پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۵:۲۴May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسن علیدادی»

ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی، شهیدآیت الله سیدابراهیم رئیسی را چهره تراز یک مسئول در انقلاب اسلامی دانست و گفت: از دست دادن خادمی تراز که خود را ندید و تنها خدا را می دید برای مردم بسیار سخت است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی با بیان اینکه شهادت رئیس جمهور مکتبی برای ما بزرگ و جانکاه است، گفت: از نخستین ساعاتی که خبر شهادت منتشر شد همه جریانات کشور در یک نگاه هم افزایی و وحدت، خود را در این غم شریک می دانند و این فرصتی است که خون این خادم ملت تبدیل به وحدت جامعه اسلامی شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی با بیان اینکه در ارتباط با موضوع جمعیت همه توده های مردم و مسئولان باید تلاش کرده و بسترهای مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی که سبب افزایش جمعیت می شود را فراهم کنند، گفت: کمی و پیری جمعیت و از دست دادن نسل جوان کارآمد برای هر کشوری بحران ایجاد می کند.
حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در دیدار با مدیرکل، معاونین و روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان وظیفه وزارت راه و شهرسازی را سنگین دانست و خواستار اولویت قرار دادن رفع نقاط حادثه خیز و خطرآفرین جاده ای استان شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی، در خطبه های نماز جمعه کرمان این هفته کرمان که در مصلی امام علی ( ع) برگزار شد گفت: امروز چه بخواهیم و چه نخواهیم مطبوعات و رسانه ها به دو بخش تقسیم می شوند که در دستور کار یک بخش، پنهان کردن واقعیت، کم اهمیت کردن مسائل بزرگ ...
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۳    
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه کرمان عنوان کرد: بیش از 40 سال از انقلاب گذشت اما نیروهای مسلح و شجاع ما، سپاه قهرمان و تکلیف محور ما با همکاری ارتش عملیاتی را طراحی کرد که تابلوی تمام نمای اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به رخ دنیا کشید.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران سیلی محکمی به رژیم غاصب صهیونیستی زد، گفت: هر حماقت پاسخی محکم تر به دنبال خواهد داشت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی با تبریک به پاسخ قاطع و تاریخی جمهوری اسلامی ایران به جنایت های رژیم صهیونیستی به دست نیروهای مسلح و سپاه پاسداران فت: رژیم غاصب اسرائیل هیچ گاه چنین ضربه ای را در طول عمر خود ندیده بود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی عملیات وعده صادق را مهمترین، بزرگترین و خطیرترین عملیات قرن اخیر خواند و گفت: امیدواریم این سیلی محکم برای رژیم غاصب درسی باشد تا به جنایات خود ادامه ندهد اما اگر حماقتی انجام دهد در حجم وسیع تر و با قاطعیت بیشتر پاسخ داده می شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان ،صبح امروز چهارشنبه بیست و دوم فروردین ماه، مردم مؤمن و ولایت مدار کرمان پس از یک ماه روزه داری و عبادت خداوند متعال در محل مصلای امام علی (ع) این شهر حضور یافتند تا نماز باشکوه عید سعید فطر را به امامت حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی امام ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم نماز عید سعید فطر با حضور مردم مؤمن کرمان و به امامت حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان صبح امروز، 22 فروردین ماه در مصلی امام علی(ع) شهر کرمان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی از حضور اگاهانه و تکلیف محور مردم در راهپیمایی روز قدس تشکر کرد و گفت: در آینده نزدیک شاهد یک اجماع عمومی علیه اسرائیل هستیم و سیلی محکم جمهوری اسلامی علیه اسرائیل نواخته می شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۲۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی، در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر کرمان با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ثروت و قدرت خود را تبدیل به خدمت به مردم و ظالم ستیزی کرده است افزود: نظام جمهوری اسلامی الگوی حکمرانی جمهور ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی بر رعایت شأن ماه مبارک رمضان از سوی مسافران نوروزی و مردم تأکید کرد و گفت: باید مراقب باشیم تا بسترهای روزه خواری در جامعه فراهم نشود و شئونات ماه مبارک رمضان رعایت شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی، در خطبه های این هفته نماز جمعه کرمان، با بیان اینکه حضور و مشارکت مردم در پای صندوق های رأی ستودنی بود افزود: استان پهناور کرمان جزو استان های برتر از نظر مشارکت در انتخابات قرار گرفت که جا دارد به مردم شهید پرور ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی با بیان اینکه یکی از اهرم های فشار علیه مردم غزه بستن راه غذا و تدارکات است، گفت: شکستن محاصره غذایی در غزه نیاز به جنبش جهانی دارد و امیدواریم در ماه رمضان که ماه جهاد و پیروزی است، پیروزی نهایی مردم مظلوم فلسطین را جشن بگیریم.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، با حضور صحرایی؛ وزیر آموزش و پرورش یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز استان کرمان در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد. ...
فردای کرمان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فردای کرمان – گروه جامعه: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: عدالت می تواند کمک کند رسانه ها در بزرگ نمایی و کوچک نمایی اخبار و رویدادها، واقعیات را منعکس کنند و حق مطلب هم همین است . ...
مهرصبا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمان_ امام جمعه کرمان گفت: نمایندگان مجلس نماینده تمام ملت ایران هستند و تنها متعلق به منطقه خاصی نیستند و باید ظرفیت آنها برای اقتدار کشور در کنارهم قرار گیرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی با توصیه به نمایندگان منتخب برای تلاش در حوزه مأموریتی خود و در چارچوب قانون، گفت: اولویت هایی که در دو دهه اخیر در کشور مشخص شده نمایندگان باید برای آنها قانون وضع کنند و بر اولویت ها نظارت داشته باشند تا تحقق پیدا کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی ضمن بادآوری اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات ، با متذکر شدن این نکته که ایران قوی الزاماتی دارد؛ اقتصاد قوی را یکی از الزامات ایران قوی برشمرد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با حضور در صدا و سیمای این استان، ضمن دیدار با علیرمضانی مدیرکل صدا و سیمای کرمان ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی، در خطبه های نماز جمعه شهر کرمان افزود: حضور در انتخابات علاوه بر تکلیف و وظیفه، یک حق است و از این حق سیاسی و ملی باید استفاده کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی گفت: دشمن همیشه به نبال ناکارآمد جلوه دادن حوزه های علمیه و ایجاد جدایی بین مردم مردم و روحانیون بوده اما تاکنون موفق به اهداف خود نشده است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه کرمان ضمن توصیه به رعایت تقوای الهی گفت: هرکسی تقوا پیشه کند سختی ها را پشت سر می گذارد و مشکلات و سختی هایی که پیش روی او هستند را با تقوای الهی می توانند بر آنها پیروز شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۷    
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی با بیان اینکه 11 اسفندماه ملت ما در آزمون بزرگی قرار دارند و حضور پرشور در انتخابات بیانگر انسجام ملی و وحدت داخلی کشور است، گفت: دفاع نرم و مؤثر از انقلاب شکوهمند اسلامی، بُرد خارجی مشارکت بالای مردم در انتخابات است.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۱    
بعد از ظهر چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402 حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان همراه با دکتر سعید ایرانمنش مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با حضور در آسایشگاه از جانبازان 70 درصد ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی در خطبه های نمازجمعه این هفته در مصلای امام علی ( ع) شهر کرمان اظهار کرد: شکسته شدن حکومت نظامی در سال 57 به دستور امام راحل و به دنبال آن درهم کوبید شدن حکومت طاغوت در 22 بهمن به دستور ایشان با حضور میدانی و حرکت جهادی مردم ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی با بیان اینکه جنس و ذات انقلاب به دو اصل بزرگ حاکمیت دین و حضور و رضایت مردم در صحنه های مختلف وابسته است، گفت: تا زمانی که این دو اصل وجود داشته باشد انقلاب در همه صحنه ها پیروز می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی نگاه را در ارتش تبدیل به یک نگاه رفیع، بلند و کاملاً ارزشی کرد و یک فضای ارزشی و الهی برای نیروهای مسلح باز شد، گفت: امروز نیروهای مسلح ایران به دنبال رضایت خداوند هستند و این در راستای رسالت انسانیت انسان است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی با بیان اینکه جمهوری اسلامی توانسته در رده 10 کشور برتر جهان در عرصه های مختلف به ویژه علمی و فناوری قرار بگیرد، گفت: البته مشکلات خارجی و داخلی وجود دارد که باید با انگیزه جهادی و انقلابی بر مشکلات داخلی فائق آییم.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونمت امور استان ها، دومین جشنواره جایزه ملی سردار شهید سلیمانی همزمان با دهه فجر در دانشگاه شهید باهنر کرمان با هدف شکوفایی و تبلور استعدادهای دانشجویان شاهد و ایثارگر و مدیریت هدفمند این استعدادها با حضور هاشم داداش پور، معاون وزیر علوم ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی با بیان اینکه سیاستی که از دین سرچشمه نگیرد از جنس انقلاب و مورد رضایت خداوند نیست، گفت: دفاع مقدس، بزرگترین دانشگاهی بود که نیروی انسانی تربیت و بزرگترین خدمت را به انقلاب کرد زیرا راه نفوذ و انحراف را بست.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۷    
حسن علیدادی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان کرمان در جلسه ای با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه وبودجه کشور با بیان روایتی از امام علی (ع) درخواست کرد تا سهمی از درآمدهای تولید و صادرات، مالیات و گمرک به استان برگردد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی، با بیان اینکه انقلاب اسلامی سبب تحول در سه محور و حوزه مهم شد، گفت: تحول در حوزه اخلاق، علم و فناوری و آزادگی و استقلال کشور سه تحول مهم در جمهوری اسلامی ایران است.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
هدایای رهبر معظم انقلاب به قهرمانان مدال آور استان کرمان در رقابت های پاراآسیایی هانگژو چین اهدا شد. به گزارش گروه استان های حیات ؛ آیین اهدای هدایای مقام معظم رهبری به قهرمانان مدال آور استان کرمان در رقابت های پاراآسیایی هانگژو چین ظهر امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
آیین تجلیل از قهرمانان پاراآسیایی هانگژو با اهدای هدایای مقام معظم رهبری پیش از ظهر امروز، سوم بهمن ماه با حضور حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از قهرمانان در دفتر امام جمعه کرمان برگزار شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی در دیدار با شهردار جدید کرمان افزود: محور دوم که لازم است شهرداری به آن توجه داشته باشد، این است که بخشی از مخاطبان شهرداری که باید به آنها خدمات دهد ...
مراسم هفتمین روز شهادت، شهدای تروریستی انفجار 13 دی ماه کرمان عصر امروز با حضور سیدمحمد حسنی معاون پارلمانی رئیس جمهور، حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید رمضانعلی موسوی مقدم نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران به نمایندگی از طرف مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با همراهی حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمان ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کرمان، آیین یادبود شهدای دانش آموز انفجار تروریستی گلزار شهدای کرمان با عنوان رفیق شهیدم با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه استان برگزار شد و شبکه استانی نیز آن را به صورت کامل و زنده روی آنتن برد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کاشان -ایرنا- در پی حادثه خونین و تروریستی کرمان در آستانه برگزاری چهارمین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان شهادت تعدادی از هم وطنان در این حادثه خونین را به حجت الاسلام حسن علیدادی نماینده ولی فقیه در استان کرمان تسلیت، گفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، صبح امروز، 13 دی ماه با حضور در موکب مدرسه دفاع مقدس و مقاومت جهاددانشگاهی کرمان ضمن تقدیر از مردم برای بزرگداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی، گفت: شهید سلیمانی جبهه مقاومت را به یک قدرت جهانی تبدیل کرد ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه کرمان گفت: روز زن روز بزرگداشت مقام عظیم الشان مادر و همسر است و جامعه باید به مادر افتخار کند چراکه جایگاه مادر و همسر بسیار رفیع و عزیز است. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
آیین اعزام کاروان های مردم کرمان برای دیدار با مقام معظم رهبری از گلزار شهدای بین المللی کرمان و از جوار مرقد مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی برگزار شد. ...
نماینده ولی فقیه در کرمان از دیدار جمعی از مردم استان کرمان با مقام معظم رهبری خبر در دوم دی ماه خبر داد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی صبح امروز 30 آذرماه در شورای اداری استان اظهار کرد ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: در آستانه چهارمین سالگرد شهادت شهید قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت مردم استان کرمان با رهبر معظم انقلاب در تهران دیدار می کنند. حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان کرمان که با حضور محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و سردار محمدعلی نظری ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۰۹:۵۸    
به گزارش خبرگزاری بسیج، نشست صمیمانه دانشجویان و اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه های شهر کرمان با حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی؛ نماینده، ولی فقیه در استان کرمان و امام جمعه کرمان برگزار شد. در این دیدار دانشجویان به بیان نظرات و دیدگاه های خود درباره مسائل مختلف پرداختند