پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۳:۰۳Oct 2020 22

جدیدترین‌های «رشته های بدون کنکور»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شیوه دریافت تاییدیه تحصیلی پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1399 اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش بیش از 229 هزار داوطلب در رشته های پذیرش با سوابق تحصیلی آزمون سراسری 99 خبر داد و گفت: زنان بیش از نیمی از پذیرفته شدگان را به خود اختصاص دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۷    
اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1399 (رشته های بدون آزمون) منتشر شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
خرگزاری مهر: اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1399 (رشته های بدون آزمون) منتشر شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۵    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج پذیرش در رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها امروز پنجشنبه 24 مهرماه منتشر می شود. به گزارش مهر ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی رشته های پذیرش با سوابق تحصیلی آزمون سراسری 99 امروز بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد. فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج پذیرش در رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها امروز منتشر می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی رشته های صرفا براساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری 99 خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۶    
فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با خبرنگار، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) منحصرا به صورت اینترنتی از روز یکشنبه پنجم مرداد ماه سال جاری آغاز شده و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده روز دوشنبه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی رشته های پذیرش با سوابق تحصیلی آزمون سراسری 99 امروز بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش از ثبت نام 256 هزار و 67 نفر در رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۰    
سخنگوی سازمان سنجش گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام در رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها 256 هزار و 67 نفر این رشته ها را انتخاب کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۳۵    
سخنگوی سازمان سنجش گفت: تاکنون 236 هزار و 719 نفر رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها را انتخاب کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای مهر 99، امشب پایان می پذیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۳۶    
تهران- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور امروز 14 مهر به پایان می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
فرصت ثبت نام و انتخاب رشته های تحصیلی پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ساعت 24 امروز 14 مهرماه 99 به پایان می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به بهانه آخرین فرصت داوطلبان ورود به دانشگاه ها در سال 99، پای صحبت غایبان کنکور، داوطلبان غیرمجاز به انتخاب رشته و متقاضیان رشته های بدون کنکور دانشگاه ها نشسته ایم تا از دلایل آنان برای انتخاب این راه متفاوت بشنویم.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۵    
گروه جامعه:سخنگوی سازمان سنجش گفت: تاکنون 236 هزار و 719 نفر رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها را انتخاب کرده اند.فاطمه زرین آمیزی اظهار داشت: ثبت نام و انتخاب رشته های تحصیلی پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) منحصراً به صورت اینترنتی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در رشته های بدون کنکور برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی فردا به پایان می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: تاکنون 236 هزار و 719 نفر رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها را انتخاب کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی که از 5 مرداد آغاز شده بود فردا 14 مهر به پایان می رسد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۷    
سخنگوی سازمان سنجش از ثبت نام بیش از 234 هزار نفر برای شرکت در رشته های بدون کنکور دانشگاه ها (صرفا براساس سوابق تحصیلی) خبر داد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه جامعه: سخنگوی سازمان سنجش گفت: 14 مهرماه آخرین فرصت ثبت نام و انتخاب رشته در دوره پذیرش دانشجو با سوابق تحصیلی است.فاطمه زرین آمیزی اظهار داشت: ثبت نام برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در مهرماه سال 1399 از پنجم مردادماه آغاز شد و با توجه به تمدید ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
جدیدترین آمار ثبت نام در دوره پذیرش دانشجو صرفا براساس سوابق تحصیلی نشان می دهد که تاکنون 225 هزار و 430 نفر برای شرکت در این دوره ها ثبت نام کردند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: فرصت ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (مهرماه 1399) تا 14 مهرماه 99 تمدید شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام در دوره های صرفا براساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 172 هزار داوطلب در رشته های بدون آزمون دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام در این رشته ها امروز دوشنبه هفتم مهر پایان می پذیرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فرصت ثبت نام و انتخاب رشته در رشته های بدون آزمون و پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها دوشنبه 7 مهر 99 به پایان می رسد. ثبت نام برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در مهرماه سال 1399 از پنجم مردادماه آغاز شد و با توجه به تمدید مهلت ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی و کارشناسی را 7 مهر اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۷    
دانشگاه جیرفت طی اطلاعیه ای اعلام کرد که 7 مهر آخرین فرصت ثبت نام داوطلبان برای رشته های بدون کنکور در مقطع کارشناسی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
داوطلبان رشته های بدون کنکور دانشگاه دامغان تا 7 مهر فرصت دارند نسبت به ثبت نام در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تا زمانی که دست های پشت پرده قدرت دارند پرونده حذف کنکور به نتیجه نمی رسد و داوطلبان پذیرش در دانشگاه ها با رشته های بدون کنکور بازی داده می شوند.
سخنگوی سازمان سنجش با اشاره به مهلت ثبت نام در دوره پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، تازه ترین آمار ثبت نام در این رشته ها را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور آمار داوطلبان ثبت نام شده برای شرکت در دوره های بدون کنکور یا براساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص سری دوم اصلاحات و اعلام رشته محل های جدید پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی منتشر شد.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
زرین آمیزی گفت: مهلت ثبت نام در رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99 ساعت 24 امروز 14 شهریور به پایان می رسد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
زرین آمیزی گفت: مهلت ثبت نام در رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99 ساعت 24 امروز 14 شهریور به پایان می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حیدری گفت: افرادی که قصد دارند بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شوند با بررسی رشته های بدون آزمون تا 7 مهر ماه فرصت ثبت نام دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۲:۱۸    
شمشادی با اشاره به آغاز ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان از 11 تا 14 شهریور 99، گفت: این ثبت نام ها در 20 کد رشته و7 دانشکده در سراسر استان انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۱    
سخنگوی سازمان سنجش گفت: ثبت نام رشته های بدون کنکور نظام جدید در مقطع کاردانی از فردا آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور آخرین مهلت ثبت نام در دوره های پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را اعلام کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۷    
نمره ضعیف دانشگاه ها در عاشورا پژوهی، 10 مجلس کتابخوانی در عزای شاه شهیدان و اعلام تازه ترین آمار ثبت نام در رشته های بدون کنکور از جمله مهم ترین عناوین امروز روزنامه های دانشگاهی کشور هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۳۷    
برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
داوطلبان پس از یک سال فراز و نشیب، رنج ماسک را به جان خریدند تا در جلسه کنکور شرکت کنند، این در حالی است که در سال های اخیر بخش عمده ای از صندلی های دانشگاه ها خالی می ماند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مطابق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور تاکنون نزدیک به 87 هزار نفر برای پذیرش در رشته های بدون کنکور دانشگاه ها ثبت نام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۵    
سخنگوی سازمان سنجش با اشاره به مهلت ثبت نام در دوره پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، تازه ترین آمار ثبت نام در این رشته ها را اعلام کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در دوره پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تا 7 مهرماه 99 تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
انتخاب رشته و ثبت نام رشته های بدون کنکور دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی از 11 شهریورماه آغاز می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۴۴    
آمادگی دانشگاه های استانی بیشتر از تهرانی ها برای شروع ترم جدید و تمدید مهلت ثبت نام در رشته های بدون کنکور تا 7 مهر از جمله مهم ترین عناوین امروز روزنامه های دانشگاهی کشور هستند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام قبلی سازمان سنجش آموزش کشور مهلت ثبت نام در سوابق تحصیلی امروز، یک شنبه 2 شهریور به پایان می رسد.