادگی برای رونمایی از فیش حقوقی اعضای هیئت مدیره این سازمان و همچنین سقف دریافتی اعضای این هیئت مدیره خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
با عملکرد غیرشفافی که شرکت های دولتی و به ویژه شرکت های حوزه نفت و گاز داشته اند، همواره این شائبه وجود داشته که این شرکت ها حقوق و دستمزدهای بسیار عجب و غریبی به کارکنان و مدیران خود پرداخت می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۹    
سماکچی از قانونی شدن حقوق های نجومی در سال 1400 خبر داد و گفت: با تصویب کمیسیون تلفیق مجلس حقوق نجومی قانونی شد و انتظار داریم نمایندگان انقلابی با این مصوبه مخالفت کنند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۲    
سید علی آقازاده با تاکید بر لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلین کشوری، لشکری و تامین اجتماعی گفت: من از طرفداران همسان سازی حقوق بوده و هستم، علاوه بر آن حقوق های نجومی یعنی فاصله حداکثر بگیران و حداقل بگیران را قبول نداشته و ندارم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با توجه به ارسال برخی گزارش ها درباره دریافت حقوق های بالا به مجلس، برخی نمایندگان خواستار تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی شده اند که بعد از تصویب در کمیسیون برنامه، بودجه و همچنین صحن علنی، هیئتی برای انجام آن انتخاب خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به اینکه تفحص از حقوق های نجومی در دستور کار صحن مجلس قرار خواهد گرفت گفت: شرکت های دولتی بالاترین آمار دریافت این حقوق ها را دارند.
الف   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 با اشاره به تلاش دولت برای افزایش حقوق برخی کارکنان از هفت برابر حداقل حقوق به 14 برابر، از حذف این پیشنهاد دولت در جریان بررسی در کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۱    
اقتصاد ایران: بازدید از یکی از زندان های کشور، بررسی عملکرد، تدابیر و اقدامات صورت گرفته در خصوص بازگشت شرکای برجامی به برجام و رسیدگی به درخواست تعدادی از نمایندگان جهت انجام تحقیق و تفحص از موضوع پرداخت حقوق های نجومی از جمله موارد کاری کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته جاری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بازدید از یکی از زندان های کشور، بررسی عملکرد، تدابیر و اقدامات صورت گرفته در خصوص بازگشت شرکای برجامی به برجام و رسیدگی به درخواست تعدادی از نمایندگان جهت انجام تحقیق و تفحص از موضوع پرداخت حقوق های نجومی از جمله موارد کاری کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته جاری است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس طی هفته جاری ضمن بحث و تبادل نظر درباره وظایف این کمیسیون با حضور دکتر قالیباف، انجام تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق های نجومی و استنکاف دولت از راه اندازی سامانه حقوق و مزایا را بررسی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
برنامه بدون تعارف سراغ جوان نخبه ای رفت که توانست ایران را در صنعت پهپادسازی خودکفا کند.
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۶    
این روزها اخبار اقتصادی مهمی همچون گرانی، بودجه 1400، حقوق های نجومی منتشر می شود، در توییت گردی که داشتیم، برخی از مهم ترین واکنش ها به این موضوعات را برای مطالعه مخاطبین سایت جهت، گلچین کرده ایم که در ادامه می خوانید.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۷    
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت به نقل از فارس، تفاوت حقوق یک کارگر با یک فرد در بدنه دولت یا مجلس چقدر باید باشد مگر مقتدای ما امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام نیستند مگر ایشان همنوا و هم نشین فقرا نبودند مگر نه اینکه ما چقدر شهید دادیم چه جوابی داریم به شهدا بدهیم نه این است که در روز حشر جلوی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۵:۰۳    
خطیب جمعه همدان از پرداخت حق و حقوق کارمندان دولت و پرداخت حقوق های نجومی در برخی از نهاد ها و سازمان ها ابراز گلایه کرد.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۷:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
کیهان نوشت: رئیس سازمان برنامه و بودجه در حالی که چندی پیش مدعی شده بود نباید گرای خزانه را به دشمن داد، دیروز مدعی شد خزانه خالی است! نوبخت در نشست مجلس برای بررسی لایحه بودجه گفت: آقای قالیباف از آن گزارش بکلّی سری خبر داری؟ درآمد صد و چند میلیارد دلاری کشور به چند میلیارد دلار کاهش پیدا کرده ...
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس گفت: تلاش می کنیم تا حقوق های نجومی را متعادل کنیم لذا تقریبا در دو مرحله ترمیم در دریافتی های نظام بازنشستگی اتفاق افتاده است اما بازهم اتفاق خاصی نیفتاده است.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۱:۱۳    
اولین فیش حقوق های نجومی منتشر شده در جمهوری اسلامی که مربوط به یکی از مدیران زمان آقای میرزاده بود با همکاری من و جنابعالی و در پایگاه خبری جهان نیوز منتشر شد(اینجا)
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۵۲    
با افشای حقوق های نجومی شهرداری مشهد در سال های گذشته، دریافتی حدود 40 مدیر ارشد در این سازمان تخلف تشخیص داده شد و سوال اینجاست که پس از افشای این تخلف، چه برخوردی با آن ها شده است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه حقوق های نجومی همچنان در کشور پرداخت می شود، از تحقیق و تفحص از حقوقهای نجومی و ارز 4200 تومانی در مجلس خبر داد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
غرضی: این که ما با صادرات نفت بتوانیم تورم را کنترل کنیم، هُنر نیست. در مدت 100 سال گذشته، همیشه این کار انجام شده. اگر ما بدون استفاده از درآمد نفت بتوانیم، تورم را کنترل کنیم، آن وقت دشمن خارجی از نقشه کشیدن برای ایران صرف نظر می کند
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
یک فعال کارگری می گوید: دستمزد چندین میلیونی مدیران دولتی و معافیت مالیاتی پلکانی برای آنها، شکاف طبقاتی موجود را هر روز بیشتر می کند. مجلس با طرح ها و مصوبات خود به سفره کوچک کارگران دست درازی می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
سردبیر روزنامه دنیای اقتصاد با اشاره به فاصله 20 درصدی حقوق وزرا با اساتید دانشگاه در آمریکا گفت: پرداخت حقوق بالا برای جلوگیری از ورود فرد به بخش خصوصی، ناشی از درک نادرست فعالیت حاکمیتی است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه - گروه اقتصادی: سال 1399 در حالی به پایان خود نزدیک می شود که با وجود افزایش حقوق و دریافتی کارگران و نیز کارمندان دولت و البته گزارش های مختلفی که از احتمال دریافت حقوق های نجومی برای برخی مدیران در سال 1400 خبر می دهند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: اعتبارات خارج از شمول شفافیت و نظارت را کاهش می دهد و استخدام های بی رویه، اعطای برخی پروژه ها به واسطه روابط و حقوق های نجومی از پیامدهای اختصاص این اعتبارات است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۲    
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 کل کشور محورهای اقدامات انجام شده از سوی کمیسیون متبوعش برای رفع تبعیض در لایحه بودجه سال آتی را تشریح کرد.
اقتصاد ایران: کوتاه شدن سقف حقوق های نجومی در سال آینده و حمایت جدی مجلس در اجرای این قانون، در حالی مورد استقبال اکثریت جامعه قرار گرفته که برخی از مسئولان از جمله اعضای هیات علمی بالینی دانشگاه های علوم پزشکی که اولین بار "حقوق بگیران نجومی" به دلیل دریافتی های چند صد میلیونی کارانه ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۹    
“مسعود درخشان” اقتصاددان گفت: اگر خط فقر 10 میلیون تومان است، باید حداقل حقوق ها از 12 میلیون آغاز شود. منبع مالی این افزایش حقوق ها، قله تراشی طبقاتی است که حقوق های آنچنانی می گیرند ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی شورای عالی انقلاب، خاطراتی جذاب در خصوص شیوه محاسبه حقوق کارکنان بیان می کند. محاسباتی که بر اساس آن حقوق آبدارچی شورا، سه برابر حقوق چند تن از اعضای اصلی شورا محاسبه می شد. نجومی بگیران لطفا بخوانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
این روزها حقوق های نجومی بعضی از مدیران، بحث بیشتر محافل مردمی است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دریافت حقوق های غیرمتعارف در نظام اقتصادی ایران آن هم از سوی مدیران دولتی یکی از مهمترین جنجال های تاریخ را در کشور رقم زد و واژه حقوق های نجومی را به دایره لغات ایرانی ها اضافه کرد! زمانی بیش از 20 میلیون تومان دریافتی در بین مدیران دولتی حقوق نجومی بود ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 کل کشور در مصوبات خود ضمن کاهش چشم گیر حقوق های نجومی، شفافیت بیشتری در حقوق ها و مالیات ایجاد کرد.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی شهدای ایران ؛ سال بعد پرداخت حقوق مدیران دستگاه های دولتی به 60 میلیون تومان می رسد. این در حالی است که از 399 شرکت دولتی تعداد شرکت های دولتی زیان ده در سال 1398 به عدد 197 شرکت رسیده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مسئول کمیته محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اختلافات زیادی که بین حقوق برخی از مدیران با کارمندان عادی وجود دارد مجلس به دنبال محدود کردن حقوقهای نجومی و تعیین سقف برای آن است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۵    
نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در ماجرای حقوق های نجومی عملا به کاهدان زدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید بر اینکه امروز حیات کشور به صادرات و تولید بستگی دارد گفت: مجلس در همه بخش ها باید حمایت از این دوبال مهم را در دستور کار خود بگذارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق با بیان اینکه سقف کلیه پرداختی ها برای سال 1400 از 21 برابر حداقل حقوق مصوبه شورای حقوق و دستمزد به 15 برابر کاهش پیدا کرده است، گفت: کمیسیون تلفیق با این مصوبه مانع جدیدی برای حقوق های نجومی ایجاد کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس در نشست خبری امروز گفت: کمیسیون تلفیق پیشنهاد دولت برای افزایش 25 درصدی حقوق و مزایای کارکنان دولت را برای سال آینده تصویب کرد اما سقف پرداخت حقوق مدیران را از آنچه دولت پیشنهاد کرده بود کاهش داد.
معدن24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۵   + ۱۰۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس گفت: این کمیسیون پیشنهاد دولت برای افزایش 25 درصدی حقوق و مزایای کارکنان دولت را تصویب کرد اما سقف پرداخت حقوق را 15 برابر در نظر گرفت یعنی نمایندگان میزان سقف افزایش حقوق ها را از 21 برابر که پیشنهاد دولت بود با کاهش 30 درصدی به 15 برابر حداقل حقوق ...
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۷:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
شرق: سال بعد پرداخت قانونی حقوق مدیران دستگاه های دولتی به 60 میلیون تومان می رسد و این عدد دیگر یک حقوق غیرمتعارف نیست. دلیل قانونی شدن پرداخت این ارقام را نیز باید در لایه های قوانین مصوب جست وجو کرد. ...
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
فارس: نماینده تبریز در مجلس گفت: رئیس کمیسیون تلفیق بودجه در نشست غیرعلنی مجلس به واردکنندگان دارو برای تأمین ارز واردات در این بخش اطمینان خاطر داد. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
بازخواست عاملان ریزش بورس به جای بازی استعفا، جستجوی حقوق های نجومی در حیاط خلوت دولت و آژیر بلند بورس بر سر دژپسند، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
با عملکرد غیرشفافی که شرکت های دولتی و به ویژه شرکت های حوزه نفت و گاز داشته اند، همواره این شائبه وجود داشته که این شرکت ها حقوق و دستمزدهای بسیار عجب و غریبی به کارکنان و مدیران خود پرداخت می کنند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی از شفاف سازی کلیه پرداخت ها از خزانه داری کل به ذی نفع نهایی و ممانعت از پرداخت حقوق های نجومی در لایحه بودجه سال 1400 خبر داد. مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 از مصوبه این کمیسیون برای شفافیت در پرداخت حقوق های مدیران شرکت های دولتی خبر داد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
محسن زنگنه با اشاره به بررسی موضوع حقوق های نجومی در مجلس و راه های جلوگیری از پرداخت آن گفت: حقوق ها به صورت غیرقانونی پرداخت نمی شود، بلکه بر مبنای قانون است و ما از آن با عبارت حقوق های نجومی نام می بریم. ...