شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۰:۰۰Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرماندار قم»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۳    
فرماندار قم با اشاره به فعالیت هیئت های اجرایی انتخابات در قم گفت: آرای مردم قم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به صورت دستی اخذ می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
فرماندار قم با اشاره به آغاز فعالیت های هیئت های اجرایی انتخابات گفت: بر اساس آخرین تصمیم اعلامی به فرمانداری قم، فرایند اخذ رأی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به صورت دستی و با دو مدرک هویتی انجام خواهد شد.
انقلاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۳:۲۲    
فرماندار قم با حضور در اداره کل پست استان قم از بخش های مختلف این اداره کل بازدید و از عملکرد پست خاص در ایام انتخابات تقدیر کرد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، میان فرماندار قم، خبرنگاران و کارکنان معاونت خبر صدا و سیمای استان نشستی برگزار شد. فرماندار قم در این نشست با اشاره به افزایش حدود 7درصدی مشارکت مردم قم در انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی نسبت به دوره قبل گفت ...
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر سقائیان نژاد شهردار قم با فرماندار قم دیدار و گفت وگو کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار قم گفت: تمام دستگاه ها و توانی که در استان وجود دارد باید برای حل معضلات حقوقی پروژه های شهید کاظمی و فاز چهار عمار یاسر به کار گرفته شود.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری و فرماندار قم با دکتر سقائیان نژاد شهردار قم دیدار و گفت وگو کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار قم با حضور در عوارضی قم_تهران از زائران حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) و مسافران نوروزی استقبال کرد.
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۷    
فرماندار قم به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از اورژانس بیمارستان شهید بهشتی قم بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - فرماندار قم گفت: حفظ یاد و نام شهدای گرانقدر و فداکاری های آنان یک رسالت مهم بر دوش همه مسوولان و ملت ایران است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - فرماندار قم با بیان این که 327 تن میوه شب عید به قیمت تنظیم بازار در نقاط مختلف شهر قم توزیع می شود، بر توزان و نظارت بیشتر بازار در این ایام سال تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
قم- فرماندار قم گفت: در بخش سلامت انتخابات قم از جمله استان هایی بود که هیچ شکایتی در این بخش نداشتم و استان قم در خصوص افزایش میزان مشارکت رتبه نخست را کسب کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار قم با تقدیر از پشتیبانی شهرداری قم در برگزاری انتخابات گفت: در مؤلفه سلامت نیز یکی از معدود انتخاباتی در استان قم داشتیم که هیچ شکایتی در آن وجود نداشت.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار قم با بیان اینکه اگر همراهی مردم در نگهداری فضای سبز نباشد هزینه های بسیاری بر شهرها تحمیل می شود، گفت: همان گونه که توسعه فضای سبز سبب شادی و طراوت مردم می شود، باید همراهی شهروندان در نگهداری از فضای سبز نیز افزایش پیدا کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - فرماندار قم گفت: 50 درصد از مجموعه 850 هزار فرد واجد شرایط رأی گیری از استان قم، در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری مشارکت کردند.
قم فردا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۷   + ۴۹ سایت دیگر  
فرماندار قم نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این استان را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار قم با اشاره به پایان روند انتخابات در حوزه انتخابیه قم، کهک و جعفرآباد، گفت: آقایان ذوالنوری، رئیسی و روانبخش با رای مردم به مجلس دوازدهم راه یافتند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۷:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرماندار قم گفت: ذوالنوری، رییسی و روانبخش با کسب بیشترین آرا به عنوان نمایندگان قم به مجلس دوازدهم شورای اسلامی راه یافتند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۶:۰۳    
قم- ایرنا- عباس ذاکریان فرماندار قم بامداد شنبه در گفت و گو با خبرنگاران، نتایج رسمی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه قم، کهک و جعفرآباد را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۵:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
قم- ایرنا- فرماندار قم نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این استان را اعلام کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار قم از مردم خواست با توجه به تعدد نامزدها و همچنین هم نام بودن برخی نامزدها ،کدهای نامزدهای انتخاباتی مورد نظرشان را هنگام رای گیری به همراه داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار قم از آمادگی تمامی ارکان ذی ربط برای برگزاری انتخابات یازدهم اسفند خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
قم- ایرنا - فرماندار قم رقابت 281 نامزد در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه قم را مورد توجه قرار داد و گفت: تعداد نامزدهایی که در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی برای کسب سه کرسی نمایندگی رقابت می کنند، 2.3 برابر بیشتر از دوره قبل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار قم گفت: مردم با یکی از مدارک هویتی خود شامل گذرنامه، شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت و گواهینامه می توانند در انتخابات شرکت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - فرماندار قم گفت: در راستای اجرای ماده 46 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 70 آیین نامه اجرایی تمامی افراد واجد شرایط می توانند به یکی از 747 شعبه اخذ رای در شهر قم و شهرستان های کهک و جعفرآباد مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قم- ایرنا- فرماندار قم از انتشار لیست نهایی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه استان قم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
قم- فرماندار قم گفت: 274 نفر از داوطلبان برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی از قم حضور دارند و به عنوان نامزدهای نهایی با هم رقابت می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار قم گفت: انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی در قم با رشد 100 برابری نامزدهای ثبت نامی مواجه بود و در نهایت 274 نفر وارد چرخه رقابت شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- فرماندار قم گفت: 16 نفر از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی درخواست انتقال به حوزه انتخابیه قم را دارند و 9 نامزد نیز درخواست جدایی از این حوزه و انتقال به حوزه های دیگر را داشته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
قم- فرماندار قم از آغاز تبلیغات و رقابت سه داوطلب انتخابات خبرگان رهبری در قم از امروز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار قم گفت: با توجه به تایید صلاحیت تعداد دیگری از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان تعداد داوطلبان در حوزه انتخابیه قم ، کهک و جعفرآباد به 261 نفر رسید.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عباس ذاکریان فرماندار قم با قدردانی از ستاد مرکزی اعتکاف و متولیان اماکن برگزار کننده این آئین معنوی گفت: گرایش به معنویت، این اشک ها و توسلات و اظهار ارادت به حضرت صاحب الامر ارواحنافداه و این توجهات به خودسازی که ما امروز در کشور و به خصوص شهر قم در محیط جوانان دیدیم بسیار ارزشمند و گوهربار و ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار قم از تایید صلاحیت 5 نفر از داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه قم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار قم از تایید صلاحیت 5 داوطلب انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه قم خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار قم با اشاره به پیش بینی 747 شعبه صندوق رای در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین انتخابات مجلس خبرگان در قم، گفت: از این تعداد 654 شعبه بصورت ثابت و 93 شعبه بصورت سیار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار قم با اشاره به بررسی مجدد صلاحیت تعدادی از داوطلبان توسط شورای نگهبان گفت: با ابلاغ احراز صلاحیت 27 نفر از داوطلبان انتخابات مجلس در قم، جمع داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات مجلس در قم به 255 نفر رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار قم از آغاز ثبت نام عوامل اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار قم گفت: 747 شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه قم برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری تعیین شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
قم- ایرنا- فرماندار قم گفت: 747 شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه قم برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری تعیین شده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار قم با اشاره به روند حل مشکل معارضین ریل های متروکه جمع آوری شده، گفت: پیش بینی می شود مشکل معارضین اراضی مربوط به منطقه ریل های متروکه به خصوص پیرامون بوستان نجمه این شهر تا دو ماه آینده نهایی شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - فرماندار قم با اشاره به روند حل مشکل معارضین ریل های متروکه جمع آوری شده، گفت: پیش بینی می شود مشکل معارضین اراضی مربوط به منطقه ریل های متروکه به خصوص پیرامون بوستان نجمه این شهر تا دو ماه آینده نهایی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
قم- فرماندار قم با اشاره به اینکه ایستگاه راه آهن قم سومین ایستگاه مهم کشور است بر ضرورت گسترش خدمات به زائران و مجاوران در این ایستگاه تاکید کرد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; مهدی اصفهانیان مقدم در حاشیه بازدید اعضای کارگروه مدیریت پسماند از مجتمع پردازش پسماند البرز اظهار داشت: پیرو هماهنگی های صورت گرفته با معاون امور عمرانی استانداری، فرماندار قم و دیگر دستگاه های ذی ربط کارگروه مدیریت پسماند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار قم با بیان اینکه مردم برگزار کننده اصلی انتخابات هستند، تصریح کرد: امیدآفرینی در جامعه مشارکت حداکثری مردم را در پی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم فرماندار قم گفت: در دوازدهمین دوره انتخابات 866 نفر پیش ثبت نام و در مرحله ثبت نام نهایی نیز 401 نفر ثبت نام داشتند که نسبت به دوره یازدهم پیشرفت 100 درصدی داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۲۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
قم- فرماندار قم از ثبت نام 17 داوطلب از حوزه انتخابیه قم برای ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- فرماندار قم با اشاره به آمار نهایی داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان از حوزه انتخابیه استان قم، گفت: از مجموع 270 داوطلب ثبت نام کننده در فرمانداری قم، فقط 17 نفر برای نامزدی مجلس خبرگان در حوزه انتخابیه قم، نام نویسی کردند.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار قم با اشاره به آمار نهایی ثبت نام شدگان مجلس خبرگان رهبری گفت: پرونده ثبت نام انتخابات مجلس خبرگان با 270 داوطلب در این استان بسته شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۳:۳۴    
ایسنا/قم فرماندار قم گفت: تعداد داوطلبان ثبت نام شده در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در آخرین روز ثبت نام به 270 نفر رسید.