یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۹:۵۹May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسناد هویتی»

شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۴    
اسناد هویتی شهدای مبارزه با اسرائیل که در دشت ورامین در مبارزه مستقمیم با اسرائیل به شهادت نائل آمده بودند، منتشر گردید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۰    
یکی از جنجالی ترین اسناد هویتی و مالکیتی خودرو، برگ سبز است. سندی که پلیس راهور آن را صادر می کند و حاوی اطلاعات مهمی از خودرو و مالک آن است. این تک برگ به دلیل رنگ سبزی که دارد به همین نام معروف شده است.
رویش زاگرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس : با حضور فرماندار مسجدسلیمان، اسماعیلی معاونت اسناد هویتی اداره کل و محمدزاده رئیس حراست ثبت احوال خوزستان مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید اداره ثبت و احوال مسجدسلیمان برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: اعضای باند جاعلان اسناد هویتی و قضائی در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
قاسم پور به این سوال که این لایحه به موضوع و مشکلات زنان بی شناسنامه هم پرداخته است؟ پاسخ مثبت می دهد و می گوید که مسائل این زنان در این لایحه دیده شده است و طبق بند 2 ماده 6 این قانون زنان فاقد اسناد هویتی مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال گفت :استفاده از فناوری های بومی در اسناد هویتی یکی از دستاوردهای سازمان ثبت احوال پس از انقلاب اسلامی است
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مطیع، مدیر کل ثبت احوال استان با حضور در صدا و سیمای گلستان با شکری نیا مدیر کل مرکز دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیرکل صداوسیمای گلستان با اشاره به نقش سازمان ثبت احوال در زمینه اسناد هویتی جامعه افزود ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز آموزش، پژوهش و مطالعات راهبردی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اهمیت آموزش به عنوان یکی از اولویت های اصلی در این سازمان بر ضرورت آشنایی دانش آموزان با جایگاه و نقش سازمان ثبت احوال تاکید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری اصفهان گفت: ظرفیت شبکه مردم نهاد بسیج در شناسایی افراد جامانده از تحصیل و افراد فاقد اسناد هویتی به کارگیری خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۲۱:۵۱    
مدیرکل امور اجتماعی استانداری اصفهان گفت: محرومیت حاصل از نداشتن اسناد هویتی و بازماندن از تحصیل در وقوع جرائم و آسیب های اجتماعی موثر است و برای رفع آنها باید اقدام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۲۰:۰۴    
معاون اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: اعلام ولادت و فوت از سوی اتباع خارجی باعث منسجم تر شدن آمار ها در ارائه بهتر خدمات دستگاه های دولتی ایران به اتباع خارجی می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور از ایجاد دسترسی اتباع خارجی به اطلاعات خانواری خود در سامانه سهیم سازمان ثبت احوال کشور خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گفته محمد باقر عباسی معاون امور اسناد هویتی ثبت احوال کشور، 58 میلیون و 300 هزار نفر کارت ملی هوشمند تحویل گرفته اند. این مقام مسئول زمان تحویل 2 میلیون کارت ملی هوشمند معوق را هم اعلام کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت از مجموع 61 میلیون نفر جمعیت بالای 15سال که برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت نام کرده بودند تاکنون کارت هوشمند ملی برای 58 میلیون و 300 هزار نفر صادر شده و تاپایان سال جاری مابقی کارت های هوشمند صادر می شود. ...
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۵:۴۹    
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۳:۵۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محل مانی فرماندار به همراه رجبلو معاون وی به مناسبت روز ثبت احوال از اداره ثبت احوال شهرستان بازدید و با رئیس و کارکنان این اداره دیدار و گفتگو نمود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۶:۴۹   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور با تاکید بر اینکه نباید تصویر پشت کارت ملی را در اختیا هیچ فردی قرار داد، گفت: رمز ورود به سیستم ثبت احوال پشت کارت ملی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۲۰:۰۴    
برای آشنایی با مفاخر و مشاهیر سری به مرکز گنجینه اسناد هویتی قزوین بزنید.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۰۰:۰۸    
همشهری آنلاین / گرافیک: علی کاظمی شناسنامه یکی از مهم ترین اسناد هویتی در ایران است، اما این سند هویتی از چه زمانی باید عکس دار شود و یا اینکه چه زمانی دوباره عکس آن تعویض شود؟ سازمان ثبت احوال کشور موظف است این سند هویتی را برای هر شهروند ایرانی صادر کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون امور اسناد هویتی اداره کل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری با اشاره به صدور 770 هزار و 592 قطعه کارت هوشمند ملی در استان، گفت: از ابتدای صدور طرح کارت هوشمند ملی، تاکنون بیش از 94 درصد واجدان شرایط کارت خود را دریافت کرده اند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
شناسنامه یکی از مهمترین اسناد هویتی در ایران است، اما این سند هویتی از چه زمانی باید عکس دار شود و یا اینکه چه زمانی دوباره عکس آن تعویض شود؟
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به این مطلب که دقت کار در ثبت احوال عامل بازدارنده از ورود پرونده ها به دستگاه قضایی است، گفت: هر چه در اسناد هویتی دقت کنیم، سوء استفاده های احتمالی کاهش یافته و از ورود پرونده ها به دستگاه قضایی جلوگیری می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۸:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شناسنامه یکی از مهمترین اسناد هویتی در ایران است، اما این سند هویتی از چه زمانی باید عکس دار شود و یا اینکه چه زمانی دوباره عکس آن تعویض شود؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا از جلوگیری جعل کارت های پایان خدمت با هوشمندسازی این اسناد هویتی خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
اگر فردی قصد تغییر نام خود را دارد صرفا از طریق مراجع قانونی باید اقدام نماید؛ چرا که در نظر گرفتن شرایط خاص قانونی برای تغییر اسناد هویتی دلایل بسیاری دارد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
اسناد هویتی در ایران جهت شناسایی ایرانیان و احراز هویت آن هاست و از مهم ترین اسناد هویتی ایران می توان به شناسنامه و کارت شناسایی ملی اشاره کرد. به گزارش اول فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۵    
شفقنا-یک سایت اروپایی متخصص امور آوارگان اعلام کرد یک میلیون آواره عراقی فاقد اسناد هویتی و شناسنامه هستند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، سایت اروپایی اطلاعات مهاجران در گزارشی نوشت علیرغم گذشت 5 سال از جنگ علیه تروریسم همچنان حدود یک میلیون آواره عراقی بدون کارت شناسایی و اسناد هویتی هستند. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۸   + ۵۳ سایت دیگر  
سفیر ایران در عراق گفت: در راهپیمایی اربعین امسال، حدود 100 نفر زائر ایرانی به دلیل حوادث جاده ای، داشتن بیماری زمینه ای و یا کهنسالی جان خود را از دست داده اند .
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: همه شهروندان کشور باید در سریع ترین زمان ممکن برای تعویض شناسنامه های قدیمی و اخذ شناسنامه جدید اقدام کنند چرا که در آینده با شناسنامه های قدیمی برای دریافت خدمات با مشکل مواجه می شوند. ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۴:۳۶   + ۷۶ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال کشور گفت: همه شهروندان کشور باید در سریع ترین زمان ممکن برای تعویض شناسنامه های قدیمی و اخذ شناسنامه جدید اقدام کنند چرا که در آینده با شناسنامه های قدیمی برای دریافت خدمات با مشکل مواجه می شوند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه تا 8 صبح امروز 3 میلیون و 30 هزار زائر از مرزهای شش گانه به کشور عراق رفته اند، گفت: تاکنون حدود یک میلیون و 550 هزار زائر به ایران بازگشته اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سردار اشتری با تاکید بر اینکه زوار عزیز مراقب اسناد هویتی خود به خصوص گذرنامه و برگه های گذر موقت خود باشند، گفت: ماموران پلیس گذرنامه اقدامات مناسبی را که حاصل زحمات چند ماهه است
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده فراجا از زائران اربعین خواست که مراقب اسناد هویتی خود به خصوص گذرنامه یا برگه های گذر موقت خود باشند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳    
هرجا کپی برابر با اصل باشد، دست کم اینجا دیگر نیست. جایی که انتظار می رود بیشترین دقت و نظم را در خروجی اسناد هویتی داشته باشد، حالا با کمترین بی دقتی، ممکن است تا چند دهه یک شهروند را به دردسر بیندازد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۰:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
با تمهیداتی که اندیشیده شد و با هماهنگی که با ستاد مرکزی اربعین شد امسال دو اتفاق خوب در بحث صدور اسناد هویتی در بحث گذرنامه و برگ گذر ویژه اربعین..
سلام نو / شعار سال   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۵:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
احمد وحیدی وزیر کشور، از راه اندازی پایگاه سببی و نسبی در سازمان ثبت احوال کشور خبر داد و گفت: با این حرکت هزینه آمار سرشماری هم کاهش خواهد یافت.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۲:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از صدور قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست برای 19 فرد متهم به کلاهبرداری که با جعل اسناد هویتی صاحبان حساب ها، اقدام به دریافت وجه نقد میلیاردی از حساب اشخاص نزد بانک ها می کردند خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر- مصطفی منفرد: بعضی از بناها و آثار تاریخی جزیره خارگ در وضعیت نامطلوبی قرار گرفته اند که باید برای حفاظت، پایداری، استحکام و نگهداری آنها، بیش از پیش دست بکار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
در این فیلم دستور محسنی اژه ای برای آسیب شناسی و رسیدگی سریع و همه جانبه به موضوع کلاهبرداری با سوء استفاده از کارتن خواب ها و ارائه دسته چک با اسناد هویتی آنها را مشاهده می نمایید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه گفت: متهمین پرونده کلاهبرداری با سوء استفاده از کارتن خواب ها و ارائه دسته چک با اسناد هویتی آنها، احتمال دارد در تعدادی از دستگاه های ذیربط مسئولیت داشته اند و در برخورد با آنها نباید خط قرمزی وجود داشته باشد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۹    
عمارت تاریخی اداره احصاییه سابق تهران در خیابان سپه واقع در محله حسن آباد که به اسم موزه ثبت احوال معروف است، یکی از اماکن دیدنی تهران به شمار می آید که گنجینه ای از اسناد هویتی مفاخر کشور را در خود جا داده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، فرآیندی را آغاز کرده که به واسطه آن با ارسال پیامک به کاربران اطلاع می دهد چند سیم کارت به نام آن هاست تا بتوانند خطوطی که با سوءاستفاده برخی افراد سودجو از اسناد هویتی مردم به نام آن ها ثبت شده را مدیریت یا مسدود کنند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یک شهروند ایرانی حین تلاش برای عبور غیرقانونی از آرژانتین به اروگوئه با استفاده از اسناد هویتی تقلبی بازداشت شد. براساس اعلام منابع پلیس، این فرد در سال 2016 از تهران به ونزوئلا رفته و تلاش کرده شهروندی این کشور را به دست آورد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۷:۳۰    
معاون اسناد هویتی اداره کل ثبت احوال خراسان رضوی گفت: بیش از 97 درصد ولادت ها در استان درمهلت قانونی 15 روزه ثبت می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۱    
خودرو به دلیل منقول بودن مال و استفاده بی شمار از آن در جامعه که در حقیقت برای بعضی از خانواده ها تنها سرمایه زندگی شان به شمار می رود، قانون گذار در صورت تغییر و تحریف و کم و زیاد کردن اعداد و شماره های مندرج بر روی پلاک خودرو مجازات تعیین کرده و آن را جرم می داند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۰۸:۳۶    
فرماندار شهرستان لنجان گفت: فلسفه برگزاری نکوداشت زرین شهر آن است که ظرفیت های موجود در خطه طلایی ایران به شهروندان معرفی شود و این هفته فرصتی مغتنم برای آشنایی شهروندان با مفاخر و چهرهای ماندگار در حوزه های دینی، علمی، فرهنگی و هنری و همچنین اسناد هویتی و آداب و رسوم بجا مانده از گذشتگان و... است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۵    
شفقنا-قرار است کمیته مشترکی از وزارت امور خارجه، وزارت کشور و وزارت امور مهاجرین عراق با هدف حل مشکل اسناد هویتی کُردهای فیلی عراقی مقیم ایران به تهران سفر کند؛ این سفر پس از آن انجام می شود که توصیه کمیته ویژه وزارت امور مهاجرین با هدف بازگرداندن حقوق کُردهای فیلی به تایید هیات دولت عراق رسید. ...
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۳:۲۶    
شناسنامه یکی از اسناد هویتی در ایران است که برای بسیاری امور به آن نیاز دارید. شما به هر اداره یا نهادی مراجعه کنید از جمله اگر به بانک بروید به مدارک هویتی نیاز پیدا می کنید. با وجود کارت ملی و رواج کارت ملی هوشمند همچنان شناسنامه ارزش حقوقی و عملی خود را دارد و ارزش خود را از دست نداده است ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از ورود و پیگیری معاونت حقوق عامه این دادستانی به موضوع تعیین تکلیف افراد فاقد شناسنامه خبر داد و گفت: طبق دستور قضایی، اسناد هویتی برای 310 کودک و نوجوان فاقد شناسنامه صادر شده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
صادق جعفری چگنی اظهار کرد: بلافاصله پس از وقوع حادثه، دستور بازداشت نامبرده و تعدادی از متخلفین و مسببین حادثه از سوی مرجع قضایی صادر شده بود که تعدادی از آن ها بازداشت شده اند. ...