دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۵:۳۸May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرماندار قم»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار قم گفت: با اجرای طرح هادی روستایی، مهاجرت معکوس به روستا های استان قم شکل گرفته است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۶    
فرماندار قم گفت: چنانچه نانوایان تا اعلام رسمی نرخ نان افزایش قیمت خودسرانه داشته باشند برابر مقررات با آنها رفتار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندار قم در جلسه شورای سیاست گذاری امور گندم، آرد ونان شهرستان، تا اعلام رسمی نرخ نان، چنانچه نانوایان افزایش قیمت خودسرانه داشته باشند برابر مقررات با آن ها رفتار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار قم خواستار الزام نظام پزشکی به معرفی افراد کرونامثبت به مرکز بهداشت استان شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۱:۳۹    
فرماندار قم گفت: هر چند کرونا باعث تغییر سبک زندگی شده ولی تاثیری بر شعارها و اعتقادهای ما نخواهد گذاشت و قادر به این امر نیز نمی باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۶    
جلسه هیئت امنای یادمان 14 شهید گمنام کوه خضر نبی(ع)، امروز به ریاست فرماندار قم در محل یادمان برگزار شد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار قم گفت: در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در قم، 490 نفر ثبت نام کرده بودند که از این بین 15 تن انصراف و 39 تن نیز رد صلاحیت شدند و 436 نفر برای رقابت نهایی در انتخابات شورا تأیید صلاحیت شدند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۲۹    
فرماندار قم گفت: حدود 92 درصد داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهرهای استان قم تایید صلاحیت شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار قم از تایید صلاحیت 436 نامزد برای شرکت در ششمین دوره انتخابات شورای شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار قم تحقق کنترل هوشمند بیماری کرونا را از اهداف گام پنجم طرح محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی دانست.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۸    
مرکز واکسیناسیون کرونا در قم با حضور سید مرتضی حیدری فرماندار قم و معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم اولین مرکز واکسیناسیون کرونا در شهر قم صبح امروز با حضور فرماندار قم و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت استان و شهرستان فعالیت خود را رسما آغاز نمود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار قم تهیه و تأمین اعتبار وسیله مخصوص حمل و نگه داری واکسن کرونا را در استان ضروری دانست و گفت: برای تهیه آن نیازمند یک و نیم میلیارد تومان اعتبار هستیم که باید از هر منبعی که امکانش هست آن را تأمین کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار قم تأمین و خریداری وسیله نقلیه حمل واکسن را در استان، نیازمند 1.5 میلیارد تومان اعتبار اعلام کرد و خواستار همراهی دستگاه های دولتی برای در اختیار گذاشتن وسائل نقلیه در اختیار به امور اجرایی طرح شهید سلیمانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار قم گفت: در سال جاری بیش از 500 شغل جدید در روستا های استان به همت بنیاد برکت ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
قم-ایرنا- فرماندار قم گفت: با تحول زیرساختی، بازگشت و مهاجرت به روستاها در قم شکل معکوس به خود گرفته است و به همین منظور طرح های هادی برای بهبود وضعیت رفاهی و خدماتی و ارتقای سطح زیرساختی در حال انجام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- فرماندار قم گفت: یک هزار و 438 نفر برای شرکت در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از استان قم داوطلب شدند که هشت درصد زنان و 92 درصد مردان می باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۷    
فرماندار قم گفت: ثبت نام ششمین دوره انتخابات شورا های اسلامی روستا ساعت 24 بیست و دوم فروردین پایان یافت و در مجموع تعداد 948 نفر داوطلب رقابت در این دوره شدند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار قم گفت: یک روز مانده تا پایان نام نویسی شورای اسلامی روستا ها، 633داوطلب برای انتخابات این شورا در بخش های پنجگانه استان ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
قم ایرنا فرماندار قم گفت: با پایان مهلت هفت روزه شرکت در دومین انتخابات میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، در مجموع 63 تَن برای چهار حوزه انتخابیه استان های قم، خراسان رضوی، مازندران و تهران؛ نام نویسی خود را در فرمانداری قم نهایی کردند.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۷    
قم- فرماندار قم با اشاره به ثبت نام 14 داوطلب نامزدی انتخابات خبرگان در قم گفت: آزمون علمی این داوطلبان در روز یکشنبه 22 فروردین در مصلای قدس شهر مقدس قم برگزار می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قم- فرماندار قم با اشاره به ثبت نام 14 داوطلب نامزدی انتخابات خبرگان در قم گفت: آزمون علمی این داوطلبان در روز یکشنبه 22 فروردین در مصلای قدس شهر مقدس قم برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
قم – ایرنا - فرماندار قم با اشاره به آمار نهایی ثبت نام داوطلبان انتخابات میان دوره ای خبرگان رهبری در این استان گفت: 39 داوطلب این انتخابات ثبت نام خود را در قم نهایی کرده که این افراد برای حوزه های انتخابیه قم، خراسان رضوی، مازندران و تهران در این استان نام نویسی کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۲۲    
فرماندار قم گفت: طی شش روز گذشته 7 نفر در قم موفق به نام نویسی دومین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۱۸    
فرماندار قم گفت: طی سه روز گذشته 225 نفر از بخش های پنجگانه استان برای رقابت در انتخابات شورای اسلامی روستا ها ثبت نام کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا - با اعمال محدودیت های قرمز در استان قم و بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، برنامه ها و آیین های ماه مبارک رمضان در شهرهای قرمز از نظر شیوع کرونا، به صورت انفرادی برگزار و هیچ مراسم مذهبی و تجمعی برگزار نمی شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۴۹    
شفقنا- فرماندار قم گفت: برای دومین انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه قم ثبت نام 7 داوطلب تکمیل شده است. به گزارش شفقنا از مهر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار قم گفت: در ماه مبارک رمضان طبق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا برنامه ها و آیین های ماه مبارک رمضان در شرایط قرمز به صورت انفرادی و توزیع نذورات هم باید به صورت بیرون بر باشد و هیچ مراسم مذهبی و تجمعی برگزار نمی شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار قم با اشاره به پایان فعالیت طرح شهید سلیمانی در قم اظهار کرد: این طرح در یک شرایط اضطرار برای شناسایی و رهگیری افراد مبتلا و کاهش جان باختگان کرونایی فعالیت خود را آغاز کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی حیدری در گفت وگو با میزان، با اشاره به امکان ثبت نام داوطلبان دومین میاندوره ای مجلس خبرگان از حوزه های انتخابیه تهران، مازندران، خراسان رضوی در فرمانداری قم اظهار داشت: از روز نخست ثبت نام از داوطلبان میاندوره ای مجلس خبرگان تاکنون حدود 37 نفر ثبت نام کرده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار قم با اشاره به نقش مهم مساجد و البته همراهی مردم در موفقیت طرح محله محور شهید سلیمانی، خواستار تداوم استفاده از ظرفیت ایجاد شده در این طرح و البته به روز رسانی آن با توجه به شرایط جدید مبارزه با ویروس جهش یافته شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار قم گفت: برای انتخابات شوراهای روستاها تاکنون 138 کاندیدا وبرای مجلس خبرگان قم 7 نفر ثبت نام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
قم- فرماندار قم گفت: 51 داوطلب نامزدی انتخابات شوراهای اسلامی روستا در قم موفق به تکمیل ثبت نام شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - فرماندار قم با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری دومین انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری در قم از ثبت نام پنج داوطلب در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۰۱    
فرماندار قم گفت: طی 2 روز گذشته 5 نفر در قم موفق به نام نویسی دومین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
قم ایرنا فرماندار قم گفت: در روز نخست نام نویسی از داوطلبان نامزدی در دومین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، 6 تَن برای نام نویسی در این انتخابات اقدام کردند که ثبت نام دو تن قطعی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قم ایرنا فرماندار قم گفت: ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و تیره های عشایری از ساعت 8 صبح روز دوشنبه (16 فروردین ماه جاری) آغاز می شود و تا ساعت 18 روز یکشنبه (22 فروردین) به مدت 7 روز ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- فرماندار قم گفت: ثبت نام از داوطلبان انتخابات میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این استان از 13 فروردین ماه جاری آغاز می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۶    
سید مرتضی حیدری فرماندار قم در اولین روز کاری سال 1400 با حضور در مرکز شبانه روزی حضرت حمزه (ع) با ایتام و کودکان بی سرپرست دیدار کرد.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
قم نیوز: مرتضی حیدری، فرماندار قم، شب گذشته از کشتارگاه مرغ بهاران قم بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها فرماندار قم گفت: طرح شهید سلیمانی در چند ماه اخیر در کنترل ویروس کرونا بسیار موفق عمل کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - فرماندار قم گفت: 473 تَن برای کاندیداتوری ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای قم ثبت نام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار قم از ثبت نام قطعی 473نفر در انتخابات شورا های اسلامی شهر قم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار قم با اشاره به این که رفت و آمدها و مسافرت ها بیشترین آسیب کرونایی را به قم وارد می کند خواستار اعلام موضع شفاف مدیریت استان در عدم پذیرش مسافران نوروزی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار قم از ثبت نام 512 نفر در ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر قم خبر داد و گفت: از این تعداد ثبت نام 448 نفر قطعی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
قم- فرماندار قم گفت: 448 نفر داوطلب نامزدی انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهرستان قم شده اند که 396 نفر از ثبت نام کنندگان مرد و 52 نفر هم زن هستند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۷    
فرماندار قم با اشاره به اینکه برخی فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم مانند قصه گویی به فضای مجازی کشانده شده است، گفت: کانون بهترین افراد را برای قصه گویی دارد و از ظرفیت حوزه و دانشگاه نیز در این مسیر باید استفاده شود تا قصه گویی دینی در فضای مجازی با قدرت شکل بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار قم گفت: تاکنون 81 کاندیدا برای ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر ثبت نام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
قم- فرماندار قم با اشاره به نام نویسی 108 نفر در ششمین روز ثبت نام داوطلبین انتخابات شوراهای شهر گفت: تاکنون 205 نفر داوطلب نامزدی انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهرستان قم شده اند.
نشست صمیمی با حضور سید مرتضی حیدری فرماندار قم، و حامد حجتی مدیر کل کانون ،سید مهدی نور موسوی مدیر کانون زبان ایران و کارشناسان کانون پرورش فکری قم در روز دوشنبه 25 اسفند 99 در ستاد مرکزی صورت گرفت ...