چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۲:۱۸Oct 2020 21

جدیدترین‌های «حقوق های نجومی»

دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس عالی مدیریت استراتژیک با اشاره به اینکه هزینه های تولید خودرو در کشور بسیار بالا است گفت: این ناشی از این است که تعدادی زیادی نیرو در این صنعت جذب شده اند و بسیاری از آنها مازاد بر نیاز هستند و البته پرداخت حقوق های نجومی و بی ضابطه مدیران در این صنعت تأثیر زیادی دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 4 سال و نیم از ماجرای انتشار فیش حقوق های نجومی می گذرد اما این پرداخت های غیرمتعار همچنان ادامه دارد و فقط مخفی شده است؛ زیرا دستگاه ها رقم های پرداختی را در فیش های حقوق درج نمی کنند که لازم است مجلس به این موضوع ورود کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تا پیش از این بر سر مجلس در بررسی بودجه شرکت ها کلاه گذاشته می شد باید تدبیری شود تا امسال در مقوله بودجه شرکت های دولتی سر مجلس کلاه نرود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش بررسی پرونده حقوق های نجومی در هفته های آینده خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۲    
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم با بیان اینکه همچنان حقوقی های نجومی در دستگاه پرداخت می شود و این موضوع متوقف نشده بلکه مخفی شد؛ گفت: دولت عملا از اجرای ماده 29 قانون برنامه ششم امتناع کرد و این قانون عملاً اجرا نشد.
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
راه دانا: پس از انتشار فیش حقوق های نجومی در اردیبهشت ماه 95؛ مقرر شد با مدیران نجومی بگیر برخورد شود و دیگر شاهد چنین رویه ای نباشیم؛ اما براساس شنیده های خبرنگار راه دانا حقوق های نجومی همچنان پرداخت می شود و ظاهرا نظارتی هم از سوی دستگاه های نظار اعمال نمی شود. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: مردم به کسانی که عاملان اصلی گرانی ها، اختلاس ها، حقوق های نجومی و عوامل بیکاری و آشفتگی بازار هستند رای نمی دهند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس ارشد مدیریت بانکی و اقتصادی گفت: دولت اگر پولی برای حمایت از مردم ندارد، با کاهش حقوق های نجومی مدیران و حذف ریخت و پاش های دولتی به حمایت از سفره مردم بپردازد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۰۱    
زنگنه وزیر نفت کرمانشاهی دولت تدبیر و امید در آیین گازرسانی به شهر نودشه، عقب ماندگی کرمانشاه در گازرسانی را به داستان کوزه گر و کوزه شکسته تشبیه کرده است. جناب آقای زنگنه، کوزه شما خیلی وقت است برای ما کرمانشاهی ها شکسته و دیگر امیدی به شما نداریم. ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وی ادامه داد: محور بعدی، بررسی حقوق های نجومی است؛ در سشتا حقوق های نجومی بسیار زیاد است؛ خود هیأت رئیسه مصوب و پرداخت می کند و ما قصد داریم آن ها را بررسی کنیم.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۲:۱۶    
گفت: سفر قالیباف به خوزستان بدجوری جیغ مدعیان اصلاحات را به هوا بلند کرده است. چرا؟! گفتم: برای اینکه رئیس مجلس با این سفر، نظارت میدانی را کلید زده است و این برای برخی از کسانی که به هیچ یک از مشکلات مردم کاری نداشتند و کارشان شده بود سلفی گرفتن و عضویت در هیئت مدیره شرکت های دولتی با دریافت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در حاکمیتِ شفافیت، پدیده ای به نام حقوق های نجومی شکل نمی گیرد؛ البته ایجاد شفافیت باید به یک ساختار حقوقی تبدیل شود که سازوکار آن در مجلس شورای اسلامی شکل می گیرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۰:۱۰    
با روی کار امدن زنگنه و نظرات گاه و بیگاهش درباره مازادی های صنعت نفت٬ کارکنان را دلگیر کرد و اوج این دلگیری زمانی رخ داد که حقوق های نجومی در صندوق های بازنشستگی صنعت نفت رسانه ای شد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
مسیح مهاجری مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله امروز این روزنامه با عنوان بنیاد مستکبران نباشید نوشت: رئیس بنیاد مستضعفان، ظرف یک ماه اخیر، سه اقدام داشت که هرچند هرکدام از آن ها نمره مخصوص خود را دارند ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۰:۱۶    
اصفهان - آیت الله مهدوی با تأکید بر اهمیت گسترش عدالت در جامعه، گفت: باید در زندگی فردی هم عادل باشیم، کسی که حقوق نجومی حرام می گیرد عادل نیست.
آناج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حاتمی گفت: 25دستگاه مسئول، خود را از قانون خدمات کشوری مستثنی کرده و حفره هایی برای حقوق های نجومی فراهم آمده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن انتقاد از عملکرد سازمان تامین اجتماعی از پیگیری درخواست تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۸:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر صندوق بازنشستگی استان بوشهر گفت: حقوق این بازنشستگان بین یک میلیون و 800 هزار تومان تا 20 میلیون تومان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس پیشنهاد کرد که برای جلوگیری از پرداخت حقوق های نجومی در دستگاه های دولتی، سامانه جامع پرداخت حقوق و مزایا راه اندازی شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ضروری است که در امر مقابله با فساد، اشرافیت، حقوق های نجومی برخی مسئولان؛ مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه، دیوان محاسبات، دستگاه های اطلاعاتی و از همه مهمتر دولت عزم خود را به کار بگیرند و با هم همکاری سازنده داشته باشند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس گفت: وظایف و مسئولیت های مجلس با انفعال و بی تحرکی سازگاری ندارد.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی گفت: امروز مردم از ما در باره حقوق های نجومی و املاک نجومی سؤال دارند که چه اقدامی برای بازگشت اموال به بیت المال انجام گرفته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خزانه دار شورای شهر تهران گفت: سرانجام حقوق های نجومی و املاک نجومی دکتر سید صفدر حسینی محاکمه و از تمام اتهامات وارده تبرئه شده است. تصاحب کنندگان املاک شهرداری در امانند.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بازگشت مقتدرانه "کوپن" برای اقشار آسیب پذیر جامعه در شرایطی از سوی مجلسیون برای دهک های پایین جامعه مطرح می شود که گویی خبری از نظارت های دقیق تر برای مدیریت حقوق های نجومی برخی از مسئولین نیست و فقط قرار است تنها مردم جور سختی های اقتصادی کشور را بکشند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدامین ایمانجانی گفت: هستند. اصلاح طلبان به خوبی می دانند اگر اجازه دهند تا کارآمدی مجلس یازدهم در افکار عمومی رسوب کند؛ احتمال پیروزی این جریان در انتخابات 1400 هم بسیار بالا خواهد رفت و همین امر می تواند بزرگترین انگیزه برای طرح موضوعاتی مثل املاک نجومی باشد.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: اگر با انتشار دستمزد فوتبالی ها یا ورزشی ها از تهمت و شایعات جلوگیری می شود، آیا بهتر نیست نمایندگان مجلس درباره دستمزدها و گزینه هایی که از حضور در مجلس دارند، صحبت کرده و شفاف سازی کنند ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام علی رضائیان در برنامه بدون توقف که 11 مردادماه از شبکه سه روی آنتن رفت، با اشاره به اینکه انسان برای رسیدن به کمال باید از جزیی ترین امور که به بدنش مربوط می شود تا روحش را برای بهترین شدن آماده کند، تصریح کرد: البته راه های آن از همان 1400 سال قبل نشان داده شده ...
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۳:۱۷    
در حالی فراکسیون دانشگاه آزاد در مجلس یازدهم تشکیل شد که خیلی ها امید داشتند به جای مسائل سیاسی به امور صنفی پردازد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۲    
حقوق های نجومی و انتصاب ژن های خوب در پست های مدیریتی از مهم ترین اتفاقات آزار دهنده برای مردم در دو دوره ی دولت حسن روحانی است که گویا در سال آخر دولت نیز کماکان ادامه دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۲    
اگر بخواهیم به چالشی ترین موضوع در دوران مدیریتی عادل آذر بپردازیم باید به ماجرای حقوق های نجومی اشاره کنیم، علیرغم پیگیری های دیوان محاسبات در رابطه با حقوق های نجومی اما بعد از مدتی پیگیری ها کاملا فروکش کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نامزد دادستانی دیوان محاسبات کشور گفت: دیوان محاسبات باید خود به پرونده ها ورود کند و نگذارد حقوق های نجومی در ادارات کشور شکل گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۰    
یک کاندیدای دادستانی دیوان محاسبات کشور با تاکید بر اینکه دیوان محاسبات یکی از مهمترین نهادهای نظارتی است، گفت: نباید دادستانی دیوان محاسبات اجازه ایجاد حقوق نجومی را بدهد نه اینکه صبر کند این اتفاق رخ داده و بعد وارد شود.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
انتشارات علمی -فرهنگی در هفت ماهی که مدیر جدید آن روی کار آمده، دستخوش تغییراتی شده است که باعث شده تیم نظارتی سازمان بازرسی کل کشور در آن مستقر شود. پرداخت حقوق های نامتعارف و به کارگیری نیروهای مساله دار مهم ترین دستاورد این تغییر چندماهه است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دستمزد دریافتی کارگرانِ واجد مزایای مزدی نه 2 میلیون و 611 هزار تومان بلکه فقط 2 میلیون و 411 هزار تومان است. نسبت این دستمزد به سبد معیشت نیز فقط 35 درصد است؛ یعنی دستمزد تیرماه کارگران فقط 35 درصدِ سبد معیشت بسیار حداقلی و تقلیل یافته را پوشش می دهد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
یک پیشکسوت کارگری با درخواست از سران سه قوه برای رفع مشکلات معیشتی کارگران و بازنشستگان، گفت: فقر و تنگدستی این افراد، آنها یا خانواده هایشان را درگیر آسیب های اجتماعی می کند، چنانکه بعضا شاهد بروز خودکشی در خانواده های کارگری هستیم.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۱۶    
یک نماینده مجلس تصریح کرد: بیش از 90 درصد از بحث های حساس حوزه فساد مثل حقوق های نجومی و اختلاس ها ذیل شرکت های دولتی صورت می گیرد.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۳    
نسیم آنلاین ؛ حمیدرضا اکبری: پس از مصاحبه حسین جلالی، نماینده مردم رفسنجان و انار (استان کرمان) در رابطه با اولین واریز حقوقی نمایندگان، در چند روز گذشته موضوع حقوق های بالای نمایندگان مجلس دوباره بر سر زبان ها افتاد و بازتاب گسترده ای در رسانه های مختلف را به همراه داشت ...
برترین ها / وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
عصر ایران: واکنش منفی افکار عمومی به اخبار مربوط به واریز حقوق و ودیعۀ مسکن نمایندگان جدید مجلس شورای اسلامی، به حدی بوده که احمد امیرآبادی فراهانی نمایندۀ قم و عضو هیأت رییسه توضیح داده 200 میلیون تومان مربوط به ودیعۀ مسکن است و همۀ 20 میلیون تومان هم حقوق نماینده نیست ...
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۷:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
حسین جلالی، نماینده رفسنجان و انار در مجلس از واریزشدن اولین حقوق نمایندگان خبر داده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی شانزدهمین روز تیر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سقوط قیمت نفت خام در سال جاری موجب شده تا فعالیت های تجاری و کسب و کار در میان تولیدکنندگان نفت و گاز ایالات متحده با لغزش و افت روبرو شود و بیش از 100 هزار کارگر را از کار خارج شوند. با این حال، تعداد انگشت شماری از مدیران این شرکتها با حقوق های نجومی آسیب آنچنانی ندیده اند.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، در واقع تلاقی قانون گذاری و اجرا و تلاقی قانون گذاری و ذی نفع می تواند زمینه های بروز تخلف را فراهم آورد، به همین دلیل اصل پنجاه و هفتم قانون اساسی بر استقلال قوا تأکید می کند؛ اما پدیده ای که در دور قبلی مجلس اتفاق افتاد، علاوه بر زیرپاگذاشتن این اصل ...
نسیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۸:۲۰    
نسیم آنلاین ؛ حمیدرضا اکبری: در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در فروردین ماه امسال عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور ضمن قرائت گزارش این دیوان درباره تفریغ بودجه سال 97 گفت: در بررسی حقوق های نجومی در سال 97 و پس از بررسی دیوان محاسبات، مشخص شد که یکی از مدیران دولتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو هیئت رئیسه مجلس از پرداخت برخی حقوق های نجومی انتقاد کرد و گفت: چرا در مقابل حقوق های نجومی باید شاهد حقوق کم کارگران باشیم؟
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در واکنش به اخطار یکی از نمایندگان درخصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: دولت سامانه شفافیت دریافتی مدیران صندوق را فعال کند، زیرا دریافت حقوق های نجومی 37 میلیونی آنها اجحاف در حق بازنشستگان است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش نبض بازار، میعاد صالحی مدیر عامل پیشین صندوق بازنشستگی کشوری با تفکیک حقوقهای نجومی قانونی و غیر قانونی گفت: پایه پرداخت حقوق های نجومی قانونی به این افراد، مصوبه تیرماه 95 شورای حقوق و دستمزد که در 11 مردادماه همان سال توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه(مدیریت و برنامه ریزی ) ابلاغ شد و شامل
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اینکه بسیاری از مدیران دستگاه ها، حقوق نجومی قانونی می گیرند، گفت: پایه پرداخت حقوق های نجومی قانونی به این افراد، مصوبه تیرماه 95 شورای حقوق و دستمزد است که بر مبنای آن، خالص دریافتی مدیران می تواند 21 برابر حداقل حقوق باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم ملکان در مجلس گفت: طرحی تحت عنوان جهش تولید بر محور اقتصاد دانش بنیان در مجلس شورای اسلامی ارائه کرده ایم تا از این طریق ضمن افزایش رضایت مصرف کننده ایرانی از کیفیت محصولات تولید داخل، زمینه را برای رقابت این محصولات در بازارهای خارجی نیز فراهم کنیم.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۹:۲۰    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: خصوصی سازی باید طوری باشد که مدیریت آن در اختیار مردم قرار بگیرد و از رانت و حقوق های نجومی جلوگیری کند تا جوانان هم با ارائه طرح های تولیدی و حضور در استارتاپ ها موجب ایجاد بنگاه های پر سود شوند.