شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۷:۲۳Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سد کلان»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۲۰    
همدان - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان بابیان اینکه عملیات اجرایی تصفیه خانه آب شرب شهر ملایر نیز کامل شده است، گفت: سد کلان ملایر دارای 41 میلیون مترمکعب آب است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام احد آزادیخواه روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: از این مبلغ پنج میلیارد تومان برای تکمیل طرح آبرسانی از سد کلان به شهر ملایر اختصاص یافت. وی انتقال آب شرب از سد کلان به شهر ملایر را یکی از مطالبات جدی مردم عنوان و با انتقاد از متولیان وزارت نیرو در [...]
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 110 میلیارد ریال اعتبار برای پروژه چهارخطه ملایر-آورزمان و آبرسانی از سد کلان به ملایر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در تذکری خطاب به وزیر نیرو گفت: سد کلان ملایر سال هاست آبگیری شده و کارهای مقدماتی آن هم انجام شده و اکنون برای اجرا تنها نیاز به یک یاعلی دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: پروژه تامین آب شرب ملایر از سد کلان که به 10 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد در بهمن ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
منصور ستوده روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: تاکنون 37 کیلومتر از خط انتقال آب شرب سد کلان به شهر ملایر اجرا شده و حدود 42 میلیارد تومان برای اجرای این طرح هزینه شده است. وی با بیان اینکه تنها یک کیلومتر در داخل شهر باقی مانده است افزود: این خط [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان با بیان اینکه اجرای خط آبرسانی به طول 38 کیلومتر از سد کلان تا شهر ملایر در دست اقدام است، گفت: 37 کیلومتر از این خط اجرا شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: در خصوص تامین آب شرب شهرستان ملایر از محل سد کلان تصمیمات خوبی گرفته شد که امیدواریم با تخصیص اعتبار لازم این پروژه هرچه سریع تر به اتمام برسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح آبرسانی ملایر از سد کلان شامل خط انتقال آب و تصفیه خانه سد به عنوان یک مطالبه عمومی و جدی مردم این شهرستان باید هر چه سریعتر تکمیل و بهره برداری شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۱    
اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی از باغات انگور دره جوزان ملایر که به ثبت جهانی رسیده است بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: تصویب کلیات طرح دوفوریتی اصلاح قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی نشان داد که مجلس یازدهم در حوزه کشاورزی انقلابی حرکت می کند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی که به منظور نظارت میدانی به شهر ملایر سفر کرده اند، از سد کلان بازدید کردند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر گفت: به تازگی چهار موافقت نامه اصولی برای اجرای چهار طرح در حوزه گردشگری این شهرستان صادر شد که با مشارکت بخش خصوصی اجرا می شود. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
اسفندیار خزایی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: سه میلیارد و 370 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی برای بهره برداری از چهار طرح آبخیزداری و آبخوان داری همدان هزینه شده است ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
علی ده پهلوان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: امسال در حوزه سد کلان ملایر قرارداد احداث 500 مترمکعب بند گابیونی و 200 متر مکعب بند ملاتی با اعتبار یک میلیارد و 551 میلیون تومان منعقد شده است. وی افزود: همچنین در حوزه طجر علوی احداث بند ملاتی با 714 میلیون تومان [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ملایر از اجرای طرح های حوزه آبخیز شهرستان در سد کلان، طجر علوی و گلپرآباد خبر داد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جوان 24 ساله در سد کلان شهرستان ملایر غرق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۵    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: جنازه جوان ملایری غرق شده در سد کلان ملایر بیرون کشیده شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از غرق شدگی و فوت یک نفر در سد کلان ملایر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ملایر گفت: حدود 95 درصد پروژه آبرسانی از سد کلان به ملایر انجام شده که باید پیگیری شود تا بقیه کار نیز هر سریعتر به اتمام برسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان از اجرای 38 کیلومتر خط انتقال آبرسانی سد کلان به شهرستان ملایر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان از سرریز سد کلان ملایر هم از امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر گفت: محدوده پنج منطقه نمونه گردشگری ارگ باستانی نوشیجان، تالاب آق گل، منطقه حفاظت شده لشگردَر، سد کلان ملایر و مصلی سامن تعیین شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احد آزادیخواه روز شنبه در نشست صبحانه کاری در بخش جوکار ملایر با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اظهار داشت: هر مجتمع آبرسانی حدود 15 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که از ردیف اعتبارات صندوق توسعه ملی تامین خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: با رایزنی و پیگیری های انجام شده در سال گذشته از 11 مجتمع آبرسانی روستایی در کل کشور، دو مجتمع آبرسانی برای ملایر شامل مجتمع آبرسانی سد کلان و علی آباد دمق مصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ملایر گفت: 2 تیم ثابت و سیار در منطقه سد کلان و سه راهی نهاوند - بروجرد و ملایر برای جلوگیری از ورود زود هنگام عشایر به مراتع این شهرستان مستقر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارش های چشمگیر دو روز گذشته موجب شد تا ذخیره سدهای استان به مقدار قابل توجهی افزایش یابد تا جایی که 3 سد سر ریز کرده و بقیه هم تا اندازه زیادی پر شده اند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۹    
همدان- ایرنا- مدیر امور منابع آب ملایر گفت: در حال حاضر حجم ذخیره آبی سد کلان ملایر به واسطه بارش های اخیر به 43.5 میلیون متر مکعب رسیده و در آستانه سرریز شدن است.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با اشاره به اینکه حجم سد اکباتان همدان به بیش از 27 میلیون متر مکعب رسیده است، گفت: بارش های جوی و ورود آب به مخزن سدها باعث سر ریز 2 سد استان شد | 88 درصد حجم مخزن سد سرابی معادل 8 میلیون و 100 هزار متر مکعب پر شده است | هم اکنون ورودی آب به سد کلان ملایر 9 هزار و ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۲۵    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان از سر ریز دو سد کلان ملایر و شیرین سو کبودرآهنگ در سال جدید خبر داد و گفت: دریچه سدهای استان همدان به منظور کنترل سیلاب باز شده است.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۹    
شهردار ملایر با اشاره به آماده باش نیروهای مربوط به کنترل سیلاب و دستگاه های مربوطه، از احداث سیل بند جاده سلامت و سرریز سد کلان ملایر سخن گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب ملایر از سرریز 30 متر مکعب بر ثانیه آب از سد کلان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۵    
همدان- ایرنا- مدیر امور منابع آب ملایر گفت: بر اثر شدت گرفتن بارش ها طی 2 شبانه روز گذشته، حجم سد کلان ملایر به بیش از 46 میلیون متر مکعب رسید و سرریز کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از سرریز سد کلان ملایر خبر داد و گفت: ذخیره سد کلان ملایر به بیش از 46 میلیون مترمکعب رسیده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
منصور ستوده روز سه شنبه در گفت و گو باخبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه سد کلان ملایر 42 میلیون متر مکعب آب ذخیره دارد، افزود: سه میلیون متر مکعب از آب ذخیره شده این سد تخلیه و در حال حاضر نیز 10 متر مکعب در ثانیه آب به رودخانه پایین دست این سد هدایت می شود تا در صورت وقوع سیلاب بتوان آن را کنترل ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر امور منابع آب ملایر گفت: با شروع بارش ها و به منظور کنترل سیلاب های احتمالی، سه میلیون متر مکعب از ظرفیت سد کلان ملایر خالی شد.
همدان پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
دریچه سدهای سرابی و کلان باز شده تا آمادگی مهار سیلاب احتمالی را داشته باشد | سد کلان ظرفیت مناسب برای مدیریت سیلاب های اخیر را دارد و همچنین از چند روز گذشته با بازگشایی دریچه تحتانی سد، از حجم آن به منظور کنترل و مدیریت سیلاب و جلوگیری از آسیب ها به پایین دست سد کاسته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۵    
همدان- ایرنا- طرح آبخیزداری سد کلان ملایر با حضور فرماندار ویژه ملایر و جمعی از مسوولان این شهرستان ظهر امروز /سه شنبه/ با اعتبار یک میلیارد و 41 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: مقدار بارندگی در استان نسبت به میانگین بلندمدت 11 درصد افزایش یافته و 46 درصد سد اکباتان پر است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- در بازدید امروز /سه شنبه/ خلیل آقایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از طرح جنگل کاری حوزه سد کلان ملایر، مقرر شد این طرح در سطح 200 هکتار دیگر توسعه پیدا کند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مهدی صفی خانی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: با سرد شدن هوا مهاجرت پرندگان آبزی و کنارآبزی از کشورهای شمالی به سمت جنوب آغاز شده و هنگام عبور از آسمان کشورمان در برخی از تالاب ها و سدها فرود می آیند. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: به منظور کنترل سیلاب های احتمالی، دریچه تحتانی سد کلان ملایر باز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان با بیان اینکه پروژه انتقال آب از سد کلان به شهر ملایر نیازمند 6 میلیارد تومان اعتبار است، گفت: خط انتقال آب از سد کلان به ملایر 85 درصد پیشرفت داشته و برای اتمام نیازمند 6 میلیارد تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان_ ایرنا_ نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح آبرسانی از سد کلان به شهر ملایر 22 بهمن امسال بهره برداری می شود که در قالب 2 طرح خط انتقال آب و تصفیه خانه اجرا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۶    
همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: تکمیل و بهره برداری از طرح خط انتقال آب شرب از سد کلان به شهر ملایر 200 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که پیگیری های لازم در دست اقدام است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان _ ایرنا _ طرح خط انتقال آب شرب از سد کلان پس از 9 سال از آغاز عملیات اجرایی آن، قرار است به عنوان یکی از برنامه های عملیاتی، سند راهبردی توسعه شهرستان ملایر را تکمیل کند، طرحی که تنها یک هزار و 200 متر از آن باقی مانده تا به خط پایان برسد.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اسفندیار خزایی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان ، در خصوص اجرای طرح جنگلکاری در سد کلان ملایر گفت: این طرح به عنوان بوم سازگران جنگل در حوزه سد کلان به مساحت 200 هکتار در حال اجراست. وی افزود: در حال حاضر یکصد هکتار چاله کنی در حوزه این طرح توسط اداره منابع طبیعی انجام شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، منصور ستوده، در خصوص آخرین وضعیت بارش های استان و حجم سد ها اظهار کرد: از ابتدای سال آبی 97 تا به امروز حدود 607 میلیمتر بارش در استان به ثبت رسیده است که این رقم در سال گذشته 389 میلیمتر بوده و در بلندمدت به 346 میلیمتر می رسد. ...