جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۰:۵۶Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه میوه و تره بار»

صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رصدی بر بازار قزوین نشان می دهد که در هر دوره، یک موضوع عامل افزایش قیمت ها شده و در این میان طبق گفته رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان قزوین 50درصد خرید مردم در حوزه میوه کاهش پیدا کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اتحادیه میوه و تره بار پایتخت به دنبال افزایش قیمت مرکبات، موضوع ممنوعیت صادرات مرکبات را مطرح کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان گفت: از شب یلدا تاکنون بازار میوه و تره بار همدان در حالت رکود به سر می برد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۵    
کشف قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی که در میدان مرکزی میوه و تره بار صورت گرفته از سوی اتحادیه میوه و تره بار اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۵:۱۱    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان اصفهان گفت: در بعضی مناطق کشور موز ایرانی خوب تولید می شود اما به علت بسته بندی نامناسب خریداری نمی شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۲    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار اظهار داشت: قیمت میوه، پیش از رسیدن به میدان مرکزی تره بار, گران می شود.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شمال نیوز : افزایش قیمت مرکبات در بازار تهران، سبب شده تا اتحادیه میوه و تره بار پایتخت، دلیل این گرانی را در صادرات بی برنامه و بی رویه مرکبات شمال قلمداد کند در حالی که ریشه این مشکل را باید در زیر پوست شهرهای پایتخت جستجو کرد نه باغات شمال ....
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۳    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان اصفهان گفت: امسال برخلاف سال های گذشته تقاضا به شدت کاهش یافته است و فراوانی میوه و تره بار به اندازه نیاز مردم در بازار موجود است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۰۵    
ایسنا/همدان رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با بیان اینکه بازار یلدای امسال بازار هر سال نیست، گفت: کسادی بازار نشان می دهد مردم به فکر دورهمی و مهمانی نیستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
یلدا هر چند رونق بازار را رقم زده و افزایش قیمت ها نسبت به هفته های اخیر محسوس تر شده است، رئیس اتحادیه میوه و تره بار مرکز استان مازندران در این زمینه می گوید؛ افزایش قیمت به دلیل بالا رفتن تقاضا به مناسبت جشن یلدا بوده و پس از آن شاهد روند کاهشی قیمت میوه خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۵۳    
گروه استان ها- رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان گفت: امسال به دلیل عدم استقبال مردم از بازار میوه شاهد کاهش 50 درصدی قیمت هندوانه نسبت به سال گذشته هستیم.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
▫️رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد از وفور میوه در بازار شب یلدا می گوید ولی مدعی است که صادرات برخی از اقلام میوه علل افزایش قیمت آنها توامان با کاهش 30 درصدی قدرت خرید مردم برای میوه به ویژه در این ایام است./ایسنا
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد از وفور میوه در بازار شب یلدا می گوید ولی مدعی است که صادرات برخی از اقلام میوه علل افزایش قیمت آنها توامان با کاهش 30 درصدی قدرت خرید مردم برای میوه به ویژه در این ایام است. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد از وفور میوه در بازار شب یلدا می گوید ولی مدعی است که صادرات برخی از اقلام میوه علل افزایش قیمت آنها توامان با کاهش 30 درصدی قدرت خرید مردم برای میوه به ویژه در این ایام است. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس اتحادیه میوه و تره بار اهواز گفت: قیمت میوه در بازار در مقایسه با سال گذشته به شدت بالا رفته و این مساله باعث شده توان خرید مردم کاهش پیدا کند و از هر 100 نفر، شاید تنها دو نفر خریدار میوه باشند و باقی مردم تنها نگاه می کنند و امکان خرید ندارند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۰:۴۵    
قلم/ همدان- رئیس اتحادیه میوه وتره بار همدان گفت: این روزها به سبب گرانی قیمت ها از یک سو و شیوع ویروس کرونا و کاهش دورهمی ها در شب یلدا شاهد کسادی بازار هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد از نقض مصوبات ستاد ملی کرونا در مورد اجاره بهای غرفه های میدان میوه و تره بار شاهدیه از سوی شهرداری این شهر گلایه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس اتحادیه میوه و تره بار قم گفت: برای شب یلدا فقط قیمت هندوانه ممکن است تا 500 تومان افزایش داشته باشد اما انار و سیب افزایش قیمت نخواهند داشت و ثابت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار مرکز استان مازندران گفت: افزایش قیمت ها میوه در بازار به دلیل التهاب شب یلدا است که انتظار داریم بعد از شب یلدا قیمت ها پایین تر می رود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مشرف رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان یزد گفت: بازار میوه و تره بار به علت کاهش تقاضا به شدت آشفته بوده و در وضعیت مناسبی نمی باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد با توصیه به مردم درخصوص پرهیز از دورهمی های خانوادگی در جهت شکست حلقه انتشار ویروس کرونا، اظهار کرد: مشکلی درخصوص تامین هندوانه شب یلدا وجود ندارد و میدان میوه و تره بار یزد در این خصوص تا پایان هفته تامین است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار کاشان با اشاره به اینکه، قیمت میوه بستگی به عرضه و تقاضا دارد اگر عرضه زیاد بشود ارزان و اگر کم بشود گران می شود، گفت: میوه های فصلی بستگی به صادرات دارد صادرات که می شود گران می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - رئیس اتحادیه میوه و تره بار فروشان شیراز گفت: هیچگونه کمبود میوه در بازار شیراز برای شب یلدا نداریم و افزایش قیمت به این بهانه در سطح شهر شیراز تخلف است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۵:۰۰    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار مشهد گفت: شاهد افزایش قیمت 50 تا حدود 400 در صدی در میوه ها نسبت به سال گذشته هستیم که به دلیل شرایط اقتصادی مردم تقاضا را تحت تاثیر گذاشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با تأکید بر اینکه علت افزایش قیمت برخی میوه وتره بار افزایش هزینه های جانبی تولید است، گفت: اتحادیه خرده فروشان تعیین کننده قیمت میوه و تره بار نیست ضمن اینکه مدتی است قیمت میوه ثابت بوده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس اتحادیه میوه و تره بار قم افزایش هزینه های تولید را عامل گرانی امسال میوه و مرکبات دانست و گفت: در آینده نزدیک با کاهش صادرات قیمت ها هم شکسته خواهد شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مشرف رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان یزد با بیان اینکه تعادل بازار میوه با دولتی هاست نه استان ها، گفت: بحث صادرات میوه از سیاست های کلان کشور است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۱    
بیرجند- حیدری،رئیس اتحادیه میوه و تره بار بیرجند گفت: خوشبختانه از یک ماه گذشته، ثبات قیمت میوه را شاهد بودیم و به جز موز، افزایش نرخ نداشته ایم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد باردهی کم درختان را عامل افزایش قیمت امسال در میادین میوه و تره بار دانست ولی در عین حال مدیریت نشدن صادرات در این بخش را نیز در این موضوع دخیل خواند.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، انار از کیلویی 20 هزار تومان هم گذشت. این در حالی است که پیش از این جواد باقری، عضو هیأت مدیره اتحادیه میوه وتره بار گفته بود: قیمت انار بالاست که اگر مردم هم این میوه را نخورند، مشکلی ایجاد نمی شود. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت: انار از کیلویی 20 هزار تومان هم گذشت. درحالی یکی از اعضای هیات مدیره اتحادیه میوه وتره بار نخوردن انار را چاره گرانی میوه می داند که ایران جزو پنج کشور برتر تولیدکننده انار است. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۰۶    
روزنامه خراسان: به تازگی جواد باقری، عضو هیئت مدیره اتحادیه میوه و تره بار گفته: قیمت انار بالاست، البته اگر مردم این میوه را هم نخورند، مشکلی ایجاد نمی شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان گفت: قیمت هر کیلو گوجه فرنگی در بازار همدان نسبت به هفته گذشته 50 درصد کاهش یافته است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مشرف رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد با اشاره به دلایل افزایش قیمت میوه در ماه های اخیر، گفت: در هفته آینده شاهد کاهش قیمت گوجه، سیب زمینی و پیاز خواهیم بود.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
تجارت نیوز: عضو هیات مدیره اتحادیه میوه و تره بار معتقد است که میوه و صیفی جات در بازار به وفور پیدا می شود اما قیمت ها افزایش یافته است. جواد باقری: * فروش یارانه ای انار را تکذیب می کنیم. قیمت انار بالاست که اگر مردم هم این میوه را نخورند، مشکلی ایجاد نمی شود! ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با بیان اینکه صنف میوه و تره بار شامل محدودیت های جدید کرونایی نیست گفت: با توجه به محدودیت تردد در سطح شهر کسبه موظف هستند تا پیش از ساعت 21 واحد صنفی را تعطیل و به فعالیت روزانه خود پایان دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد از کاهش قیمت گوجه فرنگی در بازار یزد طی هفته جاری خبر داد و تولید و برداشت انبوه گوجه فرنگی باعث کاهش قیمت آن در بازار یزد به 5 تا 8 هزار تومان شده است.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پیاز در مهرماه سال گذشته کیلویی 2 هزار و 700 تومان فروخته شد و همان طور که در نمودار می بینید، در زمستان 98 به کیلویی 8 هزار و 500 تومان هم رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۰    
گروه استان ها-رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان گفت: بازار سرگذر همدان شامل محدودیت های زمانی اعلام شده از سوی ستاد مدیریت کرونا نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد از عرضه گوجه فرنگی در روزهای آتی و کاهش قیمت فعلی آن در بازار استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با بیان اینکه سرمازدگی عامل گرانی برخی صیفی جات مانند گوجه فرنگی در بازار همدان بوده است، گفت: با رسیدن صیفی جات از جنوب کشور قیمت ها تعدیل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با بیان اینکه طبق اطلاعیه اتاق اصناف بازار میوه و تره بار شامل محدودیت های تعطیلی ساعت 18 نیست گفت: تمام واحدهای صنفی این اتحادیه با توجه به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی اعم از زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار ساری با اعلام قیمت انواع میوه در بازار گفت: میوه به فراوانی در بازار موجود است و هیچ مشکلی در عرضه میوه نداریم،
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رضا البرزی، رییس اتحادیه میوه و تره بار همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان ، در خصوص بالا رفتن قیمت میوه در بازار گفت: امسال هزینه های جانبی کشاورزان و باغداران بالا بوده و این امر دلیل اصلی گرانی ها است. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار تهران می گوید: قیمت هر کیلو گوجه در بازارهای صادراتی یک دلار معادل 29 هزار تومان است. بنابراین با نرخِ فعلیِ قیمت دلار صادرات گوجه جذاب شده و از این رو دلار قیمت گوجه را گران کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رییس اتحادیه میوه و تره بار یزد اعلام کرد: میوه فروشان و فعالان این حوزه در اثر محدودیت های کرونایی بسیار متضرر شده اند لذا خواستار افزایش ساعت فعالیت خود همانند صنوف نانوایان و لبنیاتی ها هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۸:۳۳    
یزد- مشرف، رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد با اشاره به تعطیلی شبانه اصناف استان، گفت: تعطیلی شبانه صنف میوه فروش ها با توجه به فسادپذیر بودن میوه منطقی نیست.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۲۷    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد از افزایش 10 تا 15 درصدی بازار میوه به علت تغییرات آب و هوایی و صادرات خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد از افزایش بیش از 100 درصد اجاره بهای مغازه ها و املاک تجاری در این صنف بر خلاف مصوبه دولت و نبود نظارت بر این حوزه گلایه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان گفت: سرمازدگی عامل گرانی گوجه فرنگی در همدان شده است.